Opinie o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) w Wrocław

Sebo

Wystarczyła jedna rozmowa z nimi aby śmiało powiedzieć że to banda amatorów która nie potrafi nawet poprawnie zweryfikować czy dłóg jest faktycznie dłóżnika.ja zgłaszam sprawe na policję bo to już podlega pod nękanie oraz wyłudzenie !!!

kleo
@Sebo

Kadra zarządzająca nie ma kompetencji do kierowania ludźmi. Albo mają stanowisko, bo długo tam pracują, albo znają się prywatnie z prezesem. Co do samych pracowników, to wydają się ok, ale zdarzają się tacy, którzy lubią plotkować, donosić itd tylko po to żeby się dowartościować. Dział sądowy to jest totalna porażka i chaos. Kierownik nie panuje nad niczym. Kierownik polubowny to wredne babsko z odpustowym gustem. Idealnie nadaje się do jakiegoś urzędu. Jestem wielką damą i ja tu rządzę. Kierownik pocztowy to żart. Niemiła baba z wiecznym grymasem na twarzy. Szwęda się cały dzień po firmie, pali fajki i obgaduje kogo tylko się da. Do prezesa biega jak kot z pęcherzem. Kierownik egzekucji jest całkowicie oderwany od rzeczywistości. Jeśli ktoś chce się rozwijać, to niech poszuka innego miejsca. Bo w Fortunato nic dobrego nikogo nie czeka. Wynagrodzenie jest śmiesznie niskie, jak na Wrocław.

Marzena Trybała

Dzwoń do nich z różnych numerów telefonów ( będą blokować kolejne ) i żądaj ich imion , nazwisk numerów PESEL i imion rodziców .Na te kanale to dobry sposób . Nie zgadzać się na żadne ugody bez konsultacji z prawnikiem bo to łobuzy i wykorzystają słabość . Często są to nieistniejące długi przedawnione po 3 latach które kupują za 1 zł . Jak wpłacisz chociaż klika groszy przerywasz przedawnienie i dług staje się wymagalny . Na to liczą te hieny . Oczywiście że na odwołanie od wyroku sądu w Lublinie który wydaje wyroki na podstawie sobie tylko znanych kryteriów macie 14 dni .

Jak wygląda ścieżka awansu w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)?

Amator

Ścieżka czego? Tu ciągła walka z humorami przełożonych, trzeba się stąd ewakuować

michalina

Hej czy ktos moze szczerze napisac jakie aktualnie sa stawki wynagrodzenia w Fortunato?

Doris
@michalina

Fortunato zapłaci cynamonem z gaci , poszukaj normalnej roboty a z krętaczami daj sobie spokój bo trafisz za ich machloje do celi na Kleczkowskiej

Mieczysław
@michalina

Nie znam wysokości aktualnego wynagrodzenia, ale widziałem, że firma szuka obecnie młodszego specjalisty do spraw postępowania egzekucyjnego. Pracodawca w ramach benefitów oferuje możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i karty multisport, a także szkoleń branżowych. Jesteś zainteresowana złożeniem CV?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Radca Prawny / Aplikant?

Czy w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

xxxxxxxxxx

TAk jak najbardziej . (usunięte przez administratora)

Reakcja jest wtedy kiedy podpadasz " klice pudelka " bo jeśli nie to nie reaguja szególnie jak oni coś zrobią

Madry człowiek

Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie. Komentarze poniżej to sama prawda.

antynaciągacz

slawek2019

ja bardzo sie ich boje

Talarek

Czy opis czemu służy ten portal przerosła Twoja inteligencję? Tu wyrażamy opinie o pracodawcy, pracując w spółce a nie wlewamy żale przez złodziei.

Aleksandra
@Talarek

Dokładnie, zgadzam się z Tobą - wiele osób zabierających głoś na tym wątku chyba zapomniało po co właściwie został on założony, a do tego podajecie dane personalne osób by publicznie je upokorzyć. Jeśli czujecie się przez kogoś oszukiwani najlepiej zgłoście tę sprawę. Mnie interesuje to, jakim pracodawcą jest Fortunato i czy panują tu dobre warunki pracy?

jarecki
@Aleksandra

W Fortunato jest jak w bajce . Nazwiska wyłudzaczy należy publikować i publicznie potępiać ich przestępcze działania . Nagrywać i zgłaszać stalking .

Doris
@Aleksandra

Kobieto jeśli to czytasz : Uciekaj z tej zapierdziałej firmy! Widać że masz w głowie więcej niż potrzeba na to stanowisko.

Wanda
@Doris

Widzę, że raczej nie poleciłbyś pracy w Fortunato. A możesz wyjaśnić, dlaczego i co konkretnie nie odpowiada Ci w tej firmie? Z góry dzięki.

Werka

(usunięte przez administratora)(Ściąganie długów) zgłoszone przez Xylon Zadzwoniła do mnie dzisiaj jakaś idiotka, mówiąc że mam podać date urodzenie to mi powie o co chodzi. Jak tym ludziom nie wstyd pracować w takim miejscu... Szczególnie że we Wrocławiu naprawdę nie jest trudno znaleźć prace gdzie sie nie oszukuje ludzi i nie wyłudza danych osobowych!!

Marzena Trybała

poradnik dla fortunato

Zamiast pracy w Fortunato możesz wymuszać normalnie- na ulicy lub w domu . Dopadasz człowieka przed swoim domem/mieszkaniem i mówisz mu, że jest Ci winny kasę. I idziesz za nim aż się wystraszy i odda co ma. Wtedy się odwracasz i szukasz następnego frajera. Zasada działania ta sama, a nie musisz dojeżdżać do pracy, ubierać się specjalnie, godziny pracy masz wg swojego uznania i na koniec masz świadomość, że nie pracujesz dla żadnej mafii i nie musisz fundować prezesowi apartamentów .

ewka z wrocka

Aleksandra czy Marzena T., weź na luz . Podobno myjesz się już raz w tygodniu i higiena Twoja jest już do przyjęcia . Chłopaki narzekają ,że majtki zmieniasz raz na tydzień . Lekka przesada . Aleksandra - ( a tak naprawdę Marzena T. )majtki zmienia się codziennie

antynaciągacz

Nagrywać rozmowy telefoniczne z tymi krętaczami z Fortunato , zadawać pytania o ich dane osobowe , daty urodzenia , nazwiska imiona . Publikować na y....e, będzie można pośmiać się z tych ,, pracowników- '' - naciągaczy i ich kompetencji .

Sosna

Pchają się drzwiami i oknami a końca kolejek chętnych do przestępczego rzemiosła nie widać . Puknij się w głowę kobieto .

Zly

To nie jest portal wylej swoje zalety dłużniku tylko o pracy. Jeśli tam nie pracowałeś to się nie wypowiadaj. Idź gdzie indziej wylewać swoje frustrację szkodniki.piszesz NIE NA TEMAT!!

@Zly

uspokój się (usunięte przez administratora). Widzę, że szczekasz na gowork tak samo jak podczas rozmów telefonicznych. żenada

Talarek

Zgłoś zgłoś. A potem w pysku przyniesiesz to co ukradles (usunięte przez administratora) Dług oddasz prędzej czy później. Jak można być takim kaszalotem i ameba umysłową.

Może to konkurencja tak inspiruje do pisania żeby zaszkodzić firmie?

poszkodowany

Może ktoś z odpowiedzialnych za przestrzeganie prawa ma interes w przymykaniu oczu

Nielot

Może to się zmieni :) Pracujemy nad tym

Ponoć z wyrobionym targetem da się wyciągnąć 6-7 tysięcy na rękę, czy to prawda?

Witka
@.

Prawda a w nagrodę w celi więziennej jeszcze dobrze zrobią :)

Rudy_ale_nie_falszywy

A co nic nie piszecie o małym Michałku S. z zarządu ? Chyba od niego trzeba by zacząć wszelkie zmiany :/ Po co go tam trzymać?

dobermanek
@Rudy_ale_nie_falszywy

No cóż . Każdy Michałek chce być szefuńciem . Taki urok miernot .

Tycjan 89

A to ten co tak pięknie śpiewa i szybko biega

Mały (usunięte przez administratora)z APSu :) Kukułcze jajo i zmarnowane pieniądze na takich osobników. Szkoda tylko, ze musi upłynąć znów sporo czasu, żeby wydalić takiego poza firmę :/

Bolek
@Rudy_ale_nie_falszywy

@ OLKA Próbowałam , dostałam job i niezła kaskę bo 1400 brutto ale ......po pierwsze , laski się nie myją a perfumują jakimś badziwiem i wali niemożebnie , po drugie , przyczepił się do mnie (usunięte przez administratora)i gania za mną do sracza damskiego śpiewając nieprzyzwoite piosenki . Po trzecie , (usunięte przez administratora)do których dzwonię po kaskę pędzą mnie jak (usunięte przez administratora)i nierzadko bardzo brzydko nazywają , po czwarte , wyłączyli ogrzewanie i nie dość że wali jak z murzyńskiej chaty to jeszcze pi...i jak pod Kielcami

betinka

Polecam jako super pracodawcę . Dostałam robotę i niezła kaskę bo 1400 brutto ale ......po pierwsze , laski się nie myją a perfumują jakimś badziwiem i wali niemożebnie , po drugie , przyczepił się do mnie Michałek S i gania za mną do sracza damskiego śpiewając nieprzyzwoite piosenki . Po trzecie , (usunięte przez administratora) do których dzwonię po kaskę pędzą mnie jak burą sukę i nierzadko bardzo brzydko nazywają , po czwarte , wyłączyli ogrzewanie i nie dość że wali jak z murzyńskiej chaty to jeszcze (usunięte przez administratora) jak pod Kielcami

Bolek
@betinka

Ładnie opisane Fortunato z Wrocławia .

Zostaw merytoryczną opinię o Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) - Wrocław

• Jak się pracuje w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)?

Fortunato S.A (WEH Inwestycje S.A.)