Opinie o zooart.pl - ZooArt Marek Postrzech w Dęblin

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Zooart Marek Postrzech

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika ZooArt

Firma - Zarząd firmy

21.07.2023 09:07

Czym zajmuje się Państwa firma?

ZooArtikona wywiad

Firma ZooArt to zoologiczny sklep internetowy, który działa na polskim rynku od 2012 roku. Sklep zoologiczny został stworzony przede wszystkim z myślą o zwierzętach, takich jak koty i psy. Na uwadze mieliśmy także ich właścicieli, którym zależy na tym, aby czworonożnym pupilom zagwarantować odpowiednie pożywienie, umożliwiające optymalny rozwój. Teraz oferujemy także produkty dla: gryzoni, gadów, płazów, koni oraz zwierząt gospodarskich.

Jak wyglądały początki Państwa firmy?

ZooArtikona wywiad

Właściciel firmy z wykształcenia jest lekarzem weterynarii – do dziś prowadzi przychodnię weterynaryjną. Początkowo sprzedaż odpowiedniej karmy, witamin i akcesoriów dla pupili, była uzupełnieniem kompleksowej opieki nad zwierzętami w przychodni. Z czasem zrodził się pomysł przeniesienia sprzedaży do internetu, aby zdobyć szersze grono odbiorców. W ten sposób od lat dbamy o zdrowie pupili, sprzedając karmy najwyższej jakości – w Polsce i w wielu krajach Europy.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

ZooArtikona wywiad

Firma Zooart składa się z dwóch głównych obszarów: biura oraz magazynu wysyłkowego. W części biurowej wyróżniamy działy: Kadry i Płace, Zaopatrzenie, Logistyka, Sprzedaż, Marketing, IT oraz Obsługa Klienta. Na część magazynową przypadają działy: Kompletacji, Pakowania, Przyjęć i kontroli towarów. W związku z tym ZooArt jest stabilnym miejscem zatrudnienia dla ponad stu pracowników, a znaczna część z nich tworzy firmę od wielu lat.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

ZooArtikona wywiad

W związku z ciągłym rozwojem firmy systematycznie poszukujemy pracowników. Najczęściej potrzebujemy pracowników do kompletacji zamówień, a także operatorów wózków widłowych. Do biura również – co jakiś czas – szukamy pracowników do różnych działów. Zatrudniamy także osoby, które są na początku swojej kariery – szkolimy ich od podstaw. Zatrudniamy także specjalistów, posiadających konkretne umiejętności, niezbędne do pracy na poszczególnych stanowiskach.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

ZooArtikona wywiad

Rozmowy rekrutacyjne przeprowadzamy stacjonarnie. Za rekrutację odpowiada Kierownik danego działu we współpracy z działem HR. W zależności od zapotrzebowania, na daną chwilę poszukujemy pracowników do pracy na magazynie (osoby do kompletowania zamówień, magazynierzy, wózkowi) i pracowników biurowych (Zaopatrzenie, Sprzedaż, Obsługa Klienta).

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

ZooArtikona wywiad

W zależności od działu i jego specyfiki, proces szkolenia i wdrażania pracownika trwa od kilku do kilkunastu dni. Prowadzony jest przez kierownika działu lub pracownika z odpowiednio długim stażem pracy.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

ZooArtikona wywiad

Wiemy, że pracownicy są niezwykle ważną częścią każdej firmy. Staramy się zapewnić przyjazną atmosferę na każdym stanowisku pracy. Szkolimy nowe osoby, pomagamy zdobyć nowe umiejętności i wiedzę od bardziej doświadczonych kolegów. Dla części pracowników przygotowujemy systemy akordowe – tak, aby zaangażowanie było odpowiednio wynagradzane.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

ZooArtikona wywiad

Naszym celem jest ciągły rozwój i wychodzenie poza granice Polski ze sprzedażą oferowanych przez nas produktów. Planujemy również rozwój infrastruktury magazynowej i biurowej, aby poprawić nie tylko warunki pracy wszystkich pracowników, ale również jakość obsługi naszych klientów.Pracownik czerwona woda Nowy wpis
Pracownik

Po ponad roku czasu otrzymałem umowę o pracę na czas próbny oraz dostałem premie motywacyjną wysokości 50zl brutto i bardzo się cieszę z zaistniałej sytuacji

Monini Nowy wpis
Były pracownik
@Pracownik czerwona woda

To zostałeś doceniony z tą premią. Najniższa krajowa na konto a reszta 10 w kopercie pod stołem. Taka praktyka firmy nie zmienna od ładnych paru lat.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik

Jutro zgłaszam to inspekcji pracy wszystko. Zdj jak pala wiadra. Piją małpki wszystko żarty się skończyły

1
Banderowcy Nowy wpis
Pracownik

Banderowcy

2
Darek
Pracownik

Jestem zadowolony , ponieważ dostałem 2 gr podwyżki od zrobionej paczki super firma w czerwonej wodzie polecam i zapraszam

Ziemniaczek
Były pracownik
@Darek

Od zera do klasy średniej i to w kilka lat

Pracownik Biurowy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa rekrutacyjna została przeprowadzona w przyjaznej atmosferze.

Pytania

Zadawane pytania były merytoryczne, adekwatne do aplikowanego stanowiska

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Emi
Pracownik

,do tej pory nie dostałam paczkę ,wzięli pieniądze dostałam karmę z (usunięte przez administratora) workiem ,i śmierdząca cały tydzień czasu czekam na paczkę paczki nie dostałam,wysłali mi malutka paczkę cholera wie co to było i proszę i dzwonię o karmę o pieniądze ani karmy ani pieniedzy

3
Honorka
Inne

Ja akurat nie z pytaniem o produkcję a stanowisko Eksperta ds. Zakupów Strategicznych - Category Manager (Europa Centralna i Zachodnia). Jestem zainteresowana ale przed podesłaniem firmie swoich dokumentów, chciałabym wiedzieć co z zarobkami. Ktoś mi jest w stanie zareprezentować przynajmniej jakieś widełki?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Robotnik
Pracownik

Co za bajki ,kto pije zostaje zwolniony a tak to każdy jest trzeźwy

anonim
Inne

Szukają ludzi na magazyn do zbieranie i pakowania zamówień. Niby informacja jest że dają umowę o prace ale ktoś pisał że sporo osób ostatnio zwolnili. To aż taka rotacja i nie można się czuć stabilnie? Czy już się poprawiło i nie mam co się martwić.

Kacper
Pracownik
@anonim

Umowa zlecenie

asdf
Inne
@Kacper

To ciekawe skąd w ofercie takie informacje, mnie zlecenie za bardzo nie interesuje. Może umowa zlecenie to tylko tak na początek i po okresie próbnym wchodzi się na umowę o pracę? No i czy na zleceniu stawka w takim razie jest taka sama jak piszą w ofercie, tj. 3500 netto + premie?

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Hahahah, ale jak to, gdzie jest zimno? W przestrzeni gdzie pracują np. pakowacze, czy także w biurach, gdzie pracuje administracja? No i zimno, bo może tego wymaga produkcja i produkty. Wgl o jakich temperaturach mowa, to jest około 0 stopni, czy np. 10 stopni?

Kandydat
Kandydat

Witam widziałem ???? głoszenie do pracy w czerwonej wodzie i chciałbym się zatrudnić stąd pytanko mam czy jest już ciepło na hali bo widzę po komentarzach i słuchach od ludzi że jest mega zimno czy to jest już załatwione jeśli tak to proszę napisać i chętnie się przyjme

Normalny
Pracownik

Te komentarze na temat pracy w czerwonej wodzie są beznadziejne. Praca fajna pieniążki na czas pani kierownik jest w porządku porównanie do innych prac w zakładzie.(usunięte przez administratora)

Zuzanna
Kandydat

Wpadłam na stare ogłoszenie dotyczące stanowiska pakowacza ręcznego, oferta dodana była w 2019 r a zarobki na tamte czasy od 3000 zł, więc nieźle. Jak obecnie funkcjonuje to stanowisko i jak wzrosło wynagrodzenie? Wie ktoś?

Ja
Pracownik
@Zuzanna

To praca na akord, jak chcesz zarobić to nie masz czasu się w (usunięte przez administratora) podrapać. Średni poziom to dalej 3-4 tyś jeśli chodzi o stanowiska dla kobiet.

anonim
Kandydat
@Ja

3-4 tyś na rękę? A premie? Motywowani jesteście jakiś systemem premiowania? Zawsze to fajne jak do wynagrodzenia wleci kilka dodatkowych stówek...

1
Mo
Pracownik
@anonim

Twoja premia wynosi tyle ile zbierzesz zamówień. Nikt tu nie słyszał o jakieś premii. Kierownicy dodają marne grosze (usunięte przez administratora) na podział dla całej hali. A jeżeli chodzi o jakąś premie na święta to przy dobrych wiatrach i jak będziesz w pracy tego dnia to dostaniesz mączkę dropsów. (usunięte przez administratora)

123
Pracownik

Dziwne ze dużo osób pracuje tam od paru lat i im to nie przeszkadza i pracują dalej, zawsze znajdzie się ktoś kto chciałby 4tysiace za opierdalanie się xD

Łukasz
Inne
@123

Dokładnie, dostać 4 k bez akord i nic nie robić, albo robić nie wiele... no sorryy....

Oli
Pracownik
 Pytanie

Powiedz tylko dla kogo jeszcze szukać pracy xd? Każdy jest kowalem własnego losu, każdy musi o siebie zadbać a reszta niech martwi się o siebie

anonim
Inne

Kto więc takich pracowników przyjmuje i po co? Czy z tych wypowiedzi ma wynikać, że pracownik ma dużo robić i mało zarabiać, a wtedy będzie dobrym pracownikiem? Możesz wytłumaczyć, jak ten system akordowy jest zorganizowany?

Pracodawca

 Aktualność
ZooArt - gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem! 


W ZooArt wierzymy, że nasz sukces leży w połączeniu sił naszych wspaniałych pracowników i lojalnych klientów. Dziękujemy Wam obu za to, że każdego dnia tworzycie wyjątkową społeczność miłośników zwierząt.

Dla Naszych Pracowników:
Jesteście sercem ZooArt! Wasza ciężka praca, wiedza i pasja są kluczowe w budowaniu zaufania i satysfakcji naszych klientów. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i poświęcenie. Razem tworzymy miejsce, które jest prawdziwym domem dla każdego miłośnika zwierząt.


Dla Naszych Klientów:
Dziękujemy Wam za zaufanie i wybór ZooArt. To dzięki Wam możemy rozwijać naszą ofertę i stale dostarczać produkty najwyższej jakości. Wasze opinie i sugestie są dla nas niezwykle cenne i pomagają nam ciągle poprawiać nasze usługi.

Wspólnie Budujemy Społeczność:
W ZooArt wierzymy, że zarówno nasi pracownicy, jak i klienci, są integralną częścią naszej marki. Wasze doświadczenia, historie i miłość do zwierząt inspirują nas każdego dnia.


Zapraszamy do dalszego dzielenia się swoimi przemyśleniami, sugestiami i oczywiście do odwiedzania nas, aby razem celebrować naszą wspólną pasję do zwierząt!

Z miłością,
Zespół ZooArt GoWork
Ewelina
Inne

Dzień dobry. Nie polecam firmy, ponieważ otrzymałam drugi raz rozwalony produkt. Zapłaciłam za dodatek, którego nie otrzymałam.

Pracodawca

@Ewelina

Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta, tam z pewnością otrzyma Pani fachową pomoc.

Pracodawca

 Aktualność
Świąteczne Życzenia od ZooArt GoWork! 

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W tym magicznym czasie chcemy przesłać Wam serdeczne życzenia. Niech te święta będą pełne radości, miłości i spokoju. Mamy nadzieję, że każdy z Was spędzi ten wyjątkowy okres w gronie najbliższych – zarówno dwu-, jak i czworonożnych przyjaciół!

W nadchodzącym Nowym Roku życzymy mnóstwa wspaniałych chwil, zdrowia dla Was i Waszych pupili, oraz spełnienia marzeń, zarówno tych wielkich, jak i tych malutkich, codziennych.

Dziękujemy, że jesteście z nami i wspieracie naszą pasję do świata zwierząt. Niech każdy dzień przynosi Wam coś dobrego – mały gest, ciepłe słowo, a przede wszystkim wiele bezwarunkowej miłości od Waszych futrzanych przyjaciół.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku od całego zespołu ZooArt GoWork! 
Pytanie
 Pytanie

Jakie są warunki zatrudnienia w Zooart Marek Postrzech?

