DermaMed Instytut

Wrocław

Opinie o DermaMed Instytut

ALA

Mozliwe ze na recepcje lub jakies sprzataczki beda szukac no chyba ze na specjalsitow ale chyba raczej nie zmaieszczaliby tu fert na stanwosika lekarskie?

anonimowa

chodzi o dermamed na żeromskiego we wrocławiu.Czy to też otrzyma notatkę"usunięte przez administratora"-jestem ciekawa

anonimowa

Niestety tutaj nie dowiesz się o negatywnych opiniach bo wiadac że skutecznie usuwają co jest dla nich niewygodne czy szkodliwe i jak ktoś prawdę o nich napisze.Ale i tak kiedyś wyjdzie.Samo to już pokazuje że boją sie prawdy i tego jak jest w tym dermamedzie (usunięte przez administratora).Chciałam tylko uchronić ludzi. I tak sami wybiora ale teraz mają więcej do myslenia jak zobaczą ze usuwane sa niewygodne dla nich opinie. coś jest na rzeczy

la

dodam jeszcze ze mi kazali przychodzić na początku kiedy będę chciala.(usunięte przez administratora) i później i tak podziękowali i nic z tego nie miałam tylko stres. Nikomu tego nie życze,tak się postępuje z ludźmi

pomarańcze

Wysoki poziom usług. Chcą również zachować taki w przypadku personelu. Bardzo dobrze wspominam współpracę. Dobre wynagrodzenie. Uczciwe podejście do pracowników. Bonusy oraz możliwość zabiegów

zadowolona

co tu dużo mówić - wyjątkowy poziom obsługi. Najlepszy ośrodek medycyny estetycznej we Wrocławiu!

Zostaw opinię o DermaMed Instytut - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DermaMed Instytut