Opinie o Orllo Electronics Grażyna Gągolewska w Kąty Węgierskie

Barabara

Firma krzak wynajmująca ładny budynek dla pozorów. Omijacie z daleka. Poszukują młodych zdolnych ale niedoświadczonych dwudziestolatków bo tacy nie wiedzą jak wygląda praca i płaca w innych normalnych firmach oraz jakie mają prawa których tu nikt nie respektuje. Rotacja pracowników na sezon. Na początek zlecenie 2,3 miesiące, później won bo już po wakacjach lub świętach lub jeśli będziesz pracował po 10 godzin dziennie solidnie i weekendy za darmo w domu to najniższa krajowa i teoretycznie premia której nie zobaczysz . Obiecują dużo ale wszystko jest farsą, nie szanują ludzi. Zero socjalu, opieki medycznej, kart sportowych, wczasów pod gruszą ale urlopu i tak nie dostaniesz, brak stołówki ale i tak nie będziesz miał czasu zjeść. Sprawdź sam.

Kasia Nowy wpis

@michal a jaki podają powód tak dużej rotacji?

Michał Nowy wpis
Kandydat

Bardzo słaba firma średnio co 3 msc wymieniają część pracowników.

JAnusz Nowy wpis
@Michał

Prawda, omijajcie, dużo obiecują ale na tym się kończy.

Barabara

Były Nowy wpis
@Barabara

Zgadza sie w 100%.

Nie polecam. Nikt nie wytrzyma dłużej niż kilka miesięcy. Wymagania wielkie za nie wielkie pieniądze.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zibi

Dobry pracodawca to nie znaczy, że dla każdego. Tak jak nie każdy stara się dobrze pracować!

Edi
@Zibi

Dobry pracodawca to osoba szanująca swój interes, szanując przy tym swoich prawników. Niestety w tej firmie działa to tylko w jedną stronę, liczy się tylko interes jednostki, czyli pracodawcy.

Edi

Nie polecam, wyższość formy nad treścią. (usunięte przez administratora) Nieszanowanie pracownika.

Angelika

Fajnie! Podobają mi się te komentarze - wydaje się, że firma faktycznie jest przyjazna pracownikom. Rozwój w firmie jest dla mnie bardzo ważny, dlatego jeśli to co piszecie jest prawdą to myślę, że będę aplikować. Czy firma ma swoją stacjonarną siedzibę, magazyn?

Krzysiek

Super atmosfera, ogromny wpływ pracowników na na strategię i działanie firmy, duża elastyczność i swoboda działań.

Super atmosfera, możliwość wpływu na firmę oraz jej poszczególne aspekty

Nowa

Nikt tam długo nie wytrzyma. Byłam na rozmowie. Szef ma chyba problemy z ego. Udaje mądrego a sam inteligencją nie grzeszy

Zostaw merytoryczną opinię o Orllo Electronics Grażyna Gągolewska - Kąty Węgierskie

Orllo Electronics Grażyna Gągolewska