Adres: Portowa 16 A, 76-200 Słupsk

NIP: 5832686915 REGON: 192050351 KRS: 0000031248

3 15 75 5 1

Opinie o M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Bartek

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Można aplikować i są szanse na pracę, słyszałem dobre opinie o firmie.

TakNie5
Nowy pracownik.
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora) Pracowałem na aluminium. Brygadzista na szyji tatuaż hwdp. Szkolenia żadnego. Co chwilę wulgaryzmy. Pretensje do pracownika który pracuje 2 tyg że czegoś nie potrafi. Nie polecam. Do tego 15h brutto haha

Jean Claude van Damme
@Nowy pracownik.

HWDP, ale w razie czego będzie prosił pana policjanta o pomoc. Betonu z głowy nie wypłucze.

Pozytywizm.

Dobre okna, dobre drzwi.Pracuje tu juz prawie 1,5 roku. I choć mam mozliwosc zarabiania bardzo dobrych pieniążków poza MS i parę innych możliwości, to stwierdzam że sie przywiązuje do pracy W tej firmie,ludzi z którymi pracuję i fajnej atmosfery(poza malymi wyjatkami).Nie dostrzegam zlych relacji z kierownikiem,ktory ma pelno spraw na glowie, majstrami ktorzy traktuja mnie ok.Ja staram sie byc tez dla nich ok,tak jak dla wiekszosci. Staram się trzymac trzymac jakosc, wyciągam wnioski z nauki i rad ludzi z ktorymi pracuję.Nie marudzę, nie narzekam. Wiadomo że finanse nie są najlepsze.Jestem dobrej i pozytywnej mysli. Problem z urlopem???? Nie doświadczyłem tego. Czuję pomoc i wyrozumiałość jak na dzień dzisiejszy. Pracują tu ludzie doświadczeni i mam do nich szacunek ,jestem wdzieczny za pomoc której doświadczam. Usmiechajmy sie do siebie czesciej i szanujmy wzajemnie. MS TO dobra firma......są drobne mankamenty,ale to marginalna sprawa.......pozdrawiam wszystkich pracownikow i życzę pozytywnego nastawienia i myślenia.:)

Tak3Nie16
@Pozytywizm.

Napisz proszę jak jest naprawdę z zarobkami? W firmie gdzie teraz pracuję, na tym forum też oczerniają pracodawcę że rzekomo zarabia się 1500zł (ocena firmy 2/5) A prawda jest zupełnie inna i z 2 sobotami można wyciągnąć ok 3000zł netto. Jak jest w MS? Jaki system pracy? 2 czy 3 zmiany? Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę?

Marcin
@Pozytywizm.

Ile na ręke dostanie pracownik bez doświadczenia przy oknach

TakNie1
@Marcin

Max 2100 netto bez sobot .Nędza.

Tak9Nie
@praca

Max 2100 bez sobot netto. Praca 2 zmiany, czesto po 10 godz co jest chore....nawet w soboty po 10.sobota to przymus. Jak nie przyjdziesz, premii nie masz......(usunięte przez administratora)..szczerze.

Tak10Nie
@Mick

To niezła lipa. Dziś za 2100zł robić na produkcji to trzeba być nieżle zdesperowanym. Kto za tyle robi sam sobie jest winien. Ja za (usunięte przez administratora)bym nie robił.

On
@Pozytywizm.

Pięknie napisane prawdopodobnie przez któregoś z kierowników firmy :)

Tak12Nie
Stół.

Jesli w tym miesiacu nie podniosa kasy, min 2 z/h.....zwijam sie razem z koleżanką i kolegą.finansowa rozpacz i nędza jest tutaj.

Tak11Nie
@Stół.

Jak wogóle jest w Słupsku z pracą? myślę o przeprowadzce ze śląska właśnie tutaj. Idzie gdzieś zarobić 2500 netto/20dni/8h, będąc zwykłym pracownikiem? Warto sie tu przeprowadzić? Dajcie 2500 rzucam rzucam wszystko i jadę ;)

Nazwa działu: Produkcja

Podstawowe pytanie idzie zarobić 2500 netto bez sobót i nadgodzin?

