KRAT-MET Sp.J.

Opinie o KRAT-MET Sp.J.

Sylwia

@Elomelo @Produkcja na forum gowork można wymieniać się opiniami zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi, ale z tym zastrzeżeniem, że nie wolno wymieniać pracowników firmy z imienia bądź inicjałów. Jest to zabronione przez regulamin, a takie wpisy są zgłaszane do administratora i mogą być usunięte. Proszę, pamiętajcie o tym przy Waszych kolejnych wypowiedziach, a wcześniej zapoznajcie się z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Uczciwy

Najwidoczniej czas zamknąć stary rozdział i otworzyć nowy. Bo już ten wątek się znudził. Ogólnie jest tak, zakład z tego co widzę się rozwija, płace na czas zawsze, załoga zróżnicowana, są mlodzi i starsi, każdy ma inwidualnie dobierane stanowiska do umiejetnosci, dużo pan. Fajnych pan ;) wynagrodzenia? 8 godz i dwie soboty jakieś 4200 brutto, czyli blisko 3 na łapkę, to potwierdzi conajmiej połowa zakładu. .. zwlaszcza drzwi. ... kobiety blisko. Przełożony? Zawsze się dogadasz jak nie z tym to z tamtym. Robie 3 rok i nie zamierzam zmieniać. ... tym bardziej ze wiem jak jest w innych firmach. Pozdrawiam

Olo

Oho, KRAT-MET kupił sobie konto premium na gowork...

Sylwia

Rozumiem, że osoby, którym poświęcacie własne wpisy na tym forum wyzwalają w Was dużo emocji i potrzebujecie, aby dać im upust. Jednak powinniście skupiać się wyłącznie na aspektach zatrudnienia w KRAT-MET Sp.J. a nie osobach pracujących w tej firmie, ponieważ ten wątek nie jest przeznaczony do tego typu postów.

Kajko
@Sylwia

Firma to nie tylko mury ale ludzie którzy ja tworzą stąd opinie na temat osób w niej pracujących.Szefostwo nie zawsze widzi to co widzimy my,pracownicy.czasami nie chcą widzieć bo wierzą ludziom którzy pracują u nich po kilka lat.tymczasem tacy ludzie nie potrafią tego docenić,(usunięte przez administratora)

Judasz
@Sylwia

Widzę że tutaj już też cenzura pracuje

Diabeł
@Judasz

Kasuja moje posty

Aplikowałeś do firmy KRAT-MET Sp.J.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Diabeł

Było ponad 270 opini a ktoś usunął 3/4. Pewnie ktoś zlecił.

Brawo ja brawo ty

Widzę poraz kolejny,ze bezskutecznie próbuje się odwrócić uwagę na rzecz innych osób w firmie którzy zarządzają . Najeżdżając na ich osoby bezsensownymi oskarżeniami . Prawda jest z gola inna, ktoś kto nie zna tych ludzi nie może się wypowiadać , robią dobra robotę dla firmy.... podejmują trafne decyzje choć czasem trudne. Łatwo jest krytykować siedząc w domu i anonimowo piszac bzdety. Warto o tym pamiętać . Mam wrażenie ze ta akcje ciagle nakręca ta sama jedna osoba która nie może się pogodzić ze swoim losem . Ale myśle ze już czas.....czas iść dalej i nie oglądać się za siebie. Szkoda czasu i nerwów . Trzeba się skupiać na przyszłości a nie żyć przeszłością . Firma daje dobre warunki do pracy. Jest w sile, rozwija się z roku na rok,dziś licZy blisko 450 osób. A piszecie o dziale który ma zaledwie. 80 ludzi. Show must go on..... nowy dzień nowe wyzwania...

Poldek
@Brawo ja brawo ty

No więc tak,to jest forum na którym każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie.Tak samo podsumować pracę osób zatrudnionych w tej firmie. I zauważcie ze nikt nie wypowiada się źle o właścicielu firmy a także o samej firmie,a jedynie o ludziach którzy tej firmie szkodzili lub szkodza.bronia się ludzie którzy ta firmę okradali i działali na jej szkodę.a teraz próbują odsunąć od siebie uwagę,wywlekając z biura inne osoby.ktoś kto nie umie pogodzić się z tym że zaszedł wysoko,nueuczciwością,a teraz spadł na dno.i to jest prawda.

