Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Mogilno

Opinie o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Mira

Tak dawno nikt nie pisał i myślę, że dobrze się tu pracuje? Brak maruderów i robi się całkiem dobrze!!

Edyta

@Prawdomówna a czemu nie polecasz firmy? Możesz coś więcej o tym powiedzieć? Co takiego Ci się przytrafiło? Będzie to istotna wiadomość dla tych osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Chrabia

Słyszałem o firmie sporo dobrego ale po lekturze opinii widzę, że mają sporo wrogów. Jad przesłonił niektórym zdrowy rozsądek.

Cezary

Opinie o firmie na tym forum dobitnie pokazują, że jak ktoś nie potrafi wypracować sobie dobrej opinii o sobie to ma wielkie pretensje do firmy, która jest spoko.

Kacy

Jaki. Otrzymuje samochód przedstawiciel handlowy? GPS? Jaką. Otrzymuje. Podstawę? Dziękuję za odpowiedź

Kacy

Czarek

Jeśli ktoś nie zna pracy w Chemirol -u to polecam.

she

zwracam się z prośbą o aktualne informacje dotycząe pracy w firmie Chemirol jako PH sprzedaży w kanale B2B - Torunskie wódki gatunkowe. Czy prawdą jest, że samochody są stare i nieubezpieczone?

xsięgowa

Chemirol to jest jedna z tych polskich firm , po których nic nie zostanie. Podobnie skończy działalność jak pozostałości po Gudzowatym , Kulczyku i jemu podobnym. Pod młotek i jest tylko kwestia ceny. Lechu nie ma świętości poza pieniądzem który ma w kieszeni. Idę o zakład , że to o chemirolu mówili na forum gospodarczym: 100milionów zł zapłacą chińczycy od razu a 1miliard za rok jak wszystko będzie okej. Pracowałam długo i słuchałam tych bajek jak to tworzymy coś wielkiego co szef cały czas chce tworzy , że niby to pewny pracodawca w Mogilnie. Gwno prawda teraz to widzę , firma będzie sprzedana , bo chociażby nie ma następców , a Lechu w życiu się nie podzieli niczym z nikim , {ci co dostają pensję wiedzą o czym mówię}. Dzieci coś tam próbowały , ale teraz udają że mieszkająw Polsce, a tak naprawdę jedna mieszka w Hiszpanii z chłopem, a druga robi okrągłe oczy jak słyszy o obliczeniach w biznesie , zrobią to samo co pozostałości po Kulczyku i Gudzowatym , sprzedadzą jakiemuś chińczykowi i nic nie zostanie z biznesu dla ludzi , bo nikt nie będzie chciał 'centrali' w Mogilnie trzymać. Już teraz to dla mnie jasne i odliczam dni do uwolnienia z tego obozu.

Cezary

W firmie pracuje 200 doradców, którzy każdego dnia są do dyspozycji Klientów. Myślę, że te kilka opinii zupełnie nie podważy dobrej pozycji firmy. Chemirol ma zespół fachowców zatrudnionych w celach doradztwa w agrobiznesie. Jeśli komuś nie odpowiada praca może ja zmienić.

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie CHEMIROL? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 4000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma CHEMIROL na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (4000 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Aplikant

Hej a co powiecie o ofercie pracy dla specjalisty ds. zakupu zbóż? Warto aplikować? Jak wyglądają zarobki?

Łatwa

Nauczyłam się w Chemirolu,że: apamietajcie ze w chemirolu jedyne realne jest to co mam na umowie wypłacane co miesiąc.Nic z tego co obiecane się nie ziści. Kierownictwo jest jak Rumun:co innego mówi co innego robi. Żadnej profesjonalnej zmiany nie będzie jedynie szybciej machać ręczną łopatą. bnauczyłam się jak żyć tanio- kupować promocje w biedrze bo pensja nie pozwala na zbyt wiele. c żeby awansować w chemirolu muszę być z rodziny Lecha lub mieć umiejętności takiego włażenia w ...ę (4 litery) jakiego świat nie widział. Muszę mieć zdolność opowiadania bajek podwładnym i jednocześnie trzymania ich kułakiem żeby nic nie chcieli od firmy. dnauczyłam się że jedynie jak mogę dostać bonus, to zrobić użytek z danych do których mam dostęp i z doświadczenia. Po prostu zatrudnić się u konkurencji. Proszę śmiało składać oferty, naprawdę jestem generalnie dzięki Lechowi łatwa do zdobycia. Nie trzeba specjalnie przepłacać odejdę bez wahania.

