MZURI

Opinie o MZURI

kola1412

W pracy bardzo cenię wzajemny szacunek i pozytywną atmosferę i te atuty w pełni odnajduję w Mzuri. Poza tym firma z ogromnym potencjałem. Szczerze polecam:):):)

moherowy beret

Gratuluję ! :)

@kola1412

Kolejny pracownik któremu kazano napisać opinię albo ktoś z bliskiego otoczenia zarządu...pewnie znów.ocenzuruja moja wypowiedź bo Pan Szef nie znosi krytyki i nie potrafi sobie z nią poradzić.

Anon
@Anty Mzuri 2.0

Zwróć uwagę na datę dodania opinii. Wtedy było normalnie jeszcze

Uważajcie
@kola1412

(usunięte przez administratora) mieszkaniowi grasują pod stroną mieszkania-pokoje-wynajem.pl

Artem

Jestem z Ukrainy i poszukuję pracu w Warszawie, widziałem ogłoszenie firma poszukuje na stanowisko specjalisty najmu. Czy firma zatrudni obcokrajowców?

@Artem

Szanowny ARTEM. Nasze aktualne oferty pracy znajdują się pod linkiem - https://mzuri.pl/kariera/ Współpracujemy na podstawie umowy zlecenia lub współpracy B&B. Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza przy wybranej ofercie pracy wraz z załączeniem swojego CV. Życzymy powodzenia.

Szok

W jednej z poniższych opinii padło zapytanie od jakiegoś Pana z Ukrainy w sprawie pracy na stanowisko specjalisty do spraw najmu. Dlaczego nikt nie odpowiedział Panu chętnemu na rekrutację a odpowiadacie sobie wewnętrznie na pismo szefa? Jestem byłym pracownikiem tego stanowiska i bardzo interesuja mnie obecnie proponowane warunki, szczególnie nienormowany czas pracy hahaha tj. 24/h. Proszę o odp. Może i ja aplikuje ponownie na to stanowisko :) Szczególnie że i wynagrodzenie z tego co wiem to spada z miesiąca na miesiąc bo coraz więcej jest powodów do obcinania pensji. Wszystko było do przewidzenia. Dobrze że człowiek się w porę zorientował co się szykuje. Jestem jednak Waszym klientem od innej strony i powiem szczerze że takiego bałaganu jak mam z Mzuri do czynienia to jeszcze w historii nie było. Firma idzie w bardzo złą stronę i nie trzeba pisać pism broniących sytuacje tylko trzeba zacząć szanować ludzi i normalnie im płacić, a prawda zawsze się sama obroni, bez zbędnych pism! Pozdrawiam

Zastanawiam się nad udziałem w rekrutacji. Jak wygląda praca podczas pandemii? Czy firma zapewnia stabilizację?

@Zainteresowany

nikt z powodu pandemii nie został zwolniony, miejsca pracy utrzymane.

Ciekawy
@obecna

Nikt z powodu pandemii nie został zwolniony, to fakt.Ludzie sami się zwalniają i pandemia nie ma z tym nic wspólnego...

obecny
@obecna

Ty i ja wiemy, że to nie jest prawda. Nie ma w tym niczego złego, że firma, aby się ratować musi zwalniać pracowników, tylko po co o tym kłamać?

@obecny

Nie wiem co Ty wiesz @obecny ale ja wiem, że pandemia wprowadziła chaos i kryzys do firm na całym świecie. Różnie firmy sobie z tym radzą. W tej firmie nikt z powodu kryzysu jaki wprowadziła pandemia nie został zwolniony.

Serwisant

Do rozmowy z panem Sławomirem było dobrze. Sławomir..., pan Sławomir, w trakcie rozmowy narzuca ton w rodzaju JA TU JESTEM NAJWAŻNIEJSZY. Zadawane pytania nie mające związku z pracą serwisanta. Tak przeprowadza rozmowę, jakby bał się o swoje stanowisko. Ja Ci pokażę kto tu jest najważniejszy. Tak panie Sławku - rozmowa rekrutacyjna przypominała mi rozmowę z moją byłą żoną. Ja Ci pokażę kto ma rację. Stosuje pan jakiś psychologiczny bełkot. I ten słyszalny szyderczy uśmieszek wymalowany na pana twarzy. A do tego słyszalne odgłosy w tle. Usłyszę, że to radio. No to jesteś pan słaby profesjonalista. No chyba, że to była osoba fizycznie siedząca obok i miał pan potrzebę zaimponowania. Cieszę się, iż nie będziemy współpracować (przynajmniej w obecnej chwili) gdyż nie lubię gdy osoba niekompetentna podważa moje kompetencje. Cieszę się, że pierwszy zakończyłem rozmowę (udało się panu tymi nieodpowiednim do zatrudnienia pytaniami mnie irytować). Panie Sławku proszę nie przyjmować zbyt osobiście tego wpisu. I koniecznie zmienić pytania kompetencyjne dla serwisantów. Gdyż serwisant, nie jest pracownikiem biurowym. Z Wielkim Szacunkiem dla Pana Sławomira. Jeszcze raz proszę nie odbierać tego zbyt personalnie. Pozdrawiam Piotrek

Pytania rodem z internetu na zasadzie kopiuj/wklej. Nie mające nic wspólnego z zakresem pracy serwisanta.

Czy zdarzają się nadgodziny w MZURI?

Dj23

Tak. Na każdym stanowisku bez wyjątku

Nadgodziny jak w większości firm się zdarzają, ale wtedy są dodatkowo płatne. Czasami zdarzy się że trzeba zostać dłużej żeby coś pilnego dokończyć, ale to wyjątkowe sytuacje.

była

Ta praca, to same nadgodziny i to za darmo

@była

nie wiem o jakim dziale mówicie ale z tego co widzę mocno pilnowane są grafiki godzin i nie trzeba zostawać po godzinach. Jak ktoś porządnie i wydajnie pracuje to nie musi siedzieć po nocach. Owszem zdarza się czasami, że człowiek chce dokończyć temat, projekt a dnia brakuje, to się siedzi. Ale to chyba normalne wszędzie ;)

Co?
@Anonim

A w jaki sposób mają być płatne te nadgodziny jak większość osób jest na własnej działalności gospodarczej i mają ustalone wynagrodzenie? Tam nie ma czegoś takiego jak płatne nadgodziny

Klient

Cóż powiedzieć. To są po prostu biznesmeni w białych skarpetach i mokasynach. Lata 90-te. Jak Ci odpowiada taki styl pracujesz dla nich a jak nie to się zwalniasz.

Mzuri 2.0

Mzuri dlaczego tak słabo się reklamujecie? Dziś szedłem ulicą Nowy Świat i nie zauważyłem tam waszych plakatów na skrzynkach elektrycznych. Poza tym tyle lokali jest teraz zamkniętych, przecież można okleić wszystkie szyby! A niedawno pod urzędem ds. cudzoziemców widziałem pięciu obcokrajowców, przecież można zrobić dyżur i rozdać im ulotki. Oj coś słabo wracacie do korzeni.

Ekonomista

Powiem tak. Rzeczywistość jest taka że większość polskich firm mimo że się rozrosła to nie wyszła z garażu ani mentalnie ani strukturalnie. Do wyboru masz albo międzynarodową korporację z jej wszystkimi wadami albo folwark gdzie musisz znosić kaprysy feudalnego pana, którego łaska na pstrym koniu jedzie. Rodzinne firmy na Zachodzie dawno zrozumiały że dzieci wręcz nie powinny dziedziczyć firmy nie wspominając o kierowaniu nią. Potrzebujemy na takie zrozumienie jeszcze minimum jednego pokolenia. Mówi się że potrzeba minimum trzech pokoleń aby uwolnić się spod kolonialnej przeszłości i uwierzyć we własne siły a więc wszystko przed nami. Pytanie jak ten czas transformacji wykorzystamy i w którym kierunku pójdziemy. Pisaniem moralizowaniem etc tutaj nic nie zmienimy. Tyle w temacie. Z orła sokoła nie zrobisz

Stefan
@Ekonomista

To Twoim zdaniem warto ubiegać się o zatrudnienie w firmie MZURI? Gdybyś był teraz na miejscu osoby bez doświadczenia zawodowego, która szuka swojego pierwszego zatrudnienia to czy byłbyś za tym, aby aplikowała właśnie w szeregi tej firmy? Twoje zdanie bardzo mnie ciekawi, więc podziel się proszę swoją opinią.

Nigdy więcej c.d

Chciałbym dodać do poprzedniej opinii jeszcze jedna ważną kwestię i przestrzec wszystkich którzy myślą o związaniu się z firmą Mzuri. Nie dajcie się zwieść sztucznym uśmiechom i pieknym słowom (usunięte przez administratora) Na poczatku współpracy usłyszycie że jesteście filarem firmy że w was nadzieja że jesteście super że firma potrzebuje takich ludzi jak Wy. Będziecie klepani po plecach i czarowani pięknymi słowami. Po tym jak dacie się oszukać przyjdzie czas rozczarowania. Zobaczycie jak nieudolnie funkcjonuje firma jak(usunięte przez administratora)

były współpracownik
@Nigdy więcej c.d

Dokładnie tak jest w tej firmie, takie są fakty- to bolesna ale prawdziwe.

