counter
2 47 40 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Czy Motoricus.com Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Adam Nowy wpis

Jakie trzeba mieć doświadczenie ? Można się wszystkiego nauczyć w firmie?

Pytanie Nowy wpis

Czy można w Motoricus.com Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Witek. Nowy wpis
@Pytanie

Ale jakie dodatki? To jest bankrut od prawie dwóch lat.

Stefan

Niektórym jak widzę najlepiej wychodzi narzekanie. Dobry pracownik nigdy nie narzeka.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

warszawiak

3 lata pracowałem jako mechanik w MotoCyrku.. wieczne czkanie na podwyższę .wieczne dokładanie obowiązków. nie ogarnięty kierownik serwisu . prośby o zostanie dłużnej w pracy 10 min przed końcem pracy , wzięcie dna lub dwóch urlopu wymagało miesięcznego wyprzedzenia i samodzielnego ustalenia z innymi pracownikami terminu. system premiowy tak zakręcony żeby nikt się nie doliczył dlaczego nie zarabia . sezony wymiany opon postawiony na głowie . nie polecam nikomu !!!!!

Maja

Ostatnio, zero aktualnych informacji na forum, a firma widać aktywnie się rozwija i nawiązuje nowe umowy, są też aktualne oferty pracy. Ktoś zna aktualne warunki, które Motoricus.com Sp. z o.o. jest w stanie zaproponować potencjalnym pracownikom?

Tak1Nie1
Maja

@Pavulon@coś co takiego ostatnio działo się w firmie?

Pavulon

I cały misterny plan wpi...Skąpy dwa razy traci:)

coś
@Pavulon

coś w tym jest :)

Maja

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie http://www.motoricus.com/pl-PL/job_offer/list Zamierzacie aplikować? Jeśli obecnie jesteś pracownikiem firmy chętnie dowiemy się więcej o warunkach zatrudnienia w Motoricus.com Sp. z o.o.

TakNie

Obiektywnie rzecz ujmując musiałbyś doświadczyć wszystkiego na własnej skórze.

KrisR

Kto tworzy te komentarze?! Na kilometr śmierdzi autopromocją. Wiarygodności nie buduje się w ten sposób! Czy ktoś może obiektywnie wypowiedzieć się o tej firmie?

Tak2Nie

tikio

no przecież takie informacje sa na ich stronie @Obcy, nie widziałeś? Ja sie zastnawiam dlaczego nie ma do nich tak naparwde nowych ofert pracy, chyba jednak będzie można u nich zarobić troche wiecej niż ta stawka minimalna, jak coś o tym wiecie to dajce znac koniecznie.

Obcy

Chyba Ci się serwisy pomylily. Nie na temat ...

Adam

To racja, motoricus ot bardzo znany sklep z artykułami motoryzacyjnymi, posiadają jeden z większych sklepów online. Dodatkowo mają teraz otwarta rekrutacje, poszukuja na stanowiska: Pracownik Myjni, Myjnia Ręczna, Konsultant w Dziale Handlowym oraz Mechanik, jak się domyslacie wszystko to Warszawa.

sdffg

Jakie wynagrodzenia!!!??? To nawet nie jest jałmużnę bo by więcej było!!!to jest praca albo dla ludzi którym pieniądze nie są potrzebne!! Bo jak chcecie zarobić to poszukajcie gdzie indziej

Bajka

Dlaczego praca jest w karnych warunkach? czy wynagrodzenie jest otrzymywane na czas i jaka jest umowa o pracę czy na zlecenie?

klient

Odradzam, Motricus al.krakowska geometria kół po poerwszej wizycie stwierdzili że nie da rady ustawić geometri ponieważ koncowka zardzewiala powiedziałem no dobrze to prosze tak zrobić żeby mozna było ustawić zbieżność poczym otrzymuje odpowiedz że z godzine potrwa i nie mają czasu, no dobrE to dziękuje 35zl.sie należy, pytam ale za co zbieżność nie ustawiona ale była proba podjecia ustawienia-żal, wiec umowilem się na drugi dzień na konkretna godzine, po oczekiwaniu 45 min nikt się mna nie zaintersowal-odradzam wszystkim (usunięte przez administratora)

