Techal Sp. z o.o.

Sławno

Opinie o Techal Sp. z o.o.

nick

pracowałem tam przez pewien okres.. o wszystko trzeba się prosić, bo sami nie pomyślą, umowa, strój roboczy itp. brak wypłacanych zaległych wynagrodzenia, od lipca. Tłumaczą się tym, iż dokumenty zostały przekazane do wypłaty, której do tej pory nie otrzymałem, (usunięte przez administratora)

Nick

UWAGA!!! Firma zmieniła nazwę na TH Sp. z o.o. Dalej poszukują pracowników, licząc na to, że znajdą frajerów. "Zarząd" niby zmieniony, ale tylko w kwitach. Przyzwyczajenia i styl prowadzenia biznesu ten sam. Uważajcie na te pseudo oferty pracy. Wobec byłych pracowników mają mnóstwo zaległości finansowych. Mają chyba nadzieję na to, że złapią oddech od komorników. Zaległości finansowe i zła renoma pozostała. Wierzyciele nie odpuszczą. Uważajcie na obietnice i świetlane wizje przyszłości firmy. Nie wierzcie w te słowa, już tyle ludzi się na to nabrało.

Gość

Jeśli chcesz czekać na swoje w pełni zasłużone (zarobione) pieniądze i liczyć na to, że Tobie to się nie przydarzy, to nie zwlekaj - zgłoś się do firmy. Zabierz tylko z sobą ubranie robocze, bo tam go nie otrzymasz.

Ciosu

TA FIRMA TO JEDNO WIELKIE DNO. PREZES ZACHOWUJE SIĘ JAK DZIECIAK NIE ODBIERA TELEFONÓW, KŁAMIE PROSTO W OCZY, I CO CHWILĘ SKŁADA NOWE OBIETNICE. PRACOWAŁEM TAM I TERAZ MUSZĘ PODAĆ FIRMĘ DO SĄDU PONIEWAŻ NIE WYPŁACIŁ MI WYNAGRODZENIA ZA 2 MIESIĄCE A NALEGAŁ BYM BYŁ W PRACY MIMO ŻE WIEDZIAŁ ŻE NIE MAM MOŻLIWOŚCI DOJAZDU BEZ WYPŁATY. PAN SZANOWNY "PREZES" NIE POWINIEN BYŁ ZAJMOWAĆ TAKIEGO STANOWISKA BO KOMPLETNIE SOBIE NIE RADZI I MA SAME DŁUGI. Odradzam ta firmę każdemu!!

Gość
@Ciosu 28.10.2017 13:50

Nie czekaj, tylko zgłoś swój przypadek do PIP i wytocz sprawę sądową. To pracownika nic nie kosztuje. Przy okazji złap kontakt z pozostałymi Kolegami, z którymi pracowałeś, bo oni są w podobnej sytuacji jak Ty, ale pewnie nie mają śmiałości załatwić sprawy tak, jak trzeba. Może wreszcie PIP ruszy swoje cztery litery i po kontroli zdyscyplinuje prezesa do uregulowania zaległości finansowych wobec byłych pracowników. No chyba, że zamiast zapłacić pracownikom woli dalej płacić kary pieniężne.

Gość.
@Ciosu 28.10.2017 13:50

Aby zgłosić naruszenie Prawa Pracy przez pracodawcę wcale nie trzeba osobiście iść do PIP. Wystarczy wejść na stronę Okręgowego Inspektoratu PIP w Gdańsku, i tam w zakładce e-skarga zgłosić swój przypadek. Stosowne dokumenty trafiają do Słupska i wszystko załatwiane jest w taki sam sposób, jak byś wypełnił i dostarczył dokumenty osobiście. Wygodny sposób na załatwienie sprawy. Oszczędzasz przez to swój czas. Nie czekaj - działaj (cie).

Nick

Jeśli byłeś pracownikiem tej firmy i do tej pory nie otrzymałeś swoich należności finansowych, nie wierz w obietnice szybkiego ich uregulowania i nie czekaj w nieskończoność nie robiąc nic. Zgłaszaj swój przypadek do PIP i na drogę sądową. Nie można odpuszczać takiej sytuacji. Szukający pracy - omijajcie szerokim łukiem tą firmę. Nie wierzcie w żadne obietnice i świetlaną przyszłość firmy.

Jakiś gość

Firma ma swoją siedzibę we Włynkówku. O sytuacji firmy niech świadczą fakty. Pensje nie są wypłacane na czas. Istnieją duże zaległości finansowe w stosunku do nielicznej już załogi, jak również w stosunku do tych, którzy odeszli z pracy. W chwili obecnej pozostała już garstka pracowników. Niektórzy z nich, pensje otrzymują na czas, bo tylko to jest w stanie zatrzymać ich w firmie. Należą do lepszego sortu. Niektórzy z nich są mierni, ale wierni... Pozostali nie otrzymują należności na czas, lub też otrzymują część wynagrodzenia, na jego pozostałość oczekując w nieskończoność. Komornicy biorą swoje, a ludzie wciąż czekają na należności. Wszelkie plany rozwoju (ratowania) firmy biorą w łeb. Słowa wypowiadane przez osoby ze stanowisk kierowniczych, to jedna wielka ściema. Nie wierz w słowa osoby, z którą będziesz prowadził rozmowę kwalifikacyjną I tak będziesz robił coś innego, niż to, co wynika ze stanowiska, na które zostałeś zatrudniony. Będziesz kierowany do pracy poza siedzibę zakładu, bez odpowiedniej rekompensaty finansowej. Jeśli szukasz pracy i podoba się Tobie taka sytuacja, to chętnie przyjmą Cię do pracy. Z otrzymaniem należności finansowych za wykonaną pracę będziesz miał problem. Jeśli chcesz sprawdzić to, co zostało tutaj napisane, to zatrudnij się tam, dołączysz tym samym do szerokiego grona wierzycieli, którym wiszą pieniądze. Reasumując NIE POLECAM !

GW

Pracowali dla mnie jako podwykonawca. Ogólnie dobrze zaczęli ale teraz to dramat. Nikomu nie płacą, ludzi do pracy nie mają, komorników bez liku a wielki Prezes techala co chwila wymyśla nowe wymowki i składa ciągle nowe obietnice. Radze omijać z daleka, tym bardziej że teraz pracy pod dostatkiem

Aneta

@Jamez dość lakonicznie opisujesz całą sytuację, do tego obrażenie osób pracujących w firmie też nic nie wnosi do moim pytań. Rozumiem, że coś mogło Cię mocno zirytować i stąd takie postawienie sprawy, ale tutaj chodzi o to, żeby podać wyjaśnienie i argumenty. Tylko w taki sposób inni poznają jak w Techal Sp. z o.o. jest naprawdę.

Aneta

Nadal nikt nie odpowiedział na powyższe pytania - czy ktoś z obecnych tu forumowiczów zna aktualna sytuację firmy? To bardzo ważne - szczególnie, gdy nie widać żadnych konkretnych ofert pracy, a są osoby, które takich wypatrują.

Aneta

@gumbas czy sytuacja w firmie jakoś się wyjaśniła? Wypłacono zaległe wynagrodzenia? Czy aktualne są wypłacane terminowo? To najważniejsza informacja z puntu widzenia osób, które planują zatrudnienie w tej firmie.

jamez
@Aneta 09.08.2017 17:42

"pseudo prezes" kawał gnoja

Co robić ??

Zamierzam zgłosić się do tej firmy czy nadal jest tam tak źle i co z płacą???

gumbas

Ile już komorników następny będzie mój

gumbas

Juz wogole nie placa

sdf

@lobik nie mozna tracic nadzeji trzbea probowac po prostu musisz tutaj czesciej zagladac z moze sie cos trafi

nie polecam!

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Wiekszosc pracownikow niezadowolona, opoznienia w realizacji robot... Wyplaty nie na czas. Nadgodzin duzo, ale nikt za nie nie placi.. NIE POLECAM! Co prawda faktycznie pracuja na produktach o renomowanej wartosci (Aluprof, Ponzio), ale nalezy dogladac towar - uszczelki i te sprawy

Śmiech na sali

Co za brednie.. jaka pomoc , jaka jakość ? chyba sami sobie odpowiadaja zeby reklame zrobic... nikt już nie chce tam pracować. Dobra rada - lepiej szukać gdzie indziej i pracować jak człowiek. Praca w tej firmie to poniżenie, wieczny bałagan. Idą na dno, a ludzie stamtąd uciekają aż sie kurzy i są oferty pracy bo nikt nie chce tam pracować! Pensje wypłacają z opóźnieniem, brakuje im pieniędzy na wypłaty i kroją jak mogą. Szkoleń nie ma bo ich nie stać, kadry też nie ma bo nikt nie chce tam pracować. Na budowach wstyd za jakość i to co się dzieje. Praca dla desperatów.

TOMEK

NIE ZGADZAM SIE Z TYM TERMINY WYSRUBOWANE NA SPAWALNI WARUNKI PRACY MIERNOTA BRAK WENTYLACJI BRAK WYPLAT NA CZS O CZYM NIKT NIE POWIADAMIA ATMOSFERA PRACY BIURO SPAWALNIA MIERNOTA A ZA NADGODZINY NIKT NIE PLACI

opinia

1. Umowy są 2. Wynagrodzenie zawsze jest, poślizgi max dzień, dwa 3. Pracy dużo 4. Atmosfera biuro, produkcja, montaż +++ 5. Realizacje ciekawe dla renomowanych inwestorów. Planowanie, wykonawstwo, jakość na plus. 6. Terminy - czasem wyżyłowane powodujące nawał pracy i zamieszanie, ale powoli zmierza ku lepszemu. Firma na etapie rozwoju.

wiesiek

polowa pracownikow robi tam na czarno wiec sa inaczej by tam nikt nie siedzial

gosc

Nie polecam tej firmy nikomu place tylko godzinowe poslizgi z płacami nie na czas ogolnie wystarczy zobaczyc ten balagan za brama wjazdowa w zakladzie i juz ma sie pelny obraz sprzet miernota tabor samochodowy to samo.Ogolnie nie polecam tej firmy bo nawet pracujacy tam pracownicy z Ukrainy uciekaja

@gosc 11.08.2015 12:54

w tej firmie zamiatane jest wszystko pod dywan opinia miernota.A poslizgi z wyp;atami to juz normalne w tej firmie z umowami o prace cyrki .Nie polecam tej firmy mimo ze tam pracuje

@gosc 11.08.2015 12:54

gość

o premii to zapomnij a z wyplatami to roznie bywa nie polecam firmy

ja tam pracuje i nie narzekam

biuro

Panie(usunięte przez administratora) niech pan przestanie pisać te brednie i zastanowi się raczej dlaczego pan stracił pracę. Głęboka i rzetelna analiza może pozwoli panu gdzieś znaleźć pracę... i gorycz minie. POWODZENIA.

Zostaw opinię o Techal Sp. z o.o. - Sławno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Techal Sp. z o.o.