Nieznajomy
Były pracownik
@Pytanie

Wystarczą podstawowe umiejętności typu; czytanie i pisanie no i trzeba być silnym żeby dźwigać woreczki do 20kg.

Zeus
Były pracownik
@Nieznajomy

Praca jak każda inna ;) jak się chce to się zbiera dobrze i się zarabia ;) są tam kobiety które zbierają ponad 300 zamówień i nie jednego faceta zawstydza

anonim
Inne

Ile ludzi jak to nazywasz uciekło w ostatnim miesiącu? Jaka jest stawka za jedno zamówienie? Jest jakaś minimalna ilość zamówień, które trzeba zebrać? Często szukają nowych na miejsce ludzi, którzy odeszli?

anonim
Inne

Brakuje mi tu trochę opinii osób, które tam realnie pracowały, potrzebne mi się bardziej niż klientów w tej chwili :/ otóz znalazłem ofertę praxy na specjalistę ds. kampanii reklamowych. są podane dwa rodzaje umów, UoP i B2B, na tej drugiej o 2 tys więcej. No a odpowiedzialność się różni czymś? Za towary etc, to mam na myśli.

Beata
Inne

Jestem klientką sklepu od kilku lat i byłam bardzo zadowolona. Dobre ceny szybka dostawa. Niestety nie wiem czemu to zmieniło się na dużo gorsze: poprzednia dostawa uszkodzona i czekałam na paczkę tydzień!! Teraz też na to wygląda bo paczka od 3 dni ma status w przygotowaniu. Już mi się nie chce tam dzwonić bo tylko przepraszają a nic się nie zmienia. Przykre!

Nikt
Pracownik
@Beata

Aktualnie sklep przeżywa prawdziwe oblężenie pracownicy pracują 7 dni w tygodniu i robią co mogą . Jest tyle pracy że nie da się wszystkich wysłać na czas a za uszkodzenie paczki równie dobrze może odpowiadać kurier . ????

As
Inne
@Nikt

Taka prawda , pracownicy robią co mogą i przychodzą nawet w niedziele aby paczki wychodziły jak najszybciej

Alutka
Inne

Pomoc kuchenna nie przyda im się już? Jestem dyspozycyjna i chętnie bym przyjęła taką ofertę chociaż żeby sobie dorobić. Ale pokazuje mi jak wchodzę w oferty, że "nie jest już aktywna". Jeśli jednak jest jakaś praca o której nie wiem to na jaki etat? I jakie są obecnie godziny?

Pracodawca

 Aktualność
Szanowni Klienci,

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że to dzięki Wam, nasz sklep ZooArt, został uhonorowany w 14. Edycji Rankingu Sklepów Internetowych Opineo, zdobywając prestiżowe pierwsze miejsca w kategoriach "Zoologia" oraz "Megasklepy". Jest to wyraz Waszego uznania i zaufania, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność każdemu z Was za ofiarowane wsparcie oraz cenne opinie. To właśnie Wy, nasi drodzy Klienci, jesteście siłą, która pomogła nam osiągnąć ten wyjątkowy sukces. Wasze rekomendacje są dla nas nie tylko źródłem dumy, ale również motywacją do nieustannego rozwoju i dążenia do perfekcji. 

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, mogąc Wam towarzyszyć w tej niezwykłej podróży i cieszymy się, że Wy także jesteście integralną częścią rodziny ZooArt. Razem tworzymy coś wyjątkowego, a Wasze zaufanie i satysfakcja są dla nas największym wyróżnieniem.

Dziękujemy serdecznie i obiecujemy, że nadal będziemy pracować z największym zaangażowaniem, aby oferować Wam tylko produkty najwyższej jakości, doskonałą obsługę klienta i nieustannie podnosić standardy naszej działalności.

Z wyrazami szacunku,

Zespół ZooArt

Zostaw merytoryczną opinię o Zooart Marek Postrzech - Dęblin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Zooart Marek Postrzech?

  Zobacz opinie na temat firmy Zooart Marek Postrzech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Zooart Marek Postrzech?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Zooart Marek Postrzech?

  Kandydaci do pracy w Zooart Marek Postrzech napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zooart Marek Postrzech
Przejdź do nowych opinii