Opinie o Drabiny Higher (Monika Godlewska Higher) w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Monika Godlewska Higher. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Monika Godlewska Higher o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Godlewska Higher w Żarów

mały
Pracownik

super firma polecam

Slaw
Inne
@mały

Zamówiłem zagęszczarkę 15.11,2023 dzisiaj jest 04.12, 2023 i zagęszczarki nie ma i odzewu nie ma.????????

Julita Nowy wpis
Inne

Widziałam ogłoszenie dla pracownika działu logistyki ale musi być wystawione już dość dawno temu bo nie można w nie nawet wejść. A szkoda bo chciałam się dowiedzieć więcej o tym stanowisku. Zacznijmy od tego jakie są oczekiwania wobec kandydata, doświadczenie, kwalifikacje? Może ktoś ostatnio był na takiej rekrutacji i powie jak ona wygląda i z ilu etapów się składa?

elucha Nowy wpis
Inne

Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia. Facet od reklamacji niekompetentny nie potrafiący przez 3 miesiące załatwić prostej reklamacji. Przy próbie telefonicznego rozwiązania sprawy rozłącza się. To samo robi p. Godlewski, niespotykany arogant. Ostatecznie reklamacji pieca mi nie załatwiono i polecono, że mam się udać do sądu.

anonim Nowy wpis
Inne

Na jednej ze stron znalazłam ofertę dla pracowników w dziale logistyki, nadal można aplikować? Oferują pełny etat i to jest na plus, a jakie są konkretnie godziny pracy? Czy wszystkie obowiązki są zapisane w umowie? Jakie stawki na początek można się spodziewać? Piszą, że to początkujący w hierarchii.

mały
Pracownik

super firma polecam

Weronika
Inne
@mały

Widzę, że pozytywnie oceniasz firmę Higher, lecz Twoja opinia jest bardzo ogólnikowa. Na pewno byłaby bardziej pomocna, gdybyś napisał więcej szczegółów. Jakie są największe plusy firmy?

kaca&kaca
Kandydat
 Pytanie
@mały

mały, dlaczego polecasz, rodzina?

Wojtek
Inne
 Pytanie
@mały

Zgoda w 100% też polecam firmę Higher,współpracując od kilkunastu lat,żadnych problemów,towar zgodny z opisem,szybkie dostawy. Jeżeli są problemy,trzeba się skontaktować tylko,z "opiekunem"zamówienia i sprawy rozwiązuje pozytywnie-nie szukać nikogo innego. Proste prawda?Zresztą przy każdym zamówieniu,jest tzw.karta zamówienia,na której jest stale aktualizowany status jego i klient to widzi.

Slaw Nowy wpis
Inne
@mały

Zamówiłem zagęszczarkę 15.11,2023 dzisiaj jest 04.12, 2023 i zagęszczarki nie ma i odzewu nie ma.????????

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Monika Godlewska Higher? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku SPRZĄTACZKA (1/4 ETATU) - 530 wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(179 opinii)
Wyślij CV
logo firmy AI Marketing Specialist
Gdańsk
Gremi Personal Sp. z o.o.
(145 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Łódź
Albéa Poland Sp. z o.o.
(103 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(823 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Karolina
Kandydat
 Pytanie

Dlaczego regularnie firma szuka pracowników na różne stanowiska?

anonim
Inne
@Karolina

Nic mi nie wiadomo, by szukali regularnie. Jedno, co pewne, że wystawili ofertę, m.in. dla pakowacza. Propozycja zatrudnienia na UoP na czas nieokreślony. Jednozmianowa robota za 3600 zł brutto. Zastanawia mnie tylko, dlaczego wspominają, że chcą przyjąć osobę z dobrym stanem zdrowia? I jakie są warunki pracy oraz jej ilość, w porównaniu choćby do zarobków?

PIEC
Inne

Firma (usunięte przez administratora) Reklamacja na piec złożona w styczniu, do dnia dzisiejszego zero odpowiedzi. Powołałem rzeczoznawcę który po obejrzeniu pieca załamał się. Piec nie spełnia żadnych norm bezpieczeństwa, grubość ścianek pieca jest mniejsza o połowę od grubość blachy przy drzwiczkach. Brak info o producencie itp. Jeżeli nie chcecie wtopić pieniędzy, trzymajcie się od firmy z daleka.

