KRAT-MET Sp.J.

Opinie o KRAT-MET Sp.J.

Jest takie powiedzenie . Jaka płaca, taka praca . To powiedzenie w tym zakładzie się sprawdza. Na rozmowie inne warunki i płaca talana. Po podpisaniu umowy o wiele mniejsza kwota na umowie i zwodzenie że za miesiąc będzie lepiej po czym obowiązków przybywa ludzie się zwalniają ty masz jeszcze więcej roboty a wypłata dalej ta sama lub odcięte kilka złotych. Wstyd za takie postepowanie, szukają jeleni którzy za 2 tysiące będą odwalać czarną robotę. Nie dajcie się szukać walczcie o swoje. Na umowie 10 zł za godzinę netto-czysty wyzysk i w razie czego nie masz nic, jak Ci rękę obetnie maszyna to masz najniższą krajową tzn 80% tego.

Praca jak wszędzie dla jednych będzie dobra dla innych zła. Fakt zarobki do 2000, ludzie sami się zwalniają i to ci wieloletni wartościowi pracownicy przez złe zarzadzanie dyrekcji , która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu takim przedsiębiorstwem a zostają same półmózgi ale ci na stołkach już trzęsą się bo szef ponoć porządki robi i latają jak poparzeni udając że pomagają w programie naprawczym. Nadgodzin nie można robić tzn można robić ale nie płacą za nie. W zamówieniach zarabia się 2500 i to z premią i dodatkami , jak na taki dział to słabo bo w końcu zarabia na cały zakład. Logistyka 2000 , chyba ze dla swoich dyrekcja daje ponad 3 tyś na rękę reszta to zwykle żółwie pracują za grosze i znoszą fochy dyrekcji. Jakieś pytania? Odpowiem chętnie . Pisze prawdę nie wymyślam. Pracuje się dobrze ale kasa mała

Aplikowałeś do firmy KRAT-MET Sp.J.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

To jak firma postępuje z pracownikami to śmiech na sali. Produkty są robione na ilość, a jakość nie ma znaczenia. Pracodawca ( a raczej jego prawe ręce) darzą do tego, aby pracownicy sami się zwalniali, a jeśli ktoś się nie poddaje to zwalniają z przyczyn śmiesznych i nieprawdziwych. Wszystkim chętnym do podjęcia pracy w tej firmie radzę od serca poszukać czegoś innego.

Wiesz kto.

Napisz na jakim dziale to Ci opowiem coś.... gadasz głupoty. siejesz ferment. Bo nie zrobiłeś normy? czy zaprali Ci za soboty bo nie chodziłeś?

Pracuś
@Wiesz kto.

Pisząc takie głupoty,jesteś kimś z tzw.kierownictwa albo zwyczajnym dupowłazem. Większość tzn.normalnych pracowników wie że tak jest w KMT.Jest coraz gorzej i lepiej nie będzie.

Wiesz kto.
@Pracuś

To niej honor i idz do innej firmy. Gdzie nie ma przerw 30 min i 2 kolejnych 5 min. Gdzie nie kończy się pracy 30 min przed czasem. Staniesz na prawdziwej lini to zobaczysz jakie to uczucie. Wielu odchodziło z firmy i wielu wróciło.... PIszesz post 11... po wypłacie? Nie udało sie oszukać kierownictwa i to Cie boli.... NIe jestem kierownikiem. ani wdupowłazem..., ale pracuje w firmie od 4 lat i kiedy potrzebuje czegoś od firmy to zawsze się dogadam... i wiem za co robie... byłem w innych firmach i wiem jak jest... nie gadaj głupot. Hale ogrzewane wypłata na czas, kierownicy ok. Są tez wariaci jak w kazdej firmie. Zycia chłopie nie znasz....

Rubur
@Wiesz kto.

Z tego co wiem to pracę kończy się równo z dzwonkiem który jest o 13:50

Olo

Było średnio.. Później nawet spoko, aktualnie polecam omijać szerokim łukiem.

Przecież o to chodzi właścicielowi ,pracownicy niech się sami zaczną zwalniać.Wtedy będzie można zatrudnić jak największą ilość pracowników z Ukrainy.

Leny

Ukraińcy w (usunięte przez administratora) Bd mieć krat met po tym jak w tym roku ich wywalili tak nagle :D

Procownik?? Na pewno?

Widzę jad wylewający się z tego samego osobnika.... cztery wpisy jeden po drugim...... smutno ....

Wartościowi ludzie odeszli, kusz opadł, szum ucichł. Rodzinny klan w biurze może dalej funkcjonować i ustawiać firmę pod siebie. Ciekawe kiedy właściciele przejrzą na oczy ? Chyba będzie już za późno a "zieloni" już zacierają ręce i otwierają szampany.

Polonista - rusznikarz

Odeszli ludzie piszący "kurz", a zostali ci, którzy piszą "kusz" Widzę, że z produkcji drzwi przeszliście na produkcję kusz ;) Polski przemysł zbrojeniowy rośnie w siłę.

Produkcja drzwi

Dopiero zaczęli odchodzić z tego co wiem :) ale po zmianach ostatnich się nie dziwię ;) też mam to w planach.

pracus

firma spoko ,tylko pracownikom funkcyjnym odbija. wydaje sie im ,ze sa bogami nie ktorym to sloma wychodzi .jednemu tez wychodzila i sobie przydeptal ,wywrocil sie .byl podobno najlepszym z dyrektorow. Moje sugestie dla KRAT-MET Sp.J.: staranniej dobierac funkcyjnych wyslac ich na szkolenie z dobrego wychowania i empatii wobec ON Lubię atmosferę w KRAT-MET Sp.J. za: zwykli pracownicy ,ktorzy uczciwie dobrze pracuja i sa jak najdalej od" szefow"

Kuba
@pracus

Tu się z Tobą zgodzę.jezeli chodzi o pracowników to jest spoko.natomias kadra do wymiany co niektórZy.jezeli chodzi o wiadomego kierowniczka to teraz depcze słomę w innej firmie.szkoda tylko że inni się nie nauczyli ze nawet z wysokiego konia można spaść.

Stary pracownik

Doświadczenie i wartościowi pracownicy odchodzą z firmy. Pozostają mierni, bierni ale wierni. Pozdrowienia dla niewolników KRAT METu oraz zagranicznych "fachowców".

Z firmy odchodzą najbardziej wartościowi ludzie, pozostają mierni, bierni ale wierni co bardzo odpowiada szefowi. Pozdrawiam wszystkich niewolników firmy oraz pozostałych zagranicznych "fachowców".

Może przyszły pracownik

Witam, czy cv trzeba złożyć osobiscie? Czy można przesłać drogą elektroniczną (na jakie dane)?

Sylwia

@Krew-Met @To się zwolnij @Drzwi na forum zaglądają osoby, które chcą dowiedzieć się jakim KRAT-MET jest pracodawcą. W związku z tym, komentarze publikowane w wątku powinny być merytoryczne i pomocne dla osób, które zastanawiają się czy wysłać tam swoje cv. Proszę Was, abyście o tym pamiętali i napisali jak oceniacie warunki zatrudnienia i atmosferę panującą w firmie.

Sylwia

@Już były prac a jaką umowę podpisuje KRAT-MET z pracownikami? Można liczyć tam na stałą pracę? Czy do pensji, o której wspominasz wypłacane są też jakieś premie? @ona czy złożyłaś już cv? Jeśli odbędziesz spotkanie rekrutacyjne, to zachęcam Cię do podzielenia się z nami informacją jak wyglądało. Będzie to dobra wskazówka dla kolejnych aplikantów. @Młody proszę Cię, byś nie podawał na forum nawet inicjałów, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem.

Mloda

Witam. Zlozyc CV, wypelnic ankiete i czekac. Szanse na "awans" do biura? Produkcja i biuro to dwie rownolegle sobie galezie. Do biura mozna przejsc a nie "awansowac". Z tych dwoch wiecej zarabia sie na produkcji.

Szuakm pracy

Witam, czy orientuje się ktoś z Państwa czy w firmie Krat-Met poszukują pracowników biurowych? Czy pracujac np. na produkcji istnieje szansa na awans do biura?

Elomelo

Nie kasujcie postów o Krzysiu Cz. i jego rodzince bo to sama prawda

Produkcja
@Elomelo

Prawda Elomelo. A prawda boli Krzysia. I to on zgłasza Pani Sylwi że prawdę pisza pracownicy Kmt.Ciekawe czy już mu zdrowie wrócilo i wrócił z rodzinką po wypowiedzenia??? Bo uciekli ja psy z pracy

Produkcja
@Elomelo

Prawda.A prawda Krzysia boli.i zgłasza pani Sylwi że ludzie tak źle go opisują Ciekawe czy mu zdrowie wrócili.Bo może wkoncu pojawi się z rodzinką w firmie i odbierze wypowiedzenia???bo uciekli jak tchórze z firmy aż się kurzylo za nimi

jupiter
@Produkcja

trochę kasy im wystarczy na jakiś czas na kupno zwolnien lekarskich ciekawe na jak długo hmmmmm

gryzli
@jupiter

o i firme już likwiduje swoja prywatna czyzby drzwi zabrakło mu hehe

pracus
@gryzli

to jest jedna wielka sciema z ta jego firma i jego przekretami .wroci do firmy w glorii jak wszystko ucichnie.

Żaba
@pracus

Jeżeli zostanie przyjęty po tym wszystkim co zrobił on i jego rodzina to będzie świadczyło tylko o tym jacy ludzie są zatrudnieni w tej firmie.szef sam wyda na siebie wyrok i da ludziom przyzwolenie na dokonywanie takich rzeczy,bo skoro oni mogli to ja nie?

Sylwia

@Młody, jak porównałbyś swoje zatrudnienie 10 lat temu w KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk S-ka jawna i to jakie jest w tym momencie? Co powinno się zmienić w tej firmie, abyś znów mógł mieć o niej pozytywne zdanie jak wcześniej? Bardzo Cię proszę o Twoją wypowiedź w tej kwestii, zainteresuje ona innych odwiedzających ten wątek.

romek
@Sylwia

pracuje od trzech lat nie wiem jak bylo 10 lat temu .wiem ,ze obecnie zatrudnia sie obywateli innych krajow tylko po to zeby zarobic a nie sie narobic .to ostatnie zarezerwowano wylacznie dla obywateli polskich

Młody
@Sylwia

Co zmieniło się w tej firmie?Najbardziej na korzyść wpłynął fakt ze nie pracuje tam klan Cz.I to jest największy plus tych zmian.Praca sama w sobie nie najgorsza,zarobkowo oczywiście mogłoby być lepiej.pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o KRAT-MET Sp.J. - Kobylnica

• Jak się pracuje w KRAT-MET Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy KRAT-MET Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRAT-MET Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAT-MET Sp.J.?

Kandydaci do pracy w KRAT-MET Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAT-MET Sp.J.