Opinie o Faser plast w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Faser plast. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Faser plast o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faser plast w Słupsk

Skolopendromorf

Szukają teraz może na modelarzy? jakie warunki?

@zdj

Wstawiaja je gdzies jeszcze oprocz na pracuj? Bo pamietam ze tam widzialem, ale chyba niestety oferta juz wygasla.

Polak

Te oferty na stronie firmy się zmieniają? Bo sprawdzam co jakiś czas i ciągle te same

kino

trzeba zgłosić wcześniej, ale odkąd tutaj pracuje to nie było żadnego problemu z tym, wiadomo, że lepiej nie iść w 20 osób naraz na tydzien urlopu, ale to wszystko jest do dogadania jak komu pasuje

ramzes

Pytanie. Bo mają te oferty na stronie i napisali wymagania ale nie ma nic o tym co oferują w zamian a zazwyczaj w ofertach tak się pisze. Ktoś powie co oferują tutaj, oprócz wypłaty oczywiście.

@ramzes

może na rozmowie zapytaj o jakieś dodatki czy benefity

@ahaa

Jest taka opcja, że każdemu oferują co innego i dlatego nie jest to udostępnione ogólnie? Lub może występują tu takie benefity, które przysługują jedynie na jakichś zasadach? Na przykład staż pracy?

@Hanna

w sumie może tak być, ale to sobie mogę gdybać, może ktoś z pracowników da znać jak to działa w praktyce

@Hanna

są premie uzależnione od stanowiska pracy

@max

masz więcej informacji w tym temacie? na których stanowiskach będą one najmniejsze i z jakich przyczyn? oraz w odwrotną stronę? potencjalne widełki podawane są już na samej rozmowie?

zilo
@Hanna

a Ty masz już zaproszenie na rozmowę??

Budyń
@ramzes

benefity takie raczej standardowe, dofinansowanie do wczasów dla dzieci w granicach 30-50 procent, różnego rodzaju bony, karnety na basen i do kina pod tym względem jest spoko

Kopyto
@max

nie wiem czy od stanowiska czy bardziej nie od doświadczenia? za moich czasów tak chyba było że premie wzrastały wraz z doświadczeniem w pracy

prawda zwłaszcza jak komuś szczególnie zależy na dodatkach rodzinnych to tutaj będzie miał kilka fajnych opcji dla dzieciaków

Hilaj

a ktoś oprócz domysłów coś dorzuci? jakiś konkret?

No i czemu tak ją oceniasz? jeśli już to podasz to w liczbach dla jasności? albo chociaż opiszesz zakres obowiązków przy którym stwierdzasz, że jednak robota słabo wychodzi?

nametag
@Hilaj

są wyprawki szkolne po 300 zł na dziecko, dopłaty do wyjazdów wakacyjnych dla dzieci od 30 do 50% wartości wyjazdu czy jakos tak

Pay Nowy wpis
@nametag

Rzeczywiście to jest fajna pomoc, chociaż ja akurat dzieci nie mam.

Ratata Nowy wpis
@Pay

Ja mam i powiem szczerze że takie coś by mi się mega przydało, to jest tylko na jedno dziecko czy jak się ma np dwójkę to na każde przysługuje?

Proszę

znalazłem dwie oferty, obie sprzed 5 lat, powiedzcie, że oczy mnie mylą

@Proszę

A jakim kontekście oczy mają Cię mylić? Nie za bardzo rozumiem w czym rzecz, wyjaśnisz? Czemu podkreślasz akurat 5 lat? A ogłoszenia sprzed 15stu też masz? Ciekawa jestem porównania warunków skoro firma podobno jest na chodzie od 2005

Monda
@Proszę

Nie wiem gdzie sprawdzałeś ale są na ich stronie aktualne oferty i na innych str z ogłoszeniami też, także tak, oczy cie myliły ;)

maj
@Monda

tylko ze to co pisales to bylo w maju, sa inne akutalne oferty? bo na zadnej stronie znanej z ofertami nic nie widze

kokosz
@maj

ja wlasnie widzialem na ich stronie trzy oferty ale też się zastanawiam czy są tam aktualne

kokosz
@maj

bo wlaśnie sam sie zastanawiam nad wyslaniem cv na modelarza , ktoś podpowie czy warto?

