Opinie o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) w Wrocław

betinka

Polecam jako super pracodawcę . Dostałam robotę i niezła kaskę bo 1400 brutto ale ......po pierwsze , laski się nie myją a perfumują jakimś badziwiem i wali niemożebnie , po drugie , przyczepił się do mnie Michałek S i gania za mną do sracza damskiego śpiewając nieprzyzwoite piosenki . Po trzecie , (usunięte przez administratora) do których dzwonię po kaskę pędzą mnie jak burą sukę i nierzadko bardzo brzydko nazywają , po czwarte , wyłączyli ogrzewanie i nie dość że wali jak z murzyńskiej chaty to jeszcze (usunięte przez administratora) jak pod Kielcami

@betinka

Ładnie opisane Fortunato z Wrocławia .

Meg

Proszę powiedzcie jak wygląda praca w dziale egzekucji? Jak współpracuje się z przełożonymi? Słyszałam różne opinie... Proszę o dojrzałe odpowiedzi..

było, mineło
@Meg

Czytasz poniższe opinie i nadal chcesz aplikować? Jesteś masochistą czy desperatem?

tomaszek
@Meg

Jeżeli pragniesz częstych wizyt na policji i w prokuraturze przy zarobkach 2000 zł to praca jest dla Ciebie . Przy bardziej natarczywym nagabywaniu rzekomych dłużników dodatkowo wyhaczysz wyrok w zawiasach . Problem pracy polega na tym że nękasz ludzi nie mających zadłużenia i przy użyciu nacisku i nękania zmuszasz ich do tzw. niekorzystnego rozporządzenia .Wybór należy do Ciebie ale to nie Karpicki Kamil odpowiada za stalking a ten który nęka ,

Tolo

Nagrywać rozmowy telefoniczne z tymi krętaczami z Fortunato , zadawać pytania o ich dane osobowe , daty urodzenia , nazwiska imiona . Publikować na (usunięte przez administratora) , będzie można pośmiać się z tych ,, pracowników- '' - naciągaczy i ich kompetencji .

Bucik
@Tolo

A jak zweryfikuesz datę urodzenia pracowników? Wiesz ze każda próba mediacji i przyznane do długu przerywa bieg przedawnienia? Więc nie marudzi tylko grzecznie zapłac, nieuczciwy dluzniku

ble
@Bucik

nie sciemniaj. Uznanie dlugu jest w mocy tylko w zakresie dlugu, ktory zostal wskazany. Wiec nawet ogolnikowe przyznanie "jestem dluznikiem" nie uznaje zadnego dlugu, bo nie wskazuje o jaki dlug chodzi, na jaka kwote i termin. W tym momencie tez jestes dluznikiem, bo masz jakies (niewymagalne) zobowiazania do splaty. Twoj komentarz jest typowym kreceniem windykatorow opartym o polprawdy.

tolek
@Bucik

Bucik to kolejny naciągacz i wyłudzacz . Właśnie pokazał strach przed nagrywaniem i publiczną publikacją danych . Nagrywajcie i publikujcie , może w końcu trafią za kraty .

nie, dziękuję

Jeśli nie masz skrupułów i jesteś w stanie windykować zobowiązania sporne, przedawnione, wygenerowane różnymi trikami, zastraszać ludzi albo nimi manipulować to praca dla ciebie. Ale nie dla mnie, ja podziękuję.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Radca Prawny / Aplikant?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Gość BOND

Ogłoszenia wiszą a pomimo spełnienia wymogów nt nie dzwoni, więc kogo oni właściwie szukają ? !

Aleksandra
@Gość BOND

Jak rozumiem, aplikowałeś do Fortunato? Być może warto być cierpliwym i ktoś się z Tobą skontaktuje skoro spełniasz wymogi podane w ogłoszeniu. Rekrutacja może być nadal aktywna ponieważ w dalszym ciągu nie znaleziono odpowiedniego kandydata, nie sądzisz?

Tolek z ....
@Aleksandra

Pchają się drzwiami i oknami a końca kolejek chętnych do przestępczego rzemiosła nie widać . Puknij się w głowę kobieto .

Glu

Łosi :)

ewka z.....
@Glu

Masz rację , szukają Łosi do czarnej , brudnej i oszukańczej pracy . Nie polecam . Radzę trzymać się z daleka

Serafin
@Gość BOND

Może tylko ty uważasz, że spełniasz wymogi, dlatego nie dzwonią. Chętnych są setki i mogą mieć lepsze kwalifikacje, dłuższy staż w znanych firmach windykacyjnych, po 5-9 lat, a nie po 1-2 lata, do tego referencje, spore i długoletnie doświadczenie. Nie zawsze, to co nam się wydaje o samych sobie i nasza pewność siebie idzie z realiami i wymogami pracodawcy.

xxx
@Serafin

Dobrze napisane : "Nie zawsze, to co nam się wydaje o samych sobie i nasza pewność siebie idzie z realiami". Ha ha właśnie między innymi to zdanie " chętnych są setki " chyba odbiega od rzeczywistości. Chyba że autor uważa, że wrocławski rynek pracownika jest pełen desperatów ... Ale autor z pewnością ma dużą pewnośc siebie ;) i doświadczenie na bank.... Jak ktoś ma spore i długoletnie doświadczenie to nie idzie do pracy za minimalną + wizja (wizja tego że można zarobić premiami). To nie jest fajna firma. Dobra ewentualnie dla studenciaków żeby się zaczepić na chwilę.

Kordian
@xxx

Jak za minimalną? Po mieście krąży info, że płacą 2500zł windykatorom z innych firm jak chcą przejść, to jak to sie ma do tego że minimalna plus premie? Koleżanka tam poszła po roku pracy w innej firmie windykacyjnej i dostała 2500.

xxx
@Kordian

A to coś może sie ostanio zmieniło, jak 2500 podstawy to ok. Ale z tymi setkami chętnych to przesada.

@Serafin

Przestań bredzić i ludzi okłamywać .Gdzie masz te tłumy chętnych do naciągania ludzi i wyłudzania nienależnych pieniędzy ? Pracy uczciwej we Wrocku jest po kokardę i nie ma chętnych do waszej knajackiej profesji .

@Gość BOND

Szukają frajerów na kajak i kandydatów do celi więziennych

Xyz
@Bolek

ta firma to dno i wodorosty, atmosfera beznadziejna, ciągle rotacje

ewka

Wpisz w google Fortunato osz^^^^ci i wszystko jest jasne

Lucek 76

Aleksandra czy Marzena , weź na luz . Podobno myjesz się już raz w tygodniu i higiena Twoja jest już do przyjęcia . Chłopaki narzekają ,że majtki zmieniasz raz na tydzień . Lekka przesada . Aleksandra - majtki zmienia się codziennie

"S.B" inicjały

Proszę ich aby dali mi do telefonu jednego z tych leszczy.... Lider czy kto, to bym im powiedział, ale leszcze z liderka siedzą z podkulonymi nogami i się trzęsą, UPC Gdańsk zapraszam

@"S.B" inicjały

a co to ma wspólnego z opinią o pracodawcy?

Nati
@222

Pracodawca marny . Zespół(usunięte przez administratora) Nie polecam . Wrzuć w google ,, fortunato (usunięte przez administratora) ''

Aleksandra
@Nati

Użytkownicy forum szukają w tym wątku merytorycznych opinii na temat zatrudnienia w Fortunato. Nie muszą nic "wrzucać w google", ponieważ właśnie to forum służy do wzajemnej dyskusji na temat pracy w tym miejscu. Pamiętaj, by odpowiednio uargumentować swoje opinie. Krótkie i negatywne wpisy są zazwyczaj uważane przez użytkowników za komentarze konkurencji.