Wubor1
Inne

Kupiłem zagęszczarkę płytową.Prawie 2.000zł. Postępując zgodnie z instrukcją przystąpiłem do uruchomienia. Nic z tego.Po korespondencji ze sprzedawcą wysłałem do serwisu.Okazało się, że sprawcą jest czujnik oleju o którym nie wspomina się w instrukcji i o którego istnieniu nie poinformował mnie pracownik. Instrukcja sugeruje poziom oleju w przedziale skali, natomiast czujnik wymaga napełnienia max. powyżej skali.Narażony zostałem na koszty 2x przesyłka . Mało tego sprzedawca nie poczuwa się do odpowiedzialności wynikajacej z niechlujnie opracowanej instrukcji sugerując(wbrew dowodom) iż nie wlałem oleju do silnika. O usunięciu oleju i paliwa na czas transportu pisałem w wyjaśnieniu załączonym do mszyny. .Sprawę skierowałem do Rzecznika Konsumentów. Wnioski proszę wyciągnąć samodzielnie.

Pytanie
 Pytanie

Czy w firmie Monika Godlewska Higher są regularne szkolenia pracownicze?

Weronika
Inne

Wiążą się jakoś z opcją awansu? Przyznam, że lubię się rozwijać, a nie siedzieć latami na jednym stanowisku. Uznają w ogóle awanse wewnątrz firmy? Czy szukają zawsze ludzi na zewnątrz?

Zygmunt
Pracownik

Zakupiłem wózek na drewno atrakcyjna cena w czerwcu 2022 roku oczywiście zapłaciłem do dnia dzisiejszego ani wózka ani pieniędzy pomimo kilku kontaktów e-mailem i rozmów tel. Odradzam i nie polecam.

Higher&Higher
Pracownik
@Zygmunt

Nie zatrudniamy i nie zatrudnialiśmy pracownika o imieniu Zygmunt. Zdarzają się za to klienci, którzy próbują naciągać firmę na dodatkowe profity, rabaty. Jeżeli klient jest niezadowolny i według niego firma nie wywiązuje się z zobowiązań zawsze może skorzystać z drogi sądowej. To nic nie kosztuje.

Wojtek
Inne
@Higher&Higher

Tak też mi się wydaje,ponieważ tyle razy co byłem i bywam,żadnego Zygmunta nie spotkałem tam!! Sam jestem klientem tej firmy i mam też swoich klientów-faktem jest,że zdarzają się klienci cwaniacy...ale cóż-samo życie!!

xyz

Tragiczny kontakt po reklamcji zakupu. Ignorują klientów.

Higher Żarów
@xyz

Dzień dobry, Zapraszamy do kontaktu celem wyjaśnienia sprawy. reklamacje@drabiny.info tel. 884 824 082

Andrzej
Inne
 Pytanie
@xyz

faktycznie, reklamacje są ignorowane, traktują kupujących jak (usunięte przez administratora) i naciągaczy, w moim przypadku zareklamowałem glebogryzarkę, zawleczki praktycznie zostały zniszczone po trzech godzinach pracy, uznano, że to normalne zużycie, maszyna na trzy godziny pracy? a co dalej? zakup nowego złomu? nie mają żadnych części zamiennych - taką otrzymałem odpowiedź - w domyśle: radź sobie sam.... chętnie przekażę zdjęcia uszkodzonych elementów... mój email wiejska33a@wp.pl

Wojtek
Inne
@Higher Żarów

Tak to szczera prawda-po kontakcie,ale z konkretną osobą wyznaczoną do tego,problemy ewentualne są pozytywnie załatwiane zawsze.

Pytanie
 Pytanie

Oferta pracy na Asystent/-ka do Drabiny Higher (Monika Godlewska Higher) pojawiała się w Praca.gov.pl, polecacie aplikować?

Wojtek
Inne
@Pytanie

Polecam spróbować,z tego co widzę jak tam jestem,jest miła i przyjazna atmosfera-ale braki kadrowe/wzmożony ruch i brakuje pracowników/. Ogólne wrażenie w biurze ogólnikowo,są b.fajne-sprawiają przyjazne,miłe wrażenie-więc ja np.bym z chęcią spróbował.

Agnes
Inne

Polecam firmę zamówiłam u nich rebska do gałęzi przyszedł caly i zdrowy oczywiście wszystko zostało sprawdzone przy Panu kurierze

Wojtek
Pracownik
@Agnes

TAK JEST Z CAŁYM ASORTYMENTEM,SAM ZAŚ DOŚWIADCZAM PODOBNYCH SYTUACJI I TYLKO POZYTYWNYCH NA TAK!!

1
Wojtek
Pracownik
@Agnes

Zgadzam się w 100%-też polecam .

1
Wojtek
Inne
@Agnes

Zgoda w 100% - też godna polecenia firma-sam od wielu lat,jestem bardzo zadowolony,z jakości towarów i wysokiej kultury obsługi. Najniższe ceny i bardzo szybka dostawa,w najniższych cenach-często darmowa!!POLECAM FIRMĘ HGHER z autopsji,wiem jak jest.

