Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Mogilno

Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Opinie o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Edyta

@anonymous, rozumiem, że możesz być niezadowolony z pracy w Chemirol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe, ale wypowiadając się na forum, przestrzegaj proszę obowiązującego tu regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin . Oskarżenia, które piszesz, mogą zostać odebrane jako pomówienie, a to już poważna sprawa. @Krzysiek, widziałam, że byłeś zainteresowany pracą w Chemirol Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Zdecydowałeś się aplikować? @anonymous, dlaczego masz takie zdanie na temat pracy w tym miejscu? Czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź?

anonymous

Proszę państwa Chemirol z Mogilna to największa złodziejska Firma ,Jak pisał poprzednik naciągają,obiecują mówią że są elastyczni a jak przychodzi co do czego to prawniczek ,Sąd,Komornik,prawniczek pewnie z rodziny bo bardzo knąbrny ostrzegam przed tą (usunięte przez administratora) ,nikomu nie polecam tych oszustów z Mogilna

Filip

Może trzeba zacząć doceniać pracę w dobrej firmie a tylko narzekać!!

Krzysiek

Jakieś opinie na temat pracy w Bochni? Jakiś czas wisi już ogłoszenie na referenta handlowego.

Chrabia

Słyszałem o firmie sporo dobrego ale po lekturze opinii widzę, że mają sporo wrogów. Jad przesłonił niektórym zdrowy rozsądek.

@Chrabia 23.07.2017 11:19

Dla ludzi o mocnych nerwach i szukających wrażeń to miejsce jest w sam raz ale i tak nie wytrzymią.

Edyta

@Klientka, jest to miejsce do wymiany opinii na temat pracodawców, niemniej jednak dziękujemy za Twój komentarz - jest on również bardzo ważny. Czy próbowałaś wyjaśniać tę sytuację z Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe? Może ktoś z pracowników mógłby wypowiedzieć się na temat pracy w tym miejscu? Dawno nie było nowych opinii.

sss
@Edyta 14.03.2018 16:17

ty normalna jesteś czy spadłaś z księżyca?

beny

firma usuwa zle komentarze bo prawda boli nigdy nikomu nie polece tam pojscie do roboty

Klientka

Prosze Państwa ta firma naciąga rolników na kolosalne sumy za swoje produkty,wciskaja je ci handlowcy . Potem przy niewypłacalności rolnika oddają go do komornika i koniec ŻADNYCH RAT ZA FAKTURY.CZYSTA BEZWZGLĘDNOŚĆ.DRODZY ROLNICY UWAŻAJCIE ABY TA FIRMA WAS NIE ZRUJNOWAŁA

@Klientka2 27.02.2018 10:02

Droga Pani a dlaczego stosujecie weksle in blanko z poręczycielem .Czy rolnicy aby ich oskubać to wam za mało.

Zainteresowany pracą

Ile zarabia się teraz w Chemirolu jako PH ?

Mira

Tak dawno nikt nie pisał i myślę, że dobrze się tu pracuje? Brak maruderów i robi się całkiem dobrze!!

Edyta

@Prawdomówna a czemu nie polecasz firmy? Możesz coś więcej o tym powiedzieć? Co takiego Ci się przytrafiło? Będzie to istotna wiadomość dla tych osób, które zastanawiają się nad aplikowaniem do firmy.

Cezary

Opinie o firmie na tym forum dobitnie pokazują, że jak ktoś nie potrafi wypracować sobie dobrej opinii o sobie to ma wielkie pretensje do firmy, która jest spoko.

Kacy

Jaki. Otrzymuje samochód przedstawiciel handlowy? GPS? Jaką. Otrzymuje. Podstawę? Dziękuję za odpowiedź

Kacy

Czarek

Jeśli ktoś nie zna pracy w Chemirol -u to polecam.

she

zwracam się z prośbą o aktualne informacje dotycząe pracy w firmie Chemirol jako PH sprzedaży w kanale B2B - Torunskie wódki gatunkowe. Czy prawdą jest, że samochody są stare i nieubezpieczone?