Jerry

Czytam i czytam i sądzę, że młodzież nie zrozumiała jeszcze jak pracuje się w kapitaliźmie. Czy cały czas oczekujecie, że będzie picie kawy i pogaduszki na magazynie, czy w szatni dla pracowników jak to opowiadała mama o swojej pracy w PRLu? W żadnej firmie, która chce funkcjonować nie ma miejsca dla leserów i ludzi konfliktowych, wymienia się ich na nowych pracowników, którzy rozumieją o co chodzi. Ludzie, firma musi działać w oparciu o zdrowe zasady. Jako pracownik Motoricusa zwracam uwagę na: słowność szefów, terminową wypłatę wynagrodzeń, zapłatę ZUSu, wysyłanie na prawdziwe obowiązkowe badania lekarskie, fachowo przygotowane umowy o pracę, pilnowanie aby pracownicy przestrzegali zasad bezpieczeństwa (również dla ich własnego dobra)oraz nie kombinowanie z urlopami (wręcz obowiązkowe wykorzystanie). Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć, że nie przestrzegają tych zasad? Ja niestety przejechałem się już w poprzednich prywatnych firmach, gdzie np. po 2 latach dowiedziałem się, że nie byłem ubezpieczony, bo szef "zapomniał".

Gal Anonim
@Jerry

ooo tak motoricus super dba o pracowników!! umowy na najniższą krajowom, przekraczanie czasu pracy jest norma zwłaszcza w sezonie, wynagrodzenia wręcz niewolnicze, a to że prezes udziela sie na takich formach podszywajac pod niby pracowników wręcz żałosne!!!! SMIECIARZE!!!

praca po10-12 godzin w karnych warunkach z mało kompetentną kadrą kierowniczą

Mariusz

Jestem mechanikiem. Dostałem się poprzez specjalistyczną firmę poszukującą ludzi na zlecenie Motoricusa, ale zawsze możesz wysłać CV wprost do sekretariatu mailem. Czasem to też działa.

Mariusz

Tu nie zatrudnia się znajomych tylko dlatego że znajomi. Jeśli masz fachową wiedzę, traktujesz klijenta jak należy i potrafisz odpowiednio zarobić na siebie i dla firmy to jesteś mile widziany a jeśli nie to rostajesz się z firmą po okresie próbnym. Możesz starcić pracę nawet dlatego, że nie przestrzegasz zasad ekologicznej zbiórki odpadów na przykład filtrów. Tak jak wcześniej pisałem nie płaci się tu tylko za ilość godzin spędzonych w pracy. Ludzi poszukują dla Motoricusa profesjonalne firmy i z tego co wiem ostatnio przyjety kierownik serwisu był wybrany z ponad 150 ofert. Nie pracuję pod nim, ale słyszę od chłopaków z tamtego serwisu same pochfały. Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Motoricusie po wędrówce przez kilka warsztatów gdzie regularnie byłem oszukiwany na wypłacie bez zusu i zanirzonej wypłacie podczas choroby lub urlopu.

ktoś

z tego co wiem planowane jest uzupełnienie kadry kierowniczej w serwisach

Mariusz

Mirku, od kilku miesieęcy zmienił się zarząd w spółce, która zarządza serwisami. Wprowadzone teraz zasady są bardzo przejrzyste, ale też wymagania są wysokie. Nie spodziewaj się wysokiego wynagrodzenia za wysiedziane w warsztacie dupogodziny. Firma przyjeła załorzenie, że jeśli ona zarabia to i pracownicy. Tak więc najlepiej premiowany jest pracownik myślący, który przy okazji naprawy potrafi znaleść inne usterki i zaproponować klijentowi naprawę. Wszelkie próby naciągnięcia klienta są surowo karane przez kierownictwo. Twardy regulamin dotyczący zakazu palenia na hali, jedzenia przy klijencie. Jesli kierownik wyczuje, ze w poniedziałek pachniesz, kończysz pracę natychmiast. Legalne zatrudnienie, ZUS, płatny urlop i słowność zarządu dotrzymywanie obietnic nawet tych słownych, pensje terminowo. Nie jest źle. Bardzo dobre wyposażenie warsztatu i możliwość kożystania z fachowych szkoleń.

Kinga
@Mariusz

hehhe Widziałeś grabie co grabią do siebie :)? Mechanik co szuka usterki al4 tak żeby nie naciagnąć klienta

Zecen

Widze ze duzo jadu tu sie saczy. Moj kuzyn pracowal w ktoryms z ich warsztatow i zawsze mowil ze spoko atmosfera. Potem pojechal do Irlandii, wiec za bardzo nie mam z nim kontaktu.

pracownikI

ydur - 2012-06-12 16:36:11 @rudy hehe oczywiście tak tak spaniały wpis już widzę jak to piszesz z biura na Wale Miedzeszyńskim 437 więc japa i tyraj tam dalej ... strona ta powstał nie po to aby się wyżyć tylko po to aby tak słabe firmy jak ta zostały odpowiednio opisane aby ludzie nie marnowali czasu i nie dorabiali pustych i małostkowych ludzi którzy żerują na tym że w kraju mamy słabą sytuacje na rynku pracy. a ja pracuję kilka lat i mi się podoba ... każdy ma prawo do wyrażania swoich opinii. Są zadowoleni z pracy i z niej niezadowoleni, wtedy rozsądek podpowiada zmienić miejsce pracy a nie obrażać wszystkich w koło i jechać nawet po kserokopiarce.

ydur

Rudy

Nie od dziś wiadomo, że w takich miejscach piszą głównie ludzie sfrustrowani, bo jak ktoś jest zadowolony z życia to nie szuka w internecie miejsc, żeby się wyżyć. Nawet nie wiesz, czy oni faktycznie tam pracowali, to równie dobrze może robić ktoś z konkurencji. Jak się nie przekonasz na własne oczy to się nie dowiesz, a tak będziesz tyko ufał plotkom.

gość

Lepiej daj sobie spokój ja przewinołem się przez niby siedzibe i też myślałem że wystarczy być uczciwym i dobrym pracownikiem ale niee nie w tej firmie tam trzeba krwi upuszczać żeby stać się godnym do podania ręki prezesowi (usunięte przez moderatora) który przechodząc udaje że Cię nie widzi. Zarobki.... to tak jak słyszałeś lepiej stawić się na ochronie w molohu a co do atmosfery to nie wiadomo kto i kiedy Cię (usunięte przez moderatora)

Kamil

Zastanawiam się nad aplikowaniem do Motoricus ale z tego co widzę komentarze są różne ale dotyczą głónie magazynu i serwisów, z tego co wiem na ul. Wał Miedzeszyński jest biuro firmy, czy tam atmosfera jest inna, można normalnie pracować czy lepiej unikać ? Nie oczekuje kokosów bo o pracę ciężko ale chciałbym wiedzieć ile dostanę za uczciwie wykonane zadania.

były pracownik

Jeśli zastanawiacie się nad pracą w motoricusie to lepiej idźcie sobie gdzieś do ochrony. Lepiej wyjdziecie na tym finansowo i psychicznie. Jeśli chodzi o atmosferę, to przypomina tę w Czarnobylu, ciężka i toksyczna. Co miesiąc zmieniają się zasady premiowania o czym nikt nie raczy poinformować, a po pytaniu na ten temat można było usłyszeć \\\"jak ci nie pasuje to się zwolnij\\\". Tak więc to co tam się wyprawia to jakaś kpina. Żeby chociaż płacili normalnie to można byłoby się przemęczyć. Stanowczo odradzam!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Motoricus.com Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Motoricus.com Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 47 ocen.