!!!
@Aleksandra

To, że siedzisz i robisz co do ciebie należy nie oznacza, że nie masz własnego zdania. Niekoniecznie musisz się ze wszystkim zgadzać i wszystkich wielbić za wszelką cenę. Tego właśnie się tam oczekuje. Jeśli nie chcesz się dostosować do fałszu i dwulicowości zapewne usłyszysz paplaninę motywacyjną lub odczujesz to na własnej skórze. Nie każdy komentarz to uszczypliwość, opinia naciąganego dłużnika, sfrustrowanego byłego pracownika czy konkurencji. Nie podcina się gałęzi na której się aktualnie siedzi, po prostu punkt siedzenia zmienia punkt wiedzenia. Nie jest tak kolorowo jakby szefostwo tego oczekiwało ale to oni tworzą tą atmosferę poprzez swoje przyzwolenie i to jakich ludzi dobierają. Usprawiedliwianie się na forum jest dobre tylko dla ludzi z zewnątrz, w końcu zawsze znajdzie jakiś kolejny desperat omamiony tą pseudo motywacyjną paplaniną.

...

Szczerze nie polecam pracy w Fortunato. W ostatnim czasie bardzo źle się dzieje w firmie. Wszyscy starzy pracownicy w ostatnim miesiącu złożyli wypowiedzenie, nowi przychodzą na chwile, a kadra kierownicza wydaje się nie zauważać, że jakikolwiek problem istnieje - co więcej, pogłębia go. Zacznijmy może od żenującej stawki podstawowej - średnio 300 zł brutto więcej niż najniższa krajowa, bez możliwości awansu, który jest tak pozytywnie "reklamowany" na rozmowie kwalifikacyjnej. W rzeczywistości przygotujcie się na bycie zwyczajnym korposzczurkiem, zachęcanym wiecznie perspektywą podwyżki, której nigdy nie zobaczycie. Do podstawy dochodzi oczywiście target, który wynosi 4% od tak odrealnionej, jak na warunki firmy, kwoty, że wyrabia go średnio 1-2 osoby w miesiącu. Druga sprawa - kierownictwo. Niekompetentne, z małą wiedzą, bardzo opryskliwe, wywierające ogromną presję i traktujące swoich pracowników jak zwyczajnych roboli. Czepianie się o wszystko, maile grupowe o najmniejszą głupotę, jak wspomniane niżej mleko do płatków jest tu niemal codziennością. Zebrania wyśmiewające pracę poszczególnych pracowników fundowane są z kolei średnio raz w miesiącu. Mobbing mobbing pogania. Jedyny trener CC został w ostatnim czasie wyrzucony bez powodu z dnia na dzień z pracy, przez co w firmie istnieje problem z brakiem szkoleń i aktualizacją wiedzy w temacie windykacji. W Fortunato dalej obowiązują praktyki łamiące wszelkie regulacje o ochronie danych osobowych. Pakiet socjalny - ubezpieczenie, opieka medyczna, czy MultiSport - tak, jak sobie opłacisz z własnej kieszeni. Jeżeli kandydata interesuje praca polegająca na użeraniu się z dłużnikami (warto dodać, że połowa ma już dawno przedawnione zadłużenia, o czym doskonale wiedzą i nie chcą płacić) i w dodatku z kierownictwem, które ma się za królowe świata, za śmiesznie niską stawkę - śmiało, aplikujcie. Ja już mam to na szczęście za sobą.

@...

Kto rzetelnie pracuje ten target wyrabia, a w żadnej firmie kierownictwo nie toleruje olewactwa i siedzenia na prywatnym telefonie.

Jupik
@???

To może niech kierownictwo samo przestanie siedzieć na prywatnym telefonie i robić zakupy online w godzinach pracy? Przykład powinien iść z góry.

@Jupik

Nie, każdy powinien wykonywać swoje obowiązki. Dla lenistwa i olewactwa nie ma wytłumaczenia.

Harry
@???

Prezes Wam każe pisać te wypociny, czy robicie to z nudów?

:>
@Harry

Cześć Marcinku, co TY tutaj robisz?

Ewa Jot
@???

lenistwo i olewactwo pracowników? chyba kierownictwa :-) przecież zamawianie butow i jedzenia z kfc nie należy chyba do obowiazkow kierownikow lub jezdzenie po prywatny samochod czy oglądanie mieszkania do wynajęcia :-)

@Ewa Jot

A do Twoich obowiązków należało podbieranie innym deklaracji, Dorotko?

Wojyuś
@???

Dorotka to ekspert w dziedzinie kradzieży deklaracji i kapowania

Kuku
@Wojyuś

Niósł wilk razy kilka, ponieśli i wilka.

Em
@...

W Fortunato wyrzucono bez powodu bardzo wielu kluczowych pracownikow...

??

Dorotka znowu się nie myła przez cały tydzień i smród był nie do wytrzymania . Co ona na tym Psim Polu wody nie ma ?

Jaka pensja?

Pn
@Gość

1930 brutto plus premia do 15%

kika#
@Pn

Ale rozrzutność . Ukrainka w moim sklepiku osiedlowym przytula 2600 na łapkę ...

anielka
@kika#

A u nas to i 4 tys. wyciągają jak dobrze pracują i się starają jak pszczółki . Nie to co gdzie indziej . I jabłka dają dla pracowników .Wszyscy jak pojedzą to rozwolnienie mają ale kierowniczka mówi że za dużo żrą i kible zamyka .

Czerwona

Nie, nie nie! Praca w tej firmie to czysty wyzysk. Niestety, jeżeli widzą, że jesteś obrotny i sprytny to zawalą Cię robotą pod sam sufit, bo skoro wyrabiasz 200% normy to możesz wyrobić i 500%... (siedzenie na nadgodzinach do 18 to standard). Ze zjawiskiem MOBBINGU pierwszy raz spotkałam się właśnie w fortunato. Nie tylko ze strony kierownictwa, ale również współpracowników. Wyśmiewanie, oczernianie, stawanie na głowie byle wydawać się wyższym to w firmie codzienność. Dodatkowo budynek ma poważne problemy z zagrzybiałą klimatyzacją co odczułam na własnym zdrowiu.... Reasumując - pracując w fortunato straciłam mnóstwo nerwów nie ucząc się przy tym nic nowego - praca w sądówce to czysta klepanina. Odradzam pracę w tym miejscu.

@Czerwona

Jak jesteś obrotny i sprytny to potrafisz odmówić. Jak się komuś obrabia zad to potem nie ma się co dziwić, że inni się tym samym odpłacają. Kolejna sfrustrowana osoba, której liderzy nie chcieli się podporządkować.

@Jaś Fasola

Czy to jest poważna odpowiedź? Jakim cudem mobbing, czyli oczernianie, wykazywanie nieprzydatności do pracy i podważanie kompetencji ma być czymś normalnym, bo "jak się komuś obrabia zad to potem nie ma się co dziwić, że inni się tym samym odpłacają" Co za chore myślenie! Mobbing to nękanie pracownika w życiu zawodowym przez systematyczne i powtarzające się negatywne, nieetyczne zachowania jednej osoby lub większej grupy, skierowane przeciw innej osobie. Celem jest poniżenie, ośmieszenie lub doprowadzenie pracownika do zwolnienia. Naprawdę uważasz, że to akceptowalne zachowanie w imię wet za wet? Właśnie tacy ludzie pracowali ze mną na co dzień... Kwestia podporządkowania się lidera jest niedorzeczna - nikt od przełożonego tego nie oczekuje. Za to pracownik oczekuje szacunku i możliwości rozwoju czego w tej firmie nie ma za grosz. Jeżeli ktoś chce zacząć tam pracę - odradzam z całego serca.

2be
@Czerwona

jak masz czas na pisanie opinii na gowork w godzinach pracy, to chyba nie jest aż tak ciężko?

bulba
@2be

a nie wpadliście na to, że ktoś może wziąć wolne i dlatego sobie pisze w godzinach porannych? Potwierdzam należy unikać raczej tej firmy. nie chodzi o sfrustrowanych pracowników a raczej o brak wykształconych i doświadczonych kierowników, którzy poprowadziliby te firmę do sukcesu. Przy dobrych kierownicach nawet przy ciężkiej pracy pracownicy nie będą narzekać. A mobbing tam jest na prawdę powszechny. przykro stwierdzić.

@Czerwona

Czerwona, sama sobie przeczysz. Skoro pracownik dostaje zgodę na nadgodziny to jak jednocześnie mogą być podważane jego kompetencje i wykazywanie nieprzydatności? To stoi w sprzeczności. Co do dalszej treści Twojej wypowiedzi: gratuluję zapoznania się z definicją mobbingu. Wet za wet to knucie i spiski, które propagowałaś, obrabiałaś zad innym i szczułaś poszczególne osoby na siebie, gdy się dogadali i przekonali, że jesteś mącicielem to nagle ośmieszają Cię i poniżają? Logika na wysokim poziomie. Rozwój- ścieżki kariery w Fortunato są ściśle określone na początku i wiadomo jak postępuje rozwój. Dystansu życzę.

2be
@bulba

W pełni się z Tobą zgadzam, ale w ten dzień tylko kierowniczka była na urlopie (?). Reszta opinii niestety w 100% zgodna z prawdą...

tekla
@Czerwona

a mi tam klimatyzacja się podoba przynajmniej nie czuć koleżanek z biurek obok..

@Jaś Fasola

Gratuluję wybiórczego rozumowania. Skąd taki jad w kadrze zarządzającej? Zarzuty zupełnie wyssane z palca i oszczerstwa rzucane bardzo odważnie. Skoro wypowiadam się anonimowo, to skąd ta pewność, że komukolwiek źle życzyłam? Niestety, patrzy się przez swój pryzmat, dlatego bardzo ci współczuję. Wiadomości pisane są w godzinach porannych, gdyż na szczęście nie pracuję już w tej firmie i obecnie mam ruchomy czas pracy.

@2be

Wiadomości pisane są w godzinach porannych, gdyż na szczęście nie pracuję już w tej firmie i obecnie mam ruchomy czas pracy. Pozdrawiam.

@tekla

Dokładnie takie wypowiedzi w pracy były nie do zniesienia. Żałuję, że nie podjęłam bardziej zdecydowanych kroków prawnych, kiedy słyszałam takie komentarze na swój temat, albo znajomych z innych zespołów. Bo zdarzało się to zbyt często. Ja postanowiłam po prostu odejść z pracy, ale powinnam pojąć odważniejsze kroki. Bo nigdy wcześniej i nigdy później nie spotkałam się z takim zachowaniem...

@Czerwona

Skoro sugestia, że powinnaś zadbać o higienę jest dla Ciebie prześladowaniem to źle rozumujesz prawo. Czerwona to TY sobie jakieś bajki układasz o prześladowaniu. Nie jestem z kadry zarządzającej a szeregowym pracownikiem. Oszczerstwa? To Ty bardzo odważnie szafujesz słowami, w których oczerniasz firmę i współpracowników. A gdy wykazuje się nieścisłości to pomijasz. Chcesz zatem powiedzieć, że nigdy na nikogo i do nikogo nie mówiłaś źle o współpracownikach? Nie rozmawiałaś pokątnie z poszczególnymi a następnie jechałaś na drugich?

@Jaś Fasola

Wydaje mi się, Panie szeregowy pracowniku, że jednak żółć zalewa pańskie oczy. Nie, nigdy nie obgaduję nikogo za plecami, bo jeżeli mam coś do powiedzenia to mówię to prosto w twarz. Co do higieny osobistej to zostawię to bez komentarza, bo przytyk w tym zakresie jest na okropnie niskim poziomie.... I tak, mówię bardzo poważnie o bardzo poważnym problemie w tej firmie jakim jest mobbing. Dokładnie znam znaczenie swoich słów oraz definicję tego zjawiska i z całą stanowczością stwierdzam, iż byłam ofiarą mobbingu w fortunato.

Jasiek
@Czerwona

Żółć? Nie. O mobbingu decyduje sąd, na razie rzucasz tylko słowami, które nie mają pokrycia. Z Twoich słów wynik tylko tyle, że każdy może powiedzieć: Tl doznałem mobinggu. Instytucja, która decyduje czy to Twoje wymysly jest sąd. W przeciwnym wyrazie to są tylko urojenia.

@Jasiek

W fortunato mają miejsce czyny noszące znamiona mobbingu. Nie jest to niczym odkrywczym dla osób, które miały styczność z tą firmą. Nie mam nic więcej do dodania w sprawie, wydaje mi się, że wyczerpałam temat. Samo wracanie do tamtego okresu jest dla mnie nieprzyjemne.

@Czerwona

To zgłoś to do sądu. Kara im wymierzona może ich czegoś nauczy.

kika#
@tekla

Nie przesadzaj . Jedna się myje dwa razy dziennie . Wiesz o kim piszę ?

Lady Mleczyk

(usunięte przez administratora) Wyłudzają dane!!!

Dłużnik 11

Musiałam Fortunato spłacić dług spóźniłam się że spłata można się było z nimi dogadać jeżeli chodzi to jest okej zobaczymy czy za parę miesięcy nie przyjdzie mi znowu coś do zapłaty ale konsultanci są na prawdę bardzo mili i wyrozumiali.

jozef
@Dłużnik 11

a którzy konsultanci sa tacy ojk ? Czyli nie są przestępcami ?

Opal

Pomocne bardzo będą nagrania rozmów z nękającymi pracownikami , nazwiska i daty

Opal
@Opal

Wkradła się błąd w adresie email poprawny to info@stopwymuszeniafortunato.pl

Prawda
@Opal

Fortunato S.A. nie zajmuje się chorobami psychicznymi, podobnie jak portal GoWork służący do wydawania opinii o firmie PRZEZ JEJ PRACOWNIKÓW, a nie przez zadłużone osoby z syndromem wyparcia, w tym przypadku swoich niespłaconych należności.

trada_

Zamiast pracy w Fortunato możesz wymuszać normalnie- na ulicy lub w domu . Dopadasz człowieka przed swoim domem/mieszkaniem i mówisz mu, że jest Ci winny kasę. I idziesz za nim aż się wystraszy i odda co ma. Wtedy się odwracasz i szukasz następnego frajera. Zasada działania ta sama, a nie musisz dojeżdżać do pracy, ubierać się specjalnie, godziny pracy masz wg swojego uznania i na koniec masz świadomość, że nie pracujesz dla żadnej mafii i nie musisz fundować prezesowi apartamentów .

@@ritka

w Sejmie trwają prace które od stycznia 2019 roku wprowadzą zapis o karze więzienia do 5-ciu lat za nękanie telefoniczne . Oczywiście to nie fortunato i Karpicki pójdzie siedzieć a Ci którzy dzwonią . Nagrywajcie ich i zapisujcie numery telefonów . Czas skończyć z tym dziadostwem .

Pszczółka Maja

Zupełnie nie rozumiem dlaczego tyle złych opinii. Dyrektor akurat jest w porządku i wcale się nie wywyższa, tylko ma pasję w tym co robi. A jeśli ktoś zazdrości, że jest dyrektorem...to cóż ktoś nim musi być. Atmosfera na CC jest super, porównajcie ultimo, kruk itp. Socjal, pracownicy też fajni. Przyjmują nowych i Ci nowi też spoko ludzie. Ja polecam tam pracę :). A malkontentom zawsze pod górkę :(

BS

Bandyci z pasją?

incognito
@Pszczółka Maja

Maya the bee i pszczółka Maja niezbyt sprytnie , ale HR pewnie dumny :)

@BS

Hahaha bandyci??? Widzę że dłużnik się wypowiada... nieoddawanie pieniędzy dla Ciebie jest ok? Znam kilka osób które tam pracują i chwala sobie atmosferę i sposób podejścia do pracownika jak tylko będzie okazja to się tam przenoszę

zmotywowana

Dłuznikiem możesz być i Ty. Zawsze trzeba być człowiekiem. Nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!!!

Twice Likey
@incognito

@incognito W Fortunato nie ma działu HR. Dział HR kosztuje pieniądze. Nie wydajesz pieniędzy na zasoby ludzkie, jeśli nie szanujesz zasobów ludzkich.

IWO@PL.

CO TY WIESZ O ŻYCIU CWANIACZKU.DORABIACIE SIĘ NA CZYJEJŚ KRZYWDZIE,MÓJ DŁUG U WAS URÓSŁ PIECIOKROTNIE,TAKIE KOSZTY SOBIE LICZYCIE,WPIS HIPOTEKI ZROBILISCIE BEZ SPRAWDZENIA CZY TO MOJE CZY NIE,ALE DZIĘKI BOGU BRAT ZAŁOZYŁ SPRAWĘ W SĄDZIE I WSZYSTKO SIĘ WYJASNI,NICZEGO NIE ZAJMIECIE.A MOŻE WEŻMIECIE MI JEDNO DZIECKO W ZASTAW BO NIC INNEGO NIE MAM,,,,,OSZUSTY,,,,,

Megi
@IWO@PL.

Ale jak się długów nie spłacało to się nie było oszustem?

On
@IWO@PL.

Banda oszołomow

jestem za samosądami
@Pszczółka Maja

Ja nie rozumiem jak można do dzwonić z windykacją do kogoś, kogo się nie zna i na kogo nic się nie ma. I (usunięte przez administratora) typu "możliwe postępowanie sądowo-egzekucyjne" w stosunku do ludzi o których nic się nie wie. Bo numer z bzy kupionej w kwiaciarni internetowej?

kiskis
@Pszczółka Maja

Pszczółka Maja to żona prezesa, ta od zamówień ,zwana w Fortunato jako ,,królewna "

we

Zwyczajne (usunięte przez administratora) i hołota żyjąca z wymuszeń nieistniejących długów . Nie daj się zwieść .

Pomocny

Wypłakali się już wszyscy?? Jedni i drudzy maja swoje racje bo racja jest jak du*a, każdy ma swoją. Windykacja nie jest prosta i żaden dłużnik nie wypowie się pochlebnie. Zasada jest prosta każdy z Nas ma zobowiązania i każdy musi je spłacać!! Oczywiście są sytuacje losowe ale Szanowni Państwo zawsze można się dogadać, wystarczy chcieć!!!

tolek
@Pomocny

Pomocny ,Problem wasz polega na tym że nie jesteście firmą a zwyczajną grupą przestępczą wymuszającą nieistniejące i urojone długi .

@betka

Pracowałam 6 miesięcy w windykacji polubownej i zdecydowanie ODRADZAM . W walce o połączenia przychodzące wydłubią ci oczy i obrobią (usunięte przez administratora) . Dzwoni tu najwięcej frajerów którzy nie maja długów a chcą coś zapłacić . Łatwo durniów urobić i zmanipulować . Jedyna szansa na premię .Niekompetentni kierownicy i dyrektorzy , opierdzielają się na potęgę do kwadratu :) Plotki i obrabianie (usunięte przez administratora) żonie Prezesa i innym to codzienne zadanie kadry kierowniczej Fortunato . Nie polecam

Wojyuś
@@betka

Iza się na ciebie krzywo patrzyła? Doroty juz nie ma to z gatunku wkurzajach została tylko ona. Ewentualnie jest jeszcze ta okrągła od ugody. Nawet nie pamiętam jak się nazywa

Ciekawe

Dzwonią do mnie jakieś dziewczęta i chcą wielką kasę, pytam... Jakie macie na sobie gacie, a tu zapłać 300zl. Hehe

xyzlena
@Ciekawe

Dzwonią, bo nie płacisz, prostaku

Zostaw merytoryczną opinię o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)?

Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)