Opinie o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Mogilno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe w Mogilno

Klientka

Prosze Państwa ta firma naciąga rolników na kolosalne sumy za swoje produkty,wciskaja je ci handlowcy . Potem przy niewypłacalności rolnika oddają go do komornika i koniec ŻADNYCH RAT ZA FAKTURY.CZYSTA BEZWZGLĘDNOŚĆ.DRODZY ROLNICY UWAŻAJCIE ABY TA FIRMA WAS NIE ZRUJNOWAŁA

Klientka2
@Klientka

A czy jak pani bierze kredyt w banku i pani nie płaci to bank idzie na renkę i rozkłada pani płatności na inny termin? Otóż NIE droga pani ma pani ratę do 20 stego każdego miesiąca i musi ją pani zapłacić!!! I tak jest w firmie jak się bierze towar na termin płatności to trzeba go Droga Pani w terminie spłacić!!! I NIE ZGODZĘ SIĘ Z PANIĄ,ŻE NIE IDZIE SIĘ DOGADAĆ!!! IDZIE SIĘ DOGADAĆ TYLKO TRZEBA CHCIEĆ I POKAZAĆ,ŻE MA SIĘ CHĘĆ SPŁATY DANYCH FAKTUR!!! Wystarczy droga pani napisać pismo o prolongatę,w odpowiedzi dostaje pani pismo z informacją o warunkach prolongaty i albo się pani dostosuje do tych warunków albo nie,Ale tu decyzja należy do Pani????

OLEK
@Klientka

Droga Pani prolągata to jedno a kolosalne sumy które zbierają na fakurty ci handlowcy i tak tych biednych rolników zniszczą.Robią to przecież dla prowizji a rolnik to łatwy łup.Ceny za swoje produkty jakie mają,żadnej stabilizacji.To pomór świń a może jeszcze inne cuda żeby obniżyć dochód rolnika.Rolnikowi daje się kredyty ale czy ma on gwarancje że będzie miał je za co spłacić.nawozy drożeją ,części do maszyn i reszta a co z tym co produkuje rolnik.Góra dół .

@Klientka2

Droga Pani a dlaczego stosujecie weksle in blanko z poręczycielem .Czy rolnicy aby ich oskubać to wam za mało.

Zbulwersowana!
@Klientka

Nadciąga rolników na kolosalne sumy? Chwileczkę.. Przecież rolnik swój rozum ma I wie co mu potrzebne do uprawy. A przedstawiciel na siłę nic mu nie wcisnie! Proszę liczyć się ze słowami! I pisać przemyślane komentarze. Zamawiając towar trzeba zdawać sobie sprawę jaki mamy budżet itd. A nie narobić zamówień na te kolosalne sumy a później obudzić się z ręką w nocniku.! Bo nie mam pieniędzy. Inaczej forma podchodzi do rolnika, który wie że nie da rady się spłacić i dzwoni do firmy, przedstawiając sytuację i zawsze jest znajdowanie rozwiązanie. Takie jak np przedłużenie terminu płatności za bardzo niską opłatą! A jeśli rolnik ucieka od odpowiedzialności nie opierając telefonów czy unikając przedstawiciela, to nie ma co się dziwić że sprawy toczą się tak jak wyżej @klientka opisała. Pozdrawiam

klien
@Klientka

A może coś Pani więcej napisać na ten temat ? Zgłosiła Pani gdzieś tą sprawę?

klien
@OLEK

Sądzi Pan, że doszło do (usunięte przez administratora)? Dopisywanie towaru na fakturach ?

Prodigy
@OLEK

Trzeba było się uczyć ..

Artvr

Masa dyrektorów, a pieniędzy brak, nie polecam tej firmy, a wiem co mówię prawie 15 lat..., wszystko to obiecanki

@Artvr

Zgadza sie. Przyklad: dzial nawozow - tam chyba jest z 6 dyrektorow i do niektorych nawet nie wolno sie odezwac. Miejmy nadzieje ze p.Boruch szybko to zmieni%.

ZUza
@Piotr

mają już 12 dyrektorów i wciąż nowych, to firma daje przyszłość

IdzemyPoRekord

…rekord anulowanych zamowien nawozowych. Do czego u nas w dziale doszlo?

LB

Zaczynam się zastanawiać czemu służy ta strona, bo na pewno nie temu, aby zasięgnąć obiektywnej opini o firmie. Wszystkie niekorzystne dla firmy komentarze są non stop usuwane, a dodawane w zamian inne, pozytywne, wybielające. Czyżby Chemirol miało osobę od sprawdzania tych komentarzy i dodawania takich ‚fajnych‘?! Żenada . . .

Sprzedawca

Brak wymagań brak rozmowy zatrudnili od razu chyba brak chętnych

BRAK

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Pasik

Chlopaki ,chodza plotki ze Pasikowski ma wrocic do nas .Czy to prawda ?To byloby duzy argument zeby tu zostac .

Bigmac

W starciu Dolistnych z Posypem zawsze u Leszka góra będzie Dolistny. Za duży poziom wtajemniczenia, za odpowiedzialne projekty, za dużo wykazania w boju. Przyjdzie rok gdzie spadnie marza na posypach bo będzie ich więcej i miłość Leszka ostygnie.

Rolnik

Ile?????? A kto za to zaplaci? Ktoooo?

Bożena

@Jarek widzę, że wynagrodzenia w firmie są wysokie. Oprócz dobrych zarobków, ważna jest również atmosfera w pracy. Niestety nie widzę ofert pracy do firmy. Powiedz proszę, jak wygląda ścieżka kariery w tym miejscu, i czy zarobki są zależne od doświadczenia?

Dorota
@Bożena

Abstrahujac od wynagrodzen najlepszy jest to ze nowy dyrektor dzialu powaznie stwierdzil ze mocznik w maju bedzie za 1000 zl. To samo z NPK. Tu poprzednicy mieli duzo lepsze rozeznanie rynkowe. Widac ze prezes juz zaczyna go sprawdzic.

Jarek
@Rolnik

Policz sobie jakie sa koszty i kleski poniesli rolnicy tylko widzicie jakie ceny sa zboza a jakie sa ceny nawozow a tu zarabiaja po (usunięte przez administratora)zl / mc? Kosmos!

Dx

Wogóle tu straszna cenzura. Prawdy się tu nie dowiemy.

Weronika
@Dx

Sądzę ,że dyrektor sam zgłasza do usunięcia mało komfortowe opinie czy pytania.

Dokladnie

...albo wpisz ‚Chemirol Dyrektor Nawozow‘ albo ‚pan 1.000.000 ton‘. Smiech na sali.

Klient
@Dokladnie

Nie jest Pani sama, gdyby zrobić zbiorowke sporo osób by się zgłosiło

klient
@Dokladnie

A możesz coś więcej o tym napisać ? Dlaczego ma takie przezwiska?

Ktos

Nie wiem co jest z tą firmą nie tak, ale wysyłam dziesiątki razy CV do tej firmy. Na stanowiska, które odpowiadają mojemu wykształceniu i umiejętnością. Nikt nigdy nie zaprosił mnie nawet na rozmowę. Czy stanowiska są z góry ustawione? Tylko po co dają ogłoszenia?

aurora
@Ktos

Jak ktoś wysyła setki razy w to samo miejsce, to z góry jest skreślony. Skoro raz czy drugi go z jakiegoś powodu nie chcieli, to po co męczysz? Działa to przeciwnie. A co do pleców i ustawek, to nie, nikt sie nie dostaje z ustawionych stanowisk, bo takich nie ma. Świadczy też o tym fakt, że ludzie w centrali są z różnych miast i miasteczek/wiosek.

Jolanta
@Ktos

Ustawione stołki w prywatnej firmie...??? Tego jeszcze nie grali :) Ubawiłam się. Znam kilku pracowników i wiem ze poprzeczka jest tam ustawiona naprawde wysoko.

Ona
@aurora

Może i nie ustawione ale pracują rodzice ktorzy później zatrudniają swoje dzieci....

Neptun
@Ona

I to na zastępców Dyrektora bez doświadczenia...

aurora
@Ona

Ile takich przypadków jest? Jeden :)?

Dwa :)

@aurora

Chyba za krótko pracujesz, popytać kto z kim jest rodzina to się zdziwisz

Nkoś

Ja wysłalem niedawno i po 3 dniach mialem 1 spotkanie drugie za pare dni

Janka
@Ktos

Dokładnie to samo obserwuję. Robią sobie badania rynku i wypytują co u konkurencji. Byłam na rozmowie a później (usunięte przez administratora)

xyz
@Janka

Serio? Być może po prostu ktoś nie spełnia kryteriów i nie wypada dobrze na rozmowie. Obecnie do naszego działu intensywnie szukamy kilku osób na różne stanowiska i wcale nie jest kolorowo. Nie ma raczej tłumów z CV-kami, a te złożone zostawiają wiele do życzenia (brak podstawowego doświadczenia/wykształcenia w tematyce itp.). Sensowne osoby zapraszane na rozmowy nie zawsze wypadają dobrze i tak się to kończy.