@Nigdy więcej c.d

Dokładnie tak

Czarny Łabędź

Moim zdaniem firmę można ocenić po tym jak się zachowuje w trakcie ogólnoświatowego kryzysu. Większość moich znajomych martwi się teraz o swoją sytuację finansową, a ja w Mzuri czuję się bezpiecznie. Pracujemy zdalnie (jestem wdzięczny zarządowi Mzuri, że bardzo szybko podjął taką decyzję), nasz biznes jest stabilny (dbamy o wynajęte mieszkania, a Właściciele mieszkań są zadowoleni, bo teraz jeszcze bardziej niż zwykle cieszą się, że nie muszą zajmować się swoim mieszkaniem na wynajem), a pustostany wynajmujemy dalej (przeprowadzamy zdalne prezentacje mieszkań dla najemców itp.). Na taką sytuację byliśmy przygotowani - mamy system CRM do obsługi Klientów. Umiemy pracować zdalnie i wszyscy widzimy sens swojej pracy, dlatego home office to naprawdę praca z domu, a nie wakacje, ale za to wiemy, że jesteśmy potrzebni i nie będzie u nas zwolnień z powodu pandemii.

@Czarny Łabędź

dokładnie tak.

Zawzięty

Juz czytać nie mogę tych wszystkich negatywnych opinii. (usunięte przez administratora) rzeczywiście potrafi zrównać z ziemia pracowników ale może mają ku temu powód? Klienci od jakiegoś czasu są okłamywani ale czy w innych firmach można coś sprzedać bez podkoloryzowania oferty? Zarobki są nieadekwatne do wkładanej pracy ale gdzie ludzie są adekwatnie wynagradzani? Pracownicy nie mają odpowiednich narzedzi do pracy ale kto nie może sam się zaopatrzyć w komputer czy samochód? Faktycznie często w firmie się słyszy ze (usunięte przez administratora)na kogoś nakrzyczał albo kogoś obraził ale czy nie na tym polega jego praca? Projekty inwestycyjne nie dotrzymują terminów a inwestorzy nie wiedzą co z ich pieniędzmi ale skoro zapłacili to niech teraz nie marudzą! Mieszkania na zakup pod wynajem nie maja takiej rentowności jaka była obiecywana ale jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie to powinien sam sobie to przeliczyć przed zakupem. Koszty zarządzania są wpisane w umowie wiec niech klienci nie narzekają ze czegoś im nie powiedziano wczesniej. Mieszkania często dlugo się nie wynajmują ale jak człowiek który ma pod opieką 300 mieszkan sam ma ogarnąć wysyłanie raportów albo pilnowanie ogłoszeń? Dziwicie się ze pracownik nie chce się spotykać z najemcami w godzinach które mu nie odpowiadają albo z obcojęzycznym człowiekiem? Po prostu się nie da! Podsumowując poza powyższymi kwestiami i pewnie setka innych nie można powiedzieć o firmie złego słowa

@Zawzięty

Czyli o firmie w obecnym stanie nie można nic dobrego powiedzieć. Przestrzegam wszystkich przed firma Mzuri chyba że są masochistami i kochają być poniżani za niegodne pieniądze. Co do sprzętu jakim obdarowywani są pracownicy to przyznam szcZerze jest to SKANDAL. Uważam że w muzeum techniki znajdzie się lepszy sprzęt niż w tej firmie. Dodatkowo nie myślcie że dostaniecie jakąkolwiek nagrody za cały rok ciężkiej pracy. Nawet bony świąteczne zostały przesunięte na przyszły rok jako nagroda noworoczna. To wszystko przez to że w grudniu odchodzi wiele osób więc po co dać im te 100 czy 150 zł nagrody na koniec roku za poświęcenie dla firmy za czas i ciężka ponadnormatywną pracę

@Anty Mzuri 2.0

Sprzęt moze i jest stary ale przynajmniej (usunięte przez administratora)dzieki temu uzbierała na komputer Apple. Nagrody na swieta zostały wstrzymane ale co się dziwić jak tyle osób odchodzi?! Niech się cieszą ze dla niektórych osób byly mikolaje z czekolady. Gest się liczy! Gest godny lidera na rynku! Co do poniżania ludzi, nie sądzicie ze taki model prowadzenia biznesu sprawdzi się najlepiej? Znajomy w konkurencji dostal wszystko pod nos a co miesiąc maja konkursy z drogimi nagrodami ale czy w pracy chodzi o chwalenie, wynagradzanie i motywowanie czy o pilnowanie i inwigilowanie? J(usunięte przez administratora)

@Zawzięty

Drogi :) albo jesteś masochista albo w co bardziej wierzę przez Twoje komentarze przemawia ironia :) Oby tak było ponoewaz nie chciałbym aby ktokolwiek źle zrozumiał Twoje przesłanie i nie daj Boże aplikował do pracy w tej firmie. Nie no mikołaje czekoladowe jako nagroda za cały rok pracy to jak na taką firmę to WIELKI gest. (usunięte przez administratora). Co z tego że w Łodzi dział IT nie ma czym rozporządzać bo wszystko nadaje się na śmietnik. Przecież Mzuri najbardziej szczęśliwe jest gdy ich pracownicy mają swoje prywatne telefonu i komputery. Zapomniałeś dodać że Mzuri również COVID 19 uznaje jako zwykła chorobę i nawet gdy jest ktoś chory i ledwo żyje ma pracować z domu. Dodatkowo temat urlopów. A co to takiego pytają pracownicy Mzuri. Jak już na nim jesteś to i tak jesteś zasypywany stosem maili i telefonów. Ta firma to parodia

