Perfect Clean Pralnia

Lublin

Opinie o Perfect Clean Pralnia

kazik

vicks, jak dla mnie branża ma się dobrze. Ja mieszkam na nowodworach na białołece w Warszawie i czesto korzystam z usług pralni Perfect Clean. Zawsze jestem zadowolony, wszystko czyste, uprasowane w ładnych kolorach.

malutka22

ta firma to jakas pomyłka nie warta tych gównianych zarobków jakie płacą i jeszcze umowa na 40,76zł.BRUTTO hahahahaha składka ubezpieczeniowa no poprostu dramat jakis.Omijajcie tę firme złodzieji z daleka

Beata

Zgadzam się z Tobą po 3 latach zatrudnienia podzielam Twoją opinię.

Niestety nie podzielę Twojej opinii. Praca może i ciekawa ale atmosfera chyba juz nie. Sądząc po kierownictwe - to jest franczyzna wiec nie ma wspólnej polityki kadrowej, to są delikatnie to ujmując ludzie na innym poziomie kultury osobistej. Pracownice są raczej wystraszone niż zmotywowane i generalnie to chyba jest jakieś dno w rankingu najlepsi pracodawcy.

Zostaw opinię o Perfect Clean Pralnia - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfect Clean Pralnia