Janka
@xyz

Na młodszego specjalistę trzeba mieć wielkie doświadczenie? Trzeba kogoś przyuczyć i tyle. Jaki jest powód, że ogłoszenie wisi praktycznie cały rok? Od kilku lat?

On
@Janka

Może takie, że bez wykształcenia chemicznego lub rolniczego ktoś nie ogarnie podstawowych nawet raportów i specjalistycznych obliczeń przy tworzeniu chemicznej formulacji środka lub planowania polowych badań skuteczności i szkodliwości, nie wspomnę o tym, że dokumentację tworzy się po angielsku. Ogłoszenie jest stałe, a nie jedno od roku czy dłużej, bo zespół się szybko rozrasta a pracy szybko przybywa.

Z
@On

Wątpię. Osoba która rozpoczęła temat pisze, że spełnia wymagania a nikt się nie odezwał.

On
@Z

Według kogo spełnia wymagania? Według siebie czy według rekruterów;)? A może po prostu ktoś przed nią już dostał pracę i stanowisko zostało obsadzone, skoro jak ktoś słusznie zauważył ogłoszenie wisi cały czas.

Hch

Po co ta cenzura?

Lejson
@Ktos

Raczej nikomu się nie chce do każdego oddzwaniać. Przysyłanych są dziesiątki CV, często nie nadających się do niczego. Na stanowiska, na których trzeba coś więcej umieć, są raczej szukane osoby. To nie urząd, że muszą oficjalnie ogłosić. Czasami jest tak, że po dodaniu ogłoszenia ktoś z polecenia kogoś podeśle i jeśli się dogadają, to ogłoszenie robi się nieaktualne. Moja rada? Weź to CV i idź do konkretnego działu do dyrektora pogadać. Pokaż, że Ci zależy na robocie, a nie tylko pisz, że coś umiesz. Powodzenia.

Kos

Brak kontaktu mimo obietnicy

Magik
@Lejson

Przecież właśnie to zrobiłem. Proszę nie pisać bzdur.

Czy w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Aurora

Pytanie chyba nie ma sensu, bo firma jest tak rozbudowana, że każdy na swojego kierownika/menagera a potem są jeszcze dyrektorzy i czasem ich zastępcy i dopiero prezes. Bieżące problemy rozwiązywane są na poziomie kierowników/menagerow, których przy 17 działach jest czasem kilku w dziale, wiec jak można jednoznacznie odpowiedzieć za dziesiątki osób odpowiedzialnych za nadzór?

LA

Zależy pewnie na jakiego kierownika się trafi. Nie polecam polskich firm jako pracodawców. Nie znam nikogo kto byłby z takiej pracy w pełni zadowolony...

Polskie czy Zagraniczne
@LA

Tu na tym portalu raczej nie znajdziesz niekogo kto bylby z swojej pracy w pelni zadowolony. :).(usunięte przez administratora)

maja
@Polskie czy Zagraniczne

To nie jest prawda. Ja jestem w pełni zadowolona i znam innych w firmie, którzy też tak mają. Ludzie są w pracy dla pieniędzy, atmosfery i dla możliwości rozwoju lub robienia tego, co się lubi. Wszystkie te aspekty trudno razem spełnić, ale u mnie na razie działają.

Ekipa do PA

Murem za K.Kochanskim! Nowa era sie zaczyna. #Brac

KK
@Ekipa do PA

Dziękuje ☺️

@ktos a gdzie widzisz ich oferty?

Kiler

Poprzednicy mieli spektakularne wpadki i miny. Co kolejny to większą. Obserwujemy z popcornem w ręku jak przy filmie akcji

BeataFur
@Kiler

Juz chodzi po rynku i szuka cos nowego. Chyba nie bardzo sobie radzi.

Były dostawca

Praca kierowcy w skrócie: Czekasz na placu kilka godzin na załadunek, a potem rozwozisz to w nadgodzinach. Do "obowiązków" kierowców w tej firmie należy również okresowe rozładowywanie wagonów kolejowych z dostawą chemii rolniczej o czym oczywiście nikt nie wspomina w rozmowie kwalifikacyjnej

Killer

Jak się pracuje w firmie po małej rotacji na górze? Jak po rotacji w regionach?

Lka

Pracowałam dobre 6 lat w centrali...na początku było ok ale od kiedy "zatrudniono" prokurenta jest coraz gorzej....nie pracuje już jakiś czas ale mam kontakt z pracownikami i cieszę się że odeszłam....jest coraz gorzej, pracownicy z wieloletnim doświadczeniem odchodzą a na ich miejsce zatrudnia się niedoświadczonych za sporo większe pieniądze...a nowi dyrektorzy nie szanują pracowników...

Cyranka

Witam. Pracowałam w tej firmie 20 lat do emerytury i chętnie bym jeszcze wróciła. Firma stabilna, wynagrodzenie na czas Atmosfera w pracy zależy od pracowników. Jeśli komuś zależy na pracy i chce pracować to polecam firmę. L

xsięgowa

Chemirol to jest jedna z tych polskich firm , po których nic nie zostanie. Podobnie skończy działalność jak pozostałości po Gudzowatym , Kulczyku i jemu podobnym. Pod młotek i jest tylko kwestia ceny. Lechu nie ma świętości poza pieniądzem który ma w kieszeni. Idę o zakład , że to o chemirolu mówili na forum gospodarczym: 100milionów zł zapłacą chińczycy od razu a 1miliard za rok jak wszystko będzie okej. Pracowałam długo i słuchałam tych bajek jak to tworzymy coś wielkiego co szef cały czas chce tworzy , że niby to pewny pracodawca w Mogilnie. Gwno prawda teraz to widzę , firma będzie sprzedana , bo chociażby nie ma następców , a Lechu w życiu się nie podzieli niczym z nikim , {ci co dostają pensję wiedzą o czym mówię}. Dzieci coś tam próbowały , ale teraz udają że mieszkająw Polsce, a tak naprawdę jedna mieszka w Hiszpanii z chłopem, a druga robi okrągłe oczy jak słyszy o obliczeniach w biznesie , zrobią to samo co pozostałości po Kulczyku i Gudzowatym , sprzedadzą jakiemuś chińczykowi i nic nie zostanie z biznesu dla ludzi , bo nikt nie będzie chciał 'centrali' w Mogilnie trzymać. Już teraz to dla mnie jasne i odliczam dni do uwolnienia z tego obozu.

księgowa
@xsięgowa

Piękny elaborat :) Chemirol cały czas się rozwija a chińczyków jak nie widać tak nie ma :)

wuju
@xsięgowa

ksiegowa walnij sie w leb i puknij o sciane

Mirosław

Jak można ocenić Chemirol z punktu widzenia pracownika? Czy to dobry pracodawca? Z jakich powodów warto byłoby podjąć decyzję dot. złożenia CV? Od dosyć dawna nie pojawił się żaden wpis na ten temat, dlatego będę wdzięczny za aktualizację.

Rolnik

jest największa firma rolnicza w Polsce. z polskim kapitałem i od jakiegoś czasu wprowadza na rynek 'polskie' środki. Czego chcieć więcej? Jak dorabiać to Polskę i polski kapitał, a nie zagraniczne firmy, które handlują chińskimi środkami (bayer, Syngenta, basf - wszystko produkują w chinach tanim kosztem), a co zedrą z POLSKIEGO rolnika trafia na zachód.Byle tak dalej!

usha
@Rolnik

uuuuuu, drogi Rolniku, ja akurat pracuję nie w Chemirolu, ale również w polskiej Firmie z polskim kapitałem, branżę rolną od strony produkcyjnej biegle badam od 12 lat, już mogę powiedzieć, że na ten temat coś tam wiem i żeby była jasność broń Bóg nie chcę mówić złego słowa na Chemirol, ale ich powiedzmy, że "polskie" produkty w wersji solo działają jak działają, czyli nijak... a kolejna rzecz jest taka, że jeszcze w naszym pięknym kraju jak Polska jakoś nie znalazłem fabryki czy laboratorium produkującego środki ochrony roślin - takich fabryk w Polsce poprostu nie ma, więc wniosek jest jeden te ŚOR są również produkowane w Chinach, proponuję drogi Rolniku, wypytaj dokładnie swojego handlowca o te produkty, bądź dokładnie poczytaj etykiety...

tom
@usha

a Sarzyna i organika Jaworzno to już nie Polska?

usha
@tom

już nie polskie i linie produkcyjne też nie sa w Polsce tylko w Chinach i Indiach...

M
@Rolnik

Haha. Sprawdz chlopie dokladnie gdzie chemirol ma produkcje. Wszystko w Chinach z jednym wyjatkiem - jakosc na tle konkurencji dyslysyjna

Adam8785
@Rolnik

przecież Invigo to substancje sprowadzane z Chin tylko rozlewane w Polsce .

piotr
@Adam8785

a niby syngenta czy bayer to gdzie robią swoje środki

Zostaw merytoryczną opinię o Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe - Mogilno

• Jak się pracuje w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Zobacz opinie na temat firmy Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe?

Kandydaci do pracy w Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Chemirol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe