Opinie o ROTOMAT Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie ROTOMAT Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ROTOMAT Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROTOMAT Sp. z o.o. w Wrocław

nie szanują pracowników tylko śledzą przez kamery nawet w szatni tyłki oglądają

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Jakie wartości są cenione w ROTOMAT Sp. z o.o.?

Joda Nowy wpis
Klient

Czytam że tu takie samo (usunięte przez administratora) jak w Zaberdze

Czy w ROTOMAT Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

@Pytanie

Pracownicy fizyczni tak. Pierwszy miesiąc potem umowa o prace.

Irena Nowy wpis
@pracownik

A jak wtedy zmieniają się warunki zatrudnienia? Czy różnią się przy przechodzeniu na nową umowę? Co firma wtedy oferuje? Może można liczyć na wyższą stawkę czy jakieś dodatkowe premie/benefity w Rotomacie? :D

Irena Nowy wpis

Jakich szkoleń i jak często może się spodziewać pracownik fizyczny w Rotomacie? Czy są one z różnych obszarów czy ściśle związane z wykonywaną pracą? Czy ich koszty pokrywa w całości pracodawca?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Zastępca kierownika działu oznakowania pionowego w firmie ROTOMAT Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

robin z sherwood
Kandydat
@Pytanie

Oczywiście, że tak. Ja nie wystartowałem, jak pierwsze co badań nie zrobiłem. Ogólnie czytam te wpisy niektóre i pompę mam, z tych co wpisują tu te śmieci. Oderwani od rzeczywistości, marzyciele co próbują zasugerować i zaoferowac coś światu. Tu w Poznaniu też takich mamy. Płyny do dezynfekcji byly i sa. Praca może nie jest w stylu łał, bo jednak smigasz na ulicy, sprzatasz i dbasz o swoje obiekty, 2 razy do roku ogarniasz przepusty, inni robią strefy na mieście, następny dział pracuje na rzecz aquanetu itd itd... Czasami sue człowiek wręcz (usunięte przez administratora) bo tak jest, ale to są nietuzinkowe pracę. Zresztą jak wszędzie... Najlepiej (usunięte przez administratora) na forum jak to jest i to i to i tam to...zmienił samochoD i Jeździ nowym samochodem ???? ???? raczej konno nie przyjedzie POD FIRMĘ???? . Ale nikt nie napisze, że przez 8 godz pracy Jeździ i siedzi w tym samochodzie 3 godz, rozpakuje się zacznie pracę i w sumie przerobi 4 godzin max 5godz i musi wrócić na baze. To idz najlepiej na hale gdzie musisz wszędzie odbijac karte, na kibel, na przerwę, po przerwie, fajki itp. Więc Panowie??!! "dobra kończę bo i tak większość z was tego nie ogarnie, co tu napisałem. Oznacze sb jako KANDYDANT, ale to tylko dlatego, że wolę iść w górę niż oglądać się, kto czym nowym jeździ z biura. Ogólnie kończę, moja opinia jest pozytywna, SALUT!!

nie szanują pracowników tylko śledzą przez kamery nawet w szatni tyłki oglądają

Artur
@pracowniczek

W jaki sposób objawia się ten brak szacunku o którym mówisz? W większych firmach kamery muszą obserwować jak idzie praca zespołu, to normalne. Powiedz mi proszę czy w firmie można liczyć na jakieś szkolenia i kursy?

@Artur

Tak

normalny
@Artur

Ustawa wyrażnie informuje gdzie mogą być kamery zamontowane tu ewidetnie w rotomacie jest łamane prawo , jest łamane prawo do dóbr osobistych

Tomala
Kandydat
@pracowniczek

Dostałem zaproszony na rozmowę o pracę czy warto się wstawić na to spotkanie.

Tomala
Klient
@pracowniczek

Jaka płacą ja pracowałem w podobnej firmie i miałem 4300 na etacie a wreh firmie jaja stawka.

Krystyna
@Tomala

Czy ostatecznie zdecydowałeś się pójść? Jeśli tak, może opowiesz jak wygląda sama rozmowa kwalifikacyjna w Rotomacie? Zastanawiam się, z ilu etapów składa się rekrutacja. Jest prowadzona w całości zdalnie, czy w klasyczny sposób?

xXx

Obecna stan w firmie to wyglda tak ze w biurze zaledIe pracuje 5 osob reszta w domu.Natomiast jesli chodzi o pracownikow fizyczncyh sie zapomnialo ktorzy robia na nie na nich.Robia bez zadnych srodkow do dezynfekcji i zabespieczenia jakiego kolwiek,l. Dla firmy liczą sie tylko pieniadze.A nie zdrowie pracownika.Brak plynow do dezynfekcji dłoń, o maskach nie wspomne. Zero zachowania srodkow ostrożności. A jednego prezesa dopiero zona wrocila z wakacji gdzie jest epidemia a prezes chodzi sobie po firmie jak by sie nic nie dzialo....

@xXx

Nie kłam, bo są płyny z dozownikami i duże baniaki z wodą z kranikiem i mydłem na każdym aucie.

weti

Jest jedna osoba nie dostanie koronowirusa na bank cały czas jest odkażony wewnętrznie

Paulina
@weti

@weti Trudno mi się domyślić co chciałeś przekazać. Powiedz mi proszę, czy osoby bez doświadczenia tak jak ja maja szansę na zatrudnienie w ROTOMAT?

olek

brak dyscypliny

pracowniczek

własnie bez podstawy z szaczunkiem oskarżony został jakiś czas temu pracownik lakierni nikt go nie przeprosił odszedł sam

Paulina
@pracowniczek

Rozumiem. Jestem jednak ciekawa, o co właściwie został oskarżony ten pracownik. Dobrze byłoby, jakby sam zechciał zabrać tu głos i opisać tę sytuację. Ty pewnie sam pracujesz w ROTOMAT. Jak oceniłbyś atmosferę, ale między samymi współpracownikami?

Mlody

Omijajcie tą firmę z daleka płaca stary pracownik 2000tys nowy 2500tys na rękę.wyzysk człowieka za marne grosze

Byly
@Mlody

Widzę że od lat nic się nie zmieniło

@Mlody

Czy wskazane przez Ciebie kwoty to podstawy wynagrodzenia poszczególnych pracowników? Myślę, że warto doprecyzować, czy oprócz stałej podstawy, istnieje możliwość wypracowania również dodatkowej premii, bądź dorobić sobie poprzez nadgodziny. Ta informacja będzie pomocna dla wielu osób, które dopiero zastanawiają się nad złożeniem swojego CV do firmy ROTOMAT.

Ciekawski
@Mlody

I jak? Zmieniły się wypłaty na korzyść pracownika po nowym roku?

Mlody
@Ciekawski

To zakazy kto co ma na myśli pracowników... tych biurowych czy fizycznych

Artur
@Mlody

Pracujesz obecnie w firmie ROTOMAT? Jeżeli tak, to może mógłbyś podzielić się z nami informacją na temat tego, czy obecnie firma daje szanse zatrudnienia osobom młodym bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym wiedzieć, czy takie osoby mają w ogóle szanse zatrudnienia, chociażby na staż? Proszę, abyś przedstawił, co wiesz na ten temat.

xXx

Witam .... Minol kolejny rok powiem tyle że z tej firmy nawet kierownicy zaczynają uciekać... nowych pracowników jak nie ma tak nie ma ... A co do nadgodzin jak człowiek robi to potem musi się prosić albo ci wypłaca tak że się nie dołączysz... co do wynagrodzenie to prawda nędzne podejdź na typu paru groszy... śmiech na sali .... A co do kierowników jak co roku dywidendy biorą... A człowiek ile by roboty by nie zrobił wiecznie jest mało .... po za tym nowe samochody dla kierowników to sa ...A żeby zadbać o pracownik to lipa .... po za tym nikt głośno o tym nie mówi bo się boją... to tyle na temat tej firmy ... szczerze nie polecam i omijanie ja ok się da ....

@xXx

Już dosyć dawno nikt nie zabierał tu głosu na temat firmy ROTOMAT jako pracodawcy. Bardzo Ci zatem dziękujemy, że zdecydowałeś się to zmienić. Widzę jednak, iż masz sporo zarzutów wobec tego pracodawcy. Inne osoby mogą mieć nieco inne zdanie. Czy przyjmują tam tych, którzy posiadają niewielkie doświadczenie zawodowe? Jak uważasz?

Agnieszka

@Lucek24 wypowiedzi takie jak Twoja poniżej są usuwane, ponieważ łamią regulamin forum. Zawierają wulgaryzmy oraz obrażają innych. Komentuj pamiętając o zasadach serwisu https://www.gowork.pl/regulamin

re

Zachowanie kierowcy samochodu 39 który usuwał znaki w Poznaniu 06.06.2018 godz 21.30 karygodne zero szacunku do czasu i faktu iż dzieci śpią o tej porze .Nie wspominając już że niszczył nie swoją własność rzucając znaki i płyty betonowe na auto.

chyba nie dam rady

halo cos ucichło o Rotomacie to dobrze? czy jest tak źle Mam propozycje pracy w tej firmie na dziale budowlanym Może kilka opinii jacy ludzie jaki zarząd kierownik itp. To prawda że nikt nie chce pracować i Ukraińców przyjmują? Podobno stawki wciąż takie same Co wybrać bo mam jeszcze do wyboru Elektrotim

Agnieszka

@Lucek24 użytkownik @Agnieszka nie sprecyzował nawet o jakie stanowisko chodzi, a poszukują też osób do biura. Także @Agnieszka mogłabyś sprecyzować o jakie stanowisko Ci chodzi w firmie ROTOMAT? Z tego, co widzę rekrutacja jest obszerna: http://rotomat.pl/praca/. Czy to któreś z tych stanowisk? Jeżeli się określi prędzej jakiś użytkownik będzie potrafił Ci pomóc.

Agnieszka

Jak wyglądają pierwsze dni w firmie nowego pracownika? Możecie podzielić się jakimiś opiniami?

rftgr

ale oby to była rawda bo akurat amtosfera w pracy przynajmniej dla mnie jest bardzo istotna wręcz bym powidizla ze idzie w parze z tym jakie sa zarobki oferowane i jakie warunki sa w firmie ne wiem jak u was

Fik

Nie narobisz się,tylko warunki atmosferyczne przeszkadzają. Spoko ludzie,nie wszyscy.

Fik

Zostaw merytoryczną opinię o ROTOMAT Sp. z o.o. - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ROTOMAT Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 116 ocen.
ROTOMAT Sp. z o.o.