Viscon Group Poland sp. z o.o.

Opinie o Viscon Group Poland sp. z o.o.

P
@Bożena

Pracuję tam od dłuższego czasu i nie mogę narzekać. Naprawdę dobry pracodawca. Solidny, rzetelny, dba o pracowników i dobra atmosferę w pracy. Wypłata na czas. Dobre zarobki. Jedna zmiana 8h. Ostatnio wybudowali nowy dużo większy zakład i szukają ludzi do pracy: monterów, inżynierów, konstruktorów, programistów, automatyków... Na ich stronie są ogłoszenia (viscongroup.pl) Polecam.

@Gutek

Obecnie budują nowy i dużo większy zakład, do którego niedługo się przeniosą. Szukają głównie monterów i inżynierów- konstruktorów maszyn projektantów zautomatyzowanych linii technologicznych. Zobacz sobie ogłoszenia na necie.

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!

Krystyna Nowy wpis

cześć, z chłopakiem właśnie widzieliśmy ogłoszenie dla magazyniera. jest w nim napisane, że prócz podstawy będzie musiał wyrabiać nadgodziny. jak są częste i w jakiej formie zwracane?

Nowy wpis

@Krystyna

Dzień dobry, Chcielibyśmy wyjaśnić, że w naszym ogłoszeniu podano informację dotyczącą wynagrodzenia za ewentualną pracę w nadgodzinach. Nie oznacza to automatycznie, że praca w nadgodzinach jest standardem- wprost przeciwnie. Nasza firma dynamicznie rośnie, co generuje większe zapotrzebowanie na pracowników. W celu uniknięcia konieczności pracy poza standardowym czasem, powiększamy zespół magazynowy, czego przykładem jest wspomniane ogłoszenie o pracę. Serdecznie zachęcamy do przesłania aplikacji. Z wyrazami szacunku, Zespół rekrutacyjny

Do mnie oddzwonili i zaczynam niedługo :)

@Nowy

I po jakim czasie tak w ogóle oddzwonili od podesłania jakiegoś zgłoszenia z Twojej strony? Rozmowa to czysta formalność już czy cos jeszcze sprawdzili? Zdasz potem relacje po tym jak już zaczniesz? Mój partner będzie próbował chyba w połowie stycznia jakoś, chce być o niego spokojna

Gość Nowy wpis

Jeśli chodzi o pozytywne opinie z tej strony to są pisane prawdopodobnie przez kierownictwo firmy. Jeśli chodzi o warunki pracy to są znośnie choć bardzo chaotyczne, kierownictwo samo nie wie kto za co jest odpowiedzialny A jeśli chodzi o pensje to w porównaniu do innych firm to słabo, jeśli chcecie zarobić to poszukajcie czegoś innego

Administrator Nowy wpis

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Inżynier Produkcji w firmie Viscon Group Poland sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

Automatyk

Rozmowa telefoniczna, rozmowa w firmie i oprowadzenie po zakładzie. Omówienie charakterystyki pracy. Po rozmowie zainteresowanie moją osobą i zapewnienie o poinformowaniu o decyzji. I tak żadnej odpowiedzi z ich strony. Nie polecam kiedy na wstępie tak się podchodzi do kandydata.

Standardowe, coś o sobie, przebieg kariery zawodowej, kilka pytań technicznych w tym podchwytliwych.

CV

Bylem na rozmowie i czekam. Rozmowa OK.

Nnnnn1

Pracowalem w kilku innych firmach i na pewno jest to krok do przodu. Mam doswiadcznie na swoim stanowisku, a tutaj spotkalem sie z fajnym przyjeciem na poczatku i normalna atmosfera. Polecam zakład.

Agnieszka
@Nnnnn1

co masz na mysli piszac ze jest to krok do przodu? ;-)

Agatka

Przepaścią? Elektromonter w sumie robi tez na wysokości tutaj? Jak ubezpieczenie przy tym wygląda? w opisie z oferty jest napisane, że przysługuje grupowe. Czy są jeszcze jakieś inne formy zabezpieczenia?

Kalina

Nie ma dodatków? Zauważyłam, że po paru miesiącach nikt się nie odniósł. Dałby ktoś także znać jak się teraz pracuje? w ogóle cokolwiek się zmieniło od ostatniej opinii? jak na razie Słupsk za pracą przeglądam, chce być na bieżąco. Są teraz jakieś rotacje czy właśnie niekoniecznie?

Makros

Polecam do pierwszej wypłaty :)

Maja
@Makros

Dlaczego tylko do tego momentu?