1
Wojtek
Inne
 Pytanie

NA ILOŚĆ SPRZEDAWANEGO TOWARU,MA PRAWO ZDARZYĆ SIĘ COŚ I TO NIE Z WINY FIRMY HIGHER-A JAK KTOŚ SPRAWDZI PACZKĘ-TO COŚ DZIWNEGO? RACZEJ NIE,TYM BARDZIEJ,ŻE PRZY KAŻDYM ZAMÓWIENIU/KARTA ZAMÓWIENIA/-KLIENT JEST INFORMOWANY O PRAWACH I OBOWIĄZKACH,JAK NALEŻY!!

Wojtek
Inne

ODKĄD WSPÓŁPRACUJEMY FIRMA MEGA JARD 2,Z HIGHER-TO PROBLEMY ZNIKNĘŁY I ZAKUPY TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. ZAPEWNE KONKURENCJA MOŻE ZAZDROŚCIĆ,WIĘC NIE DZIWIĄ MNIE NEGATYWNE KOMENTARZE,BEZ POWODÓW.... NADAL WSPÓŁPRACUJEMY Z TĄ FIRMĄ-JEST REWELACYJNA I PRAKTYCZNIE,WIĘKSZOŚĆ CO POTRZEBA-MAM OD RĘKI . POLECAM FIRMĘ;JEST PRZYJAZNĄ,BARDZO MIŁA I PROFESJONALNA OBSŁUGA,NA KAŻDYM ETAPIE WSPÓŁPRACY/ZAKUPÓW!!

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Monika Godlewska Higher?

kadry
Pracownik
@Pytanie

Trzeba wejść na drabinę, zejść, w dziesięć minut ją rozłożyć i w pięć złożyć. Pozdrawiamy.

Ewelina
Inne
@kadry

Haha, no to faktycznie ciekawy sposób, żeby się wykazać. ;) I ilu osobom udało się to poprawnie wykonać i znalazły tu zatrudnienie?

Okradziony
Inne

Przestrzegam potencjalnych klientów przed tą firmą "KRZAK"!!!!!!!! Od 30 marca do dziś 06 maja (usunięte przez administratora) nie zrealizowali zamówienia, nie oddali też wpłaconych pieniędzy!!!!!!! Wystawiają na sprzedaż towar nie posiadając go na stanie, to wirtualna firma KRZAK!!!!!! Kłamią że 90% zamówień realizują w 24 godz. KŁAMSTWO!!!! 100% moich zamówień nie zostało nigdy zrealizowane, a wpłacone pieniądze nie zostały zwrócone!!!!!! OSTRZEGAM, PRZESTRZEGAM, NIE WPŁACAJCIE im PIENIĘDZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)

Higher
Pracownik
@Okradziony

Zadeklarował Pan odbiór osobisty i otrzymał dodatkowo rabat 20%. Nie wiemy o co chodzi. Obsługa HIGHER.

Marek
Inne

Sprzęt, którym handluje firma jest dramatycznej jakości. System rozpatrywania reklamacji (usunięte przez administratora) Kierownictwo dramat !

BOK Higher
Pracownik
@Marek

Nasz sprzęt jest pierwszej jakości, a klient chciał wyłudzić drugą drabinę. U nas testerem jest Pan Marian, który waży 150 kg i wszystkie drabiny testuje.

Administrator

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny na stanowisko Pracownik Działu Reklamacji w firmie Monika Godlewska Higher? Jak oceniacie jego przebieg?

Wiesław
Pracownik
@Administrator

z 3 etapów, bezpieczne wejście na drabinę, zejście i montaż

Aga
Inne
 Pytanie

Zdecydowanie odradzam zakup czegokolwiek z tej firmy. Po wpłaceniu pieniędzy klient zostaje pozostawiony bez pomocy np w sprawie reklamacji. Brak kompetentnej osoby, brak osoby decyzyjnej. Maile i telefony bez odpowiedzi. Klient zostaje z problemem sam.Otrzymałam niekompletna przesyłkę i brakujący element musiałam zakupić na własny koszt! Kpina z klienta!

Administrator

Firma Monika Godlewska Higher poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Monter. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

waldek
Pracownik
@Administrator

Tak. Jest kurs montażu drabin i szkolenie BHP jak wchodzić i schodzić bezpiecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Godlewska Higher - Żarów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Monika Godlewska Higher?

  Zobacz opinie na temat firmy Monika Godlewska Higher tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Monika Godlewska Higher?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Monika Godlewska Higher
3.5/5 Na podstawie 20 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Armii Krajowej 74
  58-130 Żarów
 • NIP: 8862551914 REGON: 020361700
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Monika Godlewska Higher
Przejdź do nowych opinii