CHEMIROL

Siennica Różana

Opinie o CHEMIROL

ewa

tym bardziej, ze chca sie zwiazac z ludzmi raczej na stale a nie szukaja kogos na 3 mieisace i pozniej kogos nowego i dlatego oferuja wiele szkolen dla nowych kandydatow.

edward
@ewa 18.05.2016 10:58

oferują szkolenia jeżdzenia busem w niedzielę na giełde do zamościa po meble ale temu kierowcy wszystko wolno tylko każdy się zastanawia dlaczego czy to zależy od języka;)

pani

Czy ktoś mógłby wymienić kilka stanowisk i działów w chemirolu? jest mi to potrzebne

radek

nie piją w pracytylko po pracy w sezonie jak w sezonie ale żniwa i tak dalej

PRZEDSTAWICIEL

PORTZEBUJĄ RAZEM Z DWOMA KIEROWCAMI CO PRZYJERZDZAJĄ DO PRACY NA KACU I KIEROWNICZKA NIC NIE WIDZI ALE BORUCH TO CZYTA

RAFAŁPRZYDUPAS

POTRZEBUJĄ NA ZAMIANĘ KIEROWCĘ Z ZAGRODY BO ON SIĘ JUŻ KOŃCZY WYPALAĆ Z SIOSTRĄ I POTZEBUJĄ NASTĘPNEGO GŁUCHOJEBCE

toto

O D R A D Z A M!!!!! Zero szacunku dla pracownika jak i człowieka. Poniżanie, ubliżanie, obrażanie, wyśmiewanie. Chcesz uczciwie pracować i być godnie traktowanym- nie składaj swojego CV do tej firmy ( szkoda twojego czasu, poświęcenia i nerwów).

jojo

Fajna załoga, Dyrektor i Pani Kierownik jak najbardziej O.K.

Z ortografii 5, nie ośmieszaj sie i lepiej nic już więcej nie pisz!!!

Zostaw opinię o CHEMIROL - Siennica Różana

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CHEMIROL