Sharman Sp. z o.o.

Pyrzyce

Opinie o Sharman Sp. z o.o.

Tymon

Prawda o Sharman -ie jest taka, że kto tu pracuje i związał się z firmą to jest zadowolony pod wieloma względami. Najlepszym dowodem jest to, że nawet pisać się nie chce

Taktak

Prawda jest taka, że ludzie nie doceniają tego co mają ja nie narzekam pensja się zgadza wplywa na czas co jakiś czas jest premia. Prawdą jest, że podwyszka co jakiś czas by sie przydała chociażby dla motywacji pracownika.. Ogolnie atmosfera jak dla mnie spoko dogaduje się ze wszystkimi a że czasem jakiś zgrzyt sie zdarzy to normalne ale nie róbmy z tego odrazu obozu pracy ludzie...

Sharmawon

Pracowalem tam kiedys , straszne warunki , no I siedzisz ciagle w chemii, to sa chemiczne substancje ktore ciagle wdychasz (rybonukleotydydisodowe,glutaminiany monodisodowe, sorbinian potasu, antocyjany, substancje amoniakalno-siarczanowe, itp,itd.) a jak chcesz robic w masce to na ciebie krzywo patrza, nie dosc ze truja pracownikow to jeszcze mieszkancow dookola. Szefostwo to nie zwraca uwagi na dyskryminacje czy mobbing. Odradzam tam prace. Powinno sie zamknac tego truciciela!!

asd

no i tylko pozostaje praca jako konserwator u nich, bo jest teraz oferta i wymagają widze doświdczenia na podobnym stanowisku conajmniej 3 lata, a to naprawde sporo jak na taką zwykła oferte powiem Wam.

R ROJEK

JEST TAM TAKI JEDEN CO STRZELA Z UCHA JAK NIE WIEM CO JEST NAJLEPSZY NIBY TAKI POBOZNY ALE WIDAC NIE E TA STRONE

MC HAMMER

PRACOWALEM TAM NA POCZATKU OK POZNIEJ ZROBILO SIE TYLU KIEROWNIKOW ZE GLOWA BOLI KIELBAS I WEDZONEK CALY CZAS DOCHODZI A PENSJA STOI

LLCOOLJ

SLYSZALEM O TEJ FIRMIE PONOC NIE ZA WESOLO TAM JEST ZNAJOMY TAM ROBIL PATRZA ABY NAPCHAC KIESZENIE A O PODWYZCE MOZESZ ZAPOMNIEC

Patryk

Może wcale nie prosperują tak dobrze jak mogłoby to się wydawac, stąd ta cisza, może ktoś pracuje i napisałby pare słów o pracy w Sharman?

ona

A ja pracowałem nie dawno i bardzo dobrze wszystko wspominam . Wiadomo nie zawsze było kolorowo , ale tak nikt nad tobą nie stoi pracujesz powoli i jak dla mnie super atmosfera.

Flinstone

Ta Pani szybko zmieniła swój komentarz- Czy ktoś słyszał o firmie Sharman, podobno tam dobrze płacą, podobno jest tam wspaniale -mogę tak samo to potwierdzić -pozdrowienia dla szczęśliwie pracujących. A teraz inny komentarz- chorągiewka?

Bunga - Bunga

Widać ta Pani zmieniła swój pierwszy komentarz!

Guliwer

Marku, kierowniku podoba mi się, że stoisz po stronie załogi, a gdzie jest Ten drugi najważniejszy kierownik.

NIE JEST LEKKO, JAK WSZĘDZIE :( ALE WIĘCEJ SZACUNKU ZE STRONY SZEFÓW DLA ZAŁOGI PEWNIE BY SIE PRZYDAŁO..........

ona

Powielam negatywne opinie poprzedników. Pracowałam w tym syfie, rzeczywiście pracownicy są wykorzystywani przez pracodawców. Uważam, że głównym motywem działania właścicieli jest napełnienie sobie kieszeni czyjąś ciężką pracą. Nikt nie szanuje pracowników. Są straszeni utratą pracy i poniżani. "firmą" tą "zarządzają" [usunięte przez admina] nie mający bladego pojęcia o życiu w grupie społecznej

Zgadzam się w całości, kumpel tam robi i dlatego wiem ze tak tam jest- czyli do[usunięte przez admina]y.Ale budynek i auta przed robią wrażenie:) Panie z biura ze sztucznymi uśmieszkami i niezadowolona załoga ( co widać po wpisach) powinna właścicielom dać do myslenia...

Porażka, szkoda gadać . Wyzysk na całego:(

Wektor

Następny gryzipiórek z biura albo kolejny brązowy język!!!

Mike

Ehh szkoda gadać, tylko szarych mundurków brakuje

Leon z poczty

Niestety nie jest tak pięknie, jak wyżej podaje ta Pani. Bardzo często zdarza się pracować po godzinach, za które pracodawca nie płaci. Częste pytanie o nadgodziny kończy się odpowiedzią "jak się komuś nie podoba niech się zwolni", czyli szantaż. Zarobki dobre po 5 latach pracy. Atmosfera bardzo dobra w biurze.

Zostaw opinię o Sharman Sp. z o.o. - Pyrzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sharman Sp. z o.o.