Agro-Efekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Przybysław

Opinie o Agro-Efekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Frankunderwood

Ogromna rotacja, słabe zaopatrzenie, dziwaczna firma.

Misiu

Pracowalem tam kilka lat. Generalnie klika ma dobrze -aczkolwiek Stefan na kilku wiernych się wyłożył , a tacy byli fajni :). Spore ciśnienie, słaba atmosfera, wielu donosicieli, i ta ciągła rotacja. Nie jest to najlepsze miejsce do pracy. Zwolnienia zazwyczaj z hukiem, brak szacunku dla ludzi, wielu wrednych na stanowiskach.... generalnie słabo.

AAA

PRACOWNIKÓW TRAKTUJĄ JAK GŁUPICH,SĄ ŹLE ZOPATRZENI,NIE KONKURENCYJNI.ZMIENIAJĄ PRACOWNIKÓW CO KILKA MIES.A TOWARU CIĄGLE BRAKUJE.

prion
@AAA 27.06.2015 20:12
PRACOWNIKÓW TRAKTUJĄ JAK GŁUPICH,SĄ ŹLE ZOPATRZENI,NIE KONKURENCYJNI.ZMIENIAJĄ PRACOWNIKÓW CO KILKA MIES.A TOWARU CIĄGLE BRAKUJ...

70% pracowników trzeba motywować 10% doceniać a właśnie takich jak 20% natychmiast zwolnić.

KKK
@prion 21.01.2016 19:30

Aleś zapromował firme, niech mnie !! Każdy kto skrytykuje cokolwiek , będzie zwolniony. BRAWO !!! Chyba zajęcia z zarządzania na studiach opuszczałeś, że takie "filozofie" uprawiasz, wyssane z palca. Konstruktywna krytyka zawsze jest dobra, tylko trzeba umieć jej słuchać. Jak widać słuchać nie chcą, bo chętnie zwalniają każdego kto cokolwiek skrytykuje. Pracowałem w tej firmie kilka lat, nie czułem się ani motywowany ani doceniany. Sam odszedłem. Tam nikt nie ma pojęcia o motywowaniu czy docenianiu. Kołchoz a nie firma,w której prym wiedzie kolesiarstwo, dlatego zgadzam się z przedmówcami. Masakra, że też ludzie chcą tam pracować. Najlepsi poodchodzili a jakoś nowi przyjść nie chcą.

pikopiko

Dzięki piotrze tzn "Przemo" za radę

xyz

popieram w każdej kwestii

Zostaw opinię o Agro-Efekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe - Przybysław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro-Efekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe