„Defalin” S.A

Świebodzice

Opinie o „Defalin” S.A

praca ciężka, duzo wymagaja, a płacą tyle co kot na płakał. Myśla ze płaca nam kokosy. raz dadzą podwyzke (max 20groszy) a zabiorą ci premie. Przerwy brak( kodeks pracy? nie w tej firmie) niektorzy to pieski majsterka gdzie mysla ze jak na kogos doniosą to im ulzy. starzy pracownicy czuja sie panami gdzie robota splywa na nowych...... na szczescie ten etap juz dawno za mna i nigdy do niego nie wroce, na moje szczescie

xxx

ja jestem zadowolony...trzeba robić swoje i jest ok

Ktoś taki

No właśnie jest źle!Najgorsze jest to ,jak się nie chce przyjść do pracy.A mi się nie chce.Nie mam motywacji.Nie mogę tego pojąć dlaczego w ten sposób tak traktujecie ludzi.Macie nas za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dajecie podwyżki.Super.Ale co z tego jak premia ucięta.Obudzicie się z ręką w nocniku.Jak odejdą właśnie Ci,którzy znają swoją wartość,a co się z tym wiąże,szanują pracę.Pozdrawiam.

ja

No i cóż.Zmieniłam zdanie.Nie polecam i co jeszcze dodam.Sama się będę żegnać.Zarobki się spieprzyły.Może kryzys?,a może .....sami nie wiemy.No bo po co nas uświadamiać?!.My mamy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za damski ch..!..O Szefowaj nie zmieniłam zdania.Spoko babka.Tylko ma złych doradzców.Mówią to co chce usłyszeć.Pajace!

Nikt
@ja 12.10.2016 10:41

W tym zakładzie masz zagwarantowane jedynie to, że nikt nie doceni Twojej CIĘŻKIEJ PRACY.

ja

A ja pracuję i nie narzekam.Zarobki dobre,nawet bardzo dobre.Socjal jakiś tam jest.Wiadomo ciężko.Ale jak chcesz pracować to będziesz pracować.Praca trzy zmianowa,czterobrygadowa.Trochę ludzie fałszywi,ale w dzisiejszych czasach to ciężko o przyjaciół w pracy,ale słuchawki na uszy i heja:).Ogólnie praca jest w porządku.

ania

a jeszcze jedno do ludzi pracujacych w defalinie zamiast w szatniach prowadzic głupie dyskusje miejcie odwage powiedziec to wszystko na zabraniach do pani(usunięte przez moderatora)

ania

praca jest ok zarobki nie najgorsze tylko niektorzy ludzie tam pracujacy sa jak psy majstra (usunięte przez moderatora)i pani dyrektor ludzie zamiast bronic siebie nawzajem , wspierac to tylko czekaja zeby na kogos doniesc a jak ktos sie nie spodiba co nie ktorym osoba to poprostu go zgnoją jak szmate . ludzie opamiętajcie sie trzeba miec troche honoru

anonim - 2009-03-11 12:19:32 Firma jak firma . :) Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;) Interesuje mnie poziom zarobków na produkcji?

Zostaw opinię o „Defalin” S.A - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Defalin” S.A