Guhu
@kokosz

z tego co mi wiadomo sa aktualne i mozna normalnie na nie aplikowac

Guhu
@kokosz

to zalezy co rozumiesz przez warto? zarobki, ludzi czy praca ciezka??? b o nie wiem

sops
@kokosz

o a gdzie widziałeś ich ofertę ? przedstawiaja jakies warunki?

ddw
@sops

wystarczy ze sobie wejdziesz na strone firmy, tam jest kilka ogloszen dostepnych teraz

ddw
@sops

warunki co prawda nie sa tam przedstawione ale tutaj znajdziesz sporo informacji, ja od siebie prace moge polecic

ser
@ddw

a długo już tu pracujesz? pytam bo szukam czegoś na dłużej i zastanawiam się czy tutaj będzie ok

Jadowity
@ser

mogę się wypowiedzieć, że ja na przykład już trochę w tej firmie przepracowałem i mogę polecić, chcę tu jeszcze trochę zostać i raczej widzę tę chęć z obu stron :D

Hytry
@Jadowity

co wywołuje takie pozytywne wrażenia? atmosfera, rodzaj wykonywanej pracy? Jakbyś mógł coś więcej powiedziec byłoby super

ssak
@Jadowity

a na jakim stanowisku robisz?

kopytko
@Hytry

zalezy co dla kogo najwazniejsze, jak lubisz to co robisz to wiadomo ze rodzaj wykonywanej pracy ci pasuje bo nawet jak jest ciezej to sie przemeczysz

kopytko
@Hytry

atmosfera u nas jest ok, nie trafilem na jakies problemy do tej pory z niczyjej strony

zazar
@kopytko

twoim zdaniem firma stabilna i taka do popracowania sobie dluzej sie nadaje?

Koral
@zazar

No tak, firma jest stabilna i jak dla mnie bardzo spoko

@Koral

na jakies praktyki przyjmuja moze? bo niedlugo musze sie zaczac tym interesowac..

@Koral

jaka umowe daja ogolnie przy zatrudnieniach? o prace czy zlecenie tez czasem?

Cheese

o jaki kierunek praktyk ci chodzi?

Cheese

Zawsze możesz spróbować się z nimi skontaktować w tym temacie, ja raczej nie kojarzę wielu osób na praktykach ale może akurat za mojej kadencji nie było

Cheese

Ewentualnie na swojej stronie nie mają jakiejś informacji odnośnie tego?

nametag Nowy wpis

zazwyczaj dają uop

Pay Nowy wpis
@nametag

Również mogę potwierdzić, że umowa o pracę tutaj jest głównie dawana. Według mnie nawet lepiej.

Kornela

Ok krótko na stronie piszą w tej ofercie dla laminarza, że trzeba wykształcenia zawodowego, zdolności manualnych i najlepiej by mój chłopak był rzetelny i sumienny. Pytanko ile mu teraz za takie wymogi zapłacą jakby aplikował? Zastanawiamy się czy jest sens

hujala
@Kornela

Jak pójdzie na rozmowe to się dowie, no chyba że też stawisz się za niego. To może być problematyczne

Boa

Cześć, mam pytanie - macie tutaj może wakacje pod gruszą? albo coś w tym rodzaju?

Boa
@Boa

Interesuje mnie stanowisko na lakierni więc jeszcze ciekawi mnie czy w takim rodzaju pracy też przysługują benefity o które pytam

jeremy
@Boa

a te benefity to odrazu są dostępne czy jednak dopiero po jakimś czasie?

jeremy
@jeremy

i byłbym wdzięczny jakby ktoś napisał z dwa słowa o rekrutacji jeszcze

dajana

a coś więcej? ile było etapów? ile czekałeś na decyzje? jak atmosfera?

Mort
@dajana

W sumie dwa etapy oprócz telefonu bo tego to bym nie liczył

Mort
@dajana

A na decyzję czekałem może z 2 tygodnie, nie więcej na pewno

papier
@Mort

to nawet całkiem długo do mnie z powrotem się odezwali jeszcze w tym samym tygodniu

@Mort

czyli telefon to tylko kwestia dogadania się na spotkanie ?

ikaban

dokładnie no i może jakieś wstępne pytanka ci pocisną, zależy kto dzwoni

@ikaban

Oprocz rozmowy telefonicznej to taka glowna jest na miejscu czy online?

Madryt
@hAann

Podbijam pytanie, trzeba się też stacjonarnie tam przejechać?

Laprii

Ma to jakieś znaczenie? Rekrutacja nie powinna się chyba wiele różnić.

Słoń
@Laprii

Raczej nie do tej pory miałem i takie i takie i na każdej to samo praktycznie, jedyna różnica że na stacjonarną trzeba dojechać

Monter

Po zlozeniu podania blyskawiczny odzew pracodawcy i zaproszenie na rozmowe. Sama rozmowa przebiegala grupowo nie indywidualnie. Osoba rekrutująca opowiedziala nieco o firmie przedstawila warunki pracy i placy (pozniej okazaly sie niezgodne z prawda, oczywiscie na niekorzysc pracownika), pokazala hale produkcyjne i zanim zaczniesz prace 4 godz masz robic za darmo by Cie ocenili przy pracy...oczywiscie we wlasnych ciuchach i butach a praca do czystych na pewno nie nalezy.

