Opinie o MS Okna i Drzwi Sp. z o.o w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MS Okna i Drzwi Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MS Okna i Drzwi Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Okna i Drzwi Sp. z o.o w Słupsk

Ona i on

Uszczelka masz rację. Na naszym "Jantarze " kudlaty, adhd czajnik i czapeczka to jeden wielki układzik. Jak ktoś im się nie podoba to gnoją tą osobę i pomawiają ją przed kierownikiem.A kierownik nie zauważa tego i robi się kwas. Mają tu swoje ciemne interesy i układy,czasem az się głupio na to patrzy.Mysla że nikt nic nie widzi.Zaden z nich ani łysy ani czajnik nigdy nie powinni być tu majstrami. Do tego trzeba mieć predyspozycje i jakas minimallną wiedzę z zarzadzania zasobami ludzkimi A tak,jeden nie umie nawet pisać poprawnie A drugi powinien otrzeć się o nerwosol,ewentualnie o terapię antynerwicową. SLABO TO WIDZIMY NA PRZYSZŁOŚĆ.......CZASsie stąd chyba ewakuować.

CNC cczag
@Cnc

Czajnik się trochę wyciszył ale jeszcze go nosi.Cielawe ile wytrzyma i dalej jedzie po kierasie.Kudlaty bez zmian.Tu ratunku nie ma.A Mirmiił jak sprzedawał tak sprzedaje.Kiedy do Władz dojdzie w końcu że trzeba ich wymienić bo na Alu jest poprostu fatalnie.Trzeba kombinować aby zarobic i jeszcze atmosfera nerwowa..Jacy majstrowie taka atmosfera.Czas szukać roboty bo i Kasa tu mizerna.Pozdro (usunięte przez administratora)

Berg

Po uzyskaniu informacji od kogoś z góry, mam pytanie; Od kiedy firma ma rozpocząć redukcję pracowników w ilości 20 procent?Dotyczy to wszystkich działów.

CVP

(usunięte przez administratora).Tu trzeba ludzi myslących, z IQ przynajmniej 80,a krzykaczy którzy chcieli by dostawać kasę za darmo,obijać się,liczyć tylko na profity i latać za podwyżkami,nie wykazując czegoś więcej niż tylko praca.........jest tu zdecydowanie za dużo.20 procent to za dużo jak na MS.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o.?

Majka

Ja chyba tego nie rozumiem trochę. To i tak na jedno wyjdzie ile otrzymasz na konto, tak? mam na myśli te stawkę 21 zł, skoro i tak dorównać mają ją premią, to w jakim celu to się tak rozdrabnia? Na umowie chyba nie może być tak wpisane?

ZR1

siema ms owcy,znalazłem ogłoszenie więc aplikowałem......pan artur taki siwy,podał rękę i powiedział przejdzmy może tam gdzie może pan będzie pracował.Szybko mu wtrąciłem że nie mam doświadczenia że tylko to co na kursie że.....i tu zakończyliśmy rozmowę.....ja proszę pana potrzebuję fachowca już teraz a nie laika,się pożegnaliśmy i poszedłem Po 3 miesiącach zobaczyłem trochę inne ogłoszenie,pomyślałem może na inny magazyn,może w końcu dadzą szansę jakoś tam będzie......Jak zobaczyłem tego samego siwego,to szlag mnie trafił po jego tekście o ho ho my się chyba znamy pan wie że już skończyliśmy rozmowę ??Tak sobie zadrwił,dodał tylko że może moje cv dać na produkcję......taa napewno podarł jak drzwi domykałem niech mnie w (usunięte przez administratora)cmaknie ot co znajdę se lepszą owiele lepszą pracę

A
@Artur

I to się nazywa kultura.Grzeczna ,profesjonalna odpowiedź.Pracowalem w MS prawie dwa lata temu....i moje odejscie oraz krótka rozmowa z Panem Arturem odbyła się w takim właśnie stylu.Z wyrazami szacunku.Pozdrawiam.

