MZURI

3.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MZURI

Pracodawca

 Aktualność
Pablo
Były pracownik
@MZURI

Z jednej strony piszecie ze nie oczekujecie od ludzi pracy 24h/7 a z drugiej strony dajecie do podpisu umowę o współpracę z takim zapisem i teraz piszecie ze współpracownicy mają tego świadomość już na początku współpracy. Poza tym jesli dochodzi do wewnętrznych sporów to często o tym zapisie przypominacie Nie przemawia to do mnie i ewidentnie widzę brak spójności. Proponuję ustalić jedną wspólną wersję bo czytają to ludzie i wygląda to słabo.

kola1412

W pracy bardzo cenię wzajemny szacunek i pozytywną atmosferę i te atuty w pełni odnajduję w Mzuri. Poza tym firma z ogromnym potencjałem. Szczerze polecam:):):)

18
Uważajcie
Inne
@kola1412

(usunięte przez administratora) mieszkaniowi grasują pod stroną mieszkania-pokoje-wynajem.pl

1
Maria W.
Inne

Obserwuję Mzuri już od 6 lat i mam doświadczenia z wielu różnych perspektyw. Po pierwsze: przekazałam im w zarządzanie kawalerkę w Łodzi w 2014 roku. Od tamtego czasu miałam w sumie chyba półtora miesiąca pustostanu co jest moim zdaniem SUPER wynikiem :) Po drugie: zainwestowałam z nimi w mieszkanie na wynajem w Częstochowie w 2016r. Tam się czasem zdarza pustostan i raz zdarzyło się opóźnienie w płatności, ale ich specjalista był ze mną w kontakcie i szybko udało się odzyskać należności. Dziękuję :) Po trzecie: ostatnio zdecydowałam się zainwestować w nowe CFI. Tu nie mam jeszcze doświadczeń, bo dopiero co było pierwsze podniesienie kapitału, ale moja przyjaciółka zainwestowała w poprzednie CFI Portfel Mieszkań i była bardzo zadowolona więc jestem bardzo dobrej myśli :) Po czwarte (już ostatnie): moja siostrzenica wynajęła przez nich mieszkanie w Warszawie i też bardzo sobie chwali współpracę: warunki jasne i przejrzyste, mieszkanie czyste, wszystko sprawnie :) Polecam ich z każdej strony :)

9
Ania
@Pytanie

Atmosfera w pracy jest super, oczywiście wszystko zależy od działu ale z tego co ja słyszę to nie ma nieporozumień. Ludzie traktują się tu z szacunkiem i mówimy że jesteśmy jedną wielką rodziną :) Jak mam jakiś problem to nie obawiam się o nim rozmawiać. Przychodzę tu z przyjemnością a to w pracy jest najważniejsze.

8
Rafał

Do Mzuri przyszedłem ponad rok temu. Zostałem bardzo ciepło przyjęty zarówno przez przełożonego, jak i przez innych współpracowników. Panuje tu bardzo przyjazna atmosfera, wszyscy są bardzo pomocni. Nigdy nie ma problemu z wyjściem wcześniej lub nawet dniem wolnym, jeżeli są jakieś sytuacje losowe. Bardzo polecam tę firmę dla ludzi, którzy w miejscu pracy chcą się czuć miło i komfortowo!

5
anonim Nowy wpis
Inne

Z tego co znalazłem to mają oferty pracy dla młodszego specjalisty ds. rozliczeń. Napisali w ogłoszeniu że nie trzeba mieć doświadczenia, wszystkiego nauczą. Chodzi o szkolenie wdrażające? Przydzielają bardziej wykwalifikowanego pracownika który w pierwszych miesiącach pomaga i nadzoruje pracę?

