izo-metal Szydło

Bolesławice

Opinie o izo-metal Szydło

wildo

Nie wiem jak to jest w biurze w tej firmie, no ale praca na produkcji jest całkiem całkiem, zarobki to ponad 2000 złotych netto, dają też umowę o pracę po jakimś czasie

grzes

Ta firma to jakies nieporozumienie.Totalne dziadostwo.Brak poszanowania dla pracownikow,smieciowe umowy,glodowe stawki godzinowe.(usunięte przez administratora) to jakis psychopata z rodziny patologicznej.Trzymajcie sie z dala tego badziewia.Jak najbardziej nawet wrogowi nie polecam.

memy

firma izo-metal Szydło nic soba nie reprezentuje , ludzie pracuja na czarno i w tragicznych warunkach i ciezko wyegzekfowac wyplate

kowal

Wypłata nie na czas, warunki pracy tragedia!!!

Zostaw opinię o izo-metal Szydło - Bolesławice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie izo-metal Szydło