Lila
@pracownik

Zapomnij....wszystko ok,ale finansowa nędza...

praca w MS
@Lila

Poważnie? Chyba żartujesz. 2500 to minimum w dzisiejszych czasach w pracy na produkcji. W ogłoszeniu jest od 3500 brutto=2505 netto (usunięte przez administratora) Dlaczego nikt nie chce pisać ile zarabia? Co to za tajemnica?

@praca w MS

Kasa tu to porażka. 2100 netto bez sobót. Przymus pracy W soboty, jak nie przyjdziesz masz po premii.czesto po 10 godzin nawet w soboty!!!!chore.przy 4 sobotach 4tą pracujesz za darmo.........!!!!...wyliczenia są tu dziwne. Stary pracownik ma stażowe, dodatek funkcyjny.....troszkę zarobi...Ale to nie kokosy!!!!!.....to nie sztuka być wiecej w pracy niż w domu!!!!......dzieci chowają się bez rodziców.....doslownie. Ja też spadam już wkrotce. Szkoda się tu wypalac. Pozdrawiam.

Nazwa działu: Produkcja

Z 2 sobotami 3000 netto będzie?

Egzekutor
Nazwa działu: Produkcja

Jak tak czytam to śmiać mi się chce z tego wszystkiego. Zamknęli wam jedno forum to tu wylewacie gorzkie żale na temat tego jak wam się ciężko i źle pracuje, jak kierownik się z wami obchodzi, a jak był czas na reakcję i otwarcie japy podczas zebrań z prezesem i wywalczenia cokolwiek dla siebie to siedzieliscie jak posągi. Zbynio zamknął wam gęby 2zl podwyżki i dalej jest jak było, jak nie jest gorzej. On zyskał co chciał i teraz wie że nie umiecie walczyć o swoje. Urlopów głupich które wam się należą nie potrafiliscie nawet wywalczyć. Nie jest mi was szkoda, bo jesteście słabi, nie potraficie się zjednoczyć żeby wkoncu się z wami ktoś liczył. Bardzo dobrze, dalej placzcie na forum jak wam źle, zamiast było działać kiedy był czas. A teraz nie traccie czasu tylko do roboty, bo jedna osoba na 3 maszynach musi tyrac. Brawo...

Dij
@Egzekutor

ŚRODA....NIE SWIRUJ:))))

Żaku.
@Egzekutor

EGZEKUTOR TY TO CHYBA JESTES TAJNIAKIEM KIEEROWNIKA FIRMOWYM ZE TAK BRONISZ KADRY.SAM TYRAJ SOBIE.SMIECH NA SALI.NO ALE MUSI ZAWSZE BYC JAKIS PUPILEK FIRMOWY.

Egzekutor
@Żaku.

Nie jestem żadnym tajniakiem i na szczęście już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora). A kto ma tyrac ten niech tyra za te pieniądze (usunięte przez administratora) bo tak was właśnie on traktuje.

Ben
Nazwa działu: Produkcja

Jakie bony na swięta?Nie bylo zadnych bonow w roku 2018.Bylo tylko mniej wynagrodzenia dla pracownikow niby za urlop miedzy swietami a sylwestrem.Czy to normalne?Gdy czlowiek chce urlopu bo mu sie nalezy to nie dostanie go bo kadra ma z tym problem,zeby tylko pracownika dobic psychicznie.A jak dostanie wolne np.tak jak miedzy swietami a sylwestrem to zabiora mu czesc wyplaty.Chyba ze odpracujesz po godzinach.Choree.Mobing.Wstyd taka prezna firma.

Erka
@Ben

Tu panuje dziadostwo finansowe. Robią ludzi w jajo jak tylko sie da. :)jeszcze chwila i spadam. Szkoda tych paru lat tutaj. Zero podwyzek, premia to śmiech na sali:))),chory problem z daniem urlopu,tną kasę na sobotach i nadgodzinach i palą pawiana:))).....Wyzysk, (usunięte przez administratora) kanciarstwo finansowe...itd.Na szczescie nie jestem uzalezniony od bycia w MS:)......idę tam gdzie są lepsze i zdrowsze perspektywy:)pozdrawiam wszystkich pracownikow.

