Opinie o Green Essence Sp. z o.o. w Pyrzyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Green Essence Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Essence Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Essence Sp. z o.o. w Pyrzyce

Szkoda gadać wyzywkiwac praca na czarno przyjmuje ludzi na czarno aby nie płacić składek żadnej premi nie ma ludzie przychodzą na jeden dzień lub dwa zostałem wyrzucony z dnia na dzień przez chorobę

Tatiana
@Leniwiec

Kontrola? A kiedy ona miała miejsce jeśli już? Podkreślasz przy tym, że serio nic nie wyszło, jak to w sumie możliwe? pzt., w jaki sposób sami pracownicy zareagowali na te informacje, że ktoś będzie cos weryfikował? To dziś już tak nie było i reszta stale pracuje?

Jak tam naiwniacy? Dalej co niektórzy na mczarno pracują? xd

@Olga

On musi mieć jakieś wtyki i w urzędzie pracy i w ,zusie bo nikt by tak nie zatrudniał osób na umowę przez urząd na legalu

Gitka

Czytam te głupoty i nie wierzę w ludzi. Jakim hipokryta trzeba być, żeby pisać takie rzeczy? Uważam że jeśli w zgodzie i dobrej atmosferze się pracuje to nie ma żadnych problemów. A jeśli co chwilę ktoś coś wymyśla bo mu się robić nie chce to kto by chciał takiego pracownika? Śmiech na sali.

@Lol

Słabo trochę, ale to i tak chyba dobrze, że cokolwiek daje, bo człowiek chociaż bezpiecznie się czuć może. Nie jestem pewna czy tak wszystkich zdesperowanymi od razu można nazwać, może jak widać każdy ma swój próg akceptowalności pewnych rzeczy? Bo gdyby było tragicznie tutaj to na pewni nikt pracy by się nie podjął raczej

Czy w Green Essence Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jak tam naiwniacy? Dalej co niektórzy na mczarno pracują? xd

Aktualnie tu pracujesz i nie wiesz? A u Ciebie z tym jak? ;p

@Olga

Musiałoby mnie dogrzać żeby tam pracować xd

@Epakwjx

To co mnie etykietką pracownik podpuszczasz. ;p To jako kandydat jedynie z tych opinii tutaj cokolwiek wiesz?

Epakwjx

Nieważne skąd xd ważne, że wiem xd wiem co sie dzieje, jak traktują ludzi

@Epakwjx

Tyle, że raczej przydałyby się jakieś dowody nie samo stwierdzenie, że wiesz ale nie wiadomo nawet skąd?

Reksio
@Olga

Atmosfera w zakładzie daje dużo do życzenia, praca za najniższa krajową, brak premii. Godziny i system pracy ratują ten zakład i to jest jedyny plus i jeden atrakcyjny aspekt, polecam spróbować pracy w tym zakładzie, kręgosłup może dać popalić z bólu, a wynagrodzenie nie będzie satysfakcją włożonej pracy w to, aby zakład funkcjonował należycie. Jak najbardziej dla kobietki, która ma dzieci w szkole i chciałaby sobie dorobić, inaczej nie potrafię tego określić. Wszystkie opinie na temat okresu próbnego na czarno, rejestracji w urzędzie aby nastąpiło zatrudnienie z palca nie są wyssane.

Ppp
@Reksio

Czyli dalej zatrudnia na czarno? Nic się nie zmieniło.. Jak nie było premii tak dalej nie ma? A jego siostrunia dalej tak się panoszy? Razem z W.?

@Reksio

Aha no dobra. a jak to dalej jest z tą pracą bez umowy? cały czas o tym piszą na forum nawet niedawno znowu taka wzmianka padła i czemu nikt niczego wobec tego nie zrobi? mam na myśli teraz jakąś inspekcję np., były zgłoszenia chyba? ktoś tak pisał zresztą i co, do dziś nic się nie zmienia mimo tego?

@Olga

A skad wiesz, że było zglaszane? Najwidoczniej makowski ma znajomości i wie jak się zabezpieczyć żeby nie wpasc

Olga

Nie, nie wiem ale ktoś zapewniał, że na pewno zostanie to zgłoszone, tylko pytanie kto miałby to ostatecznie zrobić? Tak pzt była wzmianka o tym, że jest umowa przez urząd, to większość na nią przechodzi? ile osób docelowo powinno być zatrudnionych?

@Olga

Umowa przez urzad pracy, na rozmowie kwalifikacyjnej pyta czy jesteś zarejestrowany w urzędzie. Przez jakiś czas robisz na czarno a pozniej wszystko załatwiane przez urzad pracy. Niektórzy dalej robią na czarno. Ile osób powinno być zatrudnionych? Tego nie wie nikt. Tam co chwilę nowi przychodzą

Olga

aha nie no chodziło mi w takim kontekście żeby firma się kręciła jakoś odnośnie tej liczby osób. Czyli jak ktoś nie jest zarejestrowany w urzędzie to musi to zrobić? Alternatywy nie ma? .

Czerwona Nowy wpis

Leniwiec Nowy wpis

Poprostu musi mieć jakieś wtyki konkretne w urzędach bo nie raz miał kontrolę z inspekcji pracy i niby nic nie wykazało

Tatiana Nowy wpis
@Leniwiec

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Green Essence Sp. z o.o. na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? 11 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Ciekawy

Premii tam nikt nigdy nie widział, więc się nie łudź, że dostaniesz premię. I umowa tylko przez urząd pracy bądź staż ewentualnie na czarno :)

@Ciekawy

Jaka premia ???????????????? tam nigdy nikt nie widział premii chyba że sam szef sobie daje pewnie albo siostrzyczka zgarnia premię

Najniższa krajowa i do tego umowa przez urząd pracy albo na czarno

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Green Essence Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Ktosiek

Nie polecam pracodawcy. Nie ma bezpośredniego zatrudnienia z pracodawcą. Tylko przez urzad pracy, i to nie zawsze. Większość pracowników robi "na czarno". Właściciel najlepiej chciałby zeby nikt nie miał rodziny, nie chorował i siedzial 24/24 w tym oto przybytku. Nie polecam, ten kto juz tam był wie jak jest.

@Gitka

Pośmiejmy się razem :) jak niektórzy są zapatrzeni w niego jak w obrazek. Zadaj sobie pytanie jakim człowiekiem trzeba być zeby tak traktować ludzi. Tylko naiwni tam pracują, bo ma 1 zmianę. A co w sytuacji gdyby zdarzył się jakiś wypadek i byłaby to osoba, która pracuje na czarno? Nie nauczy się on niczego. Ale w końcu się za niego wezmą.

@Lol

Mam nadzieję, że za Ciebie też się ktoś weźmie za pisanie takich bzdur :)

@Gitka

Pewnie :) pisanie prawdy, a nie bzdur. Ten kto tam był, ten wie jak jest :)

@Lol

Tzn., że jak jest naprawdę?

@Olga

Jak traktowani tam są ludzie. O umowę trzeba się prosić, a on i tak daje przez urzad pracy lub na staz. Do stazu dopłaca, ale co z tego jeśli to tylko staz. A jego "prawa ręka" W. Idzie się pośmiać :) chyba tylko zdesperowani u niego pracują skoro się na wszystko zgadzaja

@Lol

Jak czytam te opinie to mi nie dobrze, jak można takie świństwa pisać. Pracuje tam prawie rok, mam umowę i naprawdę nie narzekam, mojm zdaniem zarobki =pracy. Nie ma akordu popsostu trzeba robić. Przychodzą młode osoby i myślą że będą zarabiać miliny za leżenie. Proponuję im Bakera albo Amazon tam nanewno zarobisz ale akord i gygor. Kto jest pracy nauczony to będzie pracował. Osobiście uważam jaka praca taka płaca. A co do umów to połowie bym nie dała z takim podejściem do pracy.

Ona

Zgadzam sie

Ciekawy

Zapomniałaś dodać, że zatrudnienie tylko przez urzad pracy bądź staz, sam od siebie umowy nie daje.Chyba, że jest się takim dupolizem i konfidentem jak ty :) a podaj ile osób pracuje na czarno :)

Lol

"Osobiście uważam jaka praca" w tym momencie zaprzeczasz sama sobie hahah. U niego się miliony zarabia haha, najniższa chociaz wychodzi? :D

Lol

@Ja "Osobiście uważam jaka praca taka płaca" w tym momencie zaprzeczasz sama sobie hahah. U niego się miliony zarabia haha, najniższa chociaz wychodzi? :D

ww

Również sie z toba zgadzam, niektórzy tutaj widze ze nie mają co robić w życiu żeby co chwile wypisywać jakies bzdury i dyskutować. Tez pracuje tam już długi czas i zawsze moge dogadać sie w każdej sprawie bez najmniejszego problemu. Wystarczy rozmawiać z pracodawca jak z człowiekiem a nie oczekiwać cudów bez własnej inicjatywy. Oczerniać każdy potrafi najłatwiej w internecie pod anonimowymi postami taka juz natura ludzka, szkoda tylko ze nikt nie docenia. Moim zdaniem pracuje sie tam bardzo przyjemnie, trzeba pracować jak w każdej pracy za leżenie nie płacą nigdzie, ale biorąc pod uwagę ilość dni pracujący i godziny to płacą normalnie. Czasami nie warto czytać takich opini tylko przyjść i zobaczyć. Ludzie zawsze będą gadać co by się nie robiło i jaka to by praca nie była.

@ww

Szkoda ze nikt z Was nie odniesie się do tego jak przyjmuje na czarno :) i to nie są żadne bzdury

@Lol

Może nie każdemu to przeszkadza? Chociaż no z punktu widzenia składek to faktycznie niekorzystna sprawa...

Czerwona

Pracodawca dramat tylko patrzy jak wykorzystać pracownika, umowa przez urząd pracy albo na staż . Umowy od siebie nie da bo za dużo swojej kasy by musiał wydać a to mu się nie opłaca!!!! Pracowałam w tej firmie jakiś czas bez umowy i po próbnych 2tygodniach podziękował mi stwierdził że się nie nadaje ale pewnie pewna osoba się do tego przyczyniła !!! Bliska mi osoba dalej tam pracuje mimo że umowa się skończyła na koniec grudnia. Kazał zarejestrować się w urzędzie pracy i umowa będzie podpisana przez urząd pracy bo wtedy nie płaci zusu i ma kasę w kieszeni. Najlepsze osoby bez dzieci i b z przyczyny brania dnia wolnego bo nie podoba mu się płacić za dzień nieobecny w pracy. Jak ktoś ma inną ofertę pracy niech skorzysta z niej i nie zawraca sobie głowy pracy u tego pana . Z tego co mi wiadomo nikt nigdy nie widział premi mimo że jest obiecywana.

@Czerwona

Albo ma pracowników (usunięte przez administratora);) bo i tacy byli, co bez umowy pracowali. Wykorzystywać potrafią to fakt :) z opinia wyżej zgadzam się w 10000% :) wszędzie będzie lepiej niż u niego

Danuta
@Czerwona

Zatrudnianie bez umowy nie jest legalne. A i zastanawia mnie, co piszesz o PUP, przeciez np. ze stażu raz się korzysta, a potem wg umowy z PUP- em pracodawca ma podpisać sam z tą osobą umowę na jakiś okres. To jak to tam w firmie załatwili?

Danuta
@Ciekawy

Mnie to zastanawia, że ktoś się na to godzi. Nie ma umowy, nie przychodzisz do pracy. No czy nie?

@Danuta

Wiek że nie jest legalne ale z tego co wiem to są tam takie osoby które pracują bez umowy! A z urzędu non stop ma osobę na staż albo osobę która ma umowę przez urząd pracy a nie od niego ! Wykorzystać ludzi to jest jego motto życiowe!

@Danuta

Bez umowy, na zwolnieniu lekarskim w innym zakładzie pracy. Musi mieć wtyki w urzędach skoro nic mu nie robią

@Czerwona

Być może i motto, ale tak szczerze i czysto obiektywnie to sprytu w takim razie nie brakuje... Raczej trudno taką osobę obejść i ewentualnie coś wskórać. Pozostaje więc tak po prostu się poddać i zostawić temat?

Qqqq
@Olga

Do czasu jest sprytny. Ale juz niedługo :)

Lol

Nie polecam pracodawcy, przede wszystkim osobom, które mają dzieci. Wiecznie robią problemy, jeśli ktoś idzie na zwolnienie na dziecko np. Siostra tego pana (celowo z małej) uważa się za Bóg wie kogo. Chcieliby, aby ludzie pracowali chyba 24/7 bez żadnego wolnego. Co tam rodzina, czy odpoczynek, najważniejsze aby ten oto pracodawca był zadowolony. Nie sądziłam, że człowiek może mieć tak paskudny charakter, a tu proszę 2 osoby tak zawistne :)

@Lol

Takie jest życie, pracodawca chce płacić za pracę a nie za L4, nikogo to tutaj nie dziwi, jak się non stop zdaza to chyba logiczne ze nie jest z tego zadowolony bo kto wtedy ma pracowac?

@Karolina

Non stop, raz na 3 miesiące pracy? Nie wiesz, więc po co się wypowiadasz? Chyba, że jesteś znajomą tego człowieka ???? wyzyskiwacz, ludzi ma za nic. Taka jest prawda. Niech bezdomnych przyjmie co mu będą tam siedziec 24/7 ;)

@Lol

jeżeli nie jest to częste zwolnienie to rozumiem już twoje oburzenie, ale wiesze ze są ludzie ktorzy l4 wykorzystuja ?

(usunięte przez administratora) !, gość szuka głupiego , oferuje prace na dwa tygodnie i oferuje warunki takie jak na umowie tylko że (usunięte przez administratora) a pózniej wyskakuje z 12.50\h. (usunięte przez administratora) nikt więcej na pewno zostanie zgłoszony do inspekcji pracy.

Gabriela

dlaczego praca tylko na dwa tygodnie? nie ma możliwości pracy na dłuższy okres czasu w tej firmie?

Oszukana

(usunięte przez administratora) zleca pracę młodym i naiwnym ludziom, obiecuje zatrudnienie i płaci 10 zł za godzinę po czym oczywiście umowy nie podpisuje

Fgh
@Oszukana

Dlatego ciągle ogłoszenia daje że potrzeba do pracy

Gabriela

Jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Czy nadal jest tak, jak wspomnianej wcześniej opinii, że należy zarejestrować się w Urzędzie Pracy zatrudniając się w tej firmie? Inaczej się nie da?

BBUU

Staram się o pracę w firmie zielona esencja ( GREEN ESSENCE). Czy któś mógłby udzielić rzetelnych informacji na temat pracodawcy? Z góry dziękuję za pomoc

Opinia

Pracodawca nieuczciwy,ogłoszenia o pracę które daje mija się z prawdą. Daje umowę lub staż ale musisz się zarejestrować w urzedzie pracy aby on miał z Ciebie zysk bo dostanie dofinansowanie lub proponuje prace na czarno.Wynagrodzenie minimalne co miesiac goła wypłata bez żadnej premii.Warunki pracy nieciekawe .Jeden plus praca na jedną zmianę.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Essence Sp. z o.o. - Pyrzyce

• Jak się pracuje w Green Essence Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Essence Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Green Essence Sp. z o.o.?

Green Essence Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Poznańska 20
    74-200 Pyrzyce