Anastasiia Nowy wpis
Inne

Pisze jako osoba, która wynajmowałem mieszkanie przez Mzuri. Chce podziękować Panu Łukasz Dobuszewski, który jest opiekunem mieszkań w Katowicach za wsparcie pod czas wynajmu oraz za fajną obsługę. Czytałam dużo rożnego odnośnie zwrotu kaucji. Po 1,5 tyg dostałam kaucje na konto. Może polecać śmiało wynajem przez Pana Łukasza, kaucja będzie zwrócona (usunięte przez administratora) wsparcie pod czas całego okresu wynajmu

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Wiecie, czy MZURI udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

anonim
Inne

(usunięte przez administratora)

Karolina Nowy wpis
Inne

Jedyne wyjście z nimi to przez prawnika. Może uda się Pani znaleźć kogoś on-line kto Pani to poprowadzi. Choć z drugiej strony jeśli Pani wyjechała i nie zamierza wracać, nic Pani nie zrobią, nie będą mieli jak wyegzekwować tej zmyślonej przez nich należności.

Serwisant
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Do rozmowy z panem Sławomirem było dobrze. Sławomir..., pan Sławomir, w trakcie rozmowy narzuca ton w rodzaju JA TU JESTEM NAJWAŻNIEJSZY. Zadawane pytania nie mające związku z pracą serwisanta. Tak przeprowadza rozmowę, jakby bał się o swoje stanowisko. Ja Ci pokażę kto tu jest najważniejszy. Tak panie Sławku - rozmowa rekrutacyjna przypominała mi rozmowę z moją byłą żoną. Ja Ci pokażę kto ma rację. Stosuje pan jakiś psychologiczny bełkot. I ten słyszalny szyderczy uśmieszek wymalowany na pana twarzy. A do tego słyszalne odgłosy w tle. Usłyszę, że to radio. No to jesteś pan słaby profesjonalista. No chyba, że to była osoba fizycznie siedząca obok i miał pan potrzebę zaimponowania. Cieszę się, iż nie będziemy współpracować (przynajmniej w obecnej chwili) gdyż nie lubię gdy osoba niekompetentna podważa moje kompetencje. Cieszę się, że pierwszy zakończyłem rozmowę (udało się panu tymi nieodpowiednim do zatrudnienia pytaniami mnie irytować). Panie Sławku proszę nie przyjmować zbyt osobiście tego wpisu. I koniecznie zmienić pytania kompetencyjne dla serwisantów. Gdyż serwisant, nie jest pracownikiem biurowym. Z Wielkim Szacunkiem dla Pana Sławomira. Jeszcze raz proszę nie odbierać tego zbyt personalnie. Pozdrawiam Piotrek

Pytania

Pytania rodem z internetu na zasadzie kopiuj/wklej. Nie mające nic wspólnego z zakresem pracy serwisanta.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy
Lokalny przewodnik
Inne
 Pytanie

Czemu nie mogę znaleźć waszego profilu na google?

Karolina
Inne
@Lokalny przewodnik

Widocznie nie mają profilu na google, ale jest strona internetowa na której wszystko jest napisane

Gabryś
Kandydat

Z jakiego powodu te komentarze? Ty tu pracujesz i możesz powiedzieć czemu ludzi zostawiali negatywy? Chodzi o atmosferę czy finanse? Chciałem się tu przyjąć do pracy i wolałbym wcześniej wiedzieć co jest nie tak.

Robert
Kandydat
 Pytanie

Na stronie firmy jest trochę ofert pracy. Ja chciałem aplikować na specjalistę ds. obsługi klienta. Z tego co przeczytałem to umowa jest zlecenie albo B2B, a wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne. Ile jest tej dodatkowej kasy z prowizji? Trzeba zrobić targety czy inaczej się to liczy? Chętnie się dowiem.

Szukający mieszkania
Inne

Nie polecam tej firmy - niestety zawiodłem się podczas przeglądania mieszkań ze względu na kontakt z przedstawicielem. Dopiero po rozmowie z osobą która mnie oprowadzała po mieszkaniu dowiedziałem się o "dodatkowych" kosztach przy wynajęciu - a tu większa kaucja niż było mówione przez telefon, dodatkowa kwota do kaucji za posiadanie zwierząt w mieszkaniu (Przyjazne dla zwierząt owszem ale jak zapłacisz więcej) oraz o obowiązkowej polisie OC (co jest trochę zrozumiałe ale było brak informacji przy pierwszej rozmowie) Z czego normalna kaucja urosła na o wiele większą kwotę przez co musiałem zrezygnować.. W dodatku, mieszkania zrobione typowo pod wynajem a kamienica w opłakanym stanie, cóż.. Szkoda, mimo wszystko polecam popracować nad kontaktem z drugą osobą.

Klient
Inne

Nie polecam współpracy z tą agencją. Ignorują wszelkie prośby i wnioski, nie odbierają telefonów, nie przeliczają rachunków za media.

Justyna
Inne

Polecam firmę

2
Mom
Inne
@Justyna

Ne prawda

Renata
Inne
@Mom

Czemu nie prawda? Napiszesz więcej szczegółów czemu tak myślisz? No i ciekawi mnie czy piszesz jako pracownik czy może klient?

Klient
Inne
@Justyna

Mam bardzo przykre doświadczenia z tą firmą, odebrałem swoje mieszkania, którymi zarządzali, wiele by tu pisać, szkoda słów.

Artur
Inne

Każdej osobie która chce pracować dla tej firmy lub chce wynająć mieszkanie proponuję przeczytać komentarze. Proszę zauważyć że te same problemy i błędy pojawiają sie ciągle przez te wszystkie lata działalności firmy, i samemu wyciągnąć wnioski o czym to może świadczyć.

Marco
Inne
@Artur

to jest prawdziwa opinia, mam takie same doświadczenia z tą firma

kolumbik
Inne

Po rozwiązaniu umowy na wynajmowanie mieszkania czekam już prawie 2 mc na rozliczenie najmu. Kilkanaście maili i telefonów niestety nie pomogło. Klucze do mieszkania odzyskałem po 50 dniach. Nie polecam.

Klient
Inne

Umówiłam się telefonicznie na spotkanie z jakąś panią w celu obejrzenia 2 mieszkań na wynajem w Katowicach na określoną godzinę, niestety nikt nie przyszedł, pani nie odbierała telefonu. Nadmieniam, ze przejechałam specjalnie z Kielc, chciałam wynająć mieszkanie dla córki która zaczyna studia. Tak sie nie robi.

Rekrutacja lipiec Białysatok
Kandydat

Pani po wstępnej rekrutacji powiedziała, że z rekomendacją przekaże moje zgłoszenie do kierownika regionalnego i powinienem za 5 dni roboczych spodziewać się telefonu. Minęło 20 dni i cisza. Kultura rekrutacji wymaga choćby trzyliterowego SMS'a o treści "NIE". Dobrze, że w tym czasie szukałem innych ofert. Następnym razem nawet nie rozważę pracy w Mzuri. Niestety zawiodłem się na tej firmie a miałem dobrą opinię.

Ilona
Inne
@Rekrutacja lipiec Białysatok

dziwna sytuacja zwłaszcza jak ci sie wydawało ze przeszłes rekrutacje i liczysz na pracę, nie próbowałes sie sama kontaktowac z koordynatorka i wyjasnic sprawe ze 20 dni minelo i nie dostales odpowiedzi ?

1
Najemca
Inne

Tragedia! Nie polecam. Brak kontaktu z opiekunem, trudności w dodzwonueniu się na infolinię. Kiedy już się dodzwonisz obiecują pomoc, na którą czekasz miesiącami i sprawa nadal nie rozwiązana. Zero szacunku do klienta. Niekompetentną firma.

