MZURI

Opinie o MZURI

Dominik Kosowski

Czy coś się zmieniło po odejściu mojej imienniczki z tej firmy? Jak wygląda praca w dobie COVIDU?

Z Mzuri
@Dominik Kosowski

Nie pracowałam w Mzuri za czasów Twojej imienniczki, ale zatrudniłam się w czasie pademii i jestem zadowolona. W biurze jest podział na grupy i częściowo pracujemy zdalnie.

lodzianka

Radzimy sobie!

jestem
@lodzianka

Funny. Jak jeden mąż pracownicy Mzuri ruszyli hurr durr pisać posty na GoWorku. Robicie to za darmo bo szef grozi wylaniem z roboty czy macie z tego ekstra 50zl? Nie wstyd wam, bando (usunięte przez administratora) i naciagaczy?

Zmotywowany
@Z Mzuri

W Mzuri nie ma czegoś takiego jak praca zdalna !!! Od momentu kiedy zmienił się prezes i w zarządzie jest jego córeczka JEST ZAKAZ PRACY ZDALNEJ !!! Nawet gdybyś był chory na covid najlepiej żebyś przychodził/przychodziła do pracy. Jeżeli jednak upierasz się nad pracą zdalna - JESTEŚ DO ZWOLNIENIA

Firma ponad wszystko
@Zmotywowany

To bardzo nieodpowiedzialne z ich strony tak narażać ludzi w dobie covid. Ale czego się spodziewać po kim kto nie szanuje ludzi i ma gdzieś ich zdanie. (usunięte przez administratora)

User
@Dominik Kosowski

W tej firmie nie dba się o zdrowie i życie pracowników i ich rodzin, zapomnij o pracy zdalnej w trakcie pandemii, muszą cię kontrolować non stop i widzieć w biurze, zresztą pan prezes nie umie tych całych telekonferencji zoomów i takich tam, jak ma Cie(usunięte przez administratora)to woli zrobić to osobiście

Na wypowiedzeniu

Zwalniamy się z Mzuri już nawet nie pojedynczo lecz masowo i jeszcze na sam koniec echem biją (usunięte przez administratora). Człowiek chce podpinać tematy aby innym, którzy tu jeszcze pracują nie narobić problemów to Cię zdemotywuja na koniec informując ze wypłatę dostaniesz inaczej niż reszta, czyli nie przed świętami lecz ostatniego dnia miesiąca, tak dla wyróżnienia, żeby Ci za miło na święta nie było i żeby w razie "w" zostawić sobie furtkę żeby coś obciąć! Bo tylko tego dr szuka w tej firmie. N(usunięte przez administratora)

Nigdy więcej

Witam ! Jeżeli szukacie pracy w której: 1. Panuje fatalna atmosfera(usunięte przez administratora) 2. Lubicie być poniżani i pozbawieni wszelkiej godności 3. Wasze odmienne zdanie kwalifikuje Was do wyrzucenia z pracy 4. Praca jest ważniejsza od Waszego zdrowia i od Waszej rodziny 5. Nie chcecie awansować (usunięte przez administratora) 6. Lubicie oszukiwać klientów 7. Akceptujecie pracę za niskie wynagrodzenie bez podwyżki przez nawet 5 lat 8. Nie macie prawa pracy zdalnej podczas pandemii i w innych skrajnych przypadkach 9. Mimo pracy w danym dziale musicie bez dodatkowego wynagrodzenia wykonywać pracę innych osób 10. Musicie zakładać własną działalność (usunięte przez administratora) A tak serio jeszcze pół roku temu zobaczylibyście tutaj mega pozytywną opinię o firmie która rozwija się prężnie ma super zespół i Świetny Zarząd który szanuje ludzi i ich pracę. Przestrzegam każdego kto szanuje siebie i własne zdrowie przed pracą w Mzuri. Pozdrawiam

Ave pustostan!

