SANGRE

Opinie o SANGRE

Edyta

@sdf Jakie jeszcze, Twoim zdaniem, zabiegi pracodawcy wpływają na jego atrakcyjność z perspektywy przyszłego pracownika? Czy możesz opowiedzieć użytkownikom forum o swoim doświadczeniu z SANGRE? Każda informacja będzie pomocna osobom, starającym się o pracę w tej firmie.

sdf

Skoro umowa jest w pełni respektowana @komfen, to przecież bardzo dobrze o nich świadczy. O legalne zatrudnienie jest dość trudno, a u nich to jest możliwe. To się ceni, zwłaszcza, że wynagrodzenie u nich i tak jest w pełni adekwatne do powierzanych obowiązków.

Zostaw opinię o SANGRE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANGRE