Toruńskie Wódki Gatunkowe

Toruń

Opinie o Toruńskie Wódki Gatunkowe

Droga wódka

Wszystko musisz załatwiać samemu, chyba że jesteś z grona najbliższych kolesiow to dostaniesz wsparcie

szuka pracy

Cześć. Jako, że pojawiło się ogłoszenie o pracę jako PH mam do was kilka pytań: - Ile wynosi podstawa? - Jakie są premie? - Jakie są targety do wyrobienia? - Dostajecie od kierownika listę klientów czy samemu trzeba wyszukać, umówić spotkanie itd.? - Jakie są auta służbowe? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Karolina

@Lolo, podejrzewam, że najważniejszą kwestią będzie dowiedzenie się pierw czy Przedstawiciele dostają auta służbowe? Ważne też są informacje na temat zatrudnienia i warunków umowy, na jakiej pracują PH? Rotacja jest duża? To praca w której się rozwijasz?

Lolo

Jakimi.samochodami poruszają się przedstawiciele b2b

Pauuuula :)

To dostal sie ktos na rozmowe do TWG bo ja dostalam e-mail od nich ale zastanawiam sie czy do kogos zadzwonili.

pit

Praca Przedstawiciel Handlowy B2B na czy polega czy to sprzedaż wódek prezentowych po firmach jeżeli tak to skąd baza firm czy ktoś z biura umawia czy samemu wszystko trzeba robić, czy może do hurtowniach i hoteli? ile wizyt, czy prowizja od sprzedaży jest, może ktoś opisze na czym ta praca polega?

xyz

biedronko, pomóc koleżance...? kto to taki?

biedronka

cześć, jeśli ktoś szuka pracy faktycznie w TWG proponuję, by spróbował i sam się przekonał jak jest w rzeczywistości. przeczytałam od początku te powyższe opinie, i czuję, że pracuję w innej firmie niż jest tu opisywane. Pracuję kilkanaście miesięcy i .... jest OK, trzeba zrobić swoje, wypełniać swoje obowiązki, nie gadać po kontach na innych, a zwłaszcza na przełożonych to będzie OK. Jest zakres zadań, każdy wie co ma robić, nie stoi na przeszkodzie czasem pomóc bezinteresownie koleżance/koledze, to chyba normalne. Owszem, była rotacja ale się uspokoiło, widać były to niewłaściwe osoby. Podkreślam raz jeszcze... nie sugerujcie się opiniami frustratów, niech każdy wyrobi sobie swoją opinię, bez nastawiania się. Jedno jest pewne, wkrótce sama się zwalniam, ale nigdy nie powiem złego słowa na Dyrekcję, oraz na koleżanki i kolegów, wg. mojej oceny zespół jest świetny, zgrany, z każdym można porozmawiać, są pomocni, no i tyle. powodzenia Wam. papaśki biedronka.

to spiewal ja
@biedronka 27.11.2016 20:09

no to premie masz jak w banku , zabrakło tylko motywu muzycznego łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes klubu ......

mjo

hej widze ze firma teraz szuka pracowników do Niemiec widzieliście/ w kilku miejscowosicach i na rozne stanowiska szukają a nie wiecie może jak tutaj jest z zakwaterowaniem? czy tez jest od razu oferowane?

Xxx

Pojawila sie oferta Kierownik rozlewni. Czy ktos moze napisac cos wiecej o tym stanowisku? Co z poprzednikiem, płaca itp? Dzieki.

K

Dzięki ale na tych stanowiskach raczej się nie odnajdę, nie mam w tym kompletnie doświadczenia;)

K

Orientuje się ktoś czy obecnie potrzebują na produkcję??

kandydat

Mają już ph na Kujawy czy można składać jeszcze Cv

piotr
@kandydat 05.08.2016 08:59
Mają już ph na Kujawy czy można składać jeszcze Cv

wysyłaj

wolf

do M. praca jak każda inna, znasz się na fachu to sobie poradzić. praca bez presji, wymaga skupienia w dobrym towarzystwie.

M.

poszukują teraz na laboranta, ktoś coś wie może jakie są warunki pracy na tym stanowisku? :)

smutny

premia a to dobre , jest ale uznaniowa czytaj gruszki na wierzbie

ABC

@ alga, czyżby na stanowisko Analityk operacyjny?

X

Słabych.

smutny

niestety prawda , spotkania ph ds. detalu w Ciechocinku to już legenda , zawsze ktoś dostaje papier a pensja 10000 peso łatwo sobie przeliczyć

ojaja

no ba zarobki 10000 do reki ale peso, auto sluzbowe mercedes na poczatek klasa c po okresie probnym do wyboru e lub glk ale musisz przerobic na gaz za swoja kase , budzet na wszystko co masz na swoim koncie w banku, kartka na cele reprezentacyjne , opieka medyczna we wlasnym zakresie , dla najlepszych wyjazdy co kwartal do Ciechocinka w jedna strone oplaca firma a powrot ty, firma daje kase na garnitur co kwartal dla najepszych , dobre slowo od przelozonego masz gratis

Ja

Powiem szczerze, że to co napisałeś nie brzmi ciekawie wręcz odpychająco, napisałeś, że dojeżdża P. dyrektor przedstawicieli handlowych b2b, ale jeśli przedstawiciel pracuje przez trzy miesiące zdalnie to jaki jest z nim kontakt???? Jak wygląda rozmowa na przedstawiciela handlowego ? I szkolenia marketingowe u nich ?

XYZ

Niby taka znajomość, ale osoba "bolus" nie wie nawet po 4 miesiącach w firmie jaka jest ogólna specyfika działów w firmie. Za B2B odpowiada ktoś inny :]

aaa
@XYZ 12.04.2016 19:20

specyfika jest taka, ze schemat organizacyjny to jedno a decydent to drugie, DH w tej firmie jest najwazniejszy a reszta schodzi z drogi jak tylko moze, szacunek ma tylko ten kto jest najlepszy i nie popelnia zadnych bledow. czytanie w myslach - dobra cecha, niestety. opinie wlasne ? wsadz sobie w nos, nie potrzebujemy.

zico

piotr
@zico 16.01.2016 22:29
czy ktoś może napisać jak się pracuje w tej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego, atmosfera, warunki płacowe itp.?...

cóż 16 wizyt dziennie detal , produkt fajny ale cena zaporowa , brak wsparcia , ogólnie, jak się nie sprzedaje to Twoja wina , jeśli masz okazję pracy w innej firmie to się nie wahaj ,rodzina z wyb...

darek
@zico 16.01.2016 22:29

warunki płacowe dużo poniżej średniej krajowej

Zostaw opinię o Toruńskie Wódki Gatunkowe - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toruńskie Wódki Gatunkowe