Aktualnie ciężko da się wytrzymać i pracować. W wyniku sytuacji z covidem rynek nieruchomości bardzo ucierpiał i ilość mieszkań niewynajętych w zasobach firmy jest duża. Ludzie ciężko pracowali od początku pandemii i cały sezon wakacyjny żeby mieszkania wynająć ale jest jak jest, pandemii nie przeskoczymy. Nie ma to jednak znaczenia dla (usunięte przez administratora)firmy który winą za wysoki pustostan obarcza pracowników, kierowników i zarząd firmy. Pustostan nie jest dlatego że mamy kiepską sytuację na świecie ale dlatego że ludzi nie pracowali całymi dniami oraz w weekendy. Dziwne że przed covidem można było połączyć życie prywatne z zawodowym i takiego problemu nie było. Brak szacunku prezesa do ludzi i chamskie odzywki przekroczyły już dawno wszelkie granice.

Serwisant

Do rozmowy z panem Sławomirem było dobrze. Sławomir..., pan Sławomir, w trakcie rozmowy narzuca ton w rodzaju JA TU JESTEM NAJWAŻNIEJSZY. Zadawane pytania nie mające związku z pracą serwisanta. Tak przeprowadza rozmowę, jakby bał się o swoje stanowisko. Ja Ci pokażę kto tu jest najważniejszy. Tak panie Sławku - rozmowa rekrutacyjna przypominała mi rozmowę z moją byłą żoną. Ja Ci pokażę kto ma rację. Stosuje pan jakiś psychologiczny bełkot. I ten słyszalny szyderczy uśmieszek wymalowany na pana twarzy. A do tego słyszalne odgłosy w tle. Usłyszę, że to radio. No to jesteś pan słaby profesjonalista. No chyba, że to była osoba fizycznie siedząca obok i miał pan potrzebę zaimponowania. Cieszę się, iż nie będziemy współpracować (przynajmniej w obecnej chwili) gdyż nie lubię gdy osoba niekompetentna podważa moje kompetencje. Cieszę się, że pierwszy zakończyłem rozmowę (udało się panu tymi nieodpowiednim do zatrudnienia pytaniami mnie irytować). Panie Sławku proszę nie przyjmować zbyt osobiście tego wpisu. I koniecznie zmienić pytania kompetencyjne dla serwisantów. Gdyż serwisant, nie jest pracownikiem biurowym. Z Wielkim Szacunkiem dla Pana Sławomira. Jeszcze raz proszę nie odbierać tego zbyt personalnie. Pozdrawiam Piotrek

Pytania rodem z internetu na zasadzie kopiuj/wklej. Nie mające nic wspólnego z zakresem pracy serwisanta.

pracowałem i wiem

pracowałem w mzuri kilka lat, warto tam się załapać i zobaczyć jak działała firma, można się wiele nauczyć to fakt, ale można też doświadczyć wiele zła, nieuczciwości i hipokryzji, obłudy, tam można zobaczyć człowieka o wielu twarzach na żywo..... . Dużo ludzi ostatnio z tej firmy "ucieka", uciekli tez (usunięte przez administratora)tej firmy, a dlaczego ??? Reasumując to bardzo ciekawa firma :), ale tez kiedyś były i dobre chwile w tej firmie, było dużo pracy i satysfakcji, ale to już historia.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w MZURI?

były współpracownik

Żeby dołączyć do zespołu Mzuri trzeba w 100% zostać jego częścią, jeśli masz życie prywatne to musisz wybrać - albo Mzuri albo życie prywatne, w momencie kiedy zostajesz współpracownikiem musisz pamiętać ze nic innego nie istnieje, tylko Mzuri !!! Od kilku miesięcy współpracownicy, którzy pracowali prawie początku Mzuri i nie tylko(udziałowcy Mzuri też) - odchodzą z firmy masowo( nie widzą miejsca dla siebie). W tym roku z Mzuri (usunięte przez administratora) którzy tą firmę postawili na "piedestale" na przestrzeni kilku lat.(usunięte przez administratora)Jeszcze przed rokiem była to firma dla ludzi, którzy pracowali i chcieli pracować, budowaliśmy tą firmę razem, nie było lekko ale miało to sens. W tej chwili są wolne wakaty bo dużo ludzi odchodzi, także zawsze można spróbować, zobaczyć jak ta firma działa.

Docelowo chęć pracy na własnej działalności, silna motywacja do pracy, odporność na stres bo stresu będzie dużo, gotowość do wyrzeczeń (rezygnacja z życia prywatnego i planów na rzecz firmy), asertywność.

Klaudia Kapuśniak

Witam! Równy rok temu sama czytałam tutaj opinie na temat owej firmy gdyż chciałam się przeprowadzić ze śląska do Warszawy do mieszkania podlegającego mzuri. Wiele przykrych opinii stanowczo zniechęcało moją osobę do tego, ale zapewnienia ze strony agentów, że mieli swoje powody itp. odwiodły od tego moją uwagę. Niestety ja również dałam się nabrać. Rozpoczynając moją przygodę z ów firmą nie posiadałam prawa jazdy, ewidentnie ja razem z 2 świadkami oglądającymi wraz ze mną to mieszkanie zaznaczyliśmy, że priorytetem przy doborze mieszkania jest bezwzględnie na wszystko pewne miejsce parkingowe pod budynkiem jak tylko zdam prawo jazdy. Jak mogą się państwo domyśleć miesiąc później kiedy je zdałam nikt już o owej rozmowie nie pamiętał i do dziś muszę wynajmować garaż naziemny na osiedlu obok. W dzień wprowadzki byłam podekscytowana aż tak drastyczną zmianą miejsca zamieszkania do momentu wejścia do mieszkania. W wannie znalazłam włosy łonowe (na całej jej powierzchni) BYŁY ONE RÓWNIEŻ W LODOWCE I ZAMRAŻARCE!!! włosy łonowe.. prawie zwróciłam obiad widząc takie rzeczy W MOIM NOWYM MIESZKANIU. nie wiem jak do tego doszło, czy mieszkanie zostało przed wprowadzką wynajmowane na dni na portalach typu airbnb czy jak, ale jest to karygodne. Wtedy też zaledwie 1-2 dni później przyjechała ekipa sprzątająca, a ja nie miałam odwagi do tego czasu nawet już na to spojrzeć. Cały rok wynajmu przebiegał pomyślnie i bez większych trudności (pomijając cudownego sąsiada, który codziennie nasyłał na mnie ochronę podając przyczynę imprezy podczas gdy byłam sama w domu.) Wisienką na torcie jest fakt, że około 2 miesiące temu zepsuła mi się lodówka. Łącznie potencjalna naprawa, a w ostateczności jej wymiana zajęła firmie ponad 3 tygodnie :) Uważam, że nie mieszkamy na jakiejś wsi, a w stolicy i ten czas jest stanowczo za długi. Lodówka nie jest umywalką bez której da się obejść, a niezbędnym do życia urządzeniem. Przypłaciłam to ogromnymi stratami pieniędzy jak i problemami żołądkowymi lecz nikogo to nie obchodziło i nikt nie chciał obniżyć w tym miesiącu kosztów za wynajem pomimo ewidentnej przesady czasowej i konsultacji z prawnikiem. W umowie ewidentnie było zaznaczone, że mieszkanie jest w pełni wyposażone, a w takiej sytuacji kiedy nie jest prze praktycznie miesiąc bronią się tym, że w umowie nie ma terminu zapłaty. PODSUMOWUJĄC: - MIEJSCE PARKINGOWE OBIECANE = OKAZAŁO SIE OBIECANKAMI AŻ DO PODPISANIA UMOWY PO WPROWADZCE NIEWYSPRZĄTANE MIESZKANIE + WŁOSY ŁONOWE W CAŁEJ WANNIE, LODÓWCE I ZAMRAŻARCE SŁABA MOTYWACJA DO NAPRAWY SPRZĘTU W DOMU KTÓRY SIĘ ZEPSUŁ BRAK EMPATII ODNOŚNIE JAKIEJKOLWIEK REKOMENSATY. SERDECZNIE NIE POLECAM TEJ AGENCJI!! JA ROK TEMU SAMA OLAŁAM WSZYSTKIE NEGATYWNE OPINIE I DAŁAM SIĘ NABRAĆ :)

