Opinie o SUPELO w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SUPELO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SUPELO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUPELO w Nowy Sącz

Samanta Nowy wpis

Cześć jakie warunki musi spełniać osoba co chce pracować jako sprzedawca odzieży? Jeśli jest taka możliwość, bardzo proszę o informację też, jak te perspektywy wyglądają. Byłabym zainteresowana.

Alicja W.

Rozmowa w przyjaznej atmosferze.

Weronika
@Alicja W.

Tzn, miałaś rozmowę o pracę u nich? Nie wiem co myśleć o tej firmie, same ogólniki tu i ofert w necie też brak. Powiesz coś więcej o rekrutacji? Gdzie wrzucają te ogłoszenia, bo chyba jakieś były skoro ciągle się nowe opinie pojawiają ;p

Alicja W. Nowy wpis
@Weronika

Oferty zazwyczaj pojawiają się na ogłoszeniach (usunięte przez administratora) natomiast ja poprostu przyjechałam zapytać o pracę i jest to jedno z niewielu miejsc gdzie miło wspominam rozmowę dlatego napisałam komentarz, bo uważam, że warto. Jak zalezy Ci na pracy zawsze możesz napisać @ z zapytaniem. Powodzenia!

Renata Nowy wpis

Jestem bardzo zaskoczona rozmową, miło i profesjonalnie. To miejsce poleciła mi koleżanka, czekam na wolny etat.

Irena Nowy wpis

Zatrudnienie na etat, urlop bez problemu. Polecam

Aplikowałeś do firmy SUPELO? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
Arleta Kmak

Pare lat lemu pracowałam sezonowo. Byłam zadowolona z wypłaty,a tmosfery i ogólnie przyjemna praca. Nie wiem jak teraz ale podejrzewam, że mogło zmienić się jedynie na lepsze!

Marzena
@Arleta Kmak

A jakie stanowisko u nich zajmowałaś i pracowałaś sezonowo dlatego, że później praca się skończyła, czy z własnej woli zakończyłaś współpracę? Ile wyciągałaś na takiej pracy sezonowej? Mogłabyś konkretniej opisać swoje odczucia?

Kornelia L.

Warunki pracy zadowoalające. Polecam!

Bronisław

Dobrze w miarę piszecie o pracy tam ale ja żadnych ofert nie mogę znaleźć. Nie wiem też, czy tak naprawdę mężczyznę mogliby zatrudnić hehe. Trzeba samemu tam się zgłosić do pracy? Może ktoś wie, czy dorywczo też można się załapać i tak być np. do sortowania towaru na telefon w określone dni? Pisaliście, że praca idealna dla kobiet ale mimo wszystko zapytam, co z męskim gronem zainteresowanych pracą :D

LAURA

Bardzo miła rozmowa

Zosia

Polecam współpracę i oczywiście asortyment.

Krystyna

Ja mam dobre doświadczenia. Polecam!

Kamila

Wybaczcie, ale te komentarze nie wnoszą konkretów, odpowiedzi na pytania brak. Czy można chociaż zapytać o to, czy będzie jakiś nabór na specjalistę e-commerce?

Eryka

Praca dla kobiet idealana, zwłaszcza jeżeli lubisz modę to czasem, aż przykro wychodzić do domu.

Renata
@Eryka

Bardzo dużo tu dobrych opinii, chciałabym jeszcze dopytać ile tak na prawdę można tutaj zarobić? Nie znalazłam takich informacji, poza tym, że kasa na czas

ALICJA

Od jakiegoś czasu jestem częścią zespołu i naprawdę tworzymy super team! Nie mogę na nic narzekać

Ilona
@ALICJA

Super, bo ja szukam obecnie info. Firma ma ogłoszenie na swojej stronie w internecie na pozycję Pracownik sklepu internetowego, obsługa Allegro. A ja szukam info o benefitach. Są tu jakieś stałe dodatki pozafinansowe?

Sandra

Jeden z najlepszych pracodawców w małopolsce.

Dorota
@Sandra

Co na to wpływa Twoim zdaniem? Zadowolona jesteś z zarobków? Nie ma zbyt dużej liczby nadgodzin?

Natan

Polecam

Irena

Oceniam pozytywnie.

Natalia

Dobra atmosfera, jasne obowiązki, wypłata zgoda z ustaleniami.

Tereska

Zawsze dostaje wypłatę na czas. Dal mnie to naprawdę duży komfort i myślę, że każdy się ze mną zgodzi.

Bożena
@Tereska

Z jednej strony komfort, z drugiej...nie sądzisz, że to obowiązek pracodawcy a nie przywilej? Byłoby fajniej dowiedzieć się czegoś o tym, jak płacą, a nie tylko sam fakt, że to robią

Kinga

Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje

Zosia

Bardzo sobie chwalę pracę w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o SUPELO - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w SUPELO?

Zobacz opinie na temat firmy SUPELO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUPELO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 94 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SUPELO
4.9/5 Na podstawie 114 ocen.

SUPELO