Potencjalna kandydatka
Kandydat
 Pytanie

Cześć, na jakie warunki finansowe można liczyć na stanowisku specjalisty ds. windykacji? Są to jakieś sensowne kwoty?

Pracodawca

@Potencjalna kandydatka

Dzień dobry, Tworzymy nowy dział windykacji podlegający pod dział prawny. Nikt z obecnych współpracowników nie pracuje na takim stanowisku. Stawka będzie zależna od doświadczenia Kandydata lub Kandydatki. Zapraszamy do wysłania CV :)

Julia
Inne
@MZURI

Stawka zależna od doświadczenia, a czy osoby bez doświadczenia tez mogą składać CV na jakieś stanowiska juniorskie? Są takie przewidywane?

Tomek
Były pracownik
@Julia

Raczej nie licz na wiele więcej niż minimalna krajowa.

2
Katarzyna
Inne
@Tomek

A ze sporym doświadczeniem?

Маргарита
Inne
 Pytanie

Добрый день. Сняли квартиру в Лодзь. Когда въезжали, была поломка окна.Агент обещал прислать людей чтобы починить. Мы больше месяца живём уже,никто так и не пришёл,на звонки агент не отвечает,на почту тоже.Написали в агентство на почту,прошла неделя, ответа тоже нет. Как быть и кому писать,если нас ни во что не ставят,зато если вдруг мы что-то не так сделаем-сразу пеня или штраф. А где защита наших прав?

Tomek
Inne

Oddalem tej firmie mieszkanie do zarządzania, po pierwszym miesiącu od znalezienia najemcy już pojawiły się problemy. Współpraca trwała 10 miesięcy i o 10 za długo. (usunięte przez administratora)

Kandydat
Kandydat

Pierwszy kontakt telefoniczny przy rekrutacji super - bardzo miła Pani. Po dłuższym czasie nagle drugi telefon od osoby z zarządu - niezwykle nieuprzejmej i niesympatycznej. Odczucie ze strony kandydata jakby się było na przesłuchaniu - czepianie się każdego słowa, drążenie w zupełnie nieadekwatnych pytaniach. Dzięki kulturze i treści zadawanych pytań śmiało można uciekać przed dalszą współpraca :)

Joanna
Inne

Fatalna firma, nie odbiera telefonow, nie odpisuje na maile,(usunięte przez administratora). O wszystko trzeba sie upominac, kazda fakture sprawdzac kilka razy. Gdy juz uda sie dodzwonic na biuro obslugi klienta pani nie wie, dlaczego nikt nie odpowiada na maile i poleca - tak! Napisac kolejnego maila ze skarga! TRAGEDIA. Bardzo nie polecam, jako klientka zamierzam zrezygnowac z wspolpracy z Mzuri.

kamilla
Inne
@Joanna

widzę że nie tylko ja mam takie problemy-2 miesiace czekam na odpowiedz/ co jakis czas ponawiajac pytania mailowo i telefonicznie/bok zazwyczaj po odczekaniu 20 min i dojsciu do twojej kolejki rozłącza/

Łukasz
Inne

Firma absurdalnie niekompetentna. Mieliśmy na dzisiaj umówione oglądanie mieszkania. Ktoś o godzinie 12.00 miał się skontaktować i podać dokładny adres. Nikt nie zadzwonił, co zaowocowało zmarnowaniem pieniędzy i czasu na dojazd. Mimo wszystko nie życzę pracownikom firmy, żeby kiedykolwiek zostali potraktowani w tak olewczy sposób. Oczekuję jakiejś formy zadośćuczynienia za stracony czas.

Ilona
Inne
@Łukasz

nie mogliscie podjechac do biura firmy wyjasnic sytuacji ?

Zostaw merytoryczną opinię o MZURI - Łódź

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w MZURI?

  Zobacz opinie na temat firmy MZURI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w MZURI?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy MZURI?

  Kandydaci do pracy w MZURI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZURI
Przejdź do nowych opinii