Malwina Nowy wpis

Hej, widzieliśmy z chłopakiem teraz ofertę na produkcję w której było napisane, że do 6 500 zł mógłby zarobić. w opisie podkreślone jest tylko, że osoby z doświadczeniem tyle wyciągną. Musi mieć określona liczbę lat stażu?

ZR1

elo
@ZR1

No to sobie znajdź, a nie jak frustrat anonimowo żale wylewasz. Skoro szukają fachowca, to chcą fachowca, a nie kogoś do przyuczenia. Czego nie zrozumiałeś? To się nazywa dorosłe życie. Witamy w prawdziwym świecie.

Bhu
@elo

Najlepszy fachowiec to Janek z drzwi.Zrobi drzwi i więcej nic Tacy tu są fachowcy.(usunięte przez administratora)po 20 lat na jednym stanowisku a mniemanie o sobie mają takie,jakby budowali promy kosmiczne dla NASA.MS ratuje niektórym życie.Takiemu Jaśkowi to na 100 procent .

Gmo
@elo

W MŚ 30 procent" fachowców" nadaje się do (usunięte przez administratora). Ściemniacze i obiboki.Reklamacji jest w bród.Starzy pracownicy w większości przychodzą tu odpękac swoje.Sa wypaleni,znurzeni i robotę mają gdzieś.Tylko kawa, śniadanie i 14.00.To ich interesuje.I aby Pancio R nie latał zbyt często bo wtedy trzeba imitować zaangażowanie.W kiblu posiedzieć, pogadać itd Czas leci.No i pretensje że kasy mało Zatrudnić więcej nowych ludzi i takich ""Jaśkoww" jak piszecie odstawić na magazyn.Mlodosc i nowość daje energię i motywację.MS to już nie ten sam MS.Duzo bubli,reklamacji i stosunki między ludzmi to już imitacja.Sam przychodzę tu bo muszę.Ale wkrótce.....daję stąd nogę.Zarobki śmieszne i ludzie dziwni.Zaszufladkowani i bez ambicji.Roboty, wazeliniarze i kapusie.

Artur Nowy wpis
@ZR1

Dzień dobry. To ze mną miał Pan nie/przyjemność spotkać się na obu rozmowach kwalifikacyjnych. Na samym początku chciałbym Pana przeprosić jeżeli w jakikolwiek sposób Pana uraziłem. Nie miałem takiego zamiaru, a ludzi staram się traktować uczciwie i z szacunkiem. Potwierdzam fakt że spotkaliśmy się dwukrotnie. Pierwszy raz poszukiwany był operator wózka. Nasi nowi pracownicy są szkoleni ale tylko w zakresie funkcjonowania naszego działu. Od osoby posiadającej uprawnienia operatora wózka wymagamy podstawowych umiejętności posługiwania się wózkiem - nie robimy kursów w tym zakresie. Nasze kolejne spotkanie dotyczyło stanowiska związanego z pracą fizyczną polegającą na pakowaniu okien. Jest Pan rozsądną osobą i na pewno zdaje sobie sprawę dlaczego nie mogłem Pana zatrudnić. Szczerze życzę aby znalazł Pan dobrą i odpowiednią dla siebie pracę.

A Nowy wpis
@Artur

Lilka Nowy wpis

Hejka. :) zastanawiam się czy specjalista ds. sprzedaży czasami gdzieś sobie jeździ a nawet jeśli to swoim autem czy firmowym? Po prostu w jednej z ofert zaciekawiło mnie podkreślenie, że prawo jazdy kat B byłoby mile widziane. co jest powodem?

Czy na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży jest rotacja? widzę, że z parę miesięcy temu się interesowaliście tutaj tym stanowiskiem a ja mam ofertę z internetu. pisali, że doświadczenie w branży okiennej jest mile widziane, ja akurat je posiadam, to wpływa w ogóle na wysokość podstawy czy raczej każdy i tak z identyczną startuje?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MS Okna i Drzwi Sp. z o.o? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik produkcyjny?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Schirm

Tak ,to taki firmowy plotkarz.Ci uslyszy,doda swoje,przekeci i płota gotowa.Pelno tu takich wiesnikaków.Alu to Jantar i stan umysłu.Praca tam to jakaś porażka.Jedni drugich obgadują i jedni z drugich nabijają się poza plecami.A ten to mistrzunio w tych sprawach.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o.?

leo

Bardzo przyjazne i ludzkie.

Sam
@leo

Co to kierownika : dostał nowy samochód , podwyżkę , a ludzie i tak robią za śmieszne pieniądze pod względem obrotów firmy , a co do urlopu to kiedy by nie poszedł odpowiedz jedna : nie ma takiej opcji !

Reksio
@Sam

Widzę że od tych 10 lat to sienicnie zmieniło. Żałosne to jest.

Boni

Widzę że w tym bałaganie to nic się nie zmienia od 10 lat. Pracowałem w tym zakładzie 10 lata temu i to bardzo długo. PALA jaki był to taki NADAL JEST.

Kiko

Ile można u Wierczynskiego na drewnie zarobić beż sobót??

Gosc
@Kiko

Z premia i z sobotami najniższą krajową.Niepolecam

@Gosc

Chyba nie rozumiem wypowiedzi. Jak to z premią i sobotami minimalna mogłaby przypadać? Możesz te kalkulacje jaśniej przedstawić? Ile zgarniasz z soboty tak w ogóle? i jaka kwota przypada z tej premii?

Dorota
@Kiko

Nawet najniższej nie zarobisz,będą musieli ci premia wyrównać.

Jola
@Dorota

Jak to jest możliwe? to ile tu od godziny liczą? podacie szczegóły? I przede wszystkim co mówią kandydatom na samej rozmowie teraz względem tych zarobków?

Przy stawce 21 złoty to premia muszą dawać więcej żeby była najniższa krajowa.

Majka

To na których stanowiskach jest potrzebna matura? Widzę, że ktoś po niej chciał się tu dostać kiedyś, lecz nikt nie udzielił odpowiedzi. Są jeszcze jakieś wymogi względem wyksztalcenia? Certyfikatów?

To jakieś paczki na święta wpadają czy nie? zauważyłam nawiązanie co do nich, jak również to, że od czterech dni przez taki portal poszukiwany jest specjalista ds. sprzedaży. Czy ktoś już może się zgłosił, albo oglądał te ofertę? tutaj chyba ostatnio pojawiały się kwoty odnoszące się do produkcji, tak? co z biurem? Jakie są targety? I średnie zarobki?

Premia dla zarządu była? skąd można wyciągać takie informacje tak w ogóle? ale jak już wspominasz o premiach to co z innymi stanowiskami? na nich jakie teraz wychodzą? Są inne zasady ich przyznawania pomiędzy działami?

Jaki jest wkład kierownictwa MS Okna i Drzwi Sp. z o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Cześć, każdy ma podobne zarobki? pytam, bo ktoś pisał parę miesięcy temu o kwocie 3,800 zł wraz z trzema sobotami, to możliwe? teraz tez tak jest czy może więcej? No i jakie są perspektywy na kolejny rok względem zarobków? zapowiadane są podwyżki?

Alus

Bez sobót nędza.z 3 sobotami 3900 przy dobrych wiatrach.Na PVc to samo,może ciut lepiej ale też mizernie.Jaką wartość ma dzisiaj nawet 5 tys?????? "Dobra zmiana"....tylko (usunięte przez administratora)są zadowolone:) Zakład MŚ ....dobrze już było.

Kiko
@Alus

Z 3 sobotami 3900 zl W centralnej Polsce beż sobót 4400 zl. A do tego 3 soboty 1400 Z 5800 zl za miesiąc Uciekajcie z tych M@S I Z TEGO (usunięte przez administratora) WSPÓŁCZUJĘ WAM.

@Kiko

O z trzema sobotami o stówkę więcej niż ktoś przewidywał? A jak praca w nie wygląda, jest centralnie tak samo jak w tygodniu czy mimo wszystko luźniej? Ciekawa mnie tez ewentualne szanse na zmiany wysokości wynagrodzenia od przyszłego roku. jakieś podwyżki już są oficjalnie zapowiedziane?

Lolo
@Alus

MAGAZYNIER, Prace magazynowe, Pakowanie Towaru (umowa zlecenie) TOP OFERTA Prace magazynowe Łódź 5900 - 6100 Za takie stawki die pracuje i to jest bez soboty !!!!!

@Lolo

Skąd wy macie te oferty? mnie teraz na necie nic się nie wyświetla a prócz samych wyliczeń co do kasy interesuje mnie szerszy opis warunków, żeby było mniej więcej wiadomo co i jak. A w ogóle jak sytuacja z tymi sobotami wygląda? w nie zawsze można robić? I czy są osoby, które pracują na część etatu?

@Alus

jak to możliwe? mam teraz przed sobą ofertę od was... jest ona sprzed 5ciu lat i w niej piszą o zarobkach do 4,000 zł. jak przez ten okres czasu warunki się zmieniały? cokolwiek macie inaczej?

Mm

Witam jak wygląda płacą i czy teraz przyjmują do pracy

Po maturze.

Czy firma chętnie przyjmuje młodych ludzi do pracy?Jestem po maturze.Poszukuje pracy.

2024

Od 1 stycznia.....każdy pracownik będzie kosztował pracodawcę 5111zl miesięcznie minimum przy najniższej krajowej.Nierzady Pinokia zmuszają pracodawców do drastycznych cięć swoich pracowników i wzrostu cen swoich produktów z czym wiąże się zmniejszenie popytu na asortyment.Wiem że większość z Was tego nie rozumie .Ale nie dziwię się.Wy rozumiecie tylko słowo "masz"......ale "daj" coś od siebie to już nie.Typowe pińcetplusy.

Berg

Jula
@Berg

Pytasz o zamiar? Czy wobec tego skoro masz to skonsultowane z osobami decyzyjnymi to możesz przybliżyć jaki jest tego powód? Wiadomo na podstawie czego taka decyzja zapadła i kto tak w ogóle ma na nią wpływ? Teraz to ciekawi mnie metoda selekcji. Macie wyniki roczne?

CVP

Sierzant
@Ona i on

Takie osobniki nigdy nie pojmą że wulgaryzmy i chamstwo do niczego dobrego nie prowadzą.....

Cnc
@Sierzant

8 lat na Tirach,ryż non stop i testosteron .....zresetuje mózg każdego mięsniaka....

Atena
@Ona i on

Majstrowie i większa część męska na alu,obok kultury osobistej nawet nie stała.Wulgaryzmy,donosicielstwo,oszczerstwa ,imitacja pracy i poniżanie to ich atuty.Czasem ich chamstwo i odnoszenie się do ludzi sprawia zwyczajną przykrość i aż się tu odechciewa pracować .Ale jak widzą kierownika to miękkną jak dzieci w przedszkolu i wyglądają jak by się wykąpali w wazelinie i podlizywaniu nie ma końca. .Cóż gdzies pracować trzeba. Są też osoby na poziomie...ale to faktycznie znikomy procent.Mam nadzieję że ktoś to wszystko u góry zauważy i zrobi w końcu jakieś zmiany ,bo to co jest teraz,to jest czymś co ociera się o (usunięte przez administratora)i totalny brak szacunku do drugiego człowieka.

Bmw
@Sierzant

Jak Łysy kopie doly przed domem u Czajnika i jest jego sługą po pracy,a ten mówi Kierownikowi że Czajnik to najlepszy jego czlowiek haaaaaaaaa....i zostaje majstrem,to czego się można spodziewać po jakości stosunków z ludźmi. ANI JEDEN ANI DRUGI NIE POWINIEN PELNIC TEJ FUNKCJI. Poprostu kompletnie się do tego nie nadają.

Ciekawy
@Bmw

Jakie to były rowy? Takie melioracyjne, czy bardziej dołki pod tuje?

Bmw
@Ciekawy

....bardziej dolki....pod pracownikami też.W tym są prawdziwymi mistrzami.

Tiko
@Bmw

Jak was tak słucham to tam u was teraz jest jeden wielki meksyk.Jeden na drugiego gada i pod...reala. Jak ja pracowałem w tej firmie to aż tak nie było że gadało się na drugiego. Wiadomo że obgadywali się Koale,Wierczynskiego, Damazycha, ale byly zgrane paczki gdzie się razem trzymały. Najlepsza była Bilichowa ta to musiała wszystko wiedzieć i obgadywać każdego. Tylko sie tam nie pozabijajcie. I pozdro. --- dla starego okuwania..

ktoś

Alu czy plastik?

Afrodyta
@Tiko

Jak się robi majstra z kierowcy Tyra który za przecinek ma zawsze słowo na K,jest wulgarny jak moja babcia Józefa,ludzi ma za nic ,słomę w butach i jest mądrzejszy od kierownika...nie mówiąc o zasobie słów i słabej wiedzy,a kudlaty ma problem z napisaniem wyrazu "który..........to naprawdę można zwatpic w markę MS.A przenieść ich na Pvc na stoły,dać tu Adriana,To może nauczą się kultury i szacunku....chociaz w to wątpię.....

J
@ktoś

Alu.Z każdym dniem coraz tragiczniej. Czajnik zagotowany standardowo A kudlaty walczy z własnym Cieniem

1 z 3
@Tiko

A Ty dlaczego odszedles?Wieść niesie ze w nowym roku będą zmiany na Alu.Czas najwyższy aby ktoś to zauważył i zadziałał.

Pvc
@Bmw

A jaki to czajnik?elektryczny czy z gwizdkiem?Bo jak z gwizdkiem to kupcie mu czopki z melisą bo chłopaczyna eksploduje z tą nerwicą.

Kurtka

Pozdrawiam ekipe alu

Kamila
@Ona i on

W takim razie jakim cudem ludzie w twoim mniemaniu, bez pojęcia o pracy zajmują stanowiska majstrów? Firma nie ma wymagań które trzeba spełniać na dane stanowisko?

@Kamila

Czajnik to człowiek z przypadku bardzo głośny,bez kultury taki krzykacz że słabą wiedzą poparty tylko przez kudlatego A nie przez instancję wyższą A kudlaty to dobry pracownik który na stanowisku majstra więcej przeszkadza niż pomaga.Zdaniem większości kompletnie się nie nadają na funkcje które pełnią. To tak w wielkim skrócie.

Ozi
@Kamila

Brak czlowieka,majstra,menadżera...kulturalnego,spokojnego z wiedzą merytoryczną,który bardziej będzie łączył niż dzielił. Do którego bedzie można się zwrócić o pomoc i nie zostanie się potraktowanany,jak ktoś gorszy.Poziom intelektualny i tych dwojga jest dramatyczny.Faktycznie czas na zmiany.

Tak
@Atena

Faktycznie to prawda.Choc jestem facetemzgsdzam się z tym.Patrzac z boku na to towarzystwo wzajemnej adoracji,ich prostackie wulgarne dowcipy,śmianie nie się z byle czego i ze wszystkich,kulturę slowną ,brak szacunku do dziewczyn I robienie z siebie wszechwiedzacych omnibusów to zaczynam wątpić w sens pracy tutaj.Tak jak zostało napisane,ociekają wazeliną na widok kierownika A gdy tylko pójdzie pokazują jacy są na prawdę. Zwrócił bym uwagę na ich wydajność,przestrzeganie czasu pracy,kawki,herbatki itd ....wtedy można zobaczyć co są warci.O Tych dwóch majstrach to nawet nie wspomnę. Dobrze że trochę nosa im się w końcu tu uciera może przestaną chodzić jak królowie i wezmą się w końcu do roboty.Mam tylko nadzieję że po nowym roku faktycznie się za nich wezmą i nastąpią zmiany.wszystkim to wyjdzie na dobre.Wesolych Świąt.

Mikołaj
@Tak

Dobrze wiedzieć Kierownictwo nie robi problemu, jakby do nich pójść i opowiedzieć o złym traktowaniu ludzi przez tych majstrów, by coś z tym zrobili? Jak podchodzą do tego typu rozmów?

Listwa
@Mikołaj

Ludzie się poprostu boją bo Ci artysci i paru ich wazeliniarzybeda się poprostu mscic. Już się wypowiadają w agresywny sposób. Kierownictwo samo powinno skutecznie rozwiazac ten problem i dokonać zmian. Słychać że Po nowym Roku ktoś się za nich weźmie i w tym nadzieja ale gdyby mieli honor to sami by zrezygnowsli ale do tego to trzeba mieć kochones A nie wdmuszki.

MS ktos
@Kamila

Szkoda że kierownik nie zauważa tego,że na Alu nie są problemem i nigdy nie byli pracownicy.,lecz władza wykonawcza...czyli majstrowie i prywaciarz w czapeczce. Zawsze zakręcą tak produkcją że wina za ewentualne błędy i reklamacje spadnie na szarego człowieka....nigdy na nich. W tym tkwi problem.Wiekszosc żyje nadzieją...ze po Nowym Roku w koncu ktoś pierd....e ręką w stół i pokaże gdzie jest miejsce tych "mistrzów".....kazdy z nich myśli tylko o swojej prywacie i kombinowaniu.MS Alu to drugorzędna dla nich sprawa.A w TVN.....tak pięknie to wyglada.Tak że....drogie kierownictwo....zapraszamy do lektury.....i działania.Atmosfera w miejscu pracy to priorytet. I jeśli to zrozumiecie,to reklamacji będzie stanowczo mniej..

300KM
@MS ktos

Bingo.

CNC cczag
@Cnc

Czy rozmowa kwalifikacyjna do MS Okna i Drzwi Sp. z o.o odbywa się w siedzibie firmy?

Bk

Koszty utrzymania firmy są bardzo duże przy tylu ludziach....nie wspominając o (usunięte przez administratora)rządach które niszczą pracodawców.Wiec trochę cięć z pewnością będzie potrzebnych......

Kasa marna

Fakt jest taki.Bez sobót w MŚ zarabia się nędznie.Ale nie chodzi o to,aby więcej czasu spędzac w pracy niż w domu!.To już nie dawny MŚ....raczej (usunięte przez administratora) i wyciskanie ludzi jak cytryny.5 z 4 sobotami????A bez sobót 3 z hakiem???Ich system naliczania wypłat.....a w szczególności premi przez manipulanta Rdoslawa to czysta paranoja.

Czy organizowane są staże dla studentów w Okna Ms (M&S Okna I Drzwi Sp. Z O.O.)?

el

Jaki staż cię interesuje?

Kacper
@el

Chciałbym dostać się do pracy na dział szklarnie. Do Pana Polom można jakoś kontakt

Krystyna
@el

A jakie w tym roku planowo są organizowane? I ilu stażystów zazwyczaj firma przyjmuje jednocześnie? Jest organiczna liczba miejsc?

Pvcg

Na PVC trzymam jest....trzeba tyrać jak Baran w soboty....aby była 4 z przodu...... (usunięte przez administratora).

Lolo

Kolegoty weź się spakoj i jedz do większego miasta. Zarobisz z sobotami 5500 tys. Za wynajem kawalerki zapłacisz 1700 zł. To jeszcze ci zostanie 3800 zł na życie spokojne . Olej ten zaklad i to zacofane miasto.

Alu.
@Lolo

Ja mam tu 3.800.Z 3 sobotami.Wyzysk i zakłamanie.

Krystyna

kandydatura na produkcję? i po jakim czasie feedback przychodzi? wiadomo także jak nabory do biura przebiegają i jak często mogą mieć miejsce? ciekawa jestem pracy hybrydowej w jego zakresie, obecnie jak liczne jest biuro i z ilu działów się składa?

Zostaw merytoryczną opinię o MS Okna i Drzwi Sp. z o.o - Słupsk

• Jak się pracuje w MS Okna i Drzwi Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy MS Okna i Drzwi Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Okna i Drzwi Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Okna i Drzwi Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w MS Okna i Drzwi Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Okna i Drzwi Sp. z o.o