Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia

Opinie o Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia

Zaznajomiony

Jedna osoba od wszystkiego za marne pieniądze. Nie polecam.

Lidia
użytkownik zarejestrowany

Czy Perfect Clean prowadzi obecnie rekrutację na nowe stanowiska? Jeśli tak, to jak wygląda cały proces? Osoby zainteresowane ofertami pracy skorzystają na informacjach od innych użytkowników forum, którzy mieli szansę nawiązać współpracę z tą firmą.

buraki
użytkownik zarejestrowany

@ Anka - wcale nie glupie pytanie. No spójrz na to obeiktywnie i sama powiedz, że zarobki 1700 - 2300 zl to różnica az 600 zł między tymi wartościami. Wiesz ze w dzisiejszych czasach to naprawede duża różnica. Wiec lepiej to doprecyzować może na jhakim stabnwoisku

Anka

Taka, na jaką sobie zapracujecie. Głupie pytanie.zarobki zależą od pracownika. Od 1700-2300

zuzia

Przyzwoite warunki to minimalne wynagrodzenie. Jakie plecy ? Ania napisała w swojej wypowiedzi o pracy, nie o wynagrodzeniu. Ludzie...czytajcie ze zrozumieniem zanim odpowiecie na posta.

pati

Takich bzdur dawno nie czytałam, podstawiony gość ?

Ania

Piszę o Firmie,obowiązują takie same zasady we wszystkich placówkach.

MarcyM

O pracy w jakim mieście piszesz? A jakie wynagrodzenia obowiązują w Perfect Clean?

Ania

Długo by pisać ,niesamowite wymagania. Niespodziewane kontrole zarządzajacych,na których zapiernicza szeregowy pracownik. Na zmianie jesteś sama jak palec, musisz przegladac odzież,metkowac,kasowac,zapierac, odplamiac,trzec szczotą kołnierze i brudy na rekawach i obrzezach,pilnowac pralek wodnych,pralnicy chemicznej,dobierac odpowiednie programy,suszyc w suszarce,nie wspomnę o niekończacym się prasowaniu setek ciuchów!!!!!!!!!! (1os)czasem po 140 szt. Jeden klient potrafi przyniesc 30 koszul :( Do tego piszesz druki reklamacji,wysłuchujesz obelg,gruntownie sprzatasz,rozliczasz kase,robisz raporty kasowe,przyjmujesz konwój,robisz inwenteryzację,przystrajasz wystawy na święta,jesteś pilnowana i przeszukiwana jak najgorszy przestępca (czy czasem nie masz jakiej odziezy nie ometkowanej na pralni). Chocbys sie skichała musisz przyjmowac odziez cały czas,chociaz nie dasz rady jej zrobic,nawet jak by to bylo 500 szt a ty sama nie daj Bóg zostawic coś kolezance na nastepny dzień!!!!!!!!! Nie dałas rady? (bo to fizycznie niemozliwe!!)przyjdz na nastepny dzień i rób,chociaz masz wolny.Własnie po to jestes niby masz dzień wolny, w którym i tak pracujesz i ci nie zapłacą...bo w tej firmie nikt się nie przyzna,że się nie wyrobił....Nie miałam zadnego zycia poza pracą I tak mnie omotali,A odpowiedzialmosc wzajemna jest tu tak wycwiczona jak w sekcie. Rotacja w tej firmie jest b.duża.dlatego tylu klientów narzeka na jakośc.Niech tylko sie zastanowie, czasem co robi ta kobieta za ladą pralni...WSZYSTKO!!!!

JuTynka
@Ania 10.03.2014, 18:49

Jak się nie podoba to się zwolnij i tyle. Bo wylewanie żali w internecie nic Ci nie pomoże. Pozdrawiam

dorota
@Ania 10.03.2014, 18:49

Gratuluję, twój post odzwierciedla dokładnie wszystko to czego doświadczyłam pracując w tej firmie 3 lata. Po prostu miałaś być oddana firmie w każdym czasie, nawet gdy masz wolne, ciągle mało, mało sztuk.

Teresa

Zgadzam się z Tobą Paulina. Pracowałam w tej firmie i nic dodać nic ująć odnośnie Twojej opinii.

Zostaw opinię o Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia