Opinie o Emmarol Sp. z o.o. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Emmarol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Emmarol Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emmarol Sp. z o.o. w Słupsk

W urzędzie pracy dostępna jest oferta od nich dla specjalisty ds. sprzedaży. Stawka ponoć od 6800 brutto. Sama podstawa tyle wynosi czy wliczyli w to już możliwe premie za wyniki? Jeszcze mam pytanie odnośnie narzędzi pracy. Wymagają prawa jazdy kat. B, czy w takim razie każdy pracownik w tym dziale otrzymuje samochód służbowy? Możecie go użytkować prywatnie też??

Ankel Nowy wpis

Trzeba pracować na dużych obrotach.. nikt ci nie zapłaci za papieroso-godziny. Akord indywidualny czyli ile wyrobisz tyle zarobisz.. W okolicy nikt nie wychyla się do płacenia większych pieniędzy, ale są osoby które wolą zarobić mniej spokojnie pracując niz pracować w akordzie. Wiele osób zniechęca się po miesiącu czy dwóch, A Tu trzeba czasu żeby się dobrze w temat wydrążyć.. duży nacisk jest na jakość szczególnie nowi pracownicy są mocno kontrolowani A jak wiadomo akord z jakością w parze nie idą.. ogólnie jeśli pracujesz uczciwie idzie zarobić.

Bogdan Nowy wpis
@Ankel

Super, że tak to opisałeś. A ile jest w stanie wyciągnąć taka początkująca osoba? Bo pracując na akord to na początku zawsze ci nowi mają gorzej, wiadomo...

Ankel Nowy wpis
@Bogdan

Zależy czy na sam początek jesteś wstanie robić w soboty bądź po godzinach.. wiadomo więcej czasu w pracy większe pieniądze ale też szybciej człowiek wprawy nabiera.. Myślę że te 4k to bez problemu się zarobi

Aneta

Hej, Emmarol ma aż pięć aktywnych ofert pracy! Podzielcie się informacjami dotyczącymi tego stanowiska:https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/magazynier,praca.gov.pla507ad8bc140298798c2169ffd4c4c5e,globino. Czy praca jest wymagająca pod względem fizycznym?

Fizoll
@Aneta

Nie dla każdego robota w Emmarolu fizycznie trzeba się narobić minuty łapać

@Fizoll

Fakt, system akordowy nie jest zachęcający, szczególnie po okresie próbnym. Ogólnie zależy od stanowiska i umiejętności.

Nowicjusz
@KH

Doświadczenie przeciętne trzeba mieć. Musisz być weteranem żeby zarobić a nowi dostają ochłapy do spawania.

Kamila

Hej, opowiedziałby ktoś o pracy jako monter maszyn tutaj? Bo widzę, że od jakiegoś czasu wisi u nich ogłoszenie. Praca w Głobinie. Jak oceniacie?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Emmarol Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko SPAWACZ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Wania

Firma ogłasza sìę że przyjemnie spawaczy . Wynagrodzenie od 6000 brutto. Chciałem zapytać jakie są realia . Dziękuję za poważne opinie . Pozdrawiam

Robot
@Wania

Tak zarobisz tyle jeśli przychodzisz do pracy pracować a nie sciemiać kasa jak najbardziej możliwa

Bogdan
@Robot

Ale to pewnie z dużym doświadczeniem? Bo nie wierzę że dostanie się 6000 na start?

Wiadomo
@Bogdan

No wiadomo, bez skilla tyle nie zarobisz

Fizoll
@Robot

Przychodzić i czuć oddech szefa na plecach bo ma się akord. Ale kasa jest na czas i dobra jak na Słupskie warunki

@Wania

Obowiązuje system akordowy, wprawieni spawacze z doświadczeniem są w stanie zarobić znacznie więcej, ale niestety jeśli chodzi o spawanie to bardzo duża uwagę przykładami do jakości spoin.

Kamila
@KH

Czyli z łatwością jeśli chodzi o sam akord można dużo więcej zarobić niż 6 tys?

KH

Na dzień dzisiejszy dwie kobiety z Ukrainy, 5 mężczyzn z Ukrainy oraz 3 Gruzinów.

Firma jest zarządzana uczciwie i tego też oczekuje od pracownikow obecnie zatrudnionych jak i przyszłych. Rozwija się dynamicznie i oby tak dalej.

Natalia

Czy jako pracownik Emmarolu można liczyć na rozwój osobisty oraz zawodowy skoro firma rozwija się dynamicznie? Jeśli tak, to w jaki sposób pracodawca taki rozwój umożliwia osobom pracującym w firmie?

Natan
@Natalia

Droga Natalio, firma tak się szybko rozwija, iż niemalże co drugie ogłoszenie o pracę w Słupsku i okolicy to do Emmarolu, na każde stanowisko produkcyjne. Taki przemiał, że ogłoszenia odnawiają się co kilka tygodni. Trudno w takiej sytuacji o szczególny rozwój osobisty.

Fachowiec
@Natan

No nie stety trzeba pracować ciężko żeby zarobić godziwe pieniądze Młodzi się nie garną do ciężkiej roboty i maja racje

@Fachowiec

Firma się rozwija, a to oznacza, ze potrzebni są fachowcy. Firma stara się szkolić we własnym zakresie osoby z mniejszym doświadczeniem, ale niestety wymogi klientów nie pozwalają na zatrudnianie osób nie umiejących trzymać miotły, a co dopiero obsługiwać maszyny za duże pieniądze.

Umowa o prace na czas próbny, zazwyczaj 3 miesiace

Firma Emmarol Sp. z o.o. poszukuje kogoś na stanowisko Kierowca. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 4000 PLN mogą potem wzrosnąć?

Rumini

Żadnego kierowcy nie szukają!!

Wiecie może czy w Emmarol Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Nowicjusz

Na jakie średnie wynagrodzenie może liczyć spawacz?

Justyna

Dawno już nie pisaliście żadnych swoich spostrzeżeń na temat pracy w Emmarol w Słupsku. Może jednak są tutaj obecni jacyś pracownicy firmy, którzy mogliby napisać coś na jej temat? Gorąco Was zachęcam! Czy ten pracodawca oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity socjalne typu dofinansowanie do karty sportowej lub prywatnej opieki medycznej?

Tepek
@Justyna

Mają karnety na basen i opiekę w luxmed.Ogólnie jak widać po braku komentarzy nie narzekają.

@Tepek

luxmedu już nie ma

@Justyna

Firma jest zarządzana uczciwie i czeka na ludzi przede wszystkim z doświadczeniem i chęcią do pracy.

Hensan

Nic już nie mają.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Emmarol Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

kwestia dogadania z przełożonymi

Ratikarto

Tak dlugo pracuja ze nie maja czasu napisać czego kolwiek.

Wiki
@Ratikarto

Może opinia jest tak dobra, że nie ma sensu pisać, bo ludzie są zadowoleni? Pomyślałeś o tym może? Hmmmm

@Wiki

W punkt, ludzie są raczej zadowoleni z pracy, a zdarzali się tacy co nie byli i po rozwiązaniu umowy chcieli wrócić lecz nieskutecznie.

Justyna
@KH

Faktycznie, często jest tak, że na tapetę brane są te negatywne rzeczy, a pozytywne często bywają przemilczane. Taka już nasza ludzka natura :) @KH, wydaje mi się, że pracujesz w Emmarol - jakie aspekty są według Ciebie ważne, co byś poleciła osobom być może chcącym aplikować do pracy w tym miejscu?

Lukasz

Jest dobrze dobre wynagrodzenia premie i socjal np daja 1000 zl jak dziecko sie urodzi na wozek czy cos tam na swieta 500zl noi jak idziesz na urlop a masz rok przepracowane to dostajesz wczasy pod grusza jakies 700zl

Czarek

Mam nadzieję, że dobra praca nie sprzyja siedzeniu przy kompie na tym forum!

admin

Czekamy na nowe informacje o firmie Emmarol! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Emmarol Sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Emmarol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emmarol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emmarol Sp. z o.o.?

Emmarol Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Przemysłowa 100
    76-200 Słupsk