Samir alach abdul

Zibi dalej stoi na bialym i chłopakow neguje ze nowa polewaczka nie domalowywuje elementow?Moze jeszcze cos dorzucic do roboty chlopaka?beczki z 8 dziennie do roboty.a moze 10 beczek i podpis majstra.nooo kierownikuuuu dajeszzz w rozowym sweterku...

Bogdan.
Nazwa działu: Produkcja

Dno dno i dno.Ludzie sami odchodza.Kierownik szkoda gadac spoko na poczatku jest.Pozniej kawal kozaka i ...Majstra cos zapytac to tak jak bys do drzewa pytal.Wyzysk .Godziny i natlok obowiazkow nie adekwatny do zarobkow.Na bialej malowczce zajada chlopakow.Jden na zmianie a oczekiwan miliony tylko by dokladac obowiazkow.Kierowniku wez sie w garsc i szanuj ludzi.Ilu jyz odeszlo w styczniu?Zadaj sobie pytanie dlaczego?

janek
@Bogdan.

Bo nie są niedorozwinięci i znaleźli sobie lepszą pracę ? Cała reszta zamiast zmienić pracę na lepszą woli pisać opinie na gowork

Magazino
@janek

Janek...ty juz przestan. Jestes uciążliwy dla otoczenia. Urodziłeś się ...i to wszystko:)lazisz po zskladzie i ludziom glowe zwracasz. Nie widzisz że wszyscy mają z Ciebie polewke???

Wojtek

Szkoda gadac.Wymagaja kultury osobistej od pracownika Zgadza sie normalne ale,..Kiedy kierownik do pracownika mowi slowami(usunięte przez administratora)o gdzie tu kultura osobista.Brak szacunku do pracownika .Majstry tez obrazeni na caly swiat . Na bialym rob beczki ,material wyrabiaj ciezkie ramy sam wieszaj.Cwaniaki kadra ma lewe rece

fanfcbarcy
Nazwa działu: Produkcja

Ta firma to dramat, a raczej kierownik Połom , który na rozmowie obiecuje niby całkiem dobre zarobki, ale jak już podpisujesz umowę , okazuje się , że brakuje kilka stówek z rozmowy kwalifikacyjnej. Później gość do mnie mówi , że to w zależności od tego , ile się zrobi nadgodzin. Czysta kpina. Pan (usunięte przez administratora)zapomniał wspomnieć , że aby zarobić niecałe 3 tysiące trzeba naj...ć nadgodzin i soboty, a jak nie to jeszcze zabiorą Tobie część premii :) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szczera rozmowa przed podpisaniem umowy o pracę.

Wyczes1998@gmail.com

Firma ms? Pełna nazwa Melina spejsona, wygląda to tak jak bym pracował tu jak w lesie, mówi się do kogoś, pyta to jak drzewa zero odzewu a potem pretensje! Konwidenci!, dupe obroni Ci za plecami i lecę do kierowanika na skrage a sami nie lepsi, są pracownicy co pracuja pół roku a mają się za kierowników beka z nich i chuj im w dupe, Rudy, Misiek itp na magazynie prawie każdy to konwidenci i dupe obrabiaja i się śmieją, żenada, jechać z kurwami

Dar
@Wyczes1998@gmail.com

Co prawda to prawda.Zapytac o cos to o odpowiedz trudno.Z urlopem problem z wolnym problem.Kultury zero u majstrow.Szkoda gadac.Dobrze ze juz tam nie pracuje.Chlopaki uciekajcie z tej firmy.Szkoda zdrowia.

Wojtek

Zero szacunku do pracownika.Wymagaja wysokiej kultury osobistej.Yyyy przepraszam bardzo,chyba kierownik niech poszuka w slowniku co to znaczy KULTURA OSOBISTA.A pozniej mozna tego wymagac od pracownika.Tylko by zajechac pracownika i upodlic .

Tak4Nie1

Dużo za długo tuuuuu

Wyzysk i zero podwyżek. Jak tu pracuję, to zaczynam zadawać sobie pytanie.... Czy leci z nami pilot???...... Czas się zawijać.... Daleko tu jeszcze do profesjonalizmu.... Ludzi się tu niestety nie szanuje....

Newa
@Dużo za długo tuuuuu

i te urlopy na ostatnią chwilę. Kieras nie kuma że my też mamy rodziny, plany!!!! Co za niekumaty typ. Tyle lat a nic myślenia. Tylko pod siebie.!!... A już praca po 10 godz i powiadomienie ludzi o tym że będą pracować do 2.00 w nocy!!!!!.... to już szczyt!!! Ale to się zemsci. Coraz więcej ludzi myśli o odejściu zMS, część już odchodzi... Nie ma szacunku dla ludzi którzy już coś potrafią, lepiej przyjąć nowych..... Co za bzdura. TO musi być "strasznie bogata firma".... jeśli ją stać na takie roszady i bezmyslnosc w dowodzenia. Ja też wkrótce zmieniam pracę. Szkoda się tu wypalć, lepiej poświęcić energię dla kogoś kto ma szacunek dla załogi. Pozdrawiam wszystkich.

Newa
@Dużo za długo tuuuuu

Aleksander

Nie polecam Okien firmy M&S z Słupska męczymy się z reklamacjami i do tego nie uznają na oknach liczne uszkodzenia .

@Aleksander

Ma Pan racje ja tez od kwietnia walcze z reklamacjami .Bardzo proszę o kontakt.

@anonymous

Jak zakończyła się Pana sprawa? Czy reklamacja została uwzględniona, a wady naprawione?

Mareko
@Aleksander

Czytałem o tych problemach z reklamacjąmi na innych stronach.

......
@Mareko

Pracuję tu ponad rok. Okna i drzwi są solidne. Podkniecia każdemu się zdarzają..... Firma ma dużo klientów....... ale i maruderow.

Tak5Nie1

Zadowolony

Pracuję w tej firmie od pół roku, naprawdę jestem mile zaskoczony. Dobre zarobki o super atmosfera nikt nikogo nie gania. Nadzór spoko , pracujemy normalnie po 8 godzin i dwie soboty po 7godzin, premia jest zawsze a i płacą dodatki stażowe a na święta ponoć zawsze daja po 800zł. Ja osobiście polecam wszystkim !

Tak5Nie4

Parę ładnych lat
@Zadowolony

Jaja sobie robisz :) :) :).... Jakie 7 godz??? Do drugiej w nocy!!!!. Tu jest mobbing. Kierownik wymusza pracę po 10 godzin i ty masz g do gadania. To pracownik powinien decydować czy chce pracować nadgodziny a nie kierownik. Fajnie to tu już było dawno temu.

Wolny strzelec
@Zadowolony

Jak będziesz pracował tam z 10 lat to pogadamy . Jeśli tam jest kierownikiem ten co był. To nadal jest tam bagno.Zero urlopu. Za L4 zabiera cała premie. Za brak soboty było minister 2 procent a później już minus 5. I TO JEST (usunięte przez administratora) ZAKŁAD ??????

Tak5Nie

@Parę ładnych lat

Chyba powinieneś pisać tu w trochę spokojniejszy sposób. Nadmieniłeś, że w M&S Okna I Drzwi jest mobbing, który oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Jeśli zatem takie sytuacje mają w tej firmie miejsce, to dlaczego jeszcze nie udałeś się z tym do wyżej postawionych instytucji?

Tak1Nie1

Czas się zwolnić. Za długo tu.
@Julia

Długotrwała praca po 10 godz, przymus pracy w soboty, niechęć do dania urlopu, wymuszanie pracy w nadgodzinach..... to jest mobbing.

Julia
@Czas się zwolnić. Za długo tu.

Stawiasz bardzo poważne zarzuty wobec pracodawcy, jakim jest firma M&S Okna I Drzwi. Mobbing oznacza bowiem działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Zgłosiłeś tę sprawę jakimś wyżej usytuowanym instytucjom?

ile zarabia początkujęcy pracownik? ile jest zmian? potrzebuję pilnie pracy ;/

ile zarabia początkujęcy pracownik? ile jest zmian? potrzebuję pilnie pracy ;/

@Parę ładnych lat

a ile zarabia się na początek? ile zmian? pilnie potrzebuję pracy ;/

@koper

Nie da się nie zauważyć, że naprawdę pilnie poszukujesz pracy. W ostatnim czasie na wątku dotyczącym firmy M&S Okna I Drzwi sporo się dzieję, a więc z całą pewnością ktoś udzieli Ci tych informacji. A jesteś zainteresowany jakimś konkretnym stanowiskiem?

emka
@Julia

Jak już to "się dzieje". Pani pani Julio raczej się dziać nie może. :)

@emka

Widzę, że jesteś czujna, jeśli chodzi o kwestie językowe, co się oczywiście chwali. Jednak to nie jest głównym tematem niniejszego wątku, a zatem najlepiej byłoby, jakbyś przeszła już do opiniowania pracodawcy, jakim jest firma M&S Okna I Drzwi. Na pewno tam pracujesz, ale za co jesteś konkretnie odpowiedzialna? Czy można w tym przedsiębiorstwie liczyć na stałą umowę od pierwszego dnia pracy?

Ik

Nie można.

@Ik

W każdym razie - bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Taka - choćby właśnie zdawkowa - odpowiedź na pewno w jakimś stopniu posłuży osobom, które rozważają aplikowanie do firmy M&S Okna I Drzwi. To może od siebie dodasz coś więcej o powyżej wspomnianym pracodawcy? Za co jesteś tam konkretnie odpowiedzialny?

zadowolony
@Parę ładnych lat

ale to na PCV a ja pracuję na drewnie

@zadowolony

Rozumiem. I dziękuję, że wyjaśniłeś Nam tę kwestię. Namawiam Cię teraz do tego, żebyś - z własnej perspektywy - opisał firmę M&S Okna I Drzwi poprzez pryzmat tego, jakim jest pracodawcą. Możemy na Ciebie liczyć w tej kwestii? Możesz zacząć od określenia atmosfery panującej między jej pracownikami. Czy według Ciebie jest ona przyjazna?

Chyba MS

Witam, widzę po opiniach, że atmosfera pracy jest ok, a czy mógłby ktoś powiedzieć na jaką wypłatę netto może liczyć ktoś nowy na produkcji i ewentualnie po dwóch latach pracy ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Chyba MS

Stawiasz już bardzo konkretne pytania. W ostatnim czasie sporo osób wypowiada się o M&S Okna I Drzwi jako pracodawcy, a więc na pewno ktoś Ci na nie odpowie. A dostałeś już od nich propozycję pracy, czy czekasz jeszcze na wyniki rekrutacji?

Parę lat tu...

Praca po 10 godzin i do 12.00..!!!!!.......2.00!!!!!!w nocy to nie jest normalne. Ludzie mają dość!!!!! Ale nadzorcy tego nie widzą!!! Tylko robić, robić!!!! Nawet w święta!.... Jaka jest wydajność zmeczonego pracownika tu, ktoś pomyślał?????.... Szczególnie po 8 godz i po godz 22. 00....... Pomyślcie nad tym...... Trochę szacunku....!

@Parę lat tu...

Rozumiem, że jesteś rozżalony, ale proszę Cię jednak o nieco bardziej spokojny ton Twoich późniejszych komentarzy. Powinniście porozmawiać o tych problemach z Dyrektorem firmy M&S Okna I Drzwi. Być może w trakcie negocjacji doszlibyście do jakiegoś porozumienia. Myślałeś o takim rozwiązaniu?

TakNie2

Ja

Zaraz minie rok jak pracuję w MS. Świetna załoga, fajni ludzie. Zarobki ok, choć trzeba pracować w soboty i trochę dziesiątek :) Czasem sytuacja zdrowotna w mojej rodzinie mi na to nie pozwala.... Jednym z podstawowych aspektów pracy jest jakość. Większość tego pilnuje, choć są wyjątki i mogą być podkniecia. Ale to dobre okna i drzwi. Sam osobiście bym je kupił. Plusem tej firmy są ludzie,Nowa siedziba, Prezes o pozytywnym nastawieniu :).... i parę innych :)..... mankamenty... to margines. Ale drobne są :)... Krótko i obiektywnie. Pozdrawiam.

Tak6Nie

@Ja

@Ja W M&S Okna I Drzwi pracujesz już niemal rok, a zatem można sądzić, że zebrałeś już dużą ilość informacji o sposobie funkcjonowania tej firmy. Trzeba docenić, iż stawia się tam właśnie na jakość wykonywanej pracy, a nie na inne aspekty. A czy oprócz pensji podstawowej macie możliwość starania się o premię?

Myślący
@Julia

.... Premia tu to imitacja.....

@Myślący

@Myślący Wnioskuję, że nigdy nie udało Ci się uzyskać premii, pracując w firmie M&S Okna I Drzwi. Może zatem powinniście udać się w tej sprawie do Dyrektora. Myślę, że wspólne rozmowy i negocjacje mogłyby przynieść oczekiwany skutek. A Ty co sądzisz?

Julia

@Anonim1 Dobrze, że, według Ciebie, wiele osób chce pracować w tej firmie, ale chyba nie należy generalizować w ten sposób. Sam pracujesz w M&S Okna I Drzwi? Bylibyśmy Ci wdzięczni, jakbyś podzielił się z nami jakąś (aktualną i rzetelną) wiedzą, która dotyczy ściśle tego pracodawcy. Atmosfera między współpracownikami jest na tyle zdrowa, iż nie przeszkadza w efektywnej pracy?

ja

mam pytanie odnośnie zarobków i pracy , czy nadal jest tam (usunięte przez administratora)" , chciałabym zobaczyć aktualne opinie bo widzę, tylko klientów którzy sie żalą na temat swoich okien nie na tej stronie co trzeba .

Anonim
@ja

Znacznie się poprawiło. Świadczy o tym ilość osób odpowiadających na ogłoszenia i chcących pracować

Anonim1
@ja

Julia

@Tomek Od Twojego wpisu już trochę upłynęło. Niestety, nie potrafię odpowiedzieć na Twoje pytania. Ale z uwagi na to, iż na tym wątku udziela się niewiele osób radzę Ci, abyś skontaktował się z M&S Okna I Drzwi bezpośrednio i po prostu dopytał. Tu masz do nich kontakt: http://www.ms.pl/kontakt Powodzenia! @ja Na forum należy wypowiadać się kulturalnie - pamiętaj o tym. Jesteś zainteresowana pracą tam?

Tomek

A jak obecnie działa tam dział serwisu i kontroli jakości ? Istnieje?Jakie tam są zarobki ?

Julia

@anonymous, czy jesteś klientem firmy M&S Okna I Drzwi czy jej pracownikiem? Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Może znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie i chciałby wyrazić o niej opinię? Czy to dobre miejsce pracy w Słupsku?

TakNie

Czy ktoś wie, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych firm? Może okazać się to cenną informacją dla osób mieszkających w Słupsk i okolicach.

anonymous

Nie polecam współpracy z firmą M&S Słupsk dostarczone okna są uszkodzone .Brak szacunku dla klienta .Mija miesiąc kolejny co do reklamacji nie wywiązują się, bardzo źle zostaliśmy potraktowani przez tą firmę odradzam i nie polecam. 3

anonymous

Nie polecam współpracy z Panem (usunięte przez administratora) dostarczone okna są uszkodzone .Brak szacunku dla klienta .Mija miesiąc kolejny co do reklamacji nie wywiązują się, bardzo źle zostaliśmy potraktowani przez tą firmę odradzam i nie polecam.

anonymous

Nie polecam zdecydowanie odradzam ludzie zanim pójdziecie zamówić okna tej firmy zastanówcie się miesiącami będzięcie czekac na okna a o reklamacji już nie wspomne olewają klietólw są zakłamani i beszczelni

Zostaw opinię o M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o. - Słupsk

Chcę opublikować: