Opinie o Agrolex Sp. z o.o. w Pyrzyce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Agrolex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agrolex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agrolex Sp. z o.o. w Pyrzyce

@Piotr

Dajcie juz spokoj,kazdy wie jak jest,kumoterstwo i tyle.Wchodzisz w tylek osobom decyzyjnym masz dobrze,nie umiesz tego to masz figę. Wlasciciel kontrole stracił i przejeli ja ludzie nie potrafiacy wg rzadzić. Spelniaja swoje zachcianki i osób bliskich sobie,bardzo bliskich sie wydaje czasem.Szkoda firmy lecz nie zaluje ze juz odpoczywam od niej!!

@@Piotr

Brak odpowiedzi odnośnie tych negocjacji oznacza, że nie są one jak na razie możliwe? ty tu piszesz o atmosferze a sama robota jak wygląda na tym magazynie? czy jest w miarę lekko? Sam bym przezimował po prostu, korzeni zapuszczać raczej nie będę

@anna

W obecnych czasach przed takimi pracodawcami trzeba ostrzegać ludzi. Brak szacunku do pracownika na porządku dziennym. Wykorzystywanie też. Właściciel firmy nie potrafi zarządzać i stosuje codziennie (usunięte przez administratora) potrafi dzwonic po pracy i w weekendy. Nie odbierzesz robi problem. Nie umie rozmawiać. Prezes firmy to widzi i mimo to go to nie interesuje, bo jest tylko prezesem na papierze. Tylko nieliczni mają dobre układy, bo rodzina bliższa lub dalsza, czy to znajomi - nepotyzm. I romanse osób zarządzających z podwładnymi. Wieczne odgadywanie. Elementarny brak szacunku do drugiego człowieka. Jeśli poszukują pracowników. Na prawdę odmawiam.

Chociażby tym, że są nie równo traktowani niektórzy pracownicy. Jeśli chciałbyś coś załatwić u szefa lub prezesa to czeka cię kolejka jak w poczekalni u lekarza a i tak nie wiesz czy uda się Tobie załatwić co chcesz. Każdy problem który zgłosisz to zleją na to. Zarobki są nie adekwatne do wykonywanych obowiązków. Często pracownik biurowy przejmuje pracę którą powinien wykonywać dyrektor. W ostatnim roku odeszło tam z 5 dobrych pracownikow, to o czymś musi świadczyć.

Odejście pięciu dobrych osób? Tutaj wszyscy wzajemnie swoje wyniki znają, że tak się porównują? I czy ocenicie od razu sytuacje logistyków? Wiem, że też w tamtym okresie szukali do siebie ale bez wskazanych stawek i tym podobnych, ciekawe jakie prowizje teraz wypłacają? spedycja jest doceniana?

@anna

@@anna

Czym ten brak szacunku najbardziej się objawia? Bo chyba nie chodzi tylko o te telefony w weekend, co nie? Ciekawią mnie sytuacje, bo chce zaaplikować tu do firmy, ale szczerze to nie wiem, czy niektóre zachowania bym udźwignął. Zarobki jakbyś ocenił? Może one są, chociaż adekwatne do wykonywanych obowiązków?

Nawozowa Nowy wpis

W firmie decyduje i podejmuje decyzje jedna osoba Prezes, reszta to tylko wykonawcy nie zależnie od tego jaki klimat tworzą dwaj/trzej (jedno stanowisko nawozowe mocno rotuje w tej firmie zawsze są gorsi od Presesa :-) ) Panowie dyrektorzy wokół sebie. Odradzam pracę w tej fimie, nie wiem jak będziesz pracować i tak Cię jaśne panujący Prezes spacyfikuje, obrazi i ukara finansowo za rzeczy, które w innej profesjonalnie zarządzanej firmie możesz co najwyżej usłyszeć aby skorygować sowje działania i robić pewne działania inaczej. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: sytuacja nie zmienialna poprostum, bez szans

@Piotr

Czarna Nowy wpis
@@Piotr

Hej hej, a to był jedyny powód, że zrezygnowałeś? Chłopak chce aplikować na sprzedawcę/magazyniera. Wynagrodzenie niby od 3700 zł proponują, da się coś więcej wynegocjować? Miałeś styczność z tym stanowiskiem?

@@Piotr

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER w firmie Agrolex Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Agrolex Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Praca

Hej,proszę powiedzcie na jakie zarobki można liczyć w Agrolex. Czy szefostwo jest w porządku i czy praca tam może być na kilka lat?

Szaman
@Praca

Agrolex to firma jest taka że tam każdy ciągnie na swoją stronę nikt nie dba o pracowników fizycznych każdy ma wyłożoną (usunięte przez administratora)nadgodziny tylko płacą pięćdziesiątki i to żniwa robisz od świtu do nocy pracując żniwo od 8:00 do 24:00 przez miesiąc czasu zarobiłem 4 700 ciężko się doprosić o odzież roboczą buty robocze nie nadają się do niczego noga w nich kiśnie w dzisiejszych czasach przez miesiąc czasu po 8 godzin powinno się zarobić 5000 zł każdy kto przyjdzie popracuję trochę i ucieka stamtąd to jest wykańczalnia ludzi (usunięte przez administratora) prezes o niczym nie wie bo dyrektor oni że mu nie mówi dyrektor kawał (usunięte przez administratora) reszta dziada grube (usunięte przez administratora)każdy patrzy aby ci świnie podłożyć albo się (usunięte przez administratora) przerobisz trzy miesiące nie dostaniesz umowy na stałe przedłużą ci na następne trzy miesiące po sześciu miesiącach dostaniesz umowę na rok czasu i po roku czasu dopiero dostaniesz umowę na czas nieokreślony jak dostaniesz

Julita
@Szaman

I tak codziennie od tej 8:00 do 24:00? Ale to chyba w takim razie praca zmianowa? Mąż chciał się zatrudnić, szukamy rzetelnych informacji. Ta kwota o której piszesz 4700 to na rękę? Do tego macie premie może za tą ciężką pracę od rana do nocy? I pierwsze 3 miesiące mówisz nie ma umowy na stałe, czyli zlecenie?

Szaman
@Julita

To jak pisałem w poprzednim komentarzu praca od 8:00 do 4:00 była w żniwa 4 700 zarobiłem właśnie w żniwa nadgodziny tylko pięćdziesiątki płacą czyli mi wychodziła nad 20 zł bo nadgodziny są od zarobków premia była raz w roku uznaniowa na Święta Bożego Narodzenia dają pieniądze i Bony na Wielkanoc tylko Bony w wysokości 300 zł tam nie mają poszanowania do pracownika wszystko stare i się sypie na żniwa mieliśmy obiady za obiad wychodziło 20 zł na 5 osób to by chodziło 200 bo musieli dobić te obiady dyrektor powiedział że zadrogie obiady na firmę taką która zarabia miliony dwa razy w roku wyjazd integracyjny w w sierpniu i w styczniu do Karpacza na ubrania robocze czekałem trzy miesiące obuwie robocze pożal się Boże już chyba tańszego nie było żniwa nie ma takiego czegoś jak przerwa na śniadanie ja śniadanie jadłem pod koszem zbożowym jak pies wszelkie normy człowieka są łamane pół godziny na śniadanie przysługuje więcej niż 2900 nie zarobi się tam jak za dużo nadgodzin to jest jak masz za dużo nadgodzin to już jest niedobrze nie pasuje im to szczególnie dyrektorowi Nawet służbowego auta nie było żeby pojechać po benzynę czy po coś benzynę trzeba było kupować za swoje do kosiarki później po trzech tygodniach zwracali pieniądze bo ciężko im było zwrócić te pieniądze jak żniwa skończyłem pracę o 24:00 a mieszkałem od miejsca pracy 15 km musiałem iść pieszo bo nie było komu odwieźć mnie jak będzie miała pani jakieś pytania to zapraszam udzielę wszelkich wyczerpujących informacji na temat tej firmy

Pracował ktoś z Was jako Handlowiec w firmie Agrolex Sp. z o.o.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Na jakie benefity można liczyć w Agrolex Sp. z o.o.?

Dak

TAM SZUKAJA FRAJEROW.za GROSZE CHARUWA

Były

Nie polecam tam pracy, kary dla handlowców na porządku dziennym, ploteczki i układziki w centrali Pyrzyce, pełna zawiść i mało życzliwości wśród pracowników, każdy ciągnie w swoją stronę, a tzw. ryba psuje się od głowy czyli osób zarządzających w firmie. Generalnie polscy pracodawcy to masakra najczęściej w sensie standardów w relacjach i płacy. Praca dla twardzieli i ludzi bez minimalnych oczekiwań czyli wydawałoby się normalności........

admin

Dodaj komentarz o firmie Agrolex Sp. z o.o.. Nie czekaj, kariera wielu osób zależy od Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Agrolex Sp. z o.o. - Pyrzyce

• Jak się pracuje w Agrolex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agrolex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agrolex Sp. z o.o.?

Agrolex Sp. z o.o.
  • Bartosza Głowackiego 22