KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk S-ka jawna

Kobylnica

Opinie o KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk S-ka jawna

Niki

Wiecie co?pisać o K.Cz.mozna byłoby dużo ale nie jest tego wart.Nie jest ,nie był i nie będzie.To co wychodzi mu najlepiej to gnebienie ludzi.Pozdrawiam Cię krzysztofie

Welo

Burek wracaj do nas. Cipucha strasznie teskni

Pieczontka

W firmie kmt pracowałem wiele lat.sama praca była spoko,za to traktowanie przez człowieka w/w pozostawało wiele do życzenia .zmuszony byłem odejść,nie wytrzymałem psychicznie.serdecznie pozdrawiam wytrwałych ludzi tam pracujących.

T.C

Akurat ten burek, jest jedyny w swoim rodzaju i nie do pomylenia w całym zakładzie, "Inteligencie".

E. -Były pracownik

Dasz mi w końcu spokój człowieku??? Jakim prawem wyrażasz swoja bzdurną opinie pod moim imieniem!!!!! Chyba za malo wiecie o życiu że tak narzekacie

Zofiiija

Popieram opinie ludzi tu piszących.K.Cz.to osoba o zbyt wysokim mniemaniu o sobie.Ale w źyciu jak to w życiu raz na górze raz na dole.Pracowalem na jego dziale,z gorszym nie wiem czy człowiekiem to się nie spotkałem.

Bambo

Świeta prawda.jak chcesz tam pracować to nie u cz....a.kazdy Ci to powie.

Incognito

Chce się wybrać tam do pracy. Jak to wygląda teraz ? Jak zarobki atmosfera itp?

??????
@Incognito 25.06.2017, 14:22
Chce się wybrać tam do pracy. Jak to wygląda teraz ? Jak zarobki atmosfera itp?

Jak to wyglada?? Poczytaj wyzej Chyba ze na przyjeciu powiesz ze nie chcesz byc na dziale wujka czyli gwiazdy zakladu p. Czelewicza Aha i omijaj z daleka malarnie ktora zawiaduje wujek bo tam niktnjie chce robic.

??????

Maniek
@?????? 15.06.2017, 12:27
Juz widze te tlumy powracajacych i te kolejki przed biurem Buchahahaha Nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki...

Są tacy którzy wchodzą.najpierw narzekają,obrabiaja dupe a potem wracają z podkulonym ogonem i całuja Krzysia po nogach w dowód wdzięczności.wstyd.ludzie bez honoru.

Majster

Zasuwa
@Majster 12.06.2017, 20:20
Pracowałem kupę czasu i nie narzekalem praca jest znosna, zarobki przyzwoite, żałuję że odszedłem...Krzysiu pozdrawiam...

Na co czekasz.zasuwaj do Krzysia.przyjmie Cię z otwartymi rękami skoro tak Ci tam dobrze było.

???????

Spieszmy sie smiac z ludzi Tak szybko odchodza

Anonim

Nie polecam iść do KMT jeżeli ktoś ma trafić na pana cz. Nikt kto ma choć trochę oleju w głowie i umiejętności nie będzie pracował u takiego debila(inaczej się nie da) co by za nic premie zabierał i nie uwzgędniał tego co mówi i prosi pracownik. Na rynku pracy są o wiele lepsze oferty. Pan cz. to zwykły ignorant. Najgorszy kierownik z jakim miałem doczynienia. Może na innych działach praca może być w porządku ale pana cz. powinni wywalić razem z tym swoim przydupasem bo działają na niekorzyść firmy powodując m.in. za dużą rotację pracowników. WIELKI MINUS DLA CAŁEJ FIRMY PRZEZ JEDNEGO CZŁOWIEKA.

opel

Bylym,byly.ale dla krzysia ludzi.pozdro dla toldiego.dalej tam robisz gnido?

Xxx

O Chyba byly super podwyzki we fabryce bo nikt nic nie pisze

Kiki

Nikt i nic nie pobije Krzysztofa cz.W chamstwie, nieuczciwości to nr 1.znamy się po sąsiedzku i nikomu nie życzę takiego sąsiada.

Rz

Jestem byłym pracownikiem. Nie polecam tam pracy. Owszem Pan Cz. jest tam gwiazdą nr 1 ale nie u niego pracowałem. Stwierdzam że pan G jest tyle samo wart co Pan Cz. Nie dałem jeździć po sobie i się postawiłem to odrazu dostałem kwitek i do domu. Bez żadnych podstaw byłem zwolniony i usłyszałem na odchodne że zostałem zwolniony bo mi się robić nie chce. Kpina poprostu. Nie polecam

Krok

A ja składam życzenia dla wiernego Toldiego Cipuchy bo też mu się należą.niech służy krzysiowi kolejny rok,strzela z ucha i wydeptuje ścieżkę do góry. Wesołych świąt!

Franciszek

On sie nie zastanowi nad soba nawet w swieta Jest tak wredny i zadufany w sobie ze szkoda gadac W swieta bedzie sie zastanawial co tu wywiezc z firmy po nowym roku bo mu ciagle malo i komu zabrac z premii tylko po to aby jego rodzinka i przydupasy mialy wiecej kasy Pozdrawiam wszystkich i zycze wesolyc h swiat

SieMa

Wesołych świąt dla Ciebie Krzysztofie.siedząc przy stole wigilijnym zastanów się nad tym ilu ludzi skrzywdziles,jakim podłym jesteś człowiekiem.niech ten czas będzie okazja do zastanowienia się nad sobą bo kto jak kto ale Ty powinieneś się nad sobą zastanowić.

Kl

Praca w kmt...hmmm...ciężki temat.Pracowałem u osoby którą tu opisujecie w pełni zgadzam się z opiniami dotyczącymi tego człowieka. czlowieka czy nie czlowieka?raczej to drugie.Jezeli uważacie sie za fachowcow i tak chcecie byc traktowani to omijajcie ta firmę .

Papa

Ooo...to święta prawda.uważajcie co i komu mówicie.tam ściany mają uszy i to duże .

Sanchez

Dobra rada dla tych którzy chcą odejść z kmt do innej firmy.jak odchodzicie trzymajcie jezyk za zebami,nie mówcie nikomu gdzie idziecie.ten człowiek dzwoni do firm i taką opinię wam wystawi żeby Was nie przyjęli.Tak było w moim przypadku.dowiedziałem się od kierownika ze ten człowiek dzwonił.przyjęli mnie do tej firmy bo kierownik to porządny człowiek.Ale kilku moich kolegów po telefonach od Krzysztofa nie dostało się.buzia na kłódkę, odchodzcie tak żeby nikt nie wiedział gdzie. Pozdrawiam

Z1

To firma w której rządy sprawuje Krzysztof cz.robi w niej co chce,ma na to przyzwolenie.to przez niego wielu dobrych pracowników odeszło i odchodzi nadal,bo nie dają więcej sobą pomiatac.zostają Ci którzy trzęsą portkami tylko po cichu żeby Krzysiu nie widział.chcecie pracować w tej firmie? ,?poczytajcie opinie.

Rudy

Wstyd szefie ze pozwalasz temu człowiekowi na takie rządy.wizerunek twojej firmy najbardziej na tym ucierpiał.firma kmt nie jest kojarzona z tym co robicie ale z tym co robi innym ludziom Krzysztof cz.

King

Chcecie wiedzieć jak się pracuje w tej firmie poczytajcie opinie.Chcecie pracować u człowieka który nie jest człowiekiem waszą sprawa.to ktos kto z usmiechem na twarzy robi krzywde innym ludziom,nie ma do nich szacunku,zmusza ludzi do rzeczy do ktorych zmuszac mu nie wolno.gardzi ludźmi,uważa się za lepszego od nich,tylko w niczym lepszy nie jest.odradzam pracę w tej firmie.

Zolza

Atmosfera dla rodziny bo jak nie jesteś z rodziny to masz przejeb....powinni już dawno zmienić szyld na cz...cz (oczywiście wszyscy wiedzą o kogo chodzi).tyle złego co ten człowiek zrobił ludziom to się w głowie nie mieści. Ale karma zawsze wraca.i do niego też wróci.

ferbi

w tej firmie niema atmosfery,a szczególnie na jego dziale.....ale za dojazdy z krzysiem masz pewna prace i jedna zmiane ,tak jak polowa ludzi ktorzy z nim dojeżdżaja i jego żoną.jednym słowem firma rodzinna

łysy

niema to jak pracowac u krzysia,znowu dal premie komu chcial.to sie nazywa docenianie pracownika,ale najwazniejsze ze starcza na dojazdy,na zycie nie musi.za miesiac bedzie jeszcze gorzej,a co dopiero w zime.juz koniec z dodatkowym 300 zl.sezon sie skończył,najważniejsze ze krzysiu ma dobrze i jego familia

Xxx

A teraz najlepsze Z drzwi w cudowny sposob "zniknely" kartki o dodatkowej premi Co to oznacza nie trzeba chyba tlumaczyc Premia poszla sie ........

Jozef

Praca w tej firmie nie jest najgorsza ale co do opinii o tym kierowniku to tu się zgodzę z opiniami.jak już pracować to nie u niego.

ksieciuniu

krzysiu czemu z ciebie taki podly kutas jest ?pamietaj ze kiedys ci wyruhaja w dupe za twoje krzywdy,ty cioto jebany,nawet twoj toldi ci niepomoze,bo tez cie wyruha

Zarroa

(usunięte przez administratora)oczywiście.i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Zorro

Też miałem do czynienia z Krzysztofem dz.pracowałem na jego dziale.podły człowiek.Nie polecam.

Pafnucy

ta firma zawdzięcza złą sławę temu człowiekowi.Zniszczył wszystko co było w niej dobre.Na polu bitwy zostali tylko najwytrwalsi,ale i oni kiedyś przejrzą na oczy.Każdy kto będzie chciał tam pracować niech się dobrze zastanowi.Pracowałem w swoim życiu z wieloma kierownikami,ale ten bije wszystkich ana głowę.Na recepcji siedzi jego żona,która jak tylko jakiś pracownik pojawia się w biurze dzwoni do Krzysia i nastawia uszy kto o czym gada.Tacy to wiedzą jak się ustawić.A w tym wszystkim biedny szary pracownik...

tołdi

krzysiu wszyscy cię opuszczają tylko nie ja, twój wierny tołdi, zostanę z tobą na zawsze

Skoda oktawia

Jak to kto?przecież wszyscy wiemy.krzysztof cz. zwany w kmt wójkiem.zgadłem ?

My

UWAGA Na placu sa juz przygotowane i pociete deski z palet. na palecie i owinite folia. Ciekawe kto je wywiezie OBSTAWIAJCIE KTO? Obserwujcie uwaznie Zapewne nastapi to po poludniu zeby powiedzmy nikt nie widzial

Jupi

Witam.Jestem byłym pracownikiem tej firmy.Dużo by opowiadać co tam się dzieje.Pracowałem na dziale uKrzyśka Cz.Szczerze odradzam.Najgorszy dział,najgorsza praca.Jak wchodzisz mu w d...to jeszcze idzie żyć,ale jak jesteś uczciwym i lojalnym pracownikiem to masz pozamiatane.Ma swoich Tołdich,którzy nastawiają uszy i tylko widać jak latają po schodach góra-dół.Może na innych działach jest lepiej,w każdym razie odradzam pracę na dziale u Cz.

ukraina

To prawda.nawet odchodzą ludzie z jego miejscowości.wola iść skrobać ryby niż u niego pracować.a ponoć tak dobrze płaca w tej firmie?może wkońcu tomek cz. wezmie się do pracy,a nie caly czas łaził i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kolegów do krzysia.pamiętajcie ze dopóki ten człowiek tam będzie na tym dziale się nic nie zmieni

P45

Wielu ludzi się zwolnili przez niego i wielu ludzi nie przyjdzie do pracy,zepsuł opinię o tej firmie.widocznie szefowi nie zależy na dobrej renomie.buduje nowe hale,tylko kto będzie na nich pracował, o przepraszam jest jeszcze Ukraina. Pozdrawiam Cię Krzysztofie,cieszę się ze nie muszę Cię oglądać.

Majkk

Podłość Krzysztofa cz.nie zna granic.szefie czy mamy napisać podanie?

Wiechu

Kim jest?cennym pracownikiem?ha ha.chyba tylko dla przydupasow.to biedny człowiek,zapatrzony w siebie,przesiakniety nienawiścią.chciałoby się powiedzieć że takim ludziom trzeba współczuć, ale nie jemu.nie chce się już patrzeć na ten jego krzywy uśmieszek.zniszczył życie niejednemu człowiekowi,w większości za nic.nie Jest mi ho żal,to człowiek beZ skrupułów.

cobra

Tak cennym.właśnie znowu zajebał mi 200zł premi za nic,bo tak mu sie podoba.szkoda ze swoim ludziom i rodzince nie zabiera?żygać mi się juz chce na jego widok.robie swoje i cicho siedzę ale do czasu.pozdro kmt i dział (usunięte przez administratora)

Bob

Gdyby tak było szefostwo dawno zwolniło by tego człowieka , najwidoczniej jest dla nich cennym pracownikiem

Kaban

Zgadzam się.ten człowiek zepsuł opinie o tej firmie.

Baby

Człowieka?to nie jest człowiek.to coś w najgorszym wydaniu.

Baron

Widocznie nie jest to firma o której warto pisać.a wszystko przez jednego człowieka...

Lucjan

Tak.polepszylo sie.szef dał 300 plus jak zostaniesz dodatkowe 16 nadgodzin.Ale to tylko chwilowe do października.potem wszystko wróci do normy.niestety ten kierowniczek pracuje tam nadal.i jaki był taki jest.

Bucek

To idz popracuj na jego dziale,zobaczymy jaki wtedy będziesz mądry.Tak wiem,nie skreśla się całej firmy przez pryzmat jednego człowieka.ąle ten człowiek uważa się za kogoś kim nie jest.Zastrasza innych kierowników,a oni się go boja,robią tak jak im każe.ten człowiek ma na swoim sumieniu dużo złego,o ile to sumienie jeszcze ma.Można być chamem,ale nawet chamstwo ma swoje granice.A w tym przypadku te granice zostały przekroczone.

Bob
@Bucek 21.08.2016, 19:32

Chyba się polepszylo bo opinie ustały

romek

osobiscie nie znam opisywanego w postach kierownika pracuje na produkcji w innym dziale .widzialem go kilka razy ;pokazano mi go gdy przechodzil; osobiscie zadowolony jestem z pracy i szefostwa pracuje ponad rok faktem jest ,ze nie ktorzy pracownicy funkcyjni nie znaja magicznych slow ;dzien dobry,prosze dziekuje....;sa mlodzi nalezy miec nadzieje, ze sie naucza.pozdrawiam

Zostaw opinię o KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk S-ka jawna - Kobylnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk S-ka jawna