Picasso

Ludzie dajcie sobie spokój z tą firmą, jest w Polsce dużo normalniejszych firm i nie trzeba się tu męczyć. Pracuje sie na własnej działalności a podejście jak do ludzi na etacie lub nawet gorzej. Doszło już nawet do tego że kierownicy pod dyktando (usunięte przez administratora)mówią ludziom kiedy mają załatwiać swoje prywatne sprawy, do której godziny mają pracować, i czy mają mieć wolne weekendy. Nikogo nie interesuje czy masz swoje życie czy nie, masz być na 100% w Mzuri bo za chwilę nie będzie tu dla Ciebie miejsca jak się nie podporządkujesz.

Dorota

Miesiąc temu oddałam wynajmowane mieszkanie w Łodzi przy ulicy Siedleckiej. Ponieważ z powodu Covid-u przez ostatnie pół roku tam nie mieszkałam (umowa podpisana na rok, więc bez możliwości wypowiedzenia) liczyłam na zwrot nadpłaty zaliczki za media. Miesiąc minął i....nic. Nie dostałam żadnego rozliczenia, że o zwrocie kaucji nie wspomnę. Piszę i dzwonię i...nic! Ta firma to jakiś przekręt. Jak to funkcjonuje w majestacie prawa?

księgowa
@Dorota

Rozmija się Pani z prawdą. Może Pani śmiało wypowiedzieć umowę przed czasem, bo taki zapis w każdej umowie widnieje. Została Pani także rozliczona. Zwrot środków wprowadzony został dnia 28 października, w tym także odsetki. Proszę sprawdzić stan konta. Nie za szybko i publicznie oczernia Pani firmę?

Ana
@Dorota

Także mam bardzo złe doświadczenia. Ukryte wady, pleśń, grzyb, obojetność u cwaniactwo "opiekuna" mieszkania, który okazał się dewastatorem, bo nie reagował na zgłaszane wady, które pogłębiały się. Po 2 miesiacach doprosiłam się o naprawy i wszystko w czasie najmu, Kilkudniowe sprzątanie mieszkania po remoncie - usuwanie pyłu budowlanego z każdego miejsca w mieszkaniu. Koszmar. Gdybym miała wybór, zrezygnowałabym z Mzuri, ale miejsce i rozklad mieszkania jest ok.

korko

Czy warto pracować zarabia się na początku około 2 tys na rękę - więc finansowo nie warto. Później są jakieś podwyżki ale jeśli nie wchodzisz w tyłek zarządowi i kierownikom w Centrali to nie licz na dużą podwyżkę. Wszystko opiera się na marzeniu, marzeniu Sławka Muturi które usłane jest kłamstwami. Sprzedają marzenie godnego i bezstresowego życia posiadając mieszkanie na wynajem. Bardzo dużo mieszkań oddawanych jest w kiepskim stanie właścicielom po zakończonej współpracy. Przepływ informacji jest tragiczny Centrala nie wie co robią ludzie w terenie i odwrotnie. Centrala nie opłaca rachunków za media. Wielokrotnie odłączany jest prąd, gaz w lokalu ponieważ Mzuri miało problem "komunikacyjny" wyjaśniając przez kilka miesięcy nie dostawali faktur od dostawcy - więc oczywiście tłumaczą się że to nie ich wina - nikogo nie zainteresowało że od kilku miesięcy nie płacą. Ludzie w Mzuri dzielą się na dwa obozy - włazi (usunięte przez administratora) i osoby które robią co swoje i olewają co tu się dzieje. Mobbing na każdym kroku, na rozmowie mówią Ci że oni nie liczą godzin pracy - to fakt bo przeważnie siedzisz po 10-12 h i nikt Ci za to więcej nie zapłaci. Nikt Cię nie szanuje, każdy patrzy jak przerzucić swoją winę na Ciebie. Nie polecam.

Sławek Muturi, założyciel Mzuri
@korko

Korko, twierdzisz, że jestem kłamcą? A może podasz jakieś przykłady moich rzekomych kłamstw? Warto, żeby inni wiedzieli i nie dawali się na nie nabrać, bo chyba temu służy to forum?

Sławek, dawno oderwałeś się od
@Sławek Muturi, założyciel Mzuri

rzeczywisości

była
@Sławek, dawno oderwałeś się od

Sławek, czy nie widzisz, że zjada Cię własne dziecko? Nie wstyd Ci?

@Sławek Muturi, założyciel Mzuri

A możemy prosić o wyjaśnienie dlaczego Mzuri Łódź usunelo stary profil firmy z Google i wszystkie negatywne opinie, a była ich miażdżąca liczba? Teraz jest nowy profil, zero opinii więc potencjalni klienci mogą być nabijani w bambuko. Brawo, obsługa klienta wg Mzuri. Zamiast pracować nad standardami, lepiej usuwać opinie klientów.

matka teresa
@była

A to nie jest tak, że kochający rodzic zawsze ratuje swoje dziecko z każdej opresji, nawet tej beznadziejnej, do której doprowadzili pracownicy, którym nie zależało???

Dawid

Ludzie czytacie te opinie te całe mzuri to jedna wielka (usunięte przez administratora)organizacja a o zwrocie kaucji zapomnijcie nie wynajmujcie przez nich żadnego mieszkania

EL Corason

Dlaczego ludzie z działu windykacji, bok czy innych nie potrafią w tej firmie działań na liczbach typu dodawanie?Co jest kryterium przyjęcia na stanowisko księgowej czy rozliczeń?Moze geografia? Temat do przemyśleń szanowna firmo, a przyszły najemco nie licz,że w twoim przypadku będzie cudownie i wszystko opłacone zgodnie z rachunkiem.

Ďzesuu

Firma nie zna się na na rozliczaniu mediów w lokalach. Zalecam wynająć prawnika oraz biurivrachunkowe do sprawdzania ich tabeli z liczbami, gwarantowana znalezienie błędów z których najemca robi się dłużnikiem mimo, że płaci wszystko to co ma w umowie i rachunki za zużycie wody itp. Tak w ogóle nie przedstawiają rachunków tylko swoją tabelka bez wyjaśnienia szczegółów nie wierzcie liczba z tabelki, obliczcie sami to co wplaciliscie a to co wynika z rachunków. Są w tym narazie bezkarni. Kto miał taką sytuacje? Komu firma zadluzyla służyła mieszkanie bo nie potrafią płacić rachunków? Omijajcie to miejsce, nie dajcie się zwabic.

Bezdomny

Jezeli chodzi o opinie na temat Mzuri czy jak teraz nazywam ta firme Bzduri to po okolo dwoch latach wynajmu bylem rozczarowany jak potraktowano moja osobe. O ile nie zawsze wywiazywałem się solidnie w kwestiach sprzatania ze swoich obowiazkow ze wzgledu na brak czasu do czego jestem w stanie sie przyznac to wszelkie naprawy takie jak malowanie scian probowano zrzucic ZAWSZE na najemców. Po wypowiedzeniu umowy mozecie zapomniec o zwrocie kaucji. Takie rzeczy jak malowanie i odswiezanie mieszkania po wynajmnie okreslaja jako naprawy i w moim przypadku bylo to 800 zl za malowanie scian, 300 zl za sprzatanie, 115 zl za pranie zalon oraz pranie kanapy w wysokosci 230 zl. Generalnie nie wpisuje negatywnych opinii na forum, ale dla tej firmy robie wyjątek.

Pablo
@Bezdomny

Najlepiej jakby za darmo ktoś to za ciebie zrobił nie? To wtedy byś siedział cicho.

Maria W.

Obserwuję Mzuri już od 6 lat i mam doświadczenia z wielu różnych perspektyw. Po pierwsze: przekazałam im w zarządzanie kawalerkę w Łodzi w 2014 roku. Od tamtego czasu miałam w sumie chyba półtora miesiąca pustostanu co jest moim zdaniem SUPER wynikiem :) Po drugie: zainwestowałam z nimi w mieszkanie na wynajem w Częstochowie w 2016r. Tam się czasem zdarza pustostan i raz zdarzyło się opóźnienie w płatności, ale ich specjalista był ze mną w kontakcie i szybko udało się odzyskać należności. Dziękuję :) Po trzecie: ostatnio zdecydowałam się zainwestować w nowe CFI. Tu nie mam jeszcze doświadczeń, bo dopiero co było pierwsze podniesienie kapitału, ale moja przyjaciółka zainwestowała w poprzednie CFI Portfel Mieszkań i była bardzo zadowolona więc jestem bardzo dobrej myśli :) Po czwarte (już ostatnie): moja siostrzenica wynajęła przez nich mieszkanie w Warszawie i też bardzo sobie chwali współpracę: warunki jasne i przejrzyste, mieszkanie czyste, wszystko sprawnie :) Polecam ich z każdej strony :)

Jak szefostwo w MZURI? Spoko traktują ludzi?

Lodzianka

Bardzo SPOKO! Fajna miła atmosfera, wszyscy otwarci na dialog i chęć współpracy. Pracy bardzo dużo, bo dużo zainteresowań ofertami mieszkań.

Mikołaj

Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą! Jest to klasyczny przykład działalności, dla której ilość liczy się bardziej, niż jakość. Jakakolwiek prośba ze strony klienta wymaga długiego okresu oczekiwania na rozpatrzenie i wykonanie. Co prawda, można się dodzwonić i nawet porozmawiać z pracownikiem firmy ale nic, poza rozmową potem się nie dzieję. Aby wprowadzić drobne uzupełnienia do umowy trzeba czekać tygodniami. Takie wrażenie, że w firmie pracują i nią zarządzają same roboty wedle ściśle ustalonego algorytmu. Póki nie nadejdzie czas na wykonanie konkretnego i z góry zaplanowanego czynu- nic się nie dzieje, a prośby klientów idą w kosmos. Na szczęście na rynku jest dużo podmiotów oferujących podobne usługi, więc jestem pewien, iż ta firma w sposób naturalny (i mam nadzieję szybki) i na własne życzenie upadnie

Kati

Jestem osoba wynajmujaca mieszkania w firmie Mzuri jest to najorsza firma jaka spotkalam w ostatnim czasie pracownicy totalnie (usunięte przez administratora)pomylone faktury lub ich brak ciezko sie dodzwonic do firmy a juz zalatwic cos graniczy z cudem NIE POLECAM WYNAJMU za posrednictwem firmy mzuri!!!!!

Mateusz

Firma daje ciekawe możliwości pracy i rozwoju. Pracuję tu już trochę i nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy. Ludzie bardzo mili i pomocni, bardzo miło spędza się tu czas. Polecam.

Janusz
@Mateusz

Najważniejsze jest zadowolenie z wykonywanej pracy. A co powiedziałbyś kandydatowi, który nie jest do końca przekonany, żeby podjąć pracę w MZURI? Jakie są największe plusy pracy w tym miejscu?

Mateusz
@Janusz

Przede wszystkim duża pomoc ze strony innych. Nikt tu nie jest sam ze swoim problemem. Dyrektorzy, kierownicy oraz zarząd chętnie udzielają pomocy innym ludziom z firmy. Nie odczuwa się tutaj "drabiny hierarchii" jaka bywa w korporacjach, ale wszystkich traktuje się jak równych partnerów w pracy. W firmie panuje bardzo rodzinna i przyjazna atmosfera.

@Mateusz

A jesteście ze sobą "na Ty" czy na "Pan/Pani"?

@Damian

Damian, w firmie wszyscy jesteśmy na Ty :) Dla mnie na początku było to dziwne do Prezesa mówić na Ty, ale to fajnie rozluźnia atmosferę.

M.
@Kasia

W wróciliście już do biura czy pracujecie zdalnie?

@M.

Ja już wróciłam do biura, ale też dlatego że lubię :) Część osób natomiast jeszcze pracuje zdalnie. Są dyżury, osoby się wymieniają.

Martyna

To jest forum dla pracowników firmy a nie klientów!

Paulina
@Martyna

Masz całkowitą rację! Jednak opinie Klientów danej firmie także wiele tu wnoszą, ponieważ też mówią na coś na jej temat. A Ty sama pracujesz w MZURI, czy dopiero zastanawiasz się nad podjęciem tam pracy? Jeśli wiesz coś o ewentualnej rekrutacji, to podziel się ze mną tą informacją.

@Martyna

Zgadzam się! Właśnie próbuję "przekopać" się przez to forum i dowiedzieć się czegoś od aktualnych pracowników. A Ty możesz coś opowiedzieć? Od jak dawna pracujesz w Mzuri? Na jakim stanowisku (nie musisz podawać działu, ale powiedz czy na juniorskim czy wyższym)? Czy rekrutacja jest wieloetapowa i skomplikowana? Czy jest dużo szkoleń? Czy ludzie są fajni? Czy jesteście ze sobą "na Ty"? Jaki dresscode? W sumie wszystko mnie interesuje :)

@Damian

Damian ja pracuję w Mzuri od 2 lat. Jestem na stanowisku specjalisty - aktualnie dla mnie satysfakcjonujące, ponieważ jeszcze się uczę. Biorę udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych jak tylko jest to możliwe. Może szkolenia wewnętrzne nie brzmią tu atrakcyjnie, ale uwierz są bardzo cenne, czasem bardziej niż te zewnętrzne. W firmie wszyscy jesteśmy na Ty. Panuje bardzo fajna, luźna, rodzinna atmosfera. Organizowane są spotkania integracyjne. Nawet teraz podczas pandemii wspólnie oglądamy filmy online :) Jeżeli chodzi o rekrutację to ja miałam 2 etapy.

@Kasia

Kasia, dzięki za odpowiedź! A możesz podać jakieś przykłady szkoleń wewnętrznych? I jak wygląda u Was integracja w "normalnych" czasach? ;)

@Damian

Mamy swoją Platformę HRową , tam udostępniane są szkolenia, testy, nowinki z życia firmy. Super narzędzie :) W normalnych czasach mamy integracje działowe, dzielone na miasta oraz te duże całej firmy. Te duże spotkanie wyjazdowe z noclegiem, szkoleniem i zabawą typu paintball. Jeżeli chodzi o mniejsze spotkania to np kręgle, kino, wyjścia do restauracji. Jest tego trochę :)

M.
@Kasia

Kasia, a wróciliście już do biura czy pracujecie zdalnie?

Zostaw merytoryczną opinię o MZURI - Łódź

• Jak się pracuje w MZURI?

Zobacz opinie na temat firmy MZURI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MZURI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MZURI?

Kandydaci do pracy w MZURI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MZURI