Mango Media Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Mango Media Sp. z o.o.

Iwona

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy? Co uważasz za plus pracy w Mango Media, a co warto według Ciebie zmienić?

wojciech

Nikomu nie polecam pracy na magazynie ! Kierownicy w tej firmie nie mają zielonego pojęcia o stanowisku które zajmują. Brak jakichkolwiek szkoleń z ich strony , brak jednego słowa pochwalajacego prace człowieka , które zmotywowałoby do lepszej pracy . Ludzie zatrudniani są na umowę o pracę po rocznej pracy na umowę o dzieło za psie pieniądze. Kierownicy okazują brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika. . Zero odzieży ochronnej nawet przy zatrudnieniu o umowę o pracę. Nie wiem jak ta firma może funkcjonować z taką banda niedoksztalconych kierowników na magazynie. Żenujące. Nikomu serdecznie nie polecam tej firmy !

wojciech

re

@Michalina no tpo w sumie jest raczej sporo prawda? a nie wiadomo czy mozna tutaj liczyc na jakie premie albo podywzki do tego po jakims czasie pracy?

@Karina

Ponoć szukają asystentów do działu który szuka produktów, ma ktoś doświadczenie ? Podobno bardzo duża rotacja...

ktos

praca chyba najgorsza jaka mogła być... miałam umowe o prace i zarobki szczerze nie powalały. Z pracownikiem nie liczą się nic a nic, na rozmowie było super wszystko - jeden weekend pracujący wychodziło ze tak ze jeden ale wolny i to czasami nie cały. Nigdy nie widzieli nic dobrego w człowieku jak nie ten to nastepny i hajda. Same zakazy nakazy zero wyjścia do pracownika z jakąś nagrodą nawet jeśli się należała to zawsze znalały się jakieś pretensje że coś było nie tak. Wieczne tłumaczenia czemu tyle przerwy się wykorzystało a czemu tyle takiej a czemu tu sie nie dzwoniło a czemu tu sie było tyle "bezczynnym". Żenada!

No no.
@ktos 28.04.2016 12:33

@ktos to chyba pracowalysmy w dwoch innych firmach. Owszem mieli pretensje za przerwy czy inne rzeczy. Ale kiedy ktos przekraczal wszystko. Bo wiadomo na 8 h pracy przy kompie przysluguje godzina przerwy w sumie. Wekeendy. Ja jakos w kazdy wekeend nie pracowalam. Jak nie chcialam. Jest cos takiego jal dyspozycyjnosc w ktorej sie okreslasz w jakie dni mozesz pracowac. I to funkcjonuje we wiekszosci firm na infolini. A poza tym jestes w pracy maja prawo cie rozliczac dlaczego siedzisz na bezczynnym.

Zainteresowana

Witam Wszystkich, zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Będę wdzięczna za informację jak wygląda rekrutacja na Telefonicznego Doradcę Klienta? Ile dni trwa szkolenie wstępne? Jaka jest stawka godzinowa? Za każda informacje z góry dziękuję

perk

Pracowałam w Mango krótko. Zostałam zwolniona po 5 miesiącach pracy z powodu "braku wolnych etatów" w dziale w którym zostałam zatrudniona. Według mnie zostałam zatrudniona ponieważ pojawił się konflikt pomiędzy jednym z pracowników a prezesem i ja zostałam zatrudniona by pokazać tej osobie, że jeśli nie będzie się zachowywać to zostanie zastąpiona. Z tego powodu od moich pierwszych dni w firmie byłam traktowana jak powietrze przez innych pracowników. Moja przełożona próbowała usprawiedliwić tą niemiła atmosferę mówiąc, że zatrudnione nowe osoby szybko zostają zwolnione i dlatego pracownicy starają się do nich nie przyzwyczajać. Jeśli zostałeś zatrudniony przez Mango staraj się podlizywać pracownikom, którzy tam są dłużej. Ja tego nie robiłam i wypowiedzieli mi umowę. Jedna rzecz na plus to, że płacili zawsze na czas. Jakiekolwiek benefity, które oferują ściągają z pensji, więc warte jest to nic. Moje doświadczenia w podsumowaniu to dużo stresu prowadzącego do niczego tylko zawodu. Nie staraj się być kreatywny i wychodzić z inicjatywą - pracownicy ze stażem nie będą zachwyceni.

MlbSlash

Jedni wielcy oszusci , dzis konczylem 3 dzien treningu , liderka powiedziala ze jako ze nowy jestem to dostane linie na ktora tylko beda ludzie dzwonic co chca zamowic bo na reklamacje za wczesnie dla mnie , i co sie okazalo? 8/10 rozmow to byly reklamacje i zamiast pogadac z ludzmi w sprawie reklamacji przez 3-4 minut to wyszlo gadanie nawet 10 minut z jedna osoba , bo zostalem tylko poinstruowany by uspokoic i zalatwic sprawe z klientem i godzine przed koncem szkolenia , liderka zawezwala i mowi , panu dziekuje dowidzenia , kompletnie nie wzruszona ze miala mi dac tylko linie na sprzedaz a nie na reklamacje i kompletnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miala ze okolo 1400 zl im zarobilem z zamowien a najwieksza norma dla osoby jaka widzialem bylo 10k na miesiac . kpina , istna kpina

NIUNIA

A ja pracowałam w tej Firmie wiele lat. Utożsamialam się z Firmą. Bardzo lubiłam moją pracę do czasu aż przyszedł nowy prezes. Wyjątkowy człowiek nie szanujący Polaków, mający ich za Śmieci. Cieszę się że mnie zwolnił. Dzięki temu mam do siebie jeszcze szacunek

Taaa....

A w jakiej pracy nie odpowiadasz za pomyłki ? Szkolenia są z pracownikami, siedzisz i słuchasz? Gdzie nie wykładają ci suchej teorii tylko słuchasz robisz sobie notatki. Nie to, żebym była babką z umową, pracowałam tam dość długi czas i na umowie śmieciowej. I jakoś nie narzekałam, dużo godzin, wolne miałam kiedy poprosiłam. godziny też różnie. Widocznie ktoś tutaj jest sfrustrowany, że kierownik go wywalił bo miał słabe wyniki. A wiadomo, jak ktoś ma złe wyniki to po co takiego trzymać.... Z prezesem się zgodzę..

wolny

Praca w tym przybytku to wielka porażka. Oferują pracę tylko na umowę o dzieło, obiecują umowy o pracę i zwlekają. Kierownictwo prostackie, wyszukuje sobie "psów gończych" do gnębienia ludzi. Żadnych warunków socjalnych, odpowiadasz za pomyłki, żadnych konkretnych szkoleń. Nie dajcie się zawieść słodkim słowom, Prezes z rodu chyba III rzeszy, w/g niego pieniądze nie są motywacjom do wydajniejszej pracy, tylko bat i poganianie. Przestroga dla wszystkich, coś Ci się stanie to nawet nie masz ubezpieczenia podstawowego, a teraz jeszcze zatrudniają przez agencję pośrednictwa pracy, czyli szukają najemników bez gwarancji na długoterminową pracę. Jestem wolny, dziwię się dlaczego tak długo trwała moja decyzja, nadzieja mnie zawiodła :)

Zostaw opinię o Mango Media Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mango Media Sp. z o.o.