counter
3 17 110 5 1
Pozytywizm.

Dobre okna, dobre drzwi.Pracuje tu juz prawie 1,5 roku. I choć mam mozliwosc zarabiania bardzo dobrych pieniążków poza MS i parę innych możliwości, to stwierdzam że sie przywiązuje do pracy W tej firmie,ludzi z którymi pracuję i fajnej atmosfery(poza malymi wyjatkami).Nie dostrzegam zlych relacji z kierownikiem,ktory ma pelno spraw na glowie, majstrami ktorzy traktuja mnie ok.Ja staram sie byc tez dla nich ok,tak jak dla wiekszosci. Staram się trzymac trzymac jakosc, wyciągam wnioski z nauki i rad ludzi z ktorymi pracuję.Nie marudzę, nie narzekam. Wiadomo że finanse nie są najlepsze.Jestem dobrej i pozytywnej mysli. Problem z urlopem???? Nie doświadczyłem tego. Czuję pomoc i wyrozumiałość jak na dzień dzisiejszy. Pracują tu ludzie doświadczeni i mam do nich szacunek ,jestem wdzieczny za pomoc której doświadczam. Usmiechajmy sie do siebie czesciej i szanujmy wzajemnie. MS TO dobra firma......są drobne mankamenty,ale to marginalna sprawa.......pozdrawiam wszystkich pracownikow i życzę pozytywnego nastawienia i myślenia.:)

Tak4Nie22
praca
@Pozytywizm.

Napisz proszę jak jest naprawdę z zarobkami? W firmie gdzie teraz pracuję, na tym forum też oczerniają pracodawcę że rzekomo zarabia się 1500zł (ocena firmy 2/5) A prawda jest zupełnie inna i z 2 sobotami można wyciągnąć ok 3000zł netto. Jak jest w MS? Jaki system pracy? 2 czy 3 zmiany? Po jakim czasie można liczyć na podwyżkę?

Marcin
@Pozytywizm.

Ile na ręke dostanie pracownik bez doświadczenia przy oknach

TakNie2
Mick
@Marcin

Max 2100 netto bez sobot .Nędza.

Tak12Nie
Mick
@praca

Max 2100 bez sobot netto. Praca 2 zmiany, czesto po 10 godz co jest chore....nawet w soboty po 10.sobota to przymus. Jak nie przyjdziesz, premii nie masz......(usunięte przez administratora)..szczerze.

Tak13Nie
praca
@Mick

To niezła lipa. Dziś za 2100zł robić na produkcji to trzeba być nieżle zdesperowanym. Kto za tyle robi sam sobie jest winien. Ja za (usunięte przez administratora)bym nie robił.

On
@Pozytywizm.

Pięknie napisane prawdopodobnie przez któregoś z kierowników firmy :)

Tak16Nie
Pozytywizm
@On

Mylisz się.:)Moje zdanie ciut się zmienia....na gorsze. Ale nie jest tu źle......choć pieniądze bardzo żałosne!!!!

Zaciekawiony Nowy wpis
@Mick

to jak to jest możliwe z nadgodzinami i sobotami zarabiac 2100 cos krecicie sam sie przekonam wkońcu jak tam jest.

Ela Nowy wpis
@On

Uwazajcie na ogłoszenia Marcina na Olx. Gosc zero polotu.

Oswaer Nowy wpis

Ms zwalniajac pracowników sam wystawia sobie negatywną opinię. Jest paru sciemniaczy na L4 którzy dawno powinni być zwolnieni Ale to (usunięte przez administratora) kierasa. Zarobki to śmiech na sali. Kompletne nie docenia się tu dobrych pracowników ale długoletniech nierobów i imitatorow pracy głaszcze się po hgowie(usunięte przez administratora)

Tak1Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 67 dni.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o.?

Zwolniona dyscyplinarnie
Nazwa działu: Produkcja

Sytuacja sprzed kilku miesięcy. Dostałam informację, że moja zmiana ma wolne od poniedziałku do środy. W czwartek dostarczyłam informacje, iż idę oddać krew. W następny poniedziałek czekało na mnie w skrzynce zwolnienie dyscyplinarne. W świadectwie pracy zostało napisane, iż wykorzystałam 5 dni urlopu, a ani jednej kartki nie podpisałam. Kierownik to totalny (usunięte przez administratora) zmusza ludzi do pracy w soboty. Jeśli nie przyjdziesz to z automatu będą się na ciebie patrzeć jakbyś wymordował im pół rodziny. Szczerze nie polecam.

iga
@Zwolniona dyscyplinarnie

plastik czy drewno?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jasio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 103 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Jak wygląda teraz praca jeśli jest wirus ???

TakNie3
Marti

A jak wygląda praca kontrolera jakości i ile zarabia?

Kjktt
@Marti

Masz nad sobą, jak to powiedzial R.M na zebraniu Śmiesznego Pana po Uniwersytecie w wiosce Koszalin:))))))).......szkoda gadać:)))........szukaj innej roboty.Kasa jest tu nędzna. Dosłownie.

Kamila
@Kjktt

Z perspektywy jakiego stanowiska przedstawiasz swoją opinię? Jakie stawki obowiązują w M&S od nowego roku? Podasz kwotę netto?

Seba
@Kjktt

Raczej w wiosce Szczecinek ????

Weź_Pigułkę
Nazwa działu: Produkcja

Praca jak praca - możesz śmiało wyłączyć mózg na te kilka godzin i pracować jak maszynka. Nie jest to ani trudna praca, ani skomplikowana, zatem wynagrodzenie myślę odpowiednie. W tym momencie każdy ma tam na starcie minimum 15/h brutto. Pierwsza moja pełna wypłata wynosiła ok. 2k, a przy rezygnacji po kilku miesiącach już 3k z jedną sobotą co według mnie jest dobrą sumą. Sporo zależy też od ilości godzin przepracowanych w miesiącu - stawka jest godzinowa. Jest sporo maruderów, ale jak ktoś chce pracować i się przykłada to nie ma problemów - przynajmniej u mnie tak było. Soboty? Płacone za setki, nie ma obowiązku ich brania. Atmosfera wśród pracowników na plus, choć obcowanie z "klasą wyższą" tj. brygadzistami bywa już różnie. Dla mnie zbyt monotonna praca, ale jeśli komuś to nie przeszkadza to śmiało można tam pracować.

...
@Weź_Pigułkę

Haha dobre, dobre... Brygadzista klasa wyższa :D

Rafał
@...

Uważasz, że brygadziści mają dobre stosunki z podległymi pracownikami? Napisz jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i czy można liczyć na koleżeńskie relacje?

Nick
@Rafał

Brygadziści (usunięte przez administratora) swoje obowiązki- wolą pograć w gierki na komputerze. Zero kompetencji twardych jak i miękkich, przez co relacje są bardzo (usunięte przez administratora). Jedyne co potrafią to skłucić ludzi. Napuszczając jednych na drugich,rozsiewając plotki.

Tak4Nie
Kuter
@Rafał

Brygadzisci to katastrofa....żadnego autorytetu, krzykacze, pozoranci, podżegacze. Kręcą kerasa jak chcą, a ten ślepy jak kura.Ta firma mentalnie zatrzymała się na końcówce lat 80tych.doslownie.

Tak4Nie
Tomek
@Kuter

Już kiedyś ktoś opisał brygadzistów "eeee tam moi drodzy m&s owicze co jest zle w mskach???, niema tego zlego..pamietajcie.jak by nie bylo jakis peanik trzeba strzelic na rzecz Koali bo nie zdzierze...przeciez to majster jest nad maistry, bo jak nie chwalic goscia kltory 8h szweda sie po hali, zjedna reka w spodniach(na (usunięte przez administratora)) a druga obsluguje telefon, no to jest spryciulka:Pzlecenia??ta mam zrobie umiiem, wszytko wie i ogarnia, no cud malina...niech sie cieszy ze kodriniarze ogarniaja za niego robote bo by zginal i musial wolac SUPER ESa na pomoc, ale to i tak maly pikus jest, mistrzu jeszcze ogarnia najlepiej takie trudne rzeczy , jak ziewanie na czas,wiszenie na oknach na koncowce oraz tu jest najlepszy polykanie paczkow na czas.narzekacie ze trzeba bymac w msach co do minuty,,eee tam bujdy majster na majstry zawsze jakaies 15,20 min wczesnije puscic ludzi taki gosc jest, ajak!!!a ze sam sobie pojdzie z godzinke czy dwie wczesnniej na chate a co tam nalezy mu sie bo chlopina (usunięte przez administratora) 8h...fizycznie wiadomo...i niczym robert korzeniowski nie spiesznym krokiem srubuje swoj rekord kolek w kolo hali, takli czempion, najlepszy majster jakiego msowska ziemia nosila, ot co"

Tak5Nie1
Seba
@Tomek

To ten co wszystkich wkręcił, że ma żonę w hospicjum i chorą córkę...pieniądze ze zbiórki (takowa była w zakładzie ) przeznaczył na remont domu.

Tak5Nie
Rosz

Pvc. 2100....2300 bez sobót. Chore 2 zmiany, ludzie znudzeni, przemęczenia,w sobotę jak nie przyjdziesz to ukradną Ci premię, która jest tak powiązana z zarobkami że większość ludzi nie wie o co chodzi. Wyzysk,brak podwyżek to tu norma. Majstrowie....hmmm.......blondyn ok, czarny nadgorliwiec ktorego nikt tu nie trawi i nie szanuje....ma swoich wazeliniarzy którzy liżą mu (usunięte przez administratora) ,a chłopak chodzi wtedy z glowa w chmurach, paru zawodowych donosicieli na których już nawet w biurze wymiotują bo tak intensywnie donoszą:)........Kierownik.....hmmm......W żadne słowo nie można mu wierzyć......szczególnie o podwyżce, ale dobry chłop.Duzo małolatow nierobów i olewaczy, dużo pracowników którzy pracują więcej niż 10 lat.......oni znowu wiedzą jak się nie spocic i dobrze maskować,....kawa,herbata,.....W końcu dostęp do urlopów, Social gorszy niż w Sudanie...............biurokracja, gość od reklamacji masakra, wszystko wie i wszędzie był.....A w zasadzie mietnota. Opierdziela się jak może, Mało plusów.......minusów w brud.....Zarobki to komedia!!!!......Wyzysk.Czasem pracujemy na drugiej zmianie od 16.00 do 24.00....to zakrawa o zakad psychiatryczny......bo nikt normalny nie ma wydajności po 20.00.........,soboty......setki A praca na 40 procent, bo po całym tygodniu pracy w tym kieracie poprostu brak sił i się nie chce.....................to tak w skrócie i obiektywnie. Nie polecam tej firmy, pracy wszędzie jest pełno......zresztą......jeszcze miesiąc i spadam.Rozczarowalem się i tyle.

luna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 162 dni.

Witam. Czy moge prosić o informację jak wygląda praca kobiet w firmie ? Jakie są gdziny pracy i co należy do głównych zadań ? Na jaki dział najlepiej aplikować ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 168 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Martyna

Czy ktoś może napisać jakie są dokładnie zarobki w tej firmie ? I czy jest system premiowania ?

20lat tu.

Zarobki tu to kpina. To ponizajace. Firma która na maxa wykorzystuje swoich murzynów. Czas się zawijać z tego obozu.

Gumowaty

Obiecywanie na rozmowie 3 tysiące BEZ SOBÓT w rzeczywistości 2400-2600 bez sobót. Praca normalna- nic trudnego. Atmosfera jakaś jest ale nie polecam mówić o pieniądzach. Brygadziści jeden okey drugi troszkę mniej... kierownik to osoba która nie powinna być na tym stanowisku Dotyczy działu Szklarni

Marek
@Gumowaty

Gumowaty pracowałeś już przy oknach, poszedłeś tam z doświadczeniem czy jako zielony

Kibic

(usunięte przez administratora). Skluca ludzi,donosi, kompetencje wcale, wtrąca się w nie swoje sprawy, ograniczony......firma dno, zarobki śmieszne,wyzysk, kolchoz, starzy pracownicy wypaleni bez chęci pracy,robią bo robią, wiedzą jak kombinować bo jak ktoś pracuje tu 15,20 lat to jego efektywność i chęci spadają do zera. Łysy chłopak z poprawek i jego baba z biura to żywe przykłady opieprzania się w pracy.Fakt umysły starych pracowników zatrzymały się na latach 90tych jak to ktoś napisał. Bardzo dobra opinia. Pracuje się ciężko, Social beznadziejny, zarobki dno ,inteligentnego pracownika można szukać że świecą, wulgaryzmy, (usunięte przez administratora) nadzór jak w (usunięte przez administratora),ogólny bałagan, brak materiałów,Kierownik...:))))).....To facet który nie ma pojęcia co się tu dzieje :))....kłamie w sprawie podwyżek, robi w jajo z urlopami, sam spija kokosy jak mówią starzy pracownicy. Nikomu nie polecam pracy tutaj.Sam już wkrótce się zawijam z tego przybytku. Jestem w trakcie zalatwiania pracy:))))....pozdrowionka.

Aaa
Nazwa działu: Produkcja

Narzeczony pracował i nie dostał wyplaty do tej pory. No cóż

Tak1Nie
Bzk
Nazwa działu: Produkcja

Kołchoz dla kopalnianych koni."Brygadziści" czyli nadzorcy niewolników czuwają nad każdym twoim oddechem,krokiem czy potrzebą fizjologiczną.To prawdziwy cyrk baranów.Żeby nie "podpaść" ,najlepiej zapytać "mamusi" czy można np:skorzystać z WC.Idealnym rozwiązaniem byłoby założenie pieluchy i obroży.Atmosfera w pracy napięta jak baranie jaja.Stary wyga wyczuje (usunięte przez administratora) po pierwszym dniu.Mniej doświadczeni dadzą się urabiać na słodkie pierdzenie do czasu aż dotrze do nich smutna prawda, że w tej firmie mentalność zatrzymała się w latach 90'.Jeśli masz umiejętności,jesteś fachowcem daj sobie spokój.To typowy kibuc,masz orać jak maszyna i do tego poziomu jesteś sprowadzony.Rozwój to fikcja.Po paru latach pracy w PGRze tego typu nie nauczysz się niczego co dało by Ci w przyszłości swobodę w poruszaniu się na rynku pracy.Nie polecam,chyba że lubisz bezmyślną orkę a Twoją ambicją jest podawanie (na wyścigi) maszynie desek pod czujnym okiem nadzorcy o mentalności klawisza.Kwestia finansowa-szkoda słów.

Tak4Nie1
kbs
Nazwa działu: Produkcja

Jak oceniacie pracę na ul.Portowej?Stawki są godzinowe czy miesięczna stawka?

TakNie1
kbs
@kbs

ludzie skrobnijcie coś bo nie wiem czy warto w to wchodzić?Opinie są ogólnie bardzo negatywne i szczerze mówiąc po przeczytaniu mam opory a do wybory jeszcze dwie firmy które chcą mnie przyjąć.Jak to wygląda na dzień dzisiejszy,nadgodziny i soboty nadal przymusowe?

Tomek
@kbs

Stawka jest godzinowa.

Mycha
Użytkownicy czekają na odpowiedź 255 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Czy na dziale aluminium pracują kobiety?? Ile mają na start, dwie zmiany cze tylko na rano

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 274 dni.

Czy w M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Bartek

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Można aplikować i są szanse na pracę, słyszałem dobre opinie o firmie.

TakNie8
Julia
@Bartek

Zgodnie z informacją podaną na stornie internetowej firma M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację do wszystkich działów produkcyjnych: http://www.ms.pl/praca Czy byłbyś zainteresowany pracą w firmie w takim charakterze? A może masz już doświadczenie w branży?

TakNie2

Zostaw merytoryczną opinię o M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o. - Słupsk

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Portowa 16 A