Terma Sp.j.

Słupsk

Opinie o Terma Sp.j.

wandi

to prawda. Niestety niektóre osoby nie są do końca z Tobą zgodne...

Lolek

Pracowałem. Nigdy więcej. Co do wypłat- lepiej nie mówić bo po uważaniu. Atmosfera do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

D024

Jest to najgorsza firma pracuje tu ponad piec lat i co sie tu dzieje to jest masakra.Wyplaty placone po nazwisku i po znajomości pana Nagaja.Urlopy po znajomości tez tego cep... tak wiec jak chcesz byc poniżany to zapraszam .

Grzegorz

To nie chodzi o sprzeciwianie się gdy wiadomo że ma rację. Ja pracowałem tam bardzo długo i wiem jak było. Pracownik zawsze robi źle, jak coś zepsuje maszyna czy "lizus kierownika M.N" to i tak idzie na tego nie lubianego pracownika czy na grupę nie lubianych pracowników. Szef wie o mobingu i to dalej toleruje. Wypłata jest w każdym m-cu inna, jak pójdziesz do szefa o wyjaśnienie czemu tyle a tyle. Dobrze w przyszłym m-cu wyrównam. W następnym sytuacja się powtarza. Brak słów.

shreck

Pod wzglęm traktowania ludzi terma jest najgorsza firma w slupsku a moze nawet i na pomorzu. Panuje tam mobbing i to na legalu wlasciciel wie o tym ,że pracownicy sa traktowani jak szmaty(oczywiscie nie wszyscy-lizusy i koleszcy maja chody jak wszedzie) ale spróbuj raz sprzeciwic sie kierownikowi (Marek Nagaj- totalny brak szacunku i pogarda dla ludzi) masz przerąbane bedziesz gnojony i szykanowany do konca on da Ci odczuc ze Cie nienawidzi az mu doslownie piana cieknie z pyska. Zwyczajem jest robienie zebran pracowniką na produkcji i na oczach wszystkich gnojenie wyzywanie i ponizanie slabszej jednostki.

ONA

NIKT NIC NIE NAPISZE BO SIE WSZYSCY BOJĄ

Zostaw opinię o Terma Sp.j. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Terma Sp.j.