Famarol S.A.

Słupsk

Opinie o Famarol S.A.

nbvxnvb

ile dostaje na reke nowy pracownik na dzień dzisiejszy?

Aneta

@Juzio rozumiem, że nie satysfakcjonuje Cię obecne wynagrodzenie. A co rozumiesz pisząc reszta tak sobie? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda sama praca w firmie? Czy jest to system zmianowy?

Juzio

Zarobki tragedia.Spawacz zarabia tyle co sprzątaczka. Jakaś paranoja.Reszta tak sobie.

Szukasz pracy?

Misio

Wiesz co, no ja Ci powiem @radek ze każda okazja jest dobra, aby się czegoś nowego dowiedzieć, aczkolwiek muszę powiedziec, że jesli chodzi ogólnie o Famol to zadzwoń tam i jakoś będzie, zobaczysz koleżko

fabi

Tak właściwie to chciałbym poznać wasze opinie na temat produktó tkore produkuje fama rol - nie wiem czy tutaj to dobre miejsce do zadawania takich pytań, ale spróbuję. poszukuje informacji na temat maszyn produkowanych przez famarol - jakie macie opinie i czy sami uwazacie. chociaz tutaj wiekszosc ludzi mowi o pracy.

konik zielone kopytko

no własnie, czy zmiana nazwy przełożyła się w jakikolwiek sposób na sytuację pracowników i ogólnie warunki zatrudenienie w Famarol S.A.? proszę was o pilną odpowiedź bo się zastanawiam właśnie nad zatrudnieniem w tej firmie. maszyny rolnicze to mój konik, zalezy mi na takiej pracy. a szukają kogoś teraz

Zygmunt

Może ktoś napisze, co się zmieniło po za ta zmianą nazwy, bo chyba jednak coś musiało się zmienić, nie wierze, że stoją w miejscu.

zerki

Od jakiegos czasu Famarol zmienił nazwę na UNIA, ale nadal zajmują się maszynami rolniczymi. Ciekawe co jeszcze się zmieniło.

sfsdf

Nie rozumiem dlaczego tak wszystkich \\\"obrońców\\\" to denerwuje? Skoro jest to FORUM to każdy może napisać co mu się podoba lub nie - oczywiście nie obrażając nikogo. Wydaje mi się, że każdy ma prawo do własnego zdania i opinii. Może naprawdę czas zacząć poważna dyskusję co nam się podoba lub nie.... Jeśli chodzi o sytuacje Panów( usunięte przez administratora ) to raczej taka dyskusja i tak nic nie zmieni...

xxx

Prawda w oczy kole :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

twtwtw

jeśli tak piszesz najprawdopodobniej im zazdrościsz, jesteś głupkiem bo inaczej nie można nazwać osoby która wypisuje tu takie brednie i jeszcze ma nadzieję że prezes to przeczyta, radzę iść do lekarza chociaż na głowę nie ma lekarstwa

lolo

prawda o tym zakładzie jest taka to fakt ze są tu ludzie zatrudnieni po znajomości ale nikt nie ma tak dobrze jak ( usunięte przez administratora )są to ludzie co dużo szczekają ale wszystko co dobre szybko się kończy

jolo

O przepraszam, ja zostałem zatrudniony bez żadnych znajomości - a zarabiam około 1300 .Kwotę 3 tyś zł to mam na kwartał...

me

Jesteś pewny, że to są wyłącznie bzdury? Lepiej dwa razy pomyśl zanim coś napiszesz.....

ja

Do adresata tych poniższych bzdur: po pierwsze naucz się pisać po drugie praktycznie każdy w tej firmie znalazł się po znajomości po trzecie patrz na siebie a nie na innych

lolo

średnia płaca w fam to 1300 -1500 zł a warunki pracy tragedia jak na Słupsk . Zakład zawdzięcza to detektorom biorą kasę i nic nie robią chyba ze prezes jest w firmie tak to pełna sielanka o dyrektorze produkcji to szkoda pisać to pseudo inżynier co zna się na wszystkim czyli niczym a promuje tylko synka który całymi dniami chodzi za tatusiem

Elmo

To ile zarabiacie i jakie macie kierunki?

Zostaw opinię o Famarol S.A. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Famarol S.A.