Opinie o orllo.pl - Orllo Irena Bojko w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Orllo Electronics Grażyna Gągolewska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Orllo Electronics Grażyna Gągolewska o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orllo Electronics Grażyna Gągolewska w Kąty Węgierskie

Andrew

Opionia NEGATYWNA!! Kupiłe w sklepie Orllo kamerę Z10 i po kilku miesiącach korzystania z niej, zaczeła zacinać się, więc wysłałem kamerę, jednak pod wymianie kilku e-maili i prośbie z mojej strony o szybką naprawę, jakiś gośc z działu serwisu, najparwdopodobniej menadzer (przez duze M) napisał w opryskliwy i małogrzeczny sposob ze zgodnie z Kodeksem Cywilnym mają 14 dni na realziację naprawy, i rzeczywiście otrzymałem w 14 dnium paczkę z kamerą z dokumentem z uwagą REKLAMACJA: NIEUZNANA! - jedno stwierdzenie!, bo zadnego opsiu co zostało stwierdzone, czyli nawet nie byli zainteresowani jej sprawdzeniem, a to dlatego ze zwróciłem mendzerowi uwagę, ze Kodeks Cywilny powinnien zostawić prawnikom. Nie polecam produktów firmy Orllo i oczywiście włascicielka firmy powinna postawić na pracowników z większa kulturą osobistą i wyzszymi kwalifikacjami orz pwonna zapewnić wyzszy poziom usług posprzedazowych.

@Andrew

Także kupiłam kamere Z 10 pierwsza nie działał prawidłowo, firma wymieniła na nową. Ta druga po kilku miesiącach popsuła się więc wymienili płytę główną. I teraz klucz programu serwis źle złożył kamere ! Nie ma możliwości otworzenia tynej klapki i włożenia karty pamięci. Ja nie mam kamery do monitorowania budowy a Firma Orllo ma mnie w nosie mimo wizyty u nich w siedzibie. Mogę sobie odesłać kamere do naprawy. Nikogo nie interesuje że potrzebuję na budowie tej kamery ze względów bezpieczeństwa. Gwarant działa na szkode konsumenta i nie propnuje żadnego rozwiazania sprawy oprócz odesłania kamery spowrotem do serwisu. Nie polecam kupować produktów tej Firmy. Narażacie się tylko na wyrzucenie pieniędzy i niepotrzebne problemy !

Andrew Nowy wpis

Mammasita Nowy wpis
@Andrew

Skoro mają 14 dni i się zmieścili to gdzie masz chłopie problem? ???? Mi w ostatnim miesiącu nieuznali reklamacji R2 PRO ale dostałem pełne uzasadnienie na maila wraz z filmikiem że działa - więc radzę sprawdzić pocztę :D

Karolina Nowy wpis

Roman

Opinia zdecydowanie negatywna!!! 1. Kupiłem w Orllo dwie kamery Orllo Dual Force One w 2020 i 2021 roku za łączną kwotę 1654,03 zł. 2. Wg ówczesnej ich oferty, cytuję: "Orllo Dual Force One jest pierwszą wprowadzoną w Polsce kamerą samochodową z obsługą sieci 4G/LTE GSM" i wiele innych rzeczy sugerowało, że tak właśnie jest. Teraz okazuje się, że ktoś minął się z prawdą. 3. Z korespondencji z ich pracownikiem, cytuję: "Kamera Orllo Force One łączy się z siecią po 3G. Nie posiada modułu który odpowiadałby za łączenie się z 4G/LTE". 4. Sieci 3G już w Polsce i całej Europie prawie nie ma i nie będzie!!! Kamery z obu aut nadają się do śmietnika. Orllo wogóle nie poczuwa się do jakiegokolwiek zadość uczynienia. Operatorzy sieci komórkowych zgodnie twierdzą, że o fakcie likwidacji 3G informowali już pięć lat temu. W Orllo jakoś dziwnym trafem o tym nie słyszeli, ciekawe tylko dlaczego kłamali - patrz punkt 2. Nikomu nie polecam, a wręcz bardzo odradzam jakiekolwiek zakupy w tej firmie!!!

Ambro$$y
@Roman

Też kupiłem tę kamerę - możesz pokazać miejsce w którym piszą że obsługuje 4G? Aż jestem ciekawy... :D

Piotrulo_88 Nowy wpis
@Roman

Patrzę w specyfikację i jak byk jest że ta kamera działa na 3G - więc raczej pretensje do operatorów że rezygnują z tego pasma ;)

Krzysiek

Super atmosfera, ogromny wpływ pracowników na na strategię i działanie firmy, duża elastyczność i swoboda działań.

@Krzysiek

Szef to pisal? Czy komus zlecił?

Długi Maciek
@Krzysiek

Szef z przerośniętym ego. Generalnie typowa polska firma, jak zarobić żeby innym nie dać zarobić. Praca dobra na krótki okres, dla ludzi bez perspektyw.

Klient
@Długi Maciek

Kamera Z7 sim .Jeśli chcesz kupić badziew lub kamerkę zabawkę i masz 800 zł wydaj na bezdomnych lepiej zrobisz. Kamerka 6 razy w ciągu roku reklamowana ,dwa razy wysyłana .Kamera posiada diody alarm ale niestety wywala ją z systemu musisz (usunięte przez administratora) 200 km aby sparować ją z telefonem mimo ,że działa 5 miesięcy zgubiła zasięg i koniec po kamerce i alarmie. Musisz sparować na nowo jakby to było pierwszy raz .Reklamowałem mówiłem ,że potrzeba coś z tym zrobić .Telefon komórkowy lub inna rzecz kiedy straci zasięg łączy się automatycznie lub możesz to zrobić zdalnie tutaj nie. Mówię ,że nie było to nigdzie opisane na waszej stronie dopiero mówią mi ,że jest to w instrukcji mówię fajnie najpierw kupujesz później dowiadujesz się o ukrytych wadach . Nadmienię ,że w 2022r była reklamowana na to samo i została uznana reklamacja a dzisiaj wiadomość sms ,że reklamacja nie uznana .Co tu więcej pisać wszędzie na stronach opiszę sytuacje aby ostrzec nowych klientów zresztą sam konsultant podczas rozmowy w dniu dzisiejszym o godz.13:53 potwierdził ,że ma to w (usunięte przez administratora)no to proszę bardzo na pana życzenie to robię. Chciałem inwestować w Polską firmę w Polską branżę no cóż trzeba wrócić na (usunięte przez administratora) .

W Orllo Electronics Grażyna Gągolewska trwa proces rekrutacji na stanowisko Help Desk. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Niedoszły

Rozmowa śmieszna, kiedy okazało sie że nie mam 20lat, nie zgodzę sie na 3 miesięczny "okres próbny" i zapytałem o nadgodziny... No coz, nie oddzwonili. ????

Aleksandra
@Niedoszły

Widzę po postach, że cięty na nich jesteś. Rozumiem, że za młody jesteś? To ile Ty masz lat tak właściwie? To oni w sumie Twojego cv wcześniej nie przeglądali tak właściwie? Przecież tam data urodzenia jest

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Orllo Electronics Grażyna Gągolewska? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Serwisant sprzętu elektronicznego Helpdesk IT Informatyk CCT
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH

Super atmosfera, możliwość wpływu na firmę oraz jej poszczególne aspekty

Niedoszły

Chyba mowa o innej firmie

Zibi

Dobry pracodawca to nie znaczy, że dla każdego. Tak jak nie każdy stara się dobrze pracować!

Edi
@Zibi

Dobry pracodawca to osoba szanująca swój interes, szanując przy tym swoich prawników. Niestety w tej firmie działa to tylko w jedną stronę, liczy się tylko interes jednostki, czyli pracodawcy.

@Zibi

Dobry pracodawca, nie oznacza tego który szuka (usunięte przez administratora) na 3miesiace ????

Antoni

Polecacie jakieś konkretne kamery od Orllo? Robię rozeznanie, niestety to mój pierwszy zakup.

@Antoni

Najprościej wejść na stronę https://orllo.pl, tam otrzymasz doradztwo i pomoc w wyborze kamery.

Bardzo słaba firma średnio co 3 msc wymieniają część pracowników.

JAnusz
@Michał

Prawda, omijajcie, dużo obiecują ale na tym się kończy.

Barabara

Firma krzak wynajmująca ładny budynek dla pozorów. Omijacie z daleka. Poszukują młodych zdolnych ale niedoświadczonych dwudziestolatków bo tacy nie wiedzą jak wygląda praca i płaca w innych normalnych firmach oraz jakie mają prawa których tu nikt nie respektuje. Rotacja pracowników na sezon. Na początek zlecenie 2,3 miesiące, później won bo już po wakacjach lub świętach lub jeśli będziesz pracował po 10 godzin dziennie solidnie i weekendy za darmo w domu to najniższa krajowa i teoretycznie premia której nie zobaczysz . Obiecują dużo ale wszystko jest farsą, nie szanują ludzi. Zero socjalu, opieki medycznej, kart sportowych, wczasów pod gruszą ale urlopu i tak nie dostaniesz, brak stołówki ale i tak nie będziesz miał czasu zjeść. Sprawdź sam.

Były
@Barabara

Zgadza sie w 100%.

Nie polecam. Nikt nie wytrzyma dłużej niż kilka miesięcy. Wymagania wielkie za nie wielkie pieniądze.

Edi

Nie polecam, wyższość formy nad treścią. (usunięte przez administratora) Nieszanowanie pracownika.

Angelika

Fajnie! Podobają mi się te komentarze - wydaje się, że firma faktycznie jest przyjazna pracownikom. Rozwój w firmie jest dla mnie bardzo ważny, dlatego jeśli to co piszecie jest prawdą to myślę, że będę aplikować. Czy firma ma swoją stacjonarną siedzibę, magazyn?

Nowa

Nikt tam długo nie wytrzyma. Byłam na rozmowie. Szef ma chyba problemy z ego. Udaje mądrego a sam inteligencją nie grzeszy

Zostaw merytoryczną opinię o Orllo Electronics Grażyna Gągolewska - Kąty Węgierskie

• Jak się pracuje w Orllo Electronics Grażyna Gągolewska?

Zobacz opinie na temat firmy Orllo Electronics Grażyna Gągolewska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orllo Electronics Grażyna Gągolewska?

Orllo Electronics Grażyna Gągolewska
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Olchowa 11
    05-126 Kąty Węgierskie