Pytania o doswiadczenie zawodowe byly najczesciej zadawane, nie ma tam pytan trudnych czy na tzw myslenie, szukaja po prostu do ciezkiej pracy za male pieniadze.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
on

Napiszcie ile na początek oferują i jaka atmosfera w pracy. Jsli nie chcecie tutaj a istnieje system poleceń to mogę isc przez kogoś. Proszę o to mój email proszę o jakies informacje.(usunięte przez administratora)

@on

Jak chcesz się dowiedzieć o stawce to musisz się dookreślić na jakie stanowisko chciałbyś aplikować

@on

Z tego co wiem, systemu poleceń nie ma (albo ja nie jestem świadom, że istnieje), a co do atmosfery to jest naprawdę spoko, przynajmniej w porównaniu do moich poprzednich prac tu jest lepiej

Waldi
@Yeti

jesli jako monter to chetnie tez sie dowiem innych szczeogolow o pracy bo jestem zainteresowany

xarxes
@Waldi

praca na jedną zmianę 6-14 co mnie tam przekonało do montażu

robson
@xarxes

i nikt nie pracuje na inne zmiany? to akurat mega spoko, a jak z pracą jest ciężko czy da rade?

pyłek
@robson

a o jakie stanowisko konkretnie pytasz?

faren
@pyłek

a to na innych stanowiskach jest szansa ze jest wiecej zmian lub inne godziny? bo tak wnioskuje po tym co napisales

chubby
@faren

Tak, na lakierni są dwie zmiany

Xerxes
@chubby

a właśnie i jak z odzieza ochronna czy jakimis maskami jak tam to u was wyglada?

Puko
@Xerxes

firma raczej z tych co dbaja o zdrowie pracownikow szczegolnie jak porownasz z konkurencja to dbalosc o jakos ochorny jest na wyzszym poziomie przynajmniej moim zdaniem

wielblad
@Puko

a firme bys ogolnie okreslil jako stabilna na rynku?

sops

ja ci powiem ze mam nieprzyjemne doświadczenia ale właśnie słyszałem że tutaj jest spoko wiec sie zastanawiam nad przejsciem tutaj, sa teraz jakies przyjecia?

Maciek
@on

Pierwsze m-ce umowa zlecenie 4000 brutto. Potem u.owa o pracę 4000 brutto premia po 3 mcach.

Izka
@Maciek

Cześć, jak te premie teraz wychodzą? Pisałeś o tym wszystkim w lipcu, ciekawi mnie jak do nowego roku zarobki mogą ogólnie się zmienić, bo dopiero po nim za pracą dla kogoś się oglądam. Te premie to jakiś konkretny % od podstawy, którą przytaczasz?

Spadochroniarz
@Maciek

Dalej jest okej czy coś się zmieniło po tym minionym roku? szukacie cały czas jakichś pracownikow?

Kali

Na ich stronie widzę że kilka ogłoszeń wisi więc polecam sobie przejrzeć

@Kali

myślicie, że jest jakaś różnica w tym gdzie wysyłacie cv? lepiej wysłać im na maila czy przez strone?

Werter
@300

Jak masz jakieś otwarte ogłoszenie to zawsze lepiej w odpowiedzi na ofertę chyba że chcesz spróbować tak spontanicznie przesłać

Królik Baks
@Izka

W ogóle nasuwa się pytanie czy firma się jakoś w miarę płynnie przystosowuje do inflacji czy raczej krucho?

@Werter

Czy macie może większe doświadczenie w tych spontanicznych właśnie? jeśli ktoś wysłał to ile czasu musi czekać na odpowiedź? Zastanawiamy się też z partnerem czy jeśli by nie podpasował pod profil kandydata to by dali mu informację, że no niestety…?

Fergey
@Królik Baks

Jesli chodzi ci o to czy podwyzki byly zadowalajace to powiem ci tak. Dla mnie byly okej, a dla drugiego to moze nadal byc za malo.

Laprii

Dokładne kwoty podają dopiero na rozmowie rekrutacyjnej?

Słoń
@Laprii

Do tej pory jak aplikowałem w większości prac właśnie na rozmowie dostawałem podane konkretne stawki

Skolopendromorf

Szukają teraz może na modelarzy? jakie warunki?

CTA
@Skolopendromorf

wbij sobie na ich stronke w zakładke praca tam kiedyś były aktualne rzeczy wstawiane

Bandut
@CTA

Pracujesz tutaj, tak? Jakie warunki są? Zastanawiam się nad przejściem do tej firmy i chcę się rozeznać jak to wygląda

@Bandut

Jakiś czas temu przyjęli na montaż babki. Nic nie robią tylko na telefonach siedzą. Tam próbuj się dostać.

@Skolopendromorf

Na modelarnie zawszę potrzebują osób więc śmiało zadzwoń na numer ogólny i poproś o umówienie z kierownikiem modelarni Przemkiem lub poproś o numer do niego. Nie ma co się bać, pracy dużo ale pieniądze dobre i wszystko na konto, nic pod stółem.

Tarczownik

A można gdzieś po prostu cv wysłać?

Tarczownik

Czy lepiej faktycznie telefonicznie się kontaktować?

Tutek
@Tarczownik

no możesz znaleźć do nich nirmalnie kontakt mailowy na stronie

Nuktan
@Tarczownik

może inaczej zapytam, czy ktoś się z nimi kontaktował telefonicznie albo mailowo i odpowiadali?

Nuktan
@Tutek

telefon ten co na stronie też dobry?

yrk
@Nuktan

odpowiadali i jak masz do nich jakąś pilna sprawe to tak najlepiej się kontaktować

yrk
@Nuktan

tak, telefon się zgadza

Oder
@yrk

no ja nie mam pilnej i po prostu roboty szukam ale zastanawiam sie ile czasu sie czeka na odzew z ich strony wiec może ktoś tu odpowie zanim sie z nimi bede kontaktowac ??

Pastor
@Oder

Gdzie znajdę jakiś kontakt do nich??

rim
@Oder

dwa tygodnie w moim przypadku było

rim
@Pastor

na ich stronie najszybciej

ziuck

to zawsze ci w terminie przelewy przychodza?

prel
@ziuck

no raczej tak, nie kojarzę takiej sytuacji ze spóźnieniem u siebie

Saka
@prel

Czy na laminarkę też przyjmują kobiety? :P

vers
@rim

a jak się na mnie nie zdecydują to też informują o tym?

ult
@ziuck

u mnie się wszystko zgadzało i na czas oczywiście też było, nie słyszałem żeby ktoś na wypłacalność firmy narzekał

Hammi

wiesz czy jest teraz otwarta rekrutacja tam?

Hammi

Wymagają doświadczenia czy można się zatrudnić do przyuczenia zawodu?

Marr
@Hammi

No właśnie, ogłoszenia na ich stronie są wystawione 5 lat temu to wiecie gdzie są jakieś aktualne?

Marr
@Hammi

Albo na jakie stanowiska szukają wogóle?

bln
@Marr

na pracuj chyba jeszcze wstawiali jak coś, ale jak nie ma nowych ofert to raczej nic nie zwojujesz choćbyś chciał

gigabajt
@bln

a nie przyjmują tu aplikacji spontanicznych?

Adrew
@gigabajt

Wie ktoś czy to w ogóle ma sens wysłać tak cv?

abel

tez w sumie bym sie dowiedzial z checia, moze od jakiegos znajomego slyszales jak tu jest? takie info zawsze jest lepsze

Kopyto
@abel

mi pracowało sie bardzo w porządku, każdy może ma inny standard ale ja cołokształt pracy dobrze wspominam

mrówka z
@rim

potwierdzam u mnie to były chyba niecałe dwa tygodnie nawet aż się zdziwiłem że tak szybko się odezwali może akurat kogoś potrzebowali na cito

xddd
@Adrew

Spróbować zawsze można, ja przez przeprowadzkę musiałem zmienić firmę, ale pracę w Faster Plast wspominam dobrze. Przyjemna atmosfera, wypłaty adekwatne do wykonywanej pracy.

borek

to do ciebie w takim razie po jakim czasie sie odezwali?

@mrówka z

orientujesz się w jakich godzinach się tutaj pracuje? jest kilka zmian czy jedna? :)

twarożek
@xddd

pamiętasz może czy zdarzały się jakieś opóźnienia wypłatach czy zawsze wszystko w terminie?

Iker
@twarożek

nie kojarze opóźnień w wypłacie od kiedy się tutaj zatrudniłem

rilis

to zalezy gdzie, bo na lakierni sa np 2 zmiany

rilis

poza tym jedna zmiana w godzinach 6-14

zainteresowany
@rilis

jest tylko jedna zmiana? takie stałe godziny brzmią bardzo fajnie, można sobie wyrobić zdrowy tryb pracy

zainteresowany
@rilis

wiesz może jak jest z doświadczeniem? trzeba mieć jakieś konkretne żeby się tutaj zatrudnić?

drwal
@zainteresowany

zależy kogo aktualnie szukają, ale bez doświadczenia też przyjmują

drwal
@zainteresowany

najlepiej w ofertach patrz co piszą i jak nic nie ma o doświadczeniu to znaczy że go nie potrzebujesz, żeby się zgłosić

Pajonk
@drwal

Tyle ze teraz wlasnie nie ma zadnych ogloszen. Chyba ze masz jakies strony na ktorych cos jest wstawione?

Pajonk
@drwal

Probowal ktos kiedys aplikacje spontaniczna? Moze to by sie udalo.

familiada
@Pajonk

spontaniczna aplikacja? jak takie coś wygląda?

Sid Leniwiec
@familiada

wysyłasz po prostu swoje cv bez żadnej otwartej rekrutacji

@Sid Leniwiec

Chyba ktoś miał na myśli to co później może się stać? Sam jestem ciekaw. na jak długo trzymają u siebie takie zgłoszenie, po jakim czasie trzeba je ponowić? I tak w ogóle jak się człowiek im nie wpasuje w standardy to od razu napiszą dlaczego nie wezmą mnie pod uwagę?

kostka rosołowa
@drwal

powiedziałbyś czym wy się dokładnie w praktyce zajmujecie?

Kiri
@Skolopendromorf

A takie że złote góry a potem kit... Premie głodowe chyba że masz bajere... A premia roczna akurat dziś wpłynęła to porażka!!! To policzek dla uczciwych pracowników! Panie dyrektorze... Gratulacje!!! Dobry kierunek! Tak trzymać!

ktore
@kostka rosołowa

ogolnie faser plast zajmuje sie wyrabianiem laminatow, a stanowisk jest wiele wiec o ktore konkretnie pytasz?

@ktore

Ja to nawet za dużo o waszych stanowiskach nie wiem, wy macie tylko trzy teraz na stronie dostępne, ale ogólnie to jest więcej? mam doświadczenie jako lakiernik, kiedyś oferta była, teraz takiej nie widzę. opowiesz o standardach na lakierni?

Kali

Na stronie jest formularz gdzie możesz dane zostawić i cv jak chciałbys się zatrudnić

Sara
@Kali

Hej, a testowaliście go może? potrzebuję się dowiedzieć po jakim czasie na taką wiadomość odpisują. Czy jeśli uznają, że ktoś nie jest dopasowany to też dadzą wprost znać, że nie ma się jak na razie szans na pracę?

@Sara

do mnie odezwali się jakoś po miesiącu, ale jeśli chodzi o tych, którzy nie zostaną zatrudnieni, to wydaje mi się, że dostają o tym info tylko osoby już po rozmowie, a nie po wysłaniu cv

zioan

po jakim czasie potem mieliscie pierwszy dzien pracy?

dziekan
@zioan

ja pierwszy dzien pracy mialem okolo dwa tygodnie po otrzymaniu decyzji

zioan
@dziekan

dzieki za odp, a jak jeszcze moge jedno pytanie to myslisz ze mozna sie bylo jakos dogadac co do tego? czy wybrali termin i trzeba bylo sie dostosowac?

kruk

Macie teraz w ogóle jakieś nabory?

zdj
@kruk

a sprawdzałeś oferty w internecie? proponuje od tego zacząć

@zdj

Polak

kirish
@Polak

raczej ciagle na te same stanowiska jest zapotrzebowanie więc pewnie nie zmieniają, tylko aktualizują

onion
@kirish

tak z innej beczki to rekrutacja by byla na miejscu czy przez internet rozmowa wideo jakas?

Alianz
@kirish

Tak właśnie myślałem, bo zapotrzebowanie na taką branże wydaje się spore zawsze

razu
@onion

na miejscu, jesteś od razu oprowadzany po miejscu pracy

Chall
@razu

To jest taka jedna rozmowa na której od razu ci wszystko pokazują i dostajesz decyzję czy jesteś zatrudniony czy trzeba czekać na to?

Lukr

to ile czekałeś na decyzję? Tak mniej więcej chociaż

nysz
@Lukr

szybko, jakoś w moim przypadku praktycznie na drugi dzień jeśli mnie pamięć nie myli

Luka
@nysz

Dobra, a jak szybko po informacji zwrotnej nastąpiło rzeczywiste zatrudnienie?

klej
@Luka

to raczej zależy jak się dogadasz, ludzie różne sytuacje maja, inne okresy wypowiedzeń itd.

@klej

a czemu tak jest, że każdy ma inaczej? Wszystko zależnie od tego jak się człowiek ugada? Jakiego stopnia ta cała elastyczność tutaj sięga? Macie porady w razie czego co do rozmowy?

„404” tez oferty właśnie miałem sobie poczytać. Po co chodzi? wiecie jakie oferty były wcześniej powystawiane? Chyba ze teraz nowe dodadzą jakieś? Za jaką się oglądacie? (sprawdzam jaką mam konkurencję. :D )

Pod koniec roku zazwyczaj kogo szukają? Jak FB teraz obczajałem to są posty z początku grudnia ale o ofertach ani widu ani słychu. Nie ma co do świąt już raczej się czego spodziewać czy się mylę? Na kogo polecacie iść w razie czego? Ja dopiero co firmę oglądam

lol

nawet jak są oferty pracy jakieś to i tak z rekrutacją się nie wyrobicie raczej do końca roku. zazwyczaj to jednak trwa tak chociaż 2-3 tygodnie ale tu jeszcze święta itd

zluzuj

dokladnie, rekrutacja trwa zazwyczaj do miesiaca wiec nie ma co liczyc ze sie gdzies przed swietami uda..skoro swieta juz w tym tygodniu tak na prawde

mupex

jak tutaj właśnie kwestia doświadczenia tak standardowo?

Kebbbs
@mupex

Nie lepiej poczytać w ofertach co wymagają najpierw?

Pudel
@mupex

ja z kolei bym się dowiedział czy jak ma się umiejętności i jakieś tam doświadczenie ale nie ma się kierunkowego wykształcenia to jest się sens zgłaszać w ogóle?

rweq

są w ogóle teraz jakieś przyjęcia bo nigdzie ogłoszeń do was znaleźc nie mogę :/

Zigg

A jakby były to gdzie wstawiają najczęściej? Żeby móc sobie sprawdzać czy coś nowego wstawili.

Zigg

O doświadczeniu pewnie w ofertach piszą ile dokładnie wymagają?

grupson
@Zigg

Teraz chyba nawet za bardzo nie ma ofert żadnych aktualnych, ale możesz zawsze doprecyzować na jakie stanowisko chciałbyś próbować to może jakiś kolega po fachu ci pomoże

grupson
@grupson

Ewentualnie możesz od razu aplikować przez stronkę jest formularz

Lion

Ktoś się orientuje z jaką częstotliwością wystawiają ogłoszenia? często kogoś poszukują?

Lion
@Lion

Jeszcze dopytam może ktoś wie jak długo trwa zanim sie odezwą po wysłaniu cv?

ultros
@Lion

Czemu ktoś miałby się orientować? Jak ktoś szuka pracy i jest wolne ogłoszenie, to ludzie będą się zgłaszać, a nie sprawdzać częstotliwość wstawianych ofert.

ultros
@grupson

Pewnie nie ma różnicy jak się zgłosisz prawda? I tak to przecież do nich dociera.

miły

A ogólnie po wysłaniu cv szybko się do ciebie odezwali z decyzją?

chat
@miły

ja po wyslaniu cv czekalem kilkanascie dni, ale to i tak w miare szybko, z innej firmy odezwali sie po dwóch miesiącach :DD

Kiełbasiany
@miły

Do mnie szybko bardzo jakoś tydzień? może trochę ponad ale wiem że wysłałem cv i zarz dzwonili z decyzja wiec akurat bardzo sprawnie tutaj to idzie

Werter

Myślę że zawsze się da dogadać tak żeby każdemu pasowało :)

kino

mnie też się wydaje, że raczej wszystko jest do dogadania na spokojnie, raczej tu chętnie idą na ręke

kino

Witam, jakie są godziny pracy biura ? Dokładnie działu technicznego . Słyszałam, że 8-16:30 z jedną przerwą niepłatną . Czy pracuje ktoś w dziale technicznym w innych godzinach ?

@Kandydat

Cześć, są przyjęcia do biura? Na stronie wpadły mi w oko jedynie oferty na montaż i laminowanie. Chyba, że do biura jeszcze gdzieś indziej są wystawiane oferty, jeśli tak to gdzie, bo chętnie poczytam?

Livi

Właśnie też się zastanawiam gdzie są oferty. Jakie stanowiska są dostępne?

Cv

Z tego co widzę to są nawet z Ukrainy tylko czy chcesz tam się przyjąć? Starzy pracownicy z biura odchodzą czyli nie jest tam najlepiej, Pani Joanna, Pan Paweł, Pan Mateusz odeszli po wielu latach pracy. Dlaczego?

@Cv

Nie mam pojęcia kto to, bo dopiero firmę oglądam, ale widzę, że debatujecie na temat przyjęć do biura. Czyli tu w wątku nikt jednoznacznie nie odradza? Jakich warunków przy tym można się zatem spodziewać? Mnie akurat praca będzie interesowała ale od kolejnego roku, czy jakieś zmiany wtedy są docelowo wdrażane?

Od 3 miesięcy namieszane z wypłatami, nadgodzinami. Kogo nie zapytam to każdy musi się doliczać swoich pieniędzy. Składaliśmy deklaracje w jakich godzinach pracujemy a potem dowiaduje się że byłam 8 godzin w pracy a system mi policzył że byłam 7. Przez 6 lat żadnego problemu a teraz miesiąc w miesiąc analizowanie kwita i upominanie się o swoje pieniądze które wyrównują po kilku tygodniach. Kpina... tak trudno policzyć wypłatę że pracownik musi siedzieć i przeliczać to z internetowymi kalkulatorami?

jest praca na nocki?

Travis

nie mamy nocek

@Travis

ok, dzięki

@Travis

to pracujecie na jedną zmianę?

XxX
@erik

w zasadniczej większości tak było

Aab
@erik

a w jakich godzinach można wiedzieć?

toto
@Aab

od 6 do 14, pozdrawiam

@toto

I to w tygodniu czy w weekendy też?

mixa
@113

o dobre pytanie, może ktoś udzielić odpowiedzi z pracujących?

gg

a w jakich godzinach sie wtedy pracuje?

gg

i sa teraz jakies przyjecia na lakiernie?

rarytas
@gg

normalnie to się robi od 6 do 14 na jedną zmianę taki standardzik, ciezko najpierw sie na ta 6 przestawić, ale przynajmniej duzo dnia wolnego

rarytas
@gg

przyjęć nie widziałem, ale jeszcze tak w kwestiach tych godzin to na lakierni są dwie zmiany jak cos

Ela

Benefity chcecie? Pracuje 1.5 tygodnia nawet umowy zlecenia jeszcze nie podpisałam. Odradzam.

Porto

Hej, a mógłbyś poeiwedzieć coś więcej? Np o atmosferze w pracy? I czy firma ogólnie uczciwa jest, na czas pieniądze?

jike
@Porto

od siebie moge powiedziec ze mi nigdy z pensja nie zalegali, zawsze pieniadze byly na czas wiec firma uczciwa byc jest

Frek
@Porto

kurde no duzo zalezy gdzie dokladnie robisz. ludzie ogólnie spoko, góra do mnie prywatnie nigdy sie nie doczepiala, wyplaty tez na czas

Frek
@Porto

a jakieś konkretne stanowisko cie właśnie interesuje? pewnie lakiernik albo monter?

lakier
@Frek

ja bym właśnie sie lakiernikiem interesował? mozesz powiedzieć bardziej szczegółowo jak wyglada praca?

lakier
@Frek

i jeszcze w jakich godzinach pracujesz? weekendy wolne?

alien

ktos cos wie wiecej o pakiecie socjalnym ? widzialam w ofercie, ze maja ale czy przysluguje od poczatku? jak czesto mozna brac takie dofinansowanie do wakacji np ?

Porto
@alien

Podbijam pytanie, szczególnie zdrowotne by mnie interesowało jak wygląda. jest jakiś luxmed czy coś?

Bukszpan
@alien

a ktoś kojarzy jak jest z godzinami pracy i czy są stałe ?

Bukszpan
@Bukszpan

chodzi mi dokładnie o stanowisko pracownika montażu bo sie chce zatrudnic ale chcialbym sie wczesniej poorientowac jak to wyglada

róża

na stanowisko laminarza zatrudniają też jakieś kobiety?

róża
@róża

z tego co wiem to ogólnie w firmie są panie ale czy konkretnie na tym dziale?

enka
@róża

patrzyłam na wymagania i w zasadzie oprócz zdolności manualnych, nie wymagają niewiadomo czego, to raczej każdy powinien dać radę tak sądzę

enka
@róża

ogólnie to są jakieś aktualnie przyjęcia na to stanowisko?

@enka

a nabór na to stanowisko dla kobiety właśnie jak mógłby wyglądać, bo ciekawa jestem... co sprawdzają na rozmowie tak właściwie? był ktoś niedawno i napisze?

Lala
@róża

tak, kobiety też sobie dają radę na tym stanowisku

Renia
@Lala

a czy takie stanowisko jest trudne w takim razie? bo te ''dają radę'' sugerują jakby tak było. proszę o odp.

