KRAT-MET Sp.J.

Opinie o KRAT-MET Sp.J.

JJ74

Nie polecam pracy w KMT, ani Kratmet ani Terma. Ta firma to jedna wielka porażka, nie dosyć że gówniano płacą, to jeszcze (usunięte przez administratora) cię na każdym kroku o wszystko się (usunięte przez administratora)kmiotek zawód syn bo gdyby nie ojciec to by (usunięte przez administratora) w życiu osiągnął razem z panem dyrektorem tuszują wszystko by główny szef się nie dowiedział. Głównym priorytetem w firmie są ukraincy, dla nich jest wszystko polary, mieszkania, przedszkole nawet za prąd im szef płaci a Polakowi powiedzą jak się nie podoba to (usunięte przez administratora) Nie szanują pracy Polaków, nas zwalniają ale Ukraina nie może zostać zwolniona, jedna wielka patologia. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie stawka na umowie 11,50 brutto bez sobót nie zarobisz tam normalnych pieniędzy, tylko desperat będzie tam pracował jeden drugiego (usunięte przez administratora) przychodzą do pracy ludzie najebani i często pan dyrektor też jest nachlany ale główne szefostwo ma to w (usunięte przez administratora) Produkty tej firmy też słabej jakości ukraina wszystko (usunięte przez administratora) a ciągle zganiaja na Polaków, i to oni mają racje jak szef tak kocha pracowników zza wschodniej granicy to niech firmę przeniesie na Ukrainę.

J 23
@JJ74

Nie potrafisz dostosować się do sytuacji , łapuweczka-flaszeczka i do przodu. W KRAT- MET za 20 zł nic nie załatwisz ,a za flaszkę wszystko . Nowy kierownik z dyrektorem tylko czychają na twoje potknięcie z jęzorem na wierzchu.Łapuweczka i do przodu.Uszkodziłeś drzwi-łapuweczka,nie było cię w pracy-łapuweczka, drzwi z rabacikiem na lewo-łapuweczka i do przodu . Trzeba umieć się ustawić kolego , a nie tylko narzekać i nierzałować przełożonym .I do przodu.Pozdrawiam

JJ74
@J 23

Jeśli uważasz że za flaszkę wszystko załatwisz to jesteś alkoholik jak reszta zębów w tej firmie. Jeśli według ciebie dawanie flaszek jest w porządku to współczuję, trzeba mieć godność a nie szmacić się za flaszkę. Powodzenia ja już pracę znalazłem za o wiele większe pieniądze żeby z dwoma sobotami zarobić 2600 to według ciebie godne pieniądze? Na szczęście są w słupsku firmy gdzie z dwoma sobotami zarobisz 3500 a jeśli przyjdziesz w 4 soboty masz ponad 4 tysie. Więc powodzenia dla nieudaczników którzy myślą że za flaszkę wszystko zalatwią. Gdybym był na miejscu pana Darka już dawno bym wszystkich (usunięte przez administratora) łącznie z synem i dyrektorem którzy tuszują przed ojcem wszystko i firma tylko ponosi straty.

Mam 2000 na rękę, a ręce mam dwie ???? Polecam

Skandaliczne traktowanie pracowników nikomu nie polecam. Pensja na poziomie 2500 tysiąca za cały miesiąc łacznie z 2 sobotami to jak splunięcie w twarz. Ale co się dziwić kiedy szeryf tego dobytku jest obrzezancem z wężem w kieszeni, a kadra kierownicza to zwykłe parobki ze wsi, na czele z dyrektorem którego duma jest bycie sołtysem jakiegoś zadupia. Firma dla ukraińców i masochistów.

Piotrek

Beznadziejna firma - źle zamontowali bramę garażową i twierdzą, że nie widzą powodu przyjęcia reklamacji. Moter gdy przyjechał oglądać bramę był bardzo nieuprzejmy,chamski, w trakcie rozmowy wsiadł do auta i nagle odjechał. Nikomu nie polecam

@Piotrek

Normalka. Czego można się spodziewać po osobach rozpatrujących reklamacje skoro jedyne doświadczenie to praca w Biedronce. Serwisanci z łapanki bez doświadczenia.

rafał
@Marek

Prac ownicy serwisu noe są z łapanki.Jeśloi nie wież to nie pisz bzdur.

