Opinie o Agrolex Sp. z o.o. w Pyrzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Agrolex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agrolex Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrolex Sp. z o.o. w Pyrzyce

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
 Pytanie

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Agrolex Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Praca
Kandydat
 Pytanie

Hej,proszę powiedzcie na jakie zarobki można liczyć w Agrolex. Czy szefostwo jest w porządku i czy praca tam może być na kilka lat?

Szaman Nowy wpis
Pracownik
@Praca

Agrolex to firma jest taka że tam każdy ciągnie na swoją stronę nikt nie dba o pracowników fizycznych każdy ma wyłożoną (usunięte przez administratora)nadgodziny tylko płacą pięćdziesiątki i to żniwa robisz od świtu do nocy pracując żniwo od 8:00 do 24:00 przez miesiąc czasu zarobiłem 4 700 ciężko się doprosić o odzież roboczą buty robocze nie nadają się do niczego noga w nich kiśnie w dzisiejszych czasach przez miesiąc czasu po 8 godzin powinno się zarobić 5000 zł każdy kto przyjdzie popracuję trochę i ucieka stamtąd to jest wykańczalnia ludzi (usunięte przez administratora) prezes o niczym nie wie bo dyrektor oni że mu nie mówi dyrektor kawał (usunięte przez administratora) reszta dziada grube (usunięte przez administratora)każdy patrzy aby ci świnie podłożyć albo się (usunięte przez administratora) przerobisz trzy miesiące nie dostaniesz umowy na stałe przedłużą ci na następne trzy miesiące po sześciu miesiącach dostaniesz umowę na rok czasu i po roku czasu dopiero dostaniesz umowę na czas nieokreślony jak dostaniesz

Julita Nowy wpis
@Szaman

I tak codziennie od tej 8:00 do 24:00? Ale to chyba w takim razie praca zmianowa? Mąż chciał się zatrudnić, szukamy rzetelnych informacji. Ta kwota o której piszesz 4700 to na rękę? Do tego macie premie może za tą ciężką pracę od rana do nocy? I pierwsze 3 miesiące mówisz nie ma umowy na stałe, czyli zlecenie?

Szaman Nowy wpis
Były pracownik
@Julita

To jak pisałem w poprzednim komentarzu praca od 8:00 do 4:00 była w żniwa 4 700 zarobiłem właśnie w żniwa nadgodziny tylko pięćdziesiątki płacą czyli mi wychodziła nad 20 zł bo nadgodziny są od zarobków premia była raz w roku uznaniowa na Święta Bożego Narodzenia dają pieniądze i Bony na Wielkanoc tylko Bony w wysokości 300 zł tam nie mają poszanowania do pracownika wszystko stare i się sypie na żniwa mieliśmy obiady za obiad wychodziło 20 zł na 5 osób to by chodziło 200 bo musieli dobić te obiady dyrektor powiedział że zadrogie obiady na firmę taką która zarabia miliony dwa razy w roku wyjazd integracyjny w w sierpniu i w styczniu do Karpacza na ubrania robocze czekałem trzy miesiące obuwie robocze pożal się Boże już chyba tańszego nie było żniwa nie ma takiego czegoś jak przerwa na śniadanie ja śniadanie jadłem pod koszem zbożowym jak pies wszelkie normy człowieka są łamane pół godziny na śniadanie przysługuje więcej niż 2900 nie zarobi się tam jak za dużo nadgodzin to jest jak masz za dużo nadgodzin to już jest niedobrze nie pasuje im to szczególnie dyrektorowi Nawet służbowego auta nie było żeby pojechać po benzynę czy po coś benzynę trzeba było kupować za swoje do kosiarki później po trzech tygodniach zwracali pieniądze bo ciężko im było zwrócić te pieniądze jak żniwa skończyłem pracę o 24:00 a mieszkałem od miejsca pracy 15 km musiałem iść pieszo bo nie było komu odwieźć mnie jak będzie miała pani jakieś pytania to zapraszam udzielę wszelkich wyczerpujących informacji na temat tej firmy

Administrator

Pracował ktoś z Was jako Handlowiec w firmie Agrolex Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Pytanie
 Pytanie

Na jakie benefity można liczyć w Agrolex Sp. z o.o.?

Dak
Pracownik
@Pytanie

TAM SZUKAJA FRAJEROW.za GROSZE CHARUWA

 Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER w firmie Agrolex Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Były

Nie polecam tam pracy, kary dla handlowców na porządku dziennym, ploteczki i układziki w centrali Pyrzyce, pełna zawiść i mało życzliwości wśród pracowników, każdy ciągnie w swoją stronę, a tzw. ryba psuje się od głowy czyli osób zarządzających w firmie. Generalnie polscy pracodawcy to masakra najczęściej w sensie standardów w relacjach i płacy. Praca dla twardzieli i ludzi bez minimalnych oczekiwań czyli wydawałoby się normalności........

admin

Dodaj komentarz o firmie Agrolex Sp. z o.o.. Nie czekaj, kariera wielu osób zależy od Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrolex Sp. z o.o. - Pyrzyce

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Agrolex Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Agrolex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Agrolex Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 1 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bartosza Głowackiego 22
  74-200 Pyrzyce
 • NIP: 5992613836 KRS: 0000018429
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Agrolex Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii