Opinie o Motoricus.com Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Motoricus.com Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Motoricus.com Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Motoricus.com Sp. z o.o. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Czy urlop w Motoricus.com Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Żaneta G. Nowy wpis
@Pytanie

Ale przecież ta firma nie istnieje z powodu bankructwa jakieś 4 lata.

Beata Nowy wpis

To prawda ze pracuje tam teraz dużo osób z Ukrainy?

Czy jest możliwość pracy w Motoricus.com Sp. z o.o. na część etatu?

Robert P. Nowy wpis
@Pytanie

Na papierze na pewno dostaniesz pół etatu, ale nie liczyłbym, że wyjdziesz z pracy po przepracowaniu 4 godzin. Dodatkowa korzyść to, że podszkolisz się z języka ukraińskiego, bo teraz na warsztacie pracują osoby tylko tej narodowości.

Adam

Jakie trzeba mieć doświadczenie ? Można się wszystkiego nauczyć w firmie?

Mechanik Samochodowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Bardzo kulturalna i rzeczowa rozmowa, bez stresu wręcz jak towarzyska pogawędka. Najpierw jeden facet pytał jak w technikum o aspekty techniczne, sprawdzał wiedzę z budowy silnika i osprzętu, potem inny dawał do rozwiązania życiowe sytuacje konfliktowe z klientem. Naprawdę bardzo miła rozmowa, w moim przypadku zakończona sukcesem. Jestem jak dotąd po kilkunastu miesiącach bardzo zadowolony.

Pytania

najdziwniejsze pytanie: ile chciałby Pan zarabiać?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy można w Motoricus.com Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Witek.
@Pytanie

Ale jakie dodatki? To jest bankrut od prawie dwóch lat.

Stefan

Niektórym jak widzę najlepiej wychodzi narzekanie. Dobry pracownik nigdy nie narzeka.

warszawiak

3 lata pracowałem jako mechanik w MotoCyrku.. wieczne czkanie na podwyższę .wieczne dokładanie obowiązków. nie ogarnięty kierownik serwisu . prośby o zostanie dłużnej w pracy 10 min przed końcem pracy , wzięcie dna lub dwóch urlopu wymagało miesięcznego wyprzedzenia i samodzielnego ustalenia z innymi pracownikami terminu. system premiowy tak zakręcony żeby nikt się nie doliczył dlaczego nie zarabia . sezony wymiany opon postawiony na głowie . nie polecam nikomu !!!!!

Maja

Ostatnio, zero aktualnych informacji na forum, a firma widać aktywnie się rozwija i nawiązuje nowe umowy, są też aktualne oferty pracy. Ktoś zna aktualne warunki, które Motoricus.com Sp. z o.o. jest w stanie zaproponować potencjalnym pracownikom?

Maja

@Pavulon@coś co takiego ostatnio działo się w firmie?

Pavulon

I cały misterny plan wpi...Skąpy dwa razy traci:)

coś
@Pavulon

coś w tym jest :)

Maja

Śledzicie aktualne oferty pracy? Znajdziecie je na stronie http://www.motoricus.com/pl-PL/job_offer/list Zamierzacie aplikować? Jeśli obecnie jesteś pracownikiem firmy chętnie dowiemy się więcej o warunkach zatrudnienia w Motoricus.com Sp. z o.o.

Obiektywnie rzecz ujmując musiałbyś doświadczyć wszystkiego na własnej skórze.

KrisR

Kto tworzy te komentarze?! Na kilometr śmierdzi autopromocją. Wiarygodności nie buduje się w ten sposób! Czy ktoś może obiektywnie wypowiedzieć się o tej firmie?

tikio

no przecież takie informacje sa na ich stronie @Obcy, nie widziałeś? Ja sie zastnawiam dlaczego nie ma do nich tak naparwde nowych ofert pracy, chyba jednak będzie można u nich zarobić troche wiecej niż ta stawka minimalna, jak coś o tym wiecie to dajce znac koniecznie.

Obcy

Chyba Ci się serwisy pomylily. Nie na temat ...

Adam

To racja, motoricus ot bardzo znany sklep z artykułami motoryzacyjnymi, posiadają jeden z większych sklepów online. Dodatkowo mają teraz otwarta rekrutacje, poszukuja na stanowiska: Pracownik Myjni, Myjnia Ręczna, Konsultant w Dziale Handlowym oraz Mechanik, jak się domyslacie wszystko to Warszawa.

sdffg

Jakie wynagrodzenia!!!??? To nawet nie jest jałmużnę bo by więcej było!!!to jest praca albo dla ludzi którym pieniądze nie są potrzebne!! Bo jak chcecie zarobić to poszukajcie gdzie indziej

Bajka

Dlaczego praca jest w karnych warunkach? czy wynagrodzenie jest otrzymywane na czas i jaka jest umowa o pracę czy na zlecenie?

klient

Odradzam, Motricus al.krakowska geometria kół po poerwszej wizycie stwierdzili że nie da rady ustawić geometri ponieważ koncowka zardzewiala powiedziałem no dobrze to prosze tak zrobić żeby mozna było ustawić zbieżność poczym otrzymuje odpowiedz że z godzine potrwa i nie mają czasu, no dobrE to dziękuje 35zl.sie należy, pytam ale za co zbieżność nie ustawiona ale była proba podjecia ustawienia-żal, wiec umowilem się na drugi dzień na konkretna godzine, po oczekiwaniu 45 min nikt się mna nie zaintersowal-odradzam wszystkim (usunięte przez administratora)

Jerry

Czytam i czytam i sądzę, że młodzież nie zrozumiała jeszcze jak pracuje się w kapitaliźmie. Czy cały czas oczekujecie, że będzie picie kawy i pogaduszki na magazynie, czy w szatni dla pracowników jak to opowiadała mama o swojej pracy w PRLu? W żadnej firmie, która chce funkcjonować nie ma miejsca dla leserów i ludzi konfliktowych, wymienia się ich na nowych pracowników, którzy rozumieją o co chodzi. Ludzie, firma musi działać w oparciu o zdrowe zasady. Jako pracownik Motoricusa zwracam uwagę na: słowność szefów, terminową wypłatę wynagrodzeń, zapłatę ZUSu, wysyłanie na prawdziwe obowiązkowe badania lekarskie, fachowo przygotowane umowy o pracę, pilnowanie aby pracownicy przestrzegali zasad bezpieczeństwa (również dla ich własnego dobra)oraz nie kombinowanie z urlopami (wręcz obowiązkowe wykorzystanie). Czy ktoś z was jest w stanie powiedzieć, że nie przestrzegają tych zasad? Ja niestety przejechałem się już w poprzednich prywatnych firmach, gdzie np. po 2 latach dowiedziałem się, że nie byłem ubezpieczony, bo szef "zapomniał".

Gal Anonim
@Jerry

ooo tak motoricus super dba o pracowników!! umowy na najniższą krajowom, przekraczanie czasu pracy jest norma zwłaszcza w sezonie, wynagrodzenia wręcz niewolnicze, a to że prezes udziela sie na takich formach podszywajac pod niby pracowników wręcz żałosne!!!! SMIECIARZE!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Motoricus.com Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Motoricus.com Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 47 ocen.
Motoricus.com Sp. z o.o.