Łatwa

Zenon

Przedstawiciel handlowy do sprzedaży ładowarek kołowych Giant na terenie całego kraju myślę, że to ciekawa propozycja. Jak jest zorganizowana sprzedaż na dalsze rejony kraju. Może ktoś ma wiedzę i mógłby się tym podzielić? W jakich widełkach mieszczą się zarobki?

Iza

Chemirol to świetnie działająca firma, rozwijają działalność poza krajem, super

macherka
@Iza 21.03.2017 10:38
Chemirol to świetnie działająca firma, rozwijają działalność poza krajem, super

Czyżby to wyżej napisała Iza? :-) Nad drzwiami jej zespołu w centrali w Mogilnie spokojnie mógłby wisieć napis &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. :-)))

Cropka

Parę lat temu było więcej prezesa w firmie, inni dyrektorzy - inaczej teraz oddał władzę i panuje Sugar Kingdom, jego pan Piotruś co rusz w nowej odsłonie rośnie w siłe, bardzo dużo pracowników Sugara ma łatwość zdobywania pracy. Kiedyś było więcej prezesa w firmie i inaczej wyglądało a teraz wszystko pokomplikowane i właściela intersują tylko miliony które zarabia, a na dyrektorów zrzucił obowiązek wyciśnięcia pracowników jak cytryny, oni mu ściemniają a na dole coraz większy bajzel i drzewko swoich ludzi rośnie. Zapomnijcie o normalnych premiach pieniądzach ale na pewno macie świadczyć normalną i ciężką pracę. Najbardziej fima lubi pracowników którzy stoją pod ścianą. Ja po porównaniu z koleżankami z dużych firm z branży czuję się oszukana i oszukiwana.

Prawdomówna
@Cropka 17.03.2017 09:54

Pan Piotruś fenomenalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I bajkopisarz. Szelki by mu się przydały bo ciągle spadają spodnie:) Nie polecam tej firmy może na poczatek żeby uciec do konkurencji

Edyta

księgowa, a jaka forma zatrudnienia?

księgowa

Mogę się odnieść do pracy w centrali w Mogilnie. Sama praca: 1. Praca bardzo stresująca, bo przy bardzo słabym wsparciu technologicznym ogrom i przywalenie obowiązkami. Byle jaka poczta firmowa, byle jaka baza z której ciężko coś wyciągnąć. Ludzie, zespół przeważająco fajni, chociaż tacy przytłoczeni. Oczekiwania kosmiczne a to co firma ci da nie istnieje. 2. Zarobki - słabizna, w porównaniu do zadań jest to za mało i oczekiwanie, że będziesz zap***alał prawie za darmo. Dobrze mają jedynie święte krowy z rodziny właściciela - jest ich kilka i zarabiają dobrze, reszta to bydło pociągowe. 3. Socjal nie istnieje - byle jakie można powiedzieć, że nie istnieje w porównaniu do tego co słyszę jak mają w innych firmach. Pączek na tłusty czwartek i 3dni w Amazonce na rok dla zasłużonych pracowników powinno wystarczyć. 4. Kierownictwo - straszliwe wazeliniarstwo, wielu wykazuje cechy psychopatyczne, takie działanie jest wspierane przez szefa, generalnie jest to królestwo p. Leszka, prowadzone pomimo rozmiarów jak mały stragan - ręcznie. 5. Biura - to poprzerabiane obory i magazyny na biura - latem gorąco nie do zniesienia, nie ma klimatyzacji. Po prawdzie są 2 biura gdzie jest klimatyzacja, ale i tak nie włącza się jej, bo nie była nigdy odgrzybiana - za drogo było dla firmy, więc generalnie zagraża zdrowiu i życiu. Na wszystko podpisujesz kwit na osobistą odpowiedzialność i za to faktycznie odpowiadasz, jak musisz gdzieś jechać autem firmowym to jest nieubezpieczone, bo za drogo, całe mienie jest zabezpieczone twoim oświadczeniem, że je naprawisz jak się zepsuje, chyba że możesz liczyć na łaskę którejś z świętych krów. I firma naprawdę potrafi to egzekwować. NIE POLECAM.

Edyta

Jak wygląda praca Magazyniera w Bochni?

Czarek

Czy Chemirol ma jakieś nowe oferty dla PH, wcale ich nie widziałem. Praca u nich to przynajmniej stabilizacja.

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Startuję na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Chemirol. Mam kilka pytań: 1. Czy 3000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma Chemirol na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę ? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdy godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

xd

Hej, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno jest szansa na odpowiednie premie

Drago

Trzech ludzi potrafi sie wspolnie bić w gospodarstwach na jednym powiecie.( usunięte przez administratora )

Pracownik PH

Witam powiem tak praca fajna, ludzie w pracy spoko, pieniądze mogły by być lepsze, za duże wymagania jak na początek mojej pracy a i duża odpowiedzialność bo za szkody ciągną z pracownika.

Waldemaxx

Jak każda suza firma, parcie na produkty strategiczne na których zarabia i PH i firma. Nie ma co narzekać, u konkurencji jest gorzej i trudniej

Arek

Witam czy ktos mi powie o zarobkach w chemirolu na na magazynie jaka umowa zarobki socjal premiw

pani

Czy był by ktoś w stanie wymienić mi choć kilka działów i stanowisk w chemirolu?

Reksio

Powodzenia....

Torunczyk

Te ich wodki to wiesz do zlewu wylac. Ciekawe kiedy to zamkną

popieram
@Torunczyk 26.11.2015 19:24
Te ich wodki to wiesz do zlewu wylac. Ciekawe kiedy to zamkną

święte słowa, żadna z ich wódek mi nie zasmakowała

placek

Firma posiada wytwórnię wódek i dwa hotele,a ludziom płacą psie pieniądze.Nie szanują pracowników,co innego na rozmowie kwalifikacyjnej,a co innego po podpisaniu umowy.Omijajcie firmę szerokim łukiem,zarówno dział chemii,dział części,a szczególnie dział serwisu.

zaciekawiony

Są wszystkie podstawowe narzędzia pracy, umowa o pracę na początek, o wynagrodzeniu wolałbym tutaj dokł. nie pisać, nie mam odwagi :) Ale kilka osób wyżej co nieco na ten temat już wspomniało, tyle że raczej trochę ostatnio zmieniły się wymagania... Wynagrodzenie spokojnie mieści się w oficjalnej średniej dla tego zawodu... A w zasadzie powinno być nawet wyższe :) Moim zdaniem praca dla osób z doświadczeniem i talentem...

fdf

witam , jakie warunki dla przedstawicieli handlowych w kanale b2b w Toruńskich Wódkach Gatunkowych ?

totek

A na jakim kanale detak czy b2b. To drugue odradzam

jv dsj

jakie warunki są dla przedstawicieli handlowych w oddziale firmy toruńskie wódki gatunkowe ?

cancer

ludzie, jakie polskie środki, kupują najtańszą chińszczyznę i tylko nalewają w Polsce, nie mówiąc już ile ta firma przejęła ziemi od polskich rolników kiedy gorzej im szło - wiem coś o tym - ostatnie miejsce, w którym pomogą rolnikowi.

Toto
@cancer 30.05.2015 14:11

Popukaj się w głowę gospodarstwo upadło to chemirol razem z pracownikami i działa dalej

ja sam

A mi się tu podoba!!! Po 4 latach robie parę baniek obrotu i mam 6000 brutto plus premie. Praca na lata

siwy

Do ja skąd wiesz jak wygląda praca w chemirolu jako PH w dziale maszyn?? A jak z narzędziami do pracy, na co można liczyć?? Wysłałem CV i List, w tej chwili pracuje i nie wiem na co można tam liczyć, nie chciał bym wpaść z deszczu pod rynnę.

ja

Jeżeli chodzi o handlowca w dziale maszyn to na wiele nie ma co liczyć. Obiecują wiele jak osiągniesz wymagany cel, jak go nie osiągniesz to jest niska podstawa i zero prowizji. Cel jest zazwyczaj postawiony tak wysoko że ciężko go osiągnąć. Jeżeli chcesz go zdobyć to pracujesz jak osiol i nie masz życia prywatnego. A na końcu okazuje się że ci trochę zabrakło do osiągnięcia celu i zostaje figa z makiem

Rolnik

jest największa firma rolnicza w Polsce. z polskim kapitałem i od jakiegoś czasu wprowadza na rynek 'polskie' środki. Czego chcieć więcej? Jak dorabiać to Polskę i polski kapitał, a nie zagraniczne firmy, które handlują chińskimi środkami (bayer, Syngenta, basf - wszystko produkują w chinach tanim kosztem), a co zedrą z POLSKIEGO rolnika trafia na zachód.Byle tak dalej!

tom
@usha 01.12.2014 18:19
uuuuuu, drogi Rolniku, ja akurat pracuję nie w Chemirolu, ale również w polskiej Firmie z polskim kapitałem, branżę rolną od st...

a Sarzyna i organika Jaworzno to już nie Polska?

usha
@tom 06.03.2015 21:37
a Sarzyna i organika Jaworzno to już nie Polska?

już nie polskie i linie produkcyjne też nie sa w Polsce tylko w Chinach i Indiach...

majczaj1711

A jak się sprzeda 1.500 butelek to prowizja za każdą też jest 10zł brutto???

Rozczarowany

Do "kornika": dokładnie tak, sprzedasz minimum 150 butelek - jest 1500, nie sprzedasz wymaganej ilości a "jedynie" 20, 50 czy 100 butelek - to jest ale "figa z makiem" i nieco mniej kasy na koncie bo do klienta za darmochę nie pojedziesz.

Sampler

za 150 butelek 1500zł!!! to świetnie !!!! co narzekasz?? chyba, że jesteś nierobem i chcesz 5000zł za nic!!!

Rozczarowany

"Startowałem" do tejże firmy na PH, w odpowiedzi na wysłane CV otrzymałem maila z propozycją pracy. Kiedy to przeczytałem to nie wiedziałem czy płakać z rozpaczy czy śmiać się z głupoty jaką mi przesłali. Propozycja wyglądała tak: jeżeli sprzedam 150 butelek to otrzymam (uwaga) 1500 zł brutto! Oferta pięknie skonstruowana, pięknie napisane, że mogę zarobić nawet 6000zł! Mogli również napisać, że zarobię i 60tysięcy zł, dlaczego nie! Jestem handlowcem nie od roku i nie dwóch i wiem, że pierwsze dwa miesiące PH a nawet trzy to ostre dzwonienie, jeżdżenie, spotkania, gadki i niewielkie sukcesy. Sukcesy zaczynają się najczęściej w czwartym miesiącu pracy. W tym przypadku (jeżeli nie masz już konkretnych klientów, którzy wezmą ci te 150 butelek) dzwonisz - normalka, nie ma problemu ale jeździsz i dokładasz firmie ze swojej kasy! Sprzedasz 20, 40 czy 100 butelek, gó...o zarobisz a firma jest do przodu! No dla mnie chamstwo najwyższej kategorii. Może ktoś napisać, że wiele osób pracuje jedynie na prowizji (tacy agenci nieruchomości). Zgadza się. Jednak taki ktoś, czy wynajmie lokal za 5 klocków czy sprzeda mieszkanie za 100 klocków, za każdą transakcję otrzymuje wynagrodzenie, nie ma, że: musi jakieś minimum osiągnąć bo w przeciwnym razie nie otrzyma nic a firma jak najbardziej. Dlatego jak nie masz swojej bazy klientów, którzy wiesz, że wezmą te 150 butelek to nie pchaj się w takie warunki, moim zdaniem szkoda czasu, pary, energii a głównie prywatnej kasy. Lepiej zapisać się w pośredniaku, otrzymać 6, 7 czy 8 stów miesięcznie (niewiele mniej niż te zasr....e 1500 brutto) a nie będziesz dokładać prezesikom do kieszeni z własnej kieszeni i spokojnie poszukasz pracy gdzie za pracę zapłacą ci może i 1500 brutto ale podstawy a na prowizję to już sam musisz zapracować co jest moim zdaniem uczciwe i tak powinno wyglądać zatrudnienie PH a nie to co te cwaniaczki proponują.

rep

Kasa minimalna - max. 3000 brutto, auto budka, i musisz tyrać od rana do nocy. jak będzie dobrze to dostaniesz talon do hotelu w Toruniu jako premię. Socjal słaby.

maras
@rep 08.05.2014 15:00

3000brutto na początek.jak będzie dobrze szło to więcej i premia. nie jest źle, a nawet fajnie. kasa mogłabybyć lepsza,lecz firma i praca bardzo stabilna. dla chętnych na kasę polecam ha-ge. lepiej placą a za rok dwa wywalą na pysk! tak już było i nie zapowiada się na zmiany.

Prawdomówna
@rep 08.05.2014 15:00

Jeśli ci dyrektor dla rodzinki nie zabierze Kutno

crash

Witam, jakich zarobków można spodziewać się na stanowisku handlowca w terenie z bazą klientów i doświadczeniem w branży. Jakieś realne kwoty?, socjal i auto? Ktoś poda szczegóły, bardzo ważne, myślę o aplikacji.

daro

FATALNIE kasa minimalna i praca po godzinach zapomnij o premii obcinają nawet za to że nie robisz po godzinach TRAGEDIA

XXX

Bardzo ciekawe nikt nic nie pisze o tej firmie czy jest aż tak dobrze ???

Zostaw opinię o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Mogilno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe