Opinie o MS Okna i Drzwi Sp. z o.o w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MS Okna i Drzwi Sp. z o.o. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MS Okna i Drzwi Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MS Okna i Drzwi Sp. z o.o w Słupsk

Jasio

Jak wygląda teraz praca jeśli jest wirus ???

Marti

A jak wygląda praca kontrolera jakości i ile zarabia?

Kjktt
@Marti

Masz nad sobą, jak to powiedzial R.M na zebraniu Śmiesznego Pana po Uniwersytecie w wiosce Koszalin:))))))).......szkoda gadać:)))........szukaj innej roboty.Kasa jest tu nędzna. Dosłownie.

Kamila
@Kjktt

Z perspektywy jakiego stanowiska przedstawiasz swoją opinię? Jakie stawki obowiązują w M&S od nowego roku? Podasz kwotę netto?

Seba
@Kjktt

Raczej w wiosce Szczecinek ????

Weź_Pigułkę

Praca jak praca - możesz śmiało wyłączyć mózg na te kilka godzin i pracować jak maszynka. Nie jest to ani trudna praca, ani skomplikowana, zatem wynagrodzenie myślę odpowiednie. W tym momencie każdy ma tam na starcie minimum 15/h brutto. Pierwsza moja pełna wypłata wynosiła ok. 2k, a przy rezygnacji po kilku miesiącach już 3k z jedną sobotą co według mnie jest dobrą sumą. Sporo zależy też od ilości godzin przepracowanych w miesiącu - stawka jest godzinowa. Jest sporo maruderów, ale jak ktoś chce pracować i się przykłada to nie ma problemów - przynajmniej u mnie tak było. Soboty? Płacone za setki, nie ma obowiązku ich brania. Atmosfera wśród pracowników na plus, choć obcowanie z "klasą wyższą" tj. brygadzistami bywa już różnie. Dla mnie zbyt monotonna praca, ale jeśli komuś to nie przeszkadza to śmiało można tam pracować.

...
@Weź_Pigułkę

Haha dobre, dobre... Brygadzista klasa wyższa :D

Rafał
@...

Uważasz, że brygadziści mają dobre stosunki z podległymi pracownikami? Napisz jaka według Ciebie jest atmosfera w pracy i czy można liczyć na koleżeńskie relacje?

@Rafał

Brygadziści (usunięte przez administratora) swoje obowiązki- wolą pograć w gierki na komputerze. Zero kompetencji twardych jak i miękkich, przez co relacje są bardzo (usunięte przez administratora). Jedyne co potrafią to skłucić ludzi. Napuszczając jednych na drugich,rozsiewając plotki.

Kuter
@Rafał

Brygadzisci to katastrofa....żadnego autorytetu, krzykacze, pozoranci, podżegacze. Kręcą kerasa jak chcą, a ten ślepy jak kura.Ta firma mentalnie zatrzymała się na końcówce lat 80tych.doslownie.

@Kuter

Już kiedyś ktoś opisał brygadzistów "eeee tam moi drodzy m&s owicze co jest zle w mskach???, niema tego zlego..pamietajcie.jak by nie bylo jakis peanik trzeba strzelic na rzecz Koali bo nie zdzierze...przeciez to majster jest nad maistry, bo jak nie chwalic goscia kltory 8h szweda sie po hali, zjedna reka w spodniach(na (usunięte przez administratora)) a druga obsluguje telefon, no to jest spryciulka:Pzlecenia??ta mam zrobie umiiem, wszytko wie i ogarnia, no cud malina...niech sie cieszy ze kodriniarze ogarniaja za niego robote bo by zginal i musial wolac SUPER ESa na pomoc, ale to i tak maly pikus jest, mistrzu jeszcze ogarnia najlepiej takie trudne rzeczy , jak ziewanie na czas,wiszenie na oknach na koncowce oraz tu jest najlepszy polykanie paczkow na czas.narzekacie ze trzeba bymac w msach co do minuty,,eee tam bujdy majster na majstry zawsze jakaies 15,20 min wczesnije puscic ludzi taki gosc jest, ajak!!!a ze sam sobie pojdzie z godzinke czy dwie wczesnniej na chate a co tam nalezy mu sie bo chlopina (usunięte przez administratora) 8h...fizycznie wiadomo...i niczym robert korzeniowski nie spiesznym krokiem srubuje swoj rekord kolek w kolo hali, takli czempion, najlepszy majster jakiego msowska ziemia nosila, ot co"

Seba
@Tomek

To ten co wszystkich wkręcił, że ma żonę w hospicjum i chorą córkę...pieniądze ze zbiórki (takowa była w zakładzie ) przeznaczył na remont domu.

Rosz

Pvc. 2100....2300 bez sobót. Chore 2 zmiany, ludzie znudzeni, przemęczenia,w sobotę jak nie przyjdziesz to ukradną Ci premię, która jest tak powiązana z zarobkami że większość ludzi nie wie o co chodzi. Wyzysk,brak podwyżek to tu norma. Majstrowie....hmmm.......blondyn ok, czarny nadgorliwiec ktorego nikt tu nie trawi i nie szanuje....ma swoich wazeliniarzy którzy liżą mu (usunięte przez administratora) ,a chłopak chodzi wtedy z glowa w chmurach, paru zawodowych donosicieli na których już nawet w biurze wymiotują bo tak intensywnie donoszą:)........Kierownik.....hmmm......W żadne słowo nie można mu wierzyć......szczególnie o podwyżce, ale dobry chłop.Duzo małolatow nierobów i olewaczy, dużo pracowników którzy pracują więcej niż 10 lat.......oni znowu wiedzą jak się nie spocic i dobrze maskować,....kawa,herbata,.....W końcu dostęp do urlopów, Social gorszy niż w Sudanie...............biurokracja, gość od reklamacji masakra, wszystko wie i wszędzie był.....A w zasadzie mietnota. Opierdziela się jak może, Mało plusów.......minusów w brud.....Zarobki to komedia!!!!......Wyzysk.Czasem pracujemy na drugiej zmianie od 16.00 do 24.00....to zakrawa o zakad psychiatryczny......bo nikt normalny nie ma wydajności po 20.00.........,soboty......setki A praca na 40 procent, bo po całym tygodniu pracy w tym kieracie poprostu brak sił i się nie chce.....................to tak w skrócie i obiektywnie. Nie polecam tej firmy, pracy wszędzie jest pełno......zresztą......jeszcze miesiąc i spadam.Rozczarowalem się i tyle.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MS Okna i Drzwi Sp. z o.o? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik produkcyjny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
luna

Witam. Czy moge prosić o informację jak wygląda praca kobiet w firmie ? Jakie są gdziny pracy i co należy do głównych zadań ? Na jaki dział najlepiej aplikować ?

Martyna

Czy ktoś może napisać jakie są dokładnie zarobki w tej firmie ? I czy jest system premiowania ?

20lat tu.

Zarobki tu to kpina. To ponizajace. Firma która na maxa wykorzystuje swoich murzynów. Czas się zawijać z tego obozu.

Gumowaty

Obiecywanie na rozmowie 3 tysiące BEZ SOBÓT w rzeczywistości 2400-2600 bez sobót. Praca normalna- nic trudnego. Atmosfera jakaś jest ale nie polecam mówić o pieniądzach. Brygadziści jeden okey drugi troszkę mniej... kierownik to osoba która nie powinna być na tym stanowisku Dotyczy działu Szklarni

@Gumowaty

Gumowaty pracowałeś już przy oknach, poszedłeś tam z doświadczeniem czy jako zielony

Kibic

(usunięte przez administratora). Skluca ludzi,donosi, kompetencje wcale, wtrąca się w nie swoje sprawy, ograniczony......firma dno, zarobki śmieszne,wyzysk, kolchoz, starzy pracownicy wypaleni bez chęci pracy,robią bo robią, wiedzą jak kombinować bo jak ktoś pracuje tu 15,20 lat to jego efektywność i chęci spadają do zera. Łysy chłopak z poprawek i jego baba z biura to żywe przykłady opieprzania się w pracy.Fakt umysły starych pracowników zatrzymały się na latach 90tych jak to ktoś napisał. Bardzo dobra opinia. Pracuje się ciężko, Social beznadziejny, zarobki dno ,inteligentnego pracownika można szukać że świecą, wulgaryzmy, (usunięte przez administratora) nadzór jak w (usunięte przez administratora),ogólny bałagan, brak materiałów,Kierownik...:))))).....To facet który nie ma pojęcia co się tu dzieje :))....kłamie w sprawie podwyżek, robi w jajo z urlopami, sam spija kokosy jak mówią starzy pracownicy. Nikomu nie polecam pracy tutaj.Sam już wkrótce się zawijam z tego przybytku. Jestem w trakcie zalatwiania pracy:))))....pozdrowionka.

Aaa

Narzeczony pracował i nie dostał wyplaty do tej pory. No cóż

Bzk

Kołchoz dla kopalnianych koni."Brygadziści" czyli nadzorcy niewolników czuwają nad każdym twoim oddechem,krokiem czy potrzebą fizjologiczną.To prawdziwy cyrk baranów.Żeby nie "podpaść" ,najlepiej zapytać "mamusi" czy można np:skorzystać z WC.Idealnym rozwiązaniem byłoby założenie pieluchy i obroży.Atmosfera w pracy napięta jak baranie jaja.Stary wyga wyczuje (usunięte przez administratora) po pierwszym dniu.Mniej doświadczeni dadzą się urabiać na słodkie pierdzenie do czasu aż dotrze do nich smutna prawda, że w tej firmie mentalność zatrzymała się w latach 90'.Jeśli masz umiejętności,jesteś fachowcem daj sobie spokój.To typowy kibuc,masz orać jak maszyna i do tego poziomu jesteś sprowadzony.Rozwój to fikcja.Po paru latach pracy w PGRze tego typu nie nauczysz się niczego co dało by Ci w przyszłości swobodę w poruszaniu się na rynku pracy.Nie polecam,chyba że lubisz bezmyślną orkę a Twoją ambicją jest podawanie (na wyścigi) maszynie desek pod czujnym okiem nadzorcy o mentalności klawisza.Kwestia finansowa-szkoda słów.

kbs

Jak oceniacie pracę na ul.Portowej?Stawki są godzinowe czy miesięczna stawka?

kbs
@kbs

ludzie skrobnijcie coś bo nie wiem czy warto w to wchodzić?Opinie są ogólnie bardzo negatywne i szczerze mówiąc po przeczytaniu mam opory a do wybory jeszcze dwie firmy które chcą mnie przyjąć.Jak to wygląda na dzień dzisiejszy,nadgodziny i soboty nadal przymusowe?

@kbs

Stawka jest godzinowa.

Mycha

Czy na dziale aluminium pracują kobiety?? Ile mają na start, dwie zmiany cze tylko na rano

Bartek

Wiecie coś o rekrutacji w firmie? Można aplikować i są szanse na pracę, słyszałem dobre opinie o firmie.

Julia
@Bartek

Zgodnie z informacją podaną na stornie internetowej firma M&S Okna I Drzwi Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację do wszystkich działów produkcyjnych: http://www.ms.pl/praca Czy byłbyś zainteresowany pracą w firmie w takim charakterze? A może masz już doświadczenie w branży?

Nowy pracownik.

(usunięte przez administratora) Pracowałem na aluminium. Brygadzista na szyji tatuaż hwdp. Szkolenia żadnego. Co chwilę wulgaryzmy. Pretensje do pracownika który pracuje 2 tyg że czegoś nie potrafi. Nie polecam. Do tego 15h brutto haha

Jean Claude van Damme
@Nowy pracownik.

HWDP, ale w razie czego będzie prosił pana policjanta o pomoc. Betonu z głowy nie wypłucze.

Stół.

Jesli w tym miesiacu nie podniosa kasy, min 2 z/h.....zwijam sie razem z koleżanką i kolegą.finansowa rozpacz i nędza jest tutaj.

praca
@Stół.

Jak wogóle jest w Słupsku z pracą? myślę o przeprowadzce ze śląska właśnie tutaj. Idzie gdzieś zarobić 2500 netto/20dni/8h, będąc zwykłym pracownikiem? Warto sie tu przeprowadzić? Dajcie 2500 rzucam rzucam wszystko i jadę ;)

Podstawowe pytanie idzie zarobić 2500 netto bez sobót i nadgodzin?

Lila
@pracownik

Zapomnij....wszystko ok,ale finansowa nędza...

praca w MS
@Lila

Poważnie? Chyba żartujesz. 2500 to minimum w dzisiejszych czasach w pracy na produkcji. W ogłoszeniu jest od 3500 brutto=2505 netto (usunięte przez administratora) Dlaczego nikt nie chce pisać ile zarabia? Co to za tajemnica?

Mick
@praca w MS

Kasa tu to porażka. 2100 netto bez sobót. Przymus pracy W soboty, jak nie przyjdziesz masz po premii.czesto po 10 godzin nawet w soboty!!!!chore.przy 4 sobotach 4tą pracujesz za darmo.........!!!!...wyliczenia są tu dziwne. Stary pracownik ma stażowe, dodatek funkcyjny.....troszkę zarobi...Ale to nie kokosy!!!!!.....to nie sztuka być wiecej w pracy niż w domu!!!!......dzieci chowają się bez rodziców.....doslownie. Ja też spadam już wkrotce. Szkoda się tu wypalac. Pozdrawiam.

Z 2 sobotami 3000 netto będzie?

Egzekutor

Jak tak czytam to śmiać mi się chce z tego wszystkiego. Zamknęli wam jedno forum to tu wylewacie gorzkie żale na temat tego jak wam się ciężko i źle pracuje, jak kierownik się z wami obchodzi, a jak był czas na reakcję i otwarcie japy podczas zebrań z prezesem i wywalczenia cokolwiek dla siebie to siedzieliscie jak posągi. Zbynio zamknął wam gęby 2zl podwyżki i dalej jest jak było, jak nie jest gorzej. On zyskał co chciał i teraz wie że nie umiecie walczyć o swoje. Urlopów głupich które wam się należą nie potrafiliscie nawet wywalczyć. Nie jest mi was szkoda, bo jesteście słabi, nie potraficie się zjednoczyć żeby wkoncu się z wami ktoś liczył. Bardzo dobrze, dalej placzcie na forum jak wam źle, zamiast było działać kiedy był czas. A teraz nie traccie czasu tylko do roboty, bo jedna osoba na 3 maszynach musi tyrac. Brawo...

Dij
@Egzekutor

ŚRODA....NIE SWIRUJ:))))

Żaku.
@Egzekutor

EGZEKUTOR TY TO CHYBA JESTES TAJNIAKIEM KIEEROWNIKA FIRMOWYM ZE TAK BRONISZ KADRY.SAM TYRAJ SOBIE.SMIECH NA SALI.NO ALE MUSI ZAWSZE BYC JAKIS PUPILEK FIRMOWY.

Egzekutor
@Żaku.

Nie jestem żadnym tajniakiem i na szczęście już nie pracuje w tym (usunięte przez administratora). A kto ma tyrac ten niech tyra za te pieniądze (usunięte przez administratora) bo tak was właśnie on traktuje.

Ben

Jakie bony na swięta?Nie bylo zadnych bonow w roku 2018.Bylo tylko mniej wynagrodzenia dla pracownikow niby za urlop miedzy swietami a sylwestrem.Czy to normalne?Gdy czlowiek chce urlopu bo mu sie nalezy to nie dostanie go bo kadra ma z tym problem,zeby tylko pracownika dobic psychicznie.A jak dostanie wolne np.tak jak miedzy swietami a sylwestrem to zabiora mu czesc wyplaty.Chyba ze odpracujesz po godzinach.Choree.Mobing.Wstyd taka prezna firma.

Erka
@Ben

Tu panuje dziadostwo finansowe. Robią ludzi w jajo jak tylko sie da. :)jeszcze chwila i spadam. Szkoda tych paru lat tutaj. Zero podwyzek, premia to śmiech na sali:))),chory problem z daniem urlopu,tną kasę na sobotach i nadgodzinach i palą pawiana:))).....Wyzysk, (usunięte przez administratora) kanciarstwo finansowe...itd.Na szczescie nie jestem uzalezniony od bycia w MS:)......idę tam gdzie są lepsze i zdrowsze perspektywy:)pozdrawiam wszystkich pracownikow.

Zostaw merytoryczną opinię o MS Okna i Drzwi Sp. z o.o - Słupsk

• Jak się pracuje w MS Okna i Drzwi Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy MS Okna i Drzwi Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MS Okna i Drzwi Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MS Okna i Drzwi Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w MS Okna i Drzwi Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MS Okna i Drzwi Sp. z o.o