@Anty Mzuri 2.0

Ewidentnie nie jesteś godny tworzyć Mzuri 2.0 bo przedstawiasz zalety firmy tak jakby miały zniechceci kogoś do podjęcia pracy. Dzial IT ma problemy ze sprzętem ale jak sam piszesz można przecież używać albo kupic sobie prywatny sprzęt. Proszę o zrozumienie nowego zarzadu bo maja bardzo trudne zadanie przed sobą a towarzyszą im tylko zwolnienia ludzi, zle opinie i coraz więcej skarg od najemców ze nie ma wody czy prądu... kiedyś ludzie żyli bez tego i ludzkość przetrwała. Jak ktoś chce mieć ciepłą wodę to niech sobie ugotuje. Ja od początku nie odbierałem telefonów od takich najemcow Obecnie zarzad często wyjeżdża do Łodzi i na pewno zrobią z tym porządek i na pewno wymienia jeszcze dziesiątki osób które nie nadają się do pracy w tej firmie bo nie będą pracowały same za 3 etaty albo nie pozwolą prezesowi wyladowac się na nich samych.

Annet
@Zawzięty

Mikołaje nawet nie były z czekolady, tylko tony oleju palmowego z odrobiną cacao xD i były niejadalne

Mikołaj
@Annet

Nie wierzę .... Co za podły polski nawyk....Narzekać zamiast doceniać. W tym kraju jak i na całym świecie jest kryzys, pandemia dopadła wiele branż, ludzie nie mają pracy od marca, są bez pensji od marca. A Ty masz pracę, wynagrodzenie, ciepłe suche biureczko, darmową kawkę i herbatkę a do tego miłą niespodziankę na Mikołajki. Co jest tu do negowania??? Proponuję na przyszły rok przeznaczyć takie słodkie czekolady dla bardziej potrzebujących jak np dzieciom z domów dziecka czy bezdomnym i głodujacym. Przynajmniej docenią. Czy taki gest też będziecie negować?

admin

Jakie benefity lub dodatki pozapłacowe oferuje firma Mzuri Sp. z o.o. ? Wiecie coś na ten temat? Twoja wypowiedź jest ważna!

@admin

Lista wg. mojej wiedzy: - ubezpieczenie zdrowotne - ubezpieczenie na życie - Multisport (ale są spore dopłaty) - udziały w spółce nawet dla specjalistów (zarząd przyznaje na podstawie oceny kierowników i dyrektorów) - program emerytalny - narzędzia dla wszystkich: telefon, internet mobilny, komputer, tablet - narzędzia dla niektórych działów: samochód, karta paliwowa - jest dużo szkoleń - spotkania i wyjazdy integracyjne

Zaskoczony
@.

Wygląda to bardzo zachęcająco i potwierdzam że tak jest :) Długo zastanawiam się nad udziałem w rekrutacji z powodu złych opinii Klientów. Ja jestem pozytywnie zaskoczony firmą Mzuri. Od jakiegoś czasu jestem współpracownikiem a czuję się jakbym był tu od lat. Wszyscy przyjaźni i pomocni. Po szkoleniach i zapoznaniem się z dokumentami zrozumiałem skąd te negatywne opinie Klientów. Ludzie nie czytają dokumentów, które podpisują i później dziwią się że mają kary itp. Wszystko jest jasno i czytelnie opisane w umowach. Szkoda, że traci na tym opinia całej firmy bo zdecydowanie na to nie zasługuje.

Enej
@Zaskoczony

A odmawiasz z klientami umowę przy jej podpisaniu? Może gdybyś tak robił nie byłoby później zdziwienia klientów

@Zaskoczony

Proszę o informację jaka jest bieżąca sytuacja w firmie? Czy przetrwa czas pandemii? W związku z tą sytuację zostałem bezrobotny i rozważam udział w rekrutacji. Pytanie czy warto.

Mateusz
@Zainteresowany

Jak najbardziej! Jesteśmy świetnie przygotowani na czas pandemii, więc zapraszamy serdecznie :)

obserwator
@Zaskoczony

i potwierdzam. wielu fajnych ludzi tu pracuje, szanujemy się, pomagamy sobie. Sporo niedomówień wynika trochę z tempa pracy ale gdzie jej nie ma ;)

pere

Witam, Praca w Mzuri wymaga smodyscypliny i organizacji czasu - przynajmniej na stanopwisku specjalisty ds. najmu. w tej pracy na pewno bedzie mógł te kompetencje podszkolić. Bardzo ciekawe miejscse dla ludzi interesujacych sie Nieruchomościmi, ogólnie polecam.

Damian
@pere

Czy firma oferuje jakieś kursy dotyczące nieruchomości dla wszystkich pracowników? Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji do działu IT i nie wiem czy tam też się będę mógł rozwijać w tym kierunku?

@Damian

Oczywiście że tak. Firma organizuje szkolenie z nieruchomości ale i nie tylko. Również te dostosowane do działów. Istnieje również możliwość uczestnictwa w targach, konferencjach o tematyce nieruchomości. To ogromna możliwość rozwoju oraz zdobycia kontaktów.

dorotka
@pere

Dokładnie tak ale mnie to odpowiada, że mam elastyczny czas pracy. Są różne sytuacje życiowe i ja doceniam tę możliwość. Nie pasowałoby mi pracowanie dokładnie w tych samych godzinach, codziennie. Także dla mnie ok!

Gratuluję mądrej decyzji

Anonim bo mi nie wyplaca pensj

O nowe osoby az tak się nie martwię bo z tego co obecnie zaobserwowałem, pierwsze rozważania o zmianie pracy pojawiają się po 2 tygodniach :) Wiekszy problem maja osoby które "zasiedziały" się w firmie. Masz racje ze opinia dość lagodna ale nie chciałem żeby cala została usunięta przez administratora.

@Anonim bo mi nie wyplaca pensj

Tak mają problem osoby które się zasiedziały i te co uwierzyły w kłamstwa i nadal wierzą. Przez lata obserwowałem że tak to właśnie w Mzuri działa. Ludziom opowiada się kłamstwa w stylu poczekajcie jeszcze chwilę bo usprawniamy procesy i za chwilę wszystko będzie hulać super. I co? I nic. Potem kolejne kłamstwo i tak czas leci.

matka teresa
@Pomarańczowy robak

Latami mówisz.... to znaczy, że poprzedni zarząd też źle działał? A to dobrze wiedzieć, że nie opluwacie nie tylko Muturi. Dobrze wiedzieć, że żaden Zarząd w tej firmie nie zadowoli takich pracowników jak Ty i Tobie podobnych. A to może oznaczać, że kłopotem nie jest Zarząd.... hmmm.... daje do myślenia??? mam nadzieję!

Anon
@Anonim bo mi nie wyplaca pensj

Delikatna opinia nie pomogła, bo i tak cenzor usunął.

Aktualność
Niebywały, bezprecedensowy rok 2020 zbliża się szczęśliwie do końca.
Był to dla nas wszystkich bardzo ciężki rok - pandemia dotknęła niektórych z nas oraz naszych Najbliższych. Część z Was przeszła Covid, część z Waszych Rodziców, Teściów, Dziadków trafiła do szpitali (moje myśli są przy nich). Pandemia dotknęła również naszych najemców: studentów wygoniła z uczelni (oraz z naszych mieszkań i pokoi), pracowników gastronomii pozbawiła wynagrodzeń, Ukraińców wygnała z powrotem do siebie.
Trochę zawirowań w firmie wywołałem ja sam, przyznaję. Wywołałem je nie po to, by stworzyć bałagan i poczucie chaosu. Nie po to, by kogokolwiek z Was stresować. Nie po to, by zademonstrować, że zmienił się szef, który pragnie "postawić na swoim". Moim jedynym celem było to, by Firmę przestawić na nowe tory działania; tory, które doprowadzą nas do sukcesu. Tory, które - zamiast prowadzić nas do rosnącej liczby skarg klientów, do poczucia bezsilności, do przekonania, że musimy się przyzwyczaić do nawalania - zaprowadzą nas do spokoju, harmonii, pewności, że kolega lub koleżanka z innego działu dotrzymają obietnicy, którą złożyłaś swojemu/naszemu klientowi, do pochwał zamiast skarg. Do satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Wreszcie również do dumy z tego, że jesteśmy Wazuri.
Zanim znajdziemy się w tym miejscu, do którego chcemy dojechać w październiku 2021, to musimy być jeszcze trochę cierpliwi. Musimy przetrwać ten "remont" naszej firmy. Przepraszam każdego kogo zmartwiłem, zasmuciłem, rozczarowałem. Każdego z Was, który czuje się niedoinformowany w sprawie zmian, które zachodzą w Firmie.
W Nowym 2021 Roku życzę Wam wszystkim i Waszym Najbliższym dużo, dużo zdrowia. Również spokoju, ładu, harmonii, nadziei, mnóstwa pozytywnej energii, wiary w lepsze jutro. Nie tylko w Waszym życiu prywatnym i zawodowym, ale też dookoła nas. Oby pandemia wreszcie wygasła, skończył się lockdown oraz obostrzenia. Oby Wasze faktury były o wiele wyższe niż dotychczas i dawały Wam wiele satysfakcji. Oby ludzie wrócili do pracy, do klubów fitness, czy do zwykłych kawiarni lub restauracji i nabrali więcej optymizmu. Oby nasze pociechy wróciły do przedszkoli i szkół i mogły - oprócz nauki, cieszyć się towarzystwem swoich rówieśników i uczyć się interakcji z innymi. Obyśmy mogli się cieszyć wiosną, latem i jesienią tak jak to robiliśmy dotychczas. Oby znów można było swobodnie podróżować i obym w październiku wyjechał i dał Wam chwilę oddechu i poczucia stabilizacji:-)
Oby 2021 był dla Was wszystkich łatwiejszy i łaskawszy niż mijający rok.
Do Siego Roku!
Sławek
Wstyd!

Drogi (usunięte przez administratora), Zapewne parę osób znów nabierze się na Twoje (usunięte przez administratora) słodkie słówka. Mam nadzieję jednak że wiele osób poczytało rzetelne opinie byłych oraz obecnych pracowników którzy opisali jak Twoja firma wygląda naprawdę. Jak naprawdę traktujesz ludzi jakie naprawdę masz podejście do covid jakie naprawdę masz podejście do pracy zdalnej jakie naprawdę masz podejście do dzieci. Mam również nadzieję że ludzie dzięki naszym opiniom poznali jakim naprawdę językiem posługujesz się wobec pracowników i jak naprawdę ich traktujesz. Oby osoby czytające nasze opinie zobaczyły jakim człowieka naprawdę jesteś. Nadzieja moja również w tym że jak najmniej osób przekona się jak prawdziwe są nasze słowa. Co do skarg klientów...nie ładnie tak (usunięte przez administratora)...tak samo dotyczy to chaosu w firmie oraz stabilizacji. Wśród pracowników oraz szczęśliwych byłych pracowników wiemy jakie masz praktyki co do roszad w firmie...zwalnia się dużo osób ? (usunięte przez administratora)napisze że to nie jego wina tylko niechęć osób do zmian. Moi drodzy czytelnicy TAK NIE JEST!!!!! Osoby które się zwalniają nie wytrzymują tego jak (usunięte przez administratora) są traktowane i jakie podejście ma firma do zasobu ludzkiego. (usunięte przez administratora) Ciebie też pozdrawiam przy Tobie nigdy nie można było rozwinąć skrzydeł podcinalas je każdemu z nas. Pozdrawiam również (usunięte przez administratora)która umie wydawać bezsensowne rozkazy których mam wrażenie że sama nie rozumie albo są tak irracjonalne że pozostało nam się tylko śmiać. Mam nadzieję że 2021 rok będzie przełomowy a nasze opinie uchronią innych przed związaniem się z firmą Mzuri.

konkurencja

Być może powinno ale nie cieszy czytanie tego co dzieje się u Państwa w firmie. Współczujemy sytuacji, ciężko jest wszędzie ale gratulujemy odwagi na oczyszczanie terenu, trzeba mieć jaja żeby prowadzić tak trudny biznes i wiedzieć z kim się chce pracować. Często prawda leży po środku jednak z tego co można wyczytać może świadczyć o małej refleksji i świadomości biznesowej pracowników. Takich pracowników w tej branży nikt nie chce.

@konkurencja

(usunięte przez administratora) bądź inna osobo na której polecenie napisany jest ten śmieszny post, dobrze wiesz trolu że to nie firma oczyszcza się że złych pracowników tylko z firmy odchodzą SAMI pracownicy z długim stażem którzy nie mają zamiaru być poniżani. Nie wprowadzajcie osób które potrzebują chcą tu znaleźć rzetelne opinie w błąd. Wiem że (usunięte przez administratora) lubi takie praktyki aby oddalić od siebie winę i pokazać innym jaki jest super i to on oczyszcza firmę z NIBY słabych ogniw. Jesteście (usunięte przez administratora) i jak zwykle (usunięte przez administratora). Zamiast (usunięte przez administratora)powinniście nazywać się (usunięte przez administratora) bo taki słaby poziom reprezentujecie. Oszukujecie ludzi pracowników oraz klientów i jest mi niezmiernie wstyd że musiałem uczestniczyć w teorze który nazwano Mzuri 2.0. dla mnie ta firma to kompletne (usunięte przez administratora). Przykro patrzeć jak(usunięte przez administratora)a zniszczyli coś na co pracowało gro kompetentnych osób reprezentujących sobą wysoki standardy. Teraz jesteście jedynie (usunięte przez administratora)

Osoba z centrali
@konkurencja

Z całym szacunkiem, ale proszę nie oceniać współpracowników Mzuri, którzy nie godzą się traktowanie w często (usunięte przez administratora)sposób. Czy refleksja i świadomość biznesowa ma polegać na akceptacji braku szacunku ze strony osób zarządzających? A może akceptacji braku narzędzi pracy? A może pracy na 2 lub 3 etatach bo (usunięte przez administratora)zwalniają bez przygotowanego zastępstwa? Gratuluję dobrego samopoczucia i standardów. PS. Zatroskana konkurencja czy klient? A może próba zamazania rzeczywistości poprzez lekko pozytywny wpis z mzuri.

@Osoba z centrali

Zapewne firma wróciła do swoich standardowych praktyk i nakazywania pisania pozytywnych komentarzy przez zastraszanych pracowników

@konkurencja

Droga konkurencjo, a zarazem(usunięte przez administratora) Chciałeś zrobić dobrze, a znów jesteś ośmieszany Na nic się zdadzą twoje próby nieudolne Od twoich opinii chyba w łeb se (usunięte przez administratora) :)

były współpracownik
@Anty Mzuri 2.0

W pełni się zgadzam, taka jest rzeczywistość w tej firmie "Bzduri", zakłamywanie prawdy to norma, manipulacja( korzystanie z technik socjo-psychologicznych), oszukiwanie klientów, oszukiwanie na wynagrodzeniu a nawet braku zapłaty za dobrze wykonaną pracę( do dzis trzymam dowody tego faktu, po prostu mnie oszukano). Wiele by tu pisać, ale po co ? Szkoda życia, które jest wartością najwyższą. Stałem się szczęśliwym człowiekiem, kiedy zrezygnowałem ze współpracy.

Pomarańczowy robak

Z końcem grudnia odchodzi jakieś 15 osób, tak tu fajnie jest. Ale śpiewajmy tak jak nas nauczył (usunięte przez administratora): nic się nie stało, Polacy nic się nie stało!

@Pomarańczowy robak

Najlepsze jest to że ligę mistrzów według (usunięte przez administratora)tworzy dział który działał zaledwie 2 miesiące czyli śmieszni centralni (usunięte przez administratora)handlowi na których czele stoi oczywiście traktujący ludzi z góry(usunięte przez administratora) Więc drogi przyszły wspopracowniku Mzuri 2.0 jeżeli chcesz pracować wśród znajomych synka prezesa i jego córeczki i masz marzenie aby być ciągle inwigilowanym firma zaprasza. (usunięte przez administratora) Dzięki temu osoby które pracowały dla firmy latami i oddawały siebie dla firmy otrzymały przekaz że nic nie znaczą i pseudo liga mistrzów (usunięte przez administratora)to dla nich nieosiągalny twór.

@Anty Mzuri 2.0

Wyróżnienie dostali między innymi za to że mają 1000 zł podstawy a reszta wynagrodzenia to prowizja za klientów pozyskanych. Ludzie z takimi pensjami są dla prezesa (jak to sam zresztą nazwał) bohaterami. Wolałby żeby wszyscy zasuwali cały dniami łącznie z weekendami i świętami za takie pensje i do tego dąży.

Mzuri 2.0

Powoli wielkimi krokami nadchodzi czas Mzuri 2.0. Czas wielkiej zmiany. Wszystko będzie działać super. To będzie nowa lepsza firma, nowa jakość... Zaraz, zaraz.... Ale to już było... I Wy drodzy współpracownicy się na to wszystko nabieracie. Brawo Wy!

oczy bolą....

oczy bolą od czytania tych wszystkich pochlebnych wpisów na GoWorku, które wystawia (usunięte przez administratora) w ramach walki z tymi negatywnymi opiniami, których (nie bez przyczyny!!!!!!!!) jest coraz więcej. Bardzo współczuję. (usunięte przez administratora) przede wszystkim. (usunięte przez administratora)

@oczy bolą....

Przepraszam

@oczy bolą....

Zapewne za chwilę ludzie w firmie zostaną poproszeni o wrzucenie pozytywnych opinii tutaj bo średnia zacznie spadać.

Anonimowa

Nadszedł świąteczny okres i wreszcie znalazłam chwilę na to żeby opisać jak wygląda współpraca z Mzuri. Wiadomo, że internet to miejsce, w którym ludzie najczęściej piszą negatywne komentarze. Chciałabym jednak żeby osoby, które zastanawiają się nad rozpoczęciem współpracy z firmami miały dostęp do pełnego przekroju opinii. Ten głos będzie pozytywnym komentarzem, ale każdy mój argument postaram się uzasadnić tak, żeby czytające osoby miały poczucie, że to oczywiście jest subiektywna opinia, ale nie wyssana z palca ani napisana przez kogoś z samej góry, komu zależy na ilości gwiazdek na Gowork. Z Mzuri współpracuję już prawie 4 lata. Dołączyłam, jak to zwykle bywa, zupełnie przypadkiem. Interesowałam się tematem nieruchomości, coś tam słyszałam o wolności finansowej, trafiłam na darmowy wykład Sławka Muturi (założyciela Mzuri), który w merytoryczny sposób opowiadał o podstawach inwestowania, zarządzania najmem i wolności finansowej. Sam nie pracował już wtedy na etacie i utrzymywał się tylko z wynajmu nieruchomości więc zrobił na mnie ogromne wrażenie. Ten człowiek naprawdę wiedział o czym mówił! Zasady współpracy były jasne od początku: B2B, nienormowany czas pracy, brak nadzoru nad codziennym wykonaniem obowiązków, kontrola tylko nad jakością. Centrala firmy jest w Łodzi, zarząd w Warszawie, a w wielu mniejszych miastach nie ma biur (przedstawiciele Mzuri spotykają się z klientami w nieruchomościach, które mają być przedmiotem najmu, co ma sens). Czyli mój dzień polegał na spotkaniach na mieście z klientami i pracy przy komputerze z domu. Jakie są moim zdaniem największe zalety współpracy z Mzuri: - Współpraca na zasadzie działalności gospodarczej bardzo mi odpowiada. Jestem niezależną osobą, bliżej mi do samodzielnego przedsiębiorcy niż do trybiku w korporacyjnej maszynie. - Możliwość zostania wspólnikiem. Tak, jestem wspólnikiem. Jednym z około 60. Zaproszono mnie do grona wspólników po niecałych dwóch latach współpracy. Traktuję Mzuri jak swoją własną firmę i cieszę się jej rozwojem. - Misja firmy, w którą wierzę. Misją jest szerzenie idei wolności finansowej. Pokazujemy, że każdy może do niej dążyć i każdemu może się udać bez względu na wykształcenie i zarobki. - Misja firmy przekłada się na realne wsparcie dla współpracowników. Mamy własne Stowarzyszenie, które będzie nas wspierać finansowo na starość - Firma naprawdę dba o współpracowników. 4 lata temu nie było żadnych benefitów. Od tego czasu wprowadzono opiekę medyczną, Multisport, ubezpieczenie na życie, a teraz wchodzą jeszcze takie zabawne jak biblioteka (byłam jedn) - Uwielbiam to, że ludzie zaczynają kojarzyć Mzuri. Na rynku nieruchomości jesteśmy bardzo znani. Jak mówię na spotkaniach networkingowych, że jestem wspólnikiem to widzę, że to robi wrażenie i naprawdę odczuwam dumę :) - Mzuri nigdy nie spóźniło się z żadnym moim wynagrodzeniem. Doceniam to co miesiąc. - Wiem, że mogę liczyć na firmę. Miałam jedną nieprzyjemną sytuację zdrowotną i dostałam 100% wsparcia - Co pół roku są wyjazdy integracyjne całej firmy, jest coraz więcej szkoleń Wiadomo, że zawsze znajdzie się jakaś kwestia, na którą można narzekać, ale ja jestem raczej takim człowiekiem, że w takiej sytuacji coś zgłaszam i próbuję poprawić. Mimo stanowiska na poziomie specjalisty sama zaproponowałam kilka sensownych usprawnień i nawet stworzyłam jedną procedurę. I wiem, że mimo, że dokument z tą procedurą nie jest podpisany i wiele osób nie wie, że to ja wpadłam na to żeby coś rozpisać to mój bezpośredni przełożony to docenił, publicznie podziekował i pogratulował, zapamiętał i m.in. dlatego zostało zaproponowane mi bycie wspólnikiem. Szalenie się cieszę, że jestem w takiej sytuacji, że w niedzielę wieczorem nie trzęsę się ze strachu przed poniedziałkiem. Miałam taki okres w swoim życiu i nie chciałabym nigdy tam wracać. W Mzuri jest zupełnie inaczej :) Wolę pozostać anonimowa, bo boję się internetowego hejtu, dlatego specjalnie nie piszę w jakim działam mieście i na jakim stanowisku. Mam nadzieję, że moja opinia przyda się komuś kto zastanawia się nad współpracą. Jeśli do nas dołączysz i cenisz sobie jeśli ktoś Cię docenia i obdarza zaufaniem to na pewno Ci się spodoba :) Pozdrawiam, Anonimowa

była
@Anonimowa

Krzysztof!!! naprawdę nie masz ciekawszych zajęć w "święta" niż zajmować się PRem Mzuri?

Kalifornijka
@Anonimowa

Anonimowa pisze o tym jak firma traktuje jej współpracowników a nam wszystkim chodzi o złe rownież w moim przypadku o koszmarne traktowanie kliet(ntow czyli wynajmujących!

WTF
@Anonimowa

Krzysztof, jak już zajmujesz się naprawianiem zszarganego wizerunku firmy, to rób to profesjonalne. Albo po prostu niech Mzuri przestanie praktyki januszexu.

Zdemaskuje Cię
@Anonimowa

Moja droga Anonimowa Na całe szczęście była koleżanko :) przestań pisać głupoty na zlecenie swoich pracodawców. Te wszystkie brednie to kpina i oszukiwanie ludzi którzy szukają tutaj prawdziwych rzetelnych opinie a nie słów napisanych na zlecenie przełożonych

Zostaw merytoryczną opinię o MZURI - Łódź

• Jak się pracuje w MZURI?

Zobacz opinie na temat firmy MZURI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZURI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MZURI?

Kandydaci do pracy w MZURI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZURI