KRAT-MET Sp.J.

Opinie o KRAT-MET Sp.J.

Sylwia

@Co tam, rozumiem, że interesuje Cię praca w KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk. Jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? @kazek, na forum zabronione jest używanie imion, nazwisk, pseudonimów czy nawet inicjałów wskazujących na konkretne osoby trzecie. Jest to niezgodne z naszym regulaminem - https://www.gowork.pl/regulamin @Kawaler, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w KRAT - MET Z. D. P. Szymaniuk. Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, jakie oferuje?

Co tam

Jakie są tam stawki godzinowe?

Pieczontka

W firmie kmt pracowałem wiele lat.sama praca była spoko,za to traktowanie przez człowieka w/w pozostawało wiele do życzenia .zmuszony byłem odejść,nie wytrzymałem psychicznie.serdecznie pozdrawiam wytrwałych ludzi tam pracujących.

Incognito

Chce się wybrać tam do pracy. Jak to wygląda teraz ? Jak zarobki atmosfera itp?

Aplikowałeś do firmy KRAT-MET Sp.J.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

pand

Jak ci się nie podoba to po cholerę tam pracujesz jest tyle zakładów pracy...

Xxx

O Chyba byly super podwyzki we fabryce bo nikt nic nie pisze

Baron

Widocznie nie jest to firma o której warto pisać.(usunięte przez administratora)

Tol888

Nie polecam pracy w tej firmie(usunięte przez administratora)Zastanówcie się czy warto tracić czas na pracę u tego człowieka.

Tomek.C.

A ja tam lubię to prace.były podwyzki.szef dodał teraz premie od siebie w sezonie.mam 1 zmiane.(usunięte przez administratora)też jest ok dla mnie.nie narzekam jak cała reszta.trzeba tylko się nic nie odzywac i wykonywać swoja powierzona prace.pozdrawiam pracujących w kmt

0700dzwoń

Pracuję w firmie od 2 lat i bardzo sobie chwalę pracę tutaj. Jeżeli chcesz pracować i robisz to uczciwie to nie będziesz narzekać, a z kierownikiem idzie wszystko załatwić. Jak ktoś chcę się migać od roboty to zawsze będzie narzekał i wcale mnie to nie dziwi. Mówicie, że zwalniają się fachowcy, a kto tu jest fachowcem? Mało kto ma wykształcenie kierunkowe i większość osób pracuję z przyuczenia bo robota nie jest trudna. Pozdrawiam wszystkich narzekających jak jesteście tacy cwani to czemu nie powiecie tego wprost kierownikowi?

Kulka

praca w tej firmie to porazka

Bolek

Pracownikom tej firmy bardzo współczuję takiego kierownika.Trzymajcie się.

gość

nic

Krystian

Nie polecam tej firmy.

krzysztof jarzyna

Do roboty byscie sie wzieli. Porazka.

####

Ja chce jechac ile za kurs??? Chce wiedziec zeby nie przeplacic

wujek

Posiadam 3 miejsca wolne w aucie na kabarety do Doliny Charlotte w sobotę, płatne z góry. Zdecydowanych zapraszam do mojego biura.

adamP

Witam,aż się wierzyć nie chce że w tej firmie nadal nic się nie zmieniło.Pracowałem tam kilka lat temu,odszedłem,bo nie mogłem wytrzymać presji jaka jest tam wywierana na ludziach.Proceder pracy za dojazdy jest tam znany od wielu lat.(usunięte przez administratora)

Wojskowy

Co prawda to prawda,tylko dlaczego wszystko odbywa się naszym kosztem.Jesteśmy ludzmi,traktujcie nas jak ludzi.

Marian

Ja również nie polecam tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o KRAT-MET Sp.J. - Kobylnica

• Jak się pracuje w KRAT-MET Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy KRAT-MET Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRAT-MET Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAT-MET Sp.J.?

Kandydaci do pracy w KRAT-MET Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAT-MET Sp.J.