Aplikowałeś do firmy KRAT-MET Sp.J.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
PIOTR

Zakupiłem drzwi KMT - pierwszego dnia reklamacja! Wkładki nie pasują! Serwisant 3 razy przyjeżdzał aby wymienić wkładkę - dwa razy dostał taką samą wkładkę (nie pasująca do drzwi) specjalnie przyjechał kolejny raz - 3 wkładka dalej zła. Dział reklamacji - Technolog osoba niekompetentna. Reklamacja trwa 3 tygodnie a firma nie potrafi znaleźć prawidłowej wkładki - zenada!!!!

Radosław

Największy problem jest wtedy kiedy brakuje chęci do pracy bo firma to generalnie dobry pracodawca.

Aha
@Radosław

Mam nadzieję że nie jesteś tym Radosławem, którego 90% czasu ośmiogodzinnej zmiany polega na paleniu papierosów, przeglądaniu profili społecznościowych, oraz korzystanie z innych aplikacji mobilnych w celach rozrywkowych. Bo jeżeli tak to należy zastosować wyraz hipokryzja.

Nie polecam pracy w tym zakładzie. Kasa coraz mniejsza a pracy coraz więcej.. ogólnie zwolniłem się i w zamian za przepracowany cały miesiąc otrzymałem najniższą krajową gdzie zawsze miałem o wiele więcej. Tak docenili moje odejście. Żenada. Omijać zakład szerokim łukiem.

john

-atmosfera grobowa -stawka śmieszna -Kierownik na dziale drzwi , nie da rady się z nim dogadać NIE POLECAM ! :)

Pracowałem tam pół roku temu, jeśli chodzi o dział drzwi to kierownik raczej po gimnazjum bo inteligencją niegrzeszy. Ciągle gania do szybszej pracy a sam ledwo co chodzi bo jest dość ulany. Także Panie Grzegorzu żal i wstyd. Nie polecam

Proszę o informacje jakie zarobki są w KMT? Podstawa+premia? Jal to wygląda na umowie?

Jasiek

Dobry pracodawca, fajna atmosfera i stosunkowo dobre zarobki a konkurencja nie musi tak inspirować do zostawiania opinii.

Bosman

Statek tonie, czas wziąć stery w swoje ręce i ratować miejsca pracy dla rodziny i znajomych.

Yy

Witam długo się czeka na odpowiedź w sprawie pracy?

Urszula
@Yy

Dobry wieczór, niestety nie odpowiem Ci na Twoje pytanie i sama chętnie bym się dowiedziała. Jesteś już po rozmowie? Jak pierwsze wrażenia o firmie KRAT-MET?

Ej
@Yy

słupsk to nie warszawa. Tu rekrutacja na maila nie działa w 99% przypadków. Musisz iść osobiście i dowiesz się tego samego dnia co i jak. Nie bój się nie pobiją Cię. Jak chodzi o samą pracę to nie jest źle, ale zarobki przeciętne. Kiedyś tam pracowałem - szczerze polecam poszukać czegoś innego jeśli zależy Tobie na pieniądzach.

Urszula
@Ej

Ten wątek na GoWork dotyczy zakładu produkcyjnego KRAT-MET w Kobylnicy. Możesz potwierdzić, że w tej lokalizacji jest tak samo, jak w Słupsku? Dziękuję wszystkim, którzy zechcą podzielić się swoim doświadczeniem.

Pracownik.. Jeszcze ;)

Wszystko zależy od stanowiska, są lajtowe, ale są też że cały dzień biegasz... Zarobki ostatnio sie polepszyly ale mogłyby być lepsze...

Już były prac

Jak trawisz na dział drzwi to praca właściwie 6 godz dziennie bo jest kilka przerw i o 13 już pozamiatane. Wynagrodzenie około 2600 do 3500 na rękę zależnie jak nisko się klaniasz.

Krew-Met
@Już były prac

3500 ? Hahahaha jasne... Chyba jak zrobisz 4 soboty i co piątek wejdziesz na czworaka pod biurko.

Drzwi
@Krew-Met

A na dziale drzwi tych pod biurkiem i tak za dużo już jest xD

Chcę sie zwolnić
@Krew-Met

A niby po co pod biurko ?można jaśniej

To się zwolnij
@Chcę sie zwolnić

Wejdź to się dowiesz.

Robert
@Krew-Met

Zacznij rzeczowo odpowiadać a nie swoje komenty wbijasz gościu... pewnie sam na czworaka tam siedzisz.

@Robert

Nie zgadzasz się ze zdaniem Krew-Met. W takim razie napisz jak wygląda wynagrodzenie i czy można dorobiś do podstawy nadgodzinami lub innymi dodatkami?

Znacie mnie

Najgorsza firma i (usunięte przez administratora) dwa razy drzwi wymienili i są nadal spieprzone i teraz jest im cierzko zdematowac drzwi i odac pieniądze nie polecam nikomu tej firmy

Sylwia
@Znacie mnie

Czy od czasu zamieszczenia wpisu firma wykonała swoją pracę? To bardzo ważne aby została ona wykonana w odpowiedni sposób. Ciekawi nas również kwestia zaangażowania pracowników w swoją pracę. Czy według Twojej oceny są oni odpowiednio wyszkoleni do wykonywania swoich obowiązków?

Drzwi kmt

Krat met... Kilka lat tam przepracowałem. Ogólnie praca sama w sobie nie jest zła, nauczysz się, robisz swoje itp. Ale poziom tych w cudzysłowiu nad Tobą... Tzn majstrowie i kierownicy budzi obraz klęski i porażki xD mówię o dziale drzwi bo nie wiem jak na innych działach. Na dziale drzwi nie polecam pracy.

Drzwi

Sezon był wypłaty niezłe były, a ta wypłata porażka... Znów ludzie zaczną uciekać xD Moje sugestie dla KRAT-MET Sp.J.: Zacznijcie godnie ludziom płacić, bo sukces między innymi nam zawdzięczacie

Robol
@Drzwi

Święta prawda i masakryczny brak dowartościowania doświadczonego i lojalnego pracownika , właśnie zaczynają odchodzić . Porażka

Bez tego wyżej zakład upadnie.
@Drzwi

Haha rozbawiło mnie to - jakiś normik zarabiający 2000zł daje rady facetowi prowadzącemu firmę wartą 80mln. zł. albo teraz już chyba nawet więcej. Zostań doradcą finansowym i dawaj rady przedsiębiorcom obracającymi milionami zł. Bankowo wezmą twoje rady do serca.

Sylwia
@Bez tego wyżej zakład upadnie.

Jeśli Ty również jesteś pracownikiem KRAT-MET, to bardzo Cię proszę o przedstawienie opinii na temat tego, jak pracuje się w tej firmie. Jak oceniasz warunki zatrudnienia, które są przez nią oferowane? Każda wypowiedź z pierwszej ręki, od doświadczonej osoby, jest na wagę złota dla użytkowników zainteresowanych wysłaniem cv.

@Sylwia

praca jak praca nadgodziny dla wybranych,wulgarni kierujacy ,nabijanie sie z niepelnosprawnych ''abysmy wszyscy zdrowi byli''szykanowanie ich, praca umiarkowanych 8 godz. ok. ale nadgodziny to juz nie. bo sa nie wydajni.moze zaczeli by pracowac po 7 godzin to byli by bardziej wydajni .zrobcie cos z kadra np szkolenia .do tej pory zachowuja sie jak by ktos oderwal ich granatem od slupa, szkodza opini o firmie

Nikt obcy

10 zl brutto na godzine hahah smiech na sali ????

Krat met
@Nikt obcy

Plus premia i dodek stanowiskowy, te 10 brutto to tylko fikcja ;)

@Krat met

Zgadza sie to nie jest 10 zł brutto tylko netto za godzinę. Krat Met popieram wypowiedź. Z dodatkami i premią wychodzi coś ponad 2 tysiące na rękę.

Klient

Jak najdalej od tej firmy a już na pewno jak dalej do jej "produktów".

manola
@Klient

zgadzam się z twoją opinią,chińskie dzrzwi w dyskontach są lepszej jakiści

Sasza

Ukraińska firma - ukraińskiej jakości produkty.

Siergiej
@Sasza

Hahaha ten komentarz wygrał. W sumie można już zamknąć ten temat bo nikt nic lepszego nie napisze ;d

manola
@Sasza

to prawda mnie też nabrali ,a teraz nie przyjęli reklamacji,drzwi beznadziejne

Zostaw merytoryczną opinię o KRAT-MET Sp.J. - Kobylnica

• Jak się pracuje w KRAT-MET Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy KRAT-MET Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRAT-MET Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAT-MET Sp.J.?

Kandydaci do pracy w KRAT-MET Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAT-MET Sp.J.