Opinie o Drabiny Higher (Monika Godlewska Higher) w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Monika Godlewska Higher. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Monika Godlewska Higher o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Monika Godlewska Higher w Żarów

Podobno pracując w firmie Monika Godlewska Higher można liczyć na zarobki 6200 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

janek

na kwartał

Weronika
@janek

Ok ale jaki rodzaj umowy? W sensie wiesz, umowa o pracę czy zlecenie?

janek
@Weronika

na początku się przyglądają, później etat

Weronika
@janek

Przyglądają :D A na jakiej umowie? Przecież bez pracować nie wolno

jola
@Weronika

jak nie jak tak

Kto

Oni również znają się na fachu :P lecz ogumienie maja (usunięte przez administratora):)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Monika Godlewska Higher?

mietek

na wiosnę

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Monika Godlewska Higher?

Mariola

Tak. Popijawy są tam najlepsze.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Monika Godlewska Higher? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku SPRZĄTACZKA (1/4 ETATU) - 530 wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Magdalena

Firma posiada w sprzedaży drabiny aluminiowe, drabiny magazynowe, rusztowania itp. Spółka została założona w 2006 roku. Chętnie przeczytam opinie od pracownika firmy, jakie doświadczenie trzeba posiadać aby pracować w tym miejscu?

wiesiek
@Magdalena

zasadniczo zawodowe wystarczy, troche trzeba być czytatym żeby coś tam podpisać

Magda

Czy wiecie kto zajmuje się reklamacjami?

jacek
@Magda

zasadniczo nikt, zalegają

kaca&kaca
@Magda

cieć z bramk

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Monika Godlewska Higher?

Małgosia

za nadgodziny pod stołem

Zofia

Omijać szerokim łukiem. HIGHER. ŻARÓW. Miała być drabina nowa, dobrze zapakowana, a przyszedł poobijany magazynowy leżak w podartej folii z odklejającymi się z uwagi na wiek piktogramami. Po otrzymaniu zwrotu (można sprawdzić na stronie DPD, 0000017974405T) twierdzą, że zwrot nie dotarł. Po dwóch tygodniach od zamówienia towaru nadal nie ma, po tygodniu od zgłoszenia uszkodzeń kasy nie ma. Przy składaniu zamówienia umieściłam informację, żeby starannie zapakować towar, a magazynier dowcipniś przykleił te uwagi do resztek folii, w którą zapakowana była drabina. Rozumiem, że któreś ogniwo w firmie może kiedyś zaszwankować, ale inne szybko starają się to naprawić. Tutaj mają to w nosie. Inna sprawa to umieszczanie przez HIGHER nielegalnych klauzul abuzywnych, np. że towar musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu czy kuriozalna informacja mailowa przesłana dopiero po zaksięgowaniu wpłaty, że po stwierdzeniu uszkodzenia przesyłki reklamację u przewoźnika składa tylko odbiorca. Ręce opadają. Przewóz ma reklamować osoba nie będąca stroną umowy przewozowej. Zamówienie nr 256423806.

Ryszard

Uważajcie na tą firmę i sprawdzajcie co wam przysłali.....mnie się nigdy nie zdarzyło bym dostał niekompletną dostawę a od tej firmy TAK ! Niestety trzeba zatrzymać kuriera i przy nim rozbebeszać paczki bo nie uwzględniają reklamacji. To jest kiepska firma ! Ryszard

Ryszard
@Ryszard

Firma Monika Godlewska Higher nie uwzględniła Twojej reklamacji mimo tego, że towar wyglądał zupełnie inaczej niż to, co zamawiałeś? Twój komentarz jest dla mnie bardzo zastanawiający, dlatego serdecznie proszę Cię o wyjaśnienie, jak to wszystko dalej wyglądało. Napiszesz?

Zosia

Cześć. Chciałabym się dowiedzieć ile firma liczy pracowników ?

WW

wszystko ok. Polecam tę firmę.

Klient

Uważać na firmę, nie uznają reklamacji. Zganiają wszystko na kurierów, kręcą, gubią się w wypowiedziach. Sprawa trafi do sądu...

Higher Żarów
@Klient

Dzień dobry, Jesteśmy rzetelną firmą. Celem wyjaśnienia prosimy o kontakt. reklamacje@drabiny.info tel. 884 824 082

Zostaw merytoryczną opinię o Monika Godlewska Higher - Żarów

• Jak się pracuje w Monika Godlewska Higher?

Zobacz opinie na temat firmy Monika Godlewska Higher tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Monika Godlewska Higher?

Monika Godlewska Higher
3.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Armii Krajowej 74
    58-130 Żarów