Dania
@Renia

Zależy co umiesz. Ale kobiet jest trochę więc na spokojnie, praca jest okej i każdy da sobie radę :D

mewa

jak wyglądają rekrutacje do firmy. teraz coś prowadzą?

FQQ
@mewa

Rekrutacje wyglądają dość standardowo, zostajesz zaproszona do firmy, oprowadzają cię po miejscu pracy, potem masz rozmowę rekrutacyjną i jak się im spodobasz to dosyć szybko się z tobą kontaktują że jest git

alien
@FQQ

a teraz sa jakies oferty na stolarza z tego co widzialem, ktos wie cos wiecej? wymagaja duzego doswiadczenia?

@FQQ

w pierwszej kolejności jest oprowadzenie? to po przyjęciu kogoś jakkolwiek się go jeszcze wdraża? i co z negatywnym feedbackiem, po jakim czasie będzie zazwyczaj też to info? jest pula kandydatów do wyboru czy po kolei są sprawdzani?

lizzo

jakieś bonusy dla dzieci pracowników macie?

@lizzo

wyprawki szkolne i dofinansowanie do wyjazdów wakacyjnych dla dzieci

Lady
@max

a ile wynosi takie dofinansowanie?

zilo
@max

a te benefity to dotyczą dzieci w jakimś konkretnym wieku czy jak to jest ?

@Lady

wyprawki dla dzieci są chyba 300 zł na dziecko, a dofinansowanie na wakacje to chyba koło 50% wyjazdu

@zilo

no wyprawka dotyczy dzieci w wieku szkolnym, ale nie mam pewności czy do 18 roku czy tylko na podstawówkę

Ktos

?Ile się dostaje na rękę na stanowisku magazyniera z udt bo nie wiem czy składać staż pracy 14 lat.?

cerber

macie grusze/socjal/coś?

carbar
@cerber

a wiśnie/medial?

@carbar

no to zabawnie, a jakieś bardziej konkretne odpowiedzi, ktoś by dał?

povo
@cerber

znajomy mi mówił że coś tam mają. chyba jakieś dofinansowanie do wczasów coś takiego

@povo

dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych dla dzieci i wyprawki szkolne, karnety i bony są

UFO

Czy premie otrzymują też osoby bez doświadczenia, te co są na przyuczeniu?

lizzo
@UFO

jakie są tu premie?

RS

Czy Faser przyjmuje ludzi w wieku 50+, stanowisko lakiernik

@RS

a opowie ktoś w szczegółach o specyfice pracy na tym stanowisku tu pod firmą? Różni się w jakimkolwiek standardzie? Pytam, bo zaciekawiło mnie odniesienie co do wieku kandydata. Praca jest bardzo ciężka? Co z jej ergonomią?

binn
@RS

a masz doświadczenie w tym? czy nie? bo na to bardziej patrzą według mnie

Konery

Jest wolne stanowisko na modelarza i pracownika montażu, wymagania całkiem podobne, spełniam oba chociaż bardziej montaż bo nie wiem co musiałbym wpisać żeby się przebić na modelarza a nie powiem, że to może być fajna praca. Cyba że nie to wyjaśnione

Rafał
@Konery

Najlepiej przyjść na spotkanie, na którym można zobaczyć jakie warunki pracy u nas panują, na czym polega ta praca i jeżeli się spodoba to można ustalić na miejscu warunki zatrudnienia. Takie spotkania są możliwe w każdy dzień pracujący o 10:30 na ul. Braci Staniuków 10 w Słupsku. Firma oferuje swoim pracownikom oprócz wynagrodzenia również pakiet socjalny w postaci bonów świątecznych, wyprawek dla dzieci w wieku szkolnym, dofinansowania dla dzieci do wyjazdów wakacyjnych, karnety na basen lub do kina. Istnieje u nas również możliwość skorzystania z pożyczki z ZFŚS. Pakiet socjalny jest taki sam dla wszystkich pracowników, Aby nabyć do niego praw należy przepracować minimum 6 miesięcy. Pracownicy, którzy dojeżdżają spoza miasta Słupsk otrzymują również dodatek paliwowy.

@Rafał

o super, a trzeba się jakoś wcześniej umawiać na takie spotkanie?

@Rafał

masz może jakiś kontakt to osoby się tym zajmującej?

Zostaw merytoryczną opinię o Faser plast - Słupsk

• Jak się pracuje w Faser plast?

Zobacz opinie na temat firmy Faser plast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faser plast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 19 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faser plast?

Kandydaci do pracy w Faser plast napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faser plast
4.4/5 Na podstawie 1012 ocen.
  • Braci Staniuków 10
    76-200 Słupsk