Opinie o Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j. w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j. w Słupsk

Szczery# Nowy wpis

Serkol nic nie ma do zaoferowania swoim pracownikom , o dobrej atmosferze w pracy to zapomnij. Szef woli dać parę stówek więcej osobie która będzie poganiać ludzi...... Brak zespołu ,brak perspektyw brak niczego . Jestem byłym pracownikiem więc piszę to co przeżyłem tam .

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Ile jest zmian w Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j.?

Anti Nowy wpis

Przyzwolenie na(usunięte przez administratora)umniejszanie, zakaz korzystania z toalety, odsuwanie od stanowiska pracy za nic. Bluzgi. Wyzwiska. Robienie afery na cały zakład o nawet najmniejszy błąd. Szkoda słów.

Czy urlop w Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j. jest płatny 100%?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kierowca B

Czy aktualnie w serkolu przyjmują kierowców kat B ? .

Maciek_kutasssss
@Kierowca B

Tak przyjmują jest spora rotacja.

Kierowca B
@Maciek_kutasssss

Słyszałem, że tam magazyn niezbyt dobrze żyje z kierowcami ? To prawda ? Chciałbym się tam dostać ale słabe opinie widzę. Pracowałeś tam ? Jak kierownicy, w porządku czy niezbyt ?

@Kierowca B

Totalna bzdura sytuacja między pracownikami jak w każdej innej firmie, trzeba robić swoje i po prostu pracować, firma jako pracodawca nie jest zła a nawet bardzo dobra, wiadomo jak jest się leniem to za leżenie pracodawca premiować nie będzie, wypłata jest zawszę na czas, współpracownicy też nienajgorsi.

Maciek to kutax

Zmianowi z ego wystrzelonym pod sufit. Psychiczny (usunięte przez administratora) na pracownikach którzy nie zamierzaja za nich pracowac nie polecam, najgorsze miejsce w którym pracowałem.

@Maciek to kutax

Pracowałem sezonowo

Abd

W jakich godzinach są zmiany na magazynie?

Czym się różni praca na magazynie spożywczym a nabiałowym? Ktoś miałby mi wyjaśnić, bardzo proszę

Na jaki magazyn w serkolu lepiej pójść pracować? Na spożywczy czy nabiałowy?

Black.pl
@Michał

Na nabiale jest zimno cały rok wiatraki chłodzą pomieszczenia ,dadzą Tobie czytnik do składania towaru i zaczną sprawdzać ile towaru złożyłeś na jaką kwotę ile pozycji i ile ton dziennie odłożyłes na paletę jak wyjdzie ze mało to zostaniesz poproszony na rozmowę .na spożywce podobnie tylko cieplej .

Karo

@Tom= o jakich zmianach mówisz?

Tom=

Kilka osób w tej firmie zarabia pieniądze i nie są to ani magazynierzy ani kierowcy ani też zmianowi . Te grupy pracowników których wymieniłem tylko tam wegetują bojąc się zmian .

Mateusz

Czy bardzo zmieniła się aktualnie praca w firmie po ogłoszeniu pandemii?

Czy kierowca musi mieć duże doświadczenie, aby dostać się do firmy?

Black.pl
@Kasia

Cześć ,kierowcy są bardzo pożądani na ryku Słupskim a w Serkolu są na wagę złota ,jesli interesuję Cię praca w sezonie letnim od 5 rano do 17-18 -tej przy rozwożeniu towaru po ośrodkach plażowych to ta praca jest dla Ciebie .Pieniądze to najniższa krajowa jako podstawa plus 09% od faktury wiec (usunięte przez administratora) nie urywa a i zbierasz pieniadze z rynku czyli masz odpowiedzialność rozliczasz się co dzień z kasy i faktur oraz towaru ;] wspaniale ....jezdziłem dla nich ale moja przygoda z Serkolem nie trwała długo .nie polecam szczerze !

(były kierowca)

jeździłem u nich kilka miesięcy latem życia nie masz wyjazd o wczesnej porze a jak wracasz o 14tej wciskają ci drugi kurs i o 19 w domu londujesz przez dwa miesiące większa kasą bo sezon a po biedujesz najniższa krajowa plus procent od wywozu

Nie@polecam

Pracodawca nie zapewnia nic oprócz czerwonych ogrodniczek.Bardzo duża rotacja nowych osób czy na magazynie czy u kierowców,kto mondry ucieka po kilku dniach .Brak perspektyw na rozwój czy awanse ,pracodawca jest ograniczony brakiem miejsca na rozbudowę więc firma stoi.praciwalem więc wiem tyle mogę przekazać kto weźmie pod uwagę prace tam .

Nie@polecam

Byłem pracownikiem tej firmy przez kilka lat,do czasu aż rynek pracy w Słupsku znacznie się poprawił .Serkol jest firmą myślę na dzień dzisiejszy jedna z najgorszym na rynku pracy w Powiecie Słupskim.Male zarobki bardzo małe ,kadra zarządzająca jest chamska i stosuje mobbing psychiczny zakaz barania urlopów w okresie letnim od połowy maja do połowy września.Stary sprzed posadzki dziurawe jak ser ,na dziale nabiał zimno cały rok i (usunięte przez administratora) zero warunków spełnienia jakiś norm ale to nic zarobki co z tego że na czas jak mało ale 15-go każdego miesiąca można pobrać zaliczkę bo wypłata która jest płacona ostatniego dnia miesiąca starcza tylko do 15-go to ma sens .opinia negatywna !!!

Anty serkol

Osobiscie nie polecam kierowcy w sezonie pracuja po 13 godzin dziennie za slabe wynagrodzenie

Robert

Firma jest OK

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j. - Słupsk

• Jak się pracuje w Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j.?

Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j.
3.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Poznańska 42
    76-200 Słupsk

Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol sp.j.