Opinie o Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia w Warszawa

Jedyna Nowy wpis

Witajcie, od 2022 roku (jakoś w listopadzie), zmienił się zarząd i cała administracja. Od tego czasu praca jest o wiele lepsza. Stawki bardzo dobre, duzo większe niż w EBSie (konkurencji) na święta każdy otrzymał bon do Rossmana na 200zł!!! to o czymś świadczy. Zmiany są na lepsze. Grafik do dogadania. Co tu narzekać, pracuje dużo i ciężko ale mam pensje ok 4000 netto - to zależy od premii i miesiąca ale to tak + /-

Lena Nowy wpis

Firma cały czas się rozwija, praca stabilna za przyzwoite pieniądze, dlatego polecam.

Zaznajomiony

Jedna osoba od wszystkiego za marne pieniądze. Nie polecam.

Jagoda Nowy wpis
@Zaznajomiony

Zmienili taktykę, teraz szukają osoby która. stanie na żelazku i przez 8h będzie tylko prasowała koszule. :))))

Aureliusz Nowy wpis

Pralnia super. Usługi super. Pani na infolinii pod numerem 228363584 poziom rozmowy, życzliwość - ZERO

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

To jest forum pracownicze więc klienci pomyli gdzie wysyłają uwagi.

@Paweł

A czy Ty jesteś lub byłeś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie poznam Twoje uwagi na temat pracodawcy. Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy, jakieś benefity? To ważny aspekt dla wielu osób.

Niezadowolona

Pralnia w Promenadzie zrobiła mi dziurę w jedwabnej sukni szytej na miarę . Dodatkowo pani, która wydawała mi suknię wiedziała o tym ponieważ dopilnowała żebym nie oglądała jej na miejscu . Moja reklamacja nie została uwzględniona a każdy kto zna się na jedwabiu wie że ten materiał sam się nie przerwie. Nie dość żę zniszczyli mi suknie to jeszcze kłamią .

Kobieta

Zgubili mi spodnie za 1200 złotych i nie biorą za to odpowiedzialności, a dzisiaj dostałam wiadomość, że chcą mi oddać 120 złotych. Kpina? Po prostu żenada . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brać odpowiedzialność za swoje błędy

@Kobieta

Forum to służy do wyrażania opinii na temat związany z pracą w danej firmie. Jeżeli posiadasz informacje na temat warunków oferowanych przez Perfect Clean, to warto podzielić się nimi tu na stronie. W przypadku niezadowolenia z oferowanych usług, uwagi należy kierować do obsługi. Czy podjęłaś takie kroki i zgłosiłaś swoje uwagi kierownictwu?

Jacek
@Lidia

Skoro chcą dać chociaż minimalną rekompensatę, to chyba normalne, że zgłosiła swoje uwagi do firmy.

Lidia

Czy Perfect Clean prowadzi obecnie rekrutację na nowe stanowiska? Jeśli tak, to jak wygląda cały proces? Osoby zainteresowane ofertami pracy skorzystają na informacjach od innych użytkowników forum, którzy mieli szansę nawiązać współpracę z tą firmą.

buraki

@ Anka - wcale nie glupie pytanie. No spójrz na to obeiktywnie i sama powiedz, że zarobki 1700 - 2300 zl to różnica az 600 zł między tymi wartościami. Wiesz ze w dzisiejszych czasach to naprawede duża różnica. Wiec lepiej to doprecyzować może na jhakim stabnwoisku

Anka

Taka, na jaką sobie zapracujecie. Głupie pytanie.zarobki zależą od pracownika. Od 1700-2300

zuzia

Przyzwoite warunki to minimalne wynagrodzenie. Jakie plecy ? Ania napisała w swojej wypowiedzi o pracy, nie o wynagrodzeniu. Ludzie...czytajcie ze zrozumieniem zanim odpowiecie na posta.

pati

Takich bzdur dawno nie czytałam, podstawiony gość ?

Piszę o Firmie,obowiązują takie same zasady we wszystkich placówkach.

MarcyM

O pracy w jakim mieście piszesz? A jakie wynagrodzenia obowiązują w Perfect Clean?

Długo by pisać ,niesamowite wymagania. Niespodziewane kontrole zarządzajacych,na których zapiernicza szeregowy pracownik. Na zmianie jesteś sama jak palec, musisz przegladac odzież,metkowac,kasowac,zapierac, odplamiac,trzec szczotą kołnierze i brudy na rekawach i obrzezach,pilnowac pralek wodnych,pralnicy chemicznej,dobierac odpowiednie programy,suszyc w suszarce,nie wspomnę o niekończacym się prasowaniu setek ciuchów!!!!!!!!!! (1os)czasem po 140 szt. Jeden klient potrafi przyniesc 30 koszul :( Do tego piszesz druki reklamacji,wysłuchujesz obelg,gruntownie sprzatasz,rozliczasz kase,robisz raporty kasowe,przyjmujesz konwój,robisz inwenteryzację,przystrajasz wystawy na święta,jesteś pilnowana i przeszukiwana jak najgorszy przestępca (czy czasem nie masz jakiej odziezy nie ometkowanej na pralni). Chocbys sie skichała musisz przyjmowac odziez cały czas,chociaz nie dasz rady jej zrobic,nawet jak by to bylo 500 szt a ty sama nie daj Bóg zostawic coś kolezance na nastepny dzień!!!!!!!!! Nie dałas rady? (bo to fizycznie niemozliwe!!)przyjdz na nastepny dzień i rób,chociaz masz wolny.Własnie po to jestes niby masz dzień wolny, w którym i tak pracujesz i ci nie zapłacą...bo w tej firmie nikt się nie przyzna,że się nie wyrobił....Nie miałam zadnego zycia poza pracą I tak mnie omotali,A odpowiedzialmosc wzajemna jest tu tak wycwiczona jak w sekcie. Rotacja w tej firmie jest b.duża.dlatego tylu klientów narzeka na jakośc.Niech tylko sie zastanowie, czasem co robi ta kobieta za ladą pralni...WSZYSTKO!!!!

JuTynka
@Ania

Jak się nie podoba to się zwolnij i tyle. Bo wylewanie żali w internecie nic Ci nie pomoże. Pozdrawiam

dorota
@Ania

Gratuluję, twój post odzwierciedla dokładnie wszystko to czego doświadczyłam pracując w tej firmie 3 lata. Po prostu miałaś być oddana firmie w każdym czasie, nawet gdy masz wolne, ciągle mało, mało sztuk.

Teresa

Zgadzam się z Tobą Paulina. Pracowałam w tej firmie i nic dodać nic ująć odnośnie Twojej opinii.

Zostaw merytoryczną opinię o Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia - Warszawa

• Jak się pracuje w Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia?

Zobacz opinie na temat firmy Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia?

Perfect Clean Sp. z o.o. Pralnia