xsięgowa

Chemirol to jest jedna z tych polskich firm , po których nic nie zostanie. Podobnie skończy działalność jak pozostałości po Gudzowatym , Kulczyku i jemu podobnym. Pod młotek i jest tylko kwestia ceny. Lechu nie ma świętości poza pieniądzem który ma w kieszeni. Idę o zakład , że to o chemirolu mówili na forum gospodarczym: 100milionów zł zapłacą chińczycy od razu a 1miliard za rok jak wszystko będzie okej. Pracowałam długo i słuchałam tych bajek jak to tworzymy coś wielkiego co szef cały czas chce tworzy , że niby to pewny pracodawca w Mogilnie. Gwno prawda teraz to widzę , firma będzie sprzedana , bo chociażby nie ma następców , a Lechu w życiu się nie podzieli niczym z nikim , {ci co dostają pensję wiedzą o czym mówię}. Dzieci coś tam próbowały , ale teraz udają że mieszkająw Polsce, a tak naprawdę jedna mieszka w Hiszpanii z chłopem, a druga robi okrągłe oczy jak słyszy o obliczeniach w biznesie , zrobią to samo co pozostałości po Kulczyku i Gudzowatym , sprzedadzą jakiemuś chińczykowi i nic nie zostanie z biznesu dla ludzi , bo nikt nie będzie chciał 'centrali' w Mogilnie trzymać. Już teraz to dla mnie jasne i odliczam dni do uwolnienia z tego obozu.

Cezary

W firmie pracuje 200 doradców, którzy każdego dnia są do dyspozycji Klientów. Myślę, że te kilka opinii zupełnie nie podważy dobrej pozycji firmy. Chemirol ma zespół fachowców zatrudnionych w celach doradztwa w agrobiznesie. Jeśli komuś nie odpowiada praca może ja zmienić.

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Co możecie powiedzieć o stanowisku przedstawiciel handlowego w firmie CHEMIROL? np. - Jak duży region oni obsługują? - Czy stres i pośpiech są na porządku dziennym? - Czy cele sprzedażowe są jasne i do wykonania jeżeli ktoś pracuje sumiennie? - Czy są problemy z wzięciem kilkudniowego urlopu? - Czy praca odbywa się również w soboty? Mam też kilka innych pytań: 1. Czy 4000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma CHEMIROL na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy, cz raczej to co dostaniesz na początku zostaje na wieki (4000 brutto)? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę, ilość wizyt dzienna realna . Czy wizyty najpierw planujemy i zapowiadamy, czy są one spontaniczne? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PF? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdą godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Aplikant

Hej a co powiecie o ofercie pracy dla specjalisty ds. zakupu zbóż? Warto aplikować? Jak wyglądają zarobki?

Łatwa

Nauczyłam się w Chemirolu,że: apamietajcie ze w chemirolu jedyne realne jest to co mam na umowie wypłacane co miesiąc.Nic z tego co obiecane się nie ziści. Kierownictwo jest jak Rumun:co innego mówi co innego robi. Żadnej profesjonalnej zmiany nie będzie jedynie szybciej machać ręczną łopatą. bnauczyłam się jak żyć tanio- kupować promocje w biedrze bo pensja nie pozwala na zbyt wiele. c żeby awansować w chemirolu muszę być z rodziny Lecha lub mieć umiejętności takiego włażenia w ...ę (4 litery) jakiego świat nie widział. Muszę mieć zdolność opowiadania bajek podwładnym i jednocześnie trzymania ich kułakiem żeby nic nie chcieli od firmy. dnauczyłam się że jedynie jak mogę dostać bonus, to zrobić użytek z danych do których mam dostęp i z doświadczenia. Po prostu zatrudnić się u konkurencji. Proszę śmiało składać oferty, naprawdę jestem generalnie dzięki Lechowi łatwa do zdobycia. Nie trzeba specjalnie przepłacać odejdę bez wahania.

Łatwa

Zenon

Przedstawiciel handlowy do sprzedaży ładowarek kołowych Giant na terenie całego kraju myślę, że to ciekawa propozycja. Jak jest zorganizowana sprzedaż na dalsze rejony kraju. Może ktoś ma wiedzę i mógłby się tym podzielić? W jakich widełkach mieszczą się zarobki?

Iza

Chemirol to świetnie działająca firma, rozwijają działalność poza krajem, super

macherka
@Iza 21.03.2017 10:38

Czyżby to wyżej napisała Iza? :-) Nad drzwiami jej zespołu w centrali w Mogilnie spokojnie mógłby wisieć napis &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. :-)))

Cropka

Parę lat temu było więcej prezesa w firmie, inni dyrektorzy - inaczej teraz oddał władzę i panuje Sugar Kingdom, jego pan Piotruś co rusz w nowej odsłonie rośnie w siłe, bardzo dużo pracowników Sugara ma łatwość zdobywania pracy. Kiedyś było więcej prezesa w firmie i inaczej wyglądało a teraz wszystko pokomplikowane i właściela intersują tylko miliony które zarabia, a na dyrektorów zrzucił obowiązek wyciśnięcia pracowników jak cytryny, oni mu ściemniają a na dole coraz większy bajzel i drzewko swoich ludzi rośnie. Zapomnijcie o normalnych premiach pieniądzach ale na pewno macie świadczyć normalną i ciężką pracę. Najbardziej fima lubi pracowników którzy stoją pod ścianą. Ja po porównaniu z koleżankami z dużych firm z branży czuję się oszukana i oszukiwana.

Prawdomówna
@Cropka 17.03.2017 09:54

Pan Piotruś fenomenalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I bajkopisarz. Szelki by mu się przydały bo ciągle spadają spodnie:) Nie polecam tej firmy może na poczatek żeby uciec do konkurencji

Edyta

księgowa, a jaka forma zatrudnienia?

księgowa

Mogę się odnieść do pracy w centrali w Mogilnie. Sama praca: 1. Praca bardzo stresująca, bo przy bardzo słabym wsparciu technologicznym ogrom i przywalenie obowiązkami. Byle jaka poczta firmowa, byle jaka baza z której ciężko coś wyciągnąć. Ludzie, zespół przeważająco fajni, chociaż tacy przytłoczeni. Oczekiwania kosmiczne a to co firma ci da nie istnieje. 2. Zarobki - słabizna, w porównaniu do zadań jest to za mało i oczekiwanie, że będziesz zap***alał prawie za darmo. Dobrze mają jedynie święte krowy z rodziny właściciela - jest ich kilka i zarabiają dobrze, reszta to bydło pociągowe. 3. Socjal nie istnieje - byle jakie można powiedzieć, że nie istnieje w porównaniu do tego co słyszę jak mają w innych firmach. Pączek na tłusty czwartek i 3dni w Amazonce na rok dla zasłużonych pracowników powinno wystarczyć. 4. Kierownictwo - straszliwe wazeliniarstwo, wielu wykazuje cechy psychopatyczne, takie działanie jest wspierane przez szefa, generalnie jest to królestwo p. Leszka, prowadzone pomimo rozmiarów jak mały stragan - ręcznie. 5. Biura - to poprzerabiane obory i magazyny na biura - latem gorąco nie do zniesienia, nie ma klimatyzacji. Po prawdzie są 2 biura gdzie jest klimatyzacja, ale i tak nie włącza się jej, bo nie była nigdy odgrzybiana - za drogo było dla firmy, więc generalnie zagraża zdrowiu i życiu. Na wszystko podpisujesz kwit na osobistą odpowiedzialność i za to faktycznie odpowiadasz, jak musisz gdzieś jechać autem firmowym to jest nieubezpieczone, bo za drogo, całe mienie jest zabezpieczone twoim oświadczeniem, że je naprawisz jak się zepsuje, chyba że możesz liczyć na łaskę którejś z świętych krów. I firma naprawdę potrafi to egzekwować. NIE POLECAM.

Edyta

Jak wygląda praca Magazyniera w Bochni?

Czarek

Czy Chemirol ma jakieś nowe oferty dla PH, wcale ich nie widziałem. Praca u nich to przynajmniej stabilizacja.

Zainteresowany pracą

Witajcie Recenzenci! Startuję na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w firmie Chemirol. Mam kilka pytań: 1. Czy 3000zł brutto podstawy, to wszystko co może zaproponować firma Chemirol na początek? 2. Czy szkolenia na początku pracy, jasno przedstawiają strategie firmy i dobrze przygotowują do wykonywania pracy? 3. Po jakim okresie pracy mogę się spodziewać rosnącej podstawy? 4. Po jakim okresie mogę się spodziewać premii, prowizji? (oczywiście za dobry wyniki wykonywanej pracy) 5. Czy wykonanie planu (jeżeli jest możliwe) +/- 8-9h/24 pon. - pt. Czy praca raczej powyżej 10h na dobę ? 6. Ciągłe pozyskiwanie nowych klientów, czy raczej jest jakaś konkretna baza stałych klientów, a może jest ona jedynie przypisane do obecnych już PH? 7. Czy wsparcie zespołu jest realne, czy raczej skazany jesteś sam na siebie? 8. Czy raportować trzeba każdy godzinę pracy skrupulatnie? Pozdrawiam, Zainteresowany pracą

Zostaw opinię o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Mogilno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe