ZnanyLekarz Sp. z o.o.

Opinie o ZnanyLekarz Sp. z o.o.

Aneta

Aktualnie ZnanyLekarz Sp. z o.o. aktywnie rekrutuje, między innymi kandydatów na pozycję Account Manager. Poszukiwane są osoby do pracy w Bydgoszczy, Gliwicach, Kielcach oraz Zielonej Górze. Co możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? W ofercie pracy oferowane są bardzo ciekawe benefity. Wspomniany jest również zadaniowy tryb pracy. Jak wygląda on w praktyce?

gość

O rany skoro zarobki dochodzą do 5 tysięcy to się nie dziwię, że są tak popularni.

oleka

w Polsce mają tylko kilka ofert. Reszta to zagranica ale na ich stornie na pierwszy rzut oka ciężko je rozróżnić

Zostaw opinię o ZnanyLekarz Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZnanyLekarz Sp. z o.o.