Opinie o Sharman Sp. z o.o. w Pyrzyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sharman Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sharman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sharman Sp. z o.o. w Pyrzyce

Praca technologa też może być pracą dla kobiet? Doszukałam się oferty sprzed kilku miesięcy i tak zastanawiam się czy by rozpatrzyli jeszcze moje cv. Co firma rozumie przez zdolności sensoryczne i jak to jest weryfikowane podczas rekrutacji?

Kuba Nowy wpis

Czy są teraz przyjęcia na produkcję?

Edyta Nowy wpis

widzę, że do dziś nie została rozstrzygnięta sprawa książeczki z sanepidu na produkcji, ktoś się odniesie? Ja bym chciała wstępnie podpytać o warunki jakie w firmie się szykują wraz z nowym rokiem, czy są zapowiedziane jakieś większe zmiany? I czy będzie opcja na przyjęcie do działu zaopatrzenia, bo by mi na tym zależało? Da ktoś znać jakie warunki na nim obecnie mają?

Czy książeczka zdrowia jest wymagana w tej pracy?

Edyta

A to nie będzie przypadkiem zależne od stanowiska?

Ja Nowy wpis
@Edyta

Chodzi mi o pracę na produkcji

Pracownik Produkcji

Zadawano mi pytania czy czy nie mam problemow zdrowotnych ( co bylo dosc krepujace) , czy moge nosic duze ciezary , czy nie mam problemow z kregoslupem , itp. Niewiele sie dowiedzialem o samej pracy i o płacy.

pytano mnie o to czy moge nosic duze ciezary , czy nie mam problemow z kregoslupem, czy mam problem z oddychaniem , płucami.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sharman Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zainteresowany pracą

Sam jestem ciekaw jak tam się pracuje i czy są przyjęcia

Edyta
@Zainteresowany pracą

A co tak właściwie ciągnie Cię do tej firmy, że jesteś tak zainteresowany? Wiesz coś może na temat aktualnych zarobków u nich?

Zainteresowany pracą
@Edyta

Nie wiem nic na temat tej pracy myßlałem że tu się dowiem

Krystyna
@Zainteresowany pracą

No przecież internet wynaleziono, w którym piszesz. Wtedy co pytałeś, szukali kierownika produkcji. Tobie chodziło o produkcję? Tutaj to szukali z miesiąc temu, ale ogłoszenie szybko usunęli, więc chyba było wzięcie :)

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Sharman Sp. z o.o.?

Jj

Witam czy są teraz przyjęcia?

Kinia

Czy może ktoś powiedzieć czy w sharman potrzebują do pracy kobiet i czy w najbliższym czasie będą jakieś przyjecia?Jak można aplikować jakiś adres email czy coś

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Nieznajoma

A jakie sa zarobki? Przyjmują kobiety?

Tymon

Prawda o Sharman -ie jest taka, że kto tu pracuje i związał się z firmą to jest zadowolony pod wieloma względami. Najlepszym dowodem jest to, że nawet pisać się nie chce

Taktak

Prawda jest taka, że ludzie nie doceniają tego co mają ja nie narzekam pensja się zgadza wplywa na czas co jakiś czas jest premia. Prawdą jest, że podwyszka co jakiś czas by sie przydała chociażby dla motywacji pracownika.. Ogolnie atmosfera jak dla mnie spoko dogaduje się ze wszystkimi a że czasem jakiś zgrzyt sie zdarzy to normalne ale nie róbmy z tego odrazu obozu pracy ludzie...

Sharmawon

Pracowalem tam kiedys , straszne warunki , no I siedzisz ciagle w chemii, to sa chemiczne substancje ktore ciagle wdychasz (rybonukleotydydisodowe,glutaminiany monodisodowe, sorbinian potasu, antocyjany, substancje amoniakalno-siarczanowe, itp,itd.) a jak chcesz robic w masce to na ciebie krzywo patrza, nie dosc ze truja pracownikow to jeszcze mieszkancow dookola. Szefostwo to nie zwraca uwagi na dyskryminacje czy mobbing. Odradzam tam prace. Powinno sie zamknac tego truciciela!!

asd

no i tylko pozostaje praca jako konserwator u nich, bo jest teraz oferta i wymagają widze doświdczenia na podobnym stanowisku conajmniej 3 lata, a to naprawde sporo jak na taką zwykła oferte powiem Wam.

R ROJEK

JEST TAM TAKI JEDEN CO STRZELA Z UCHA JAK NIE WIEM CO JEST NAJLEPSZY NIBY TAKI POBOZNY ALE WIDAC NIE E TA STRONE

MC HAMMER

PRACOWALEM TAM NA POCZATKU OK POZNIEJ ZROBILO SIE TYLU KIEROWNIKOW ZE GLOWA BOLI KIELBAS I WEDZONEK CALY CZAS DOCHODZI A PENSJA STOI

LLCOOLJ

SLYSZALEM O TEJ FIRMIE PONOC NIE ZA WESOLO TAM JEST ZNAJOMY TAM ROBIL PATRZA ABY NAPCHAC KIESZENIE A O PODWYZCE MOZESZ ZAPOMNIEC

Patryk

Może wcale nie prosperują tak dobrze jak mogłoby to się wydawac, stąd ta cisza, może ktoś pracuje i napisałby pare słów o pracy w Sharman?

ona

A ja pracowałem nie dawno i bardzo dobrze wszystko wspominam . Wiadomo nie zawsze było kolorowo , ale tak nikt nad tobą nie stoi pracujesz powoli i jak dla mnie super atmosfera.

Flinstone

Ta Pani szybko zmieniła swój komentarz- Czy ktoś słyszał o firmie Sharman, podobno tam dobrze płacą, podobno jest tam wspaniale -mogę tak samo to potwierdzić -pozdrowienia dla szczęśliwie pracujących. A teraz inny komentarz- chorągiewka?

Bunga - Bunga

Widać ta Pani zmieniła swój pierwszy komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o Sharman Sp. z o.o. - Pyrzyce

• Jak się pracuje w Sharman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sharman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sharman Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sharman Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sharman Sp. z o.o.