M&S Sp. z o.o. Pomorska Fabryka Okien

Podcabaje

Opinie o M&S Sp. z o.o. Pomorska Fabryka Okien

krzysztof

a czy w pionie np sprzedaży też kogoś szukają? i jakie są warunki? napiszcie proszę

Maja

@Incognito praca w jakim dziale firmy/na jakim stanowisku Cię interesuje? Może jeśli sprecyzujesz pytanie, to ktoś z obecnych pracowników będzie mógł na nie odpowiedzieć.Czy dalej szukasz pracy?

Incognito

Jak atmosfera i zarobki ?

Maja

Obecnie firma poszukuje pracowników do wszystkich działów produkcyjnych. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć o działaniu poszczególnych działów w M&S Sp. z o.o.? Każda informacja będzie cenna dla osób szukających informacji o tym jakim pracodawcą jest firma.

na to pytanie odpowiedzią niech będzie iloś c rekrutacji która się pojawia, w tym roku przynajmniej ze dwadzieścia ich było, warto więc zastanowić się czy przypqadkiem w firmie jakaś nadmiera rotacja się niem pojawia

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie M&S Sp. z o.o. Pomorska Fabryka Okien nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o M&S Sp. z o.o. Pomorska Fabryka Okien - Podcabaje

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&S Sp. z o.o. Pomorska Fabryka Okien