Opinie o SUPELO w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SUPELO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SUPELO o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUPELO w Nowy Sącz

Samanta Nowy wpis
Inne

Cześć jakie warunki musi spełniać osoba co chce pracować jako sprzedawca odzieży? Jeśli jest taka możliwość, bardzo proszę o informację też, jak te perspektywy wyglądają. Byłabym zainteresowana.

Alicja W.
Pracownik

Rozmowa w przyjaznej atmosferze.

Weronika
Inne
@Alicja W.

Tzn, miałaś rozmowę o pracę u nich? Nie wiem co myśleć o tej firmie, same ogólniki tu i ofert w necie też brak. Powiesz coś więcej o rekrutacji? Gdzie wrzucają te ogłoszenia, bo chyba jakieś były skoro ciągle się nowe opinie pojawiają ;p

Alicja W. Nowy wpis
Kandydat
@Weronika

Oferty zazwyczaj pojawiają się na ogłoszeniach (usunięte przez administratora) natomiast ja poprostu przyjechałam zapytać o pracę i jest to jedno z niewielu miejsc gdzie miło wspominam rozmowę dlatego napisałam komentarz, bo uważam, że warto. Jak zalezy Ci na pracy zawsze możesz napisać @ z zapytaniem. Powodzenia!

Renata Nowy wpis
Kandydat

Jestem bardzo zaskoczona rozmową, miło i profesjonalnie. To miejsce poleciła mi koleżanka, czekam na wolny etat.

Irena Nowy wpis
Były pracownik

Zatrudnienie na etat, urlop bez problemu. Polecam

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy SUPELO? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(179 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
(166 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
(7 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Zastępca Office Managera
Warszawa
Businessface Sp. z o.o.
(76 opinii)
Wyślij CV
Arleta Kmak
Pracownik

Pare lat lemu pracowałam sezonowo. Byłam zadowolona z wypłaty,a tmosfery i ogólnie przyjemna praca. Nie wiem jak teraz ale podejrzewam, że mogło zmienić się jedynie na lepsze!

Marzena
Inne
@Arleta Kmak

A jakie stanowisko u nich zajmowałaś i pracowałaś sezonowo dlatego, że później praca się skończyła, czy z własnej woli zakończyłaś współpracę? Ile wyciągałaś na takiej pracy sezonowej? Mogłabyś konkretniej opisać swoje odczucia?

Kornelia L.
Pracownik

Warunki pracy zadowoalające. Polecam!

Bronisław
Inne

Dobrze w miarę piszecie o pracy tam ale ja żadnych ofert nie mogę znaleźć. Nie wiem też, czy tak naprawdę mężczyznę mogliby zatrudnić hehe. Trzeba samemu tam się zgłosić do pracy? Może ktoś wie, czy dorywczo też można się załapać i tak być np. do sortowania towaru na telefon w określone dni? Pisaliście, że praca idealna dla kobiet ale mimo wszystko zapytam, co z męskim gronem zainteresowanych pracą :D

LAURA
Kandydat

Bardzo miła rozmowa

Zosia
Pracownik

Polecam współpracę i oczywiście asortyment.

Krystyna
Pracownik

Ja mam dobre doświadczenia. Polecam!

Kamila
Inne

Wybaczcie, ale te komentarze nie wnoszą konkretów, odpowiedzi na pytania brak. Czy można chociaż zapytać o to, czy będzie jakiś nabór na specjalistę e-commerce?

Eryka
Pracownik

Praca dla kobiet idealana, zwłaszcza jeżeli lubisz modę to czasem, aż przykro wychodzić do domu.

Renata
Inne
@Eryka

Bardzo dużo tu dobrych opinii, chciałabym jeszcze dopytać ile tak na prawdę można tutaj zarobić? Nie znalazłam takich informacji, poza tym, że kasa na czas

ALICJA
Pracownik

Od jakiegoś czasu jestem częścią zespołu i naprawdę tworzymy super team! Nie mogę na nic narzekać

Ilona
Inne
@ALICJA

Super, bo ja szukam obecnie info. Firma ma ogłoszenie na swojej stronie w internecie na pozycję Pracownik sklepu internetowego, obsługa Allegro. A ja szukam info o benefitach. Są tu jakieś stałe dodatki pozafinansowe?

Sandra
Pracownik

Jeden z najlepszych pracodawców w małopolsce.

Dorota
Inne
@Sandra

Co na to wpływa Twoim zdaniem? Zadowolona jesteś z zarobków? Nie ma zbyt dużej liczby nadgodzin?

Natan
Pracownik

Polecam

Irena
Pracownik

Oceniam pozytywnie.

Natalia
Pracownik

Dobra atmosfera, jasne obowiązki, wypłata zgoda z ustaleniami.

Tereska
Pracownik

Zawsze dostaje wypłatę na czas. Dal mnie to naprawdę duży komfort i myślę, że każdy się ze mną zgodzi.

Bożena
Inne
@Tereska

Z jednej strony komfort, z drugiej...nie sądzisz, że to obowiązek pracodawcy a nie przywilej? Byłoby fajniej dowiedzieć się czegoś o tym, jak płacą, a nie tylko sam fakt, że to robią

Kinga
Pracownik

Bardzo dobrze mi się tutaj pracuje

Zosia
Pracownik

Bardzo sobie chwalę pracę w tym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o SUPELO - Nowy Sącz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w SUPELO?

    Zobacz opinie na temat firmy SUPELO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w SUPELO?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 94 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SUPELO
4.9/5 Na podstawie 114 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
SUPELO
Przejdź do nowych opinii