Makros
@Maja

Do pierwszej wypłaty ponieważ rynek pracy nawet w powiecie słupskim stał się tak dynamiczny ze Viscon nie jest na czasie a stawka podstawowa 4000 pln netto bez żadnych innych dodatków jest rynkowa :)

MR
@Makros

Warunki ok dodatki tez sa, 1 zmiana czysta hala, kultura pracy. Firma wyroznia sie wsrod 2-3 zmianowych obozow pracy w Slupsku.

@MR

jest szansa na doprecyzowanie tych dodatków? w tamtych wspomnianych miejscach z konkurencji takich nie ma? były wobec tego jakieś drobiazgi z okazji świąt?

Best serwis
@MR

Jakie dodatki ????

Witam wszystkich jak wyglądają zarobki w firmie Viscon bo obecnie poszukuje pracy na terenie Słupsk i okolic. Pozdrawiam

Bożena

Już dosyć dawno nikt nie wypowiadał się na temat pracy w firmie Visser Group Poland. Należałoby zatem to zmienić. Jeśli ktoś z Was myślał nad podjęciem pracy w tym miejscu, to bardzo dobrze się składa, gdyż właśnie poszukują kandydata, który obejmie stanowisko montera maszyn. Ogłoszenie znajdziecie w Internecie. Czy znajdzie się osoba, która spróbuje swoich sił w strukturach tego przedsiębiorstwa?

P
@Bożena

Bronisław
@P

Ciesze się, że jesteś zadowolony ze swojej dotychczasowej pracy w firmie Visser Group Poland. Chciałbym prosić Cię o to, abyś ocenił to miejsce pracy dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego. Wspomniałeś, że wybudowano nowy zakład, dlatego zastanawia mnie, czy można tu nabyć odpowiedniej wiedzy i umiejętności, aby w przyszłości stać się pełnoetatowym pracownikiem.

Elżbieta

A na podstawie czego tak wniosek tak nagle? I o zarobkach jakiego rzędu tu mowa?

MrDavid

Na pierwszy rzut oka firma sprawia wrażenie że pracują tam profesjonaliści ale po rozmowie kwalifikacyjnej kazali czekać 2 tygodnie i 0 odzewu nie potrzebne mydlenie oczu bo zamiast powiedzieć wprost to ściemniają ze się odezwa. Moim zdaniem mają za duże wymagania co do ludzi na produkcji. Szkoda czasu i pieniędzy nie polecam.

@MrDavid

Piszesz, że mają za duże wymagania czyli jakie tak właściwie?

Elżbieta

Hej, powiedzcie na jakie dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy Viscona? Napiszcie, czy firma motywuje w ten sposób pracowników i w jaki sposób bada się efektywność pracy zespołu w firmie.

Elżbieta

Hej, powiedzcie na jakie dodatkowe benefity mogą liczyć pracownicy Viscon? Napiszcie, czy firma motywuje w ten sposób pracowników i w jaki sposób bada się efektywność pracy zespołu w firmie.

Franek

Firma się rozrasta, nowy zakład, dla pracowników to perspektywy dobrej i spokojnej pracy!!

Czy firma zatrudnia osoby na własnej działaności gospodarczej?

Bobi

Witam Czy Vision daje robotę w kooperacjie. Prowadzę działalność gospodarczą spawanie stali nierdzewnej i kwasoodpornej oraz aluminium i zastanawiam się czy jest sens pofatygował się do nich po zlecenia. Pozdrawiam

Maciej
@Bobi

Niestety nie mam tego typu informacji, ale jeśli jesteś zainteresowany współpracą musisz skontaktować się z firmą. Mnie też interesuje ten temat, więc napisz jeśli się czegoś dowiesz.

Bronisław

W trakcie Twojej 3-miesięcznej pracy na rzecz firmy Visser Group Poland czego udało Ci się nauczyć? Mam nadzieję, że mimo krótkiego epizodu związanego z pracą w tym miejscu udało Ci się nauczyć czegoś, co będziesz mógł w przyszłości wykorzystać.

@Bronisław

Profesjonalnie zamiatac hale

Marzena
@Michał

To zawsze jakaś umiejętność. A tak na poważnie, to chciałabym się czegoś dowiedzieć na temat ogólnych warunków zatrudnienia w Viscon Group. Interesuje mnie przede wszystkim kwestia umowy - czy firma proponuje stabilny jej rodzaj?

Słupsk

Ktoś coś więcej może się wypowiedzieć na temat tej firmy?

Jan
@Słupsk

Dobry pracodawca

Wiki

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata podpowiecie?

JvB

Pan Dyrektor jest piękny i ma wspaniałe mięśnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Viscon Group Poland sp. z o.o. - Słupsk

• Jak się pracuje w Viscon Group Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Viscon Group Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Viscon Group Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Viscon Group Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Viscon Group Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Viscon Group Poland sp. z o.o.