Produkcja

Karma wróciła. Oni teraz jeżdżą na zakupy do Miastka bo tam ich nikt jeszcze niezna.ale ich poznają ????

Przyszła pracownica

Jestem zainteresowana pracą w Krat-met, proszę napisać jakie są zarobki w biurze?(usunięte przez administratora)

Xyz
@Przyszła pracownica

odradzam .

Moja ocena

Czytam te wpisy od jakiegoś czasu i w końcu muszę coś napisać. Nie każdy w firmie źle zarządza. Są ludzie na stanowiskach kierowniczych, ludzie którzy się nadają do tej pracy i poświęcają się firmie oraz dbają o swoich pracowników, którymi zarządzają . Takim pracownikiem jest (usunięte przez administratora) i zasługuje na pochwałę !!!!!

Wiele by mówić o chęci pracy i kompetencjach tych zarządzających

Sylwia

@Aaa, widzę, że nie zgadzasz się z częścią opinii pozostawionych na tym forum. Warto, żebyś dokładnie przedstawił własny punkt widzenia dotyczący tego, co w tym momencie dzieje się w KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk S-ka jawna? Każda rzetelna informacja będzie cenna dla osób chcących zatrudnić się w tej firmie.

Aaa

Na forum wypowiadają się przeważnie Ci, którzy wiedza najmniej! Nikt nikogo się nie pozbył no i nikt nikogo nie zwolnił! Piszecie bzdury byle coś pisać i bić pianę!

Bułka
@Aaa

Czyli ludzie nic nie wiedzą?piszą bzdury?nie wierzę.

Bez nazwy

Ktoś próbuje odwrócić uwagę od siebie

PanKracy

Załoga może coś więcej, za co dziekujecie szefowi???Bo nie jestem w temacie.co się stało w kmt???

Załoga kmt

Dziękujemy szefie że przejzales na oczy.Cieszy nas to że wkoncu zrobiłeś krok we właściwą strone i stanoles za nami(usunięte przez administratora)To była najlepsza decyzja jaka mogłeś podjąć.Jeszcze raz dziękujemy.Mamy nadzieję że to decyzja nieodwolalna.Pozdrawia załoga kmt

Każdy z Was jeżeli czuje się tak źle traktowany przez pracodawców może założyć :"własną działalność gospodarczą". Zobaczymy jakie wtedy kozaki będziecie. A jak się do tego nie nadajecie to pracujcie u innych i cieszcie się że oni dają wam pracę.

Sylwia

@Paweł, prawdziwość informacji płynąca z Twojego wpisu dotycząca KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk S-ka jawna jest wątpliwa. Czy Ty lub jakiś inny użytkownik forum moglibyście ją uzasadnić? Rozumiem, że w tym miejscu występuje rotacja pracowników. W jaki sposób pracodawca wyjaśnia powód zwolnień?

Sylwia

@Dyzio, może na wysokość premii i wynagrodzeń ma wpływ wewnętrzna sytuacja w KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk S-ka jawna? Może w związku z tym przedstawicie na tym forum Wasze obserwacje dotyczące tego, co dzieje się aktualnie w tej firmie? Na pewno Wasze opinie zainteresują innych użytkowników zaglądających na ten wątek.

Sylwia

Upominam osoby wypowiadające się poniżej, że wypowiedzi pisane w obraźliwym, wulgarnym lub niekulturalnym tonie, a także nie mające związku z wyrażaniem swojej opinii na temat danego pracodawcy, mogą zostać usunięte przez administratora forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem, który każdy akceptuje publikując swój komentarz (https://www.gowork.pl/regulamin ). Co rzeczowego możecie powiedzieć o pracy w KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Józiu

A jak myślisz?

Zostaw merytoryczną opinię o KRAT-MET Sp.J. - Kobylnica

• Jak się pracuje w KRAT-MET Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy KRAT-MET Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRAT-MET Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAT-MET Sp.J.?

Kandydaci do pracy w KRAT-MET Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAT-MET Sp.J.