Opinie o Kormal Sp.z.o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kormal Sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kormal Sp.z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kormal Sp.z.o.o w Warszawa

hawer Nowy wpis

ja wynajmowałam noclegi dla pracowników, od stycznia nie zapłacona faktura mimo ponagleń do zapłaty brak kontaktu i tak się oszukuje małe firmy OSTRZEGAM innych przed tą firmą

Lary Nowy wpis

Odradzam wszystkim firmę Kormal, nie dosyć, że nie płacą na czas- tylko wtedy kiedy mają na to ochotę to jeszcze potrafią nie zapłacić wcale i trzeba zakładać sprawę do sądu, co też zrobiłem. Pieniądze odzyskałem po roku.

Cat Nowy wpis

Prawie całe życie zawodowe spędziłem na kontraktach zagranicą , ale takiej wiochy nie spotkałem . Przed podpisaniem umowy to cukier i miód , na budowie zimny prysznic nie wspomnę o przepisach BHP żaden przepis nie jest przestrzegany , nie ma nigdzie dokumentacji DTR nie istnieje dziennik pracy dźwigu zawiesia hakowe mieszane różnego udźwigu bez zabezpieczeń a komunikacja bez radia jak IXX wieku . Przestrzegam pracujących zagranicą by rozliczenia podatkowe dokonywały biura rozrachunkowe itd. bo w przeciwnym razie możecie słono zapłacić lekceważąc skaty . Wiadomo jest grupa pracowników powiązana z Kormalem czerpiąca z tego powodu jakieś profity moja przygoda trwała 7 dni , tylko dla tego że dokumentowałem dla prawnika . P.S Coraz więcej Polskich firm i spółek balansuje na krawędzi prawa zapominając o ludziach i szacunku do nich , praca to dodatek do życia a nie wyrok .

grilo

ludzie ta firma to przekret wyjechałem do mannchaim dn12 02 20016 w warszawie dali umowy dla ciesli szalunkowych (stawka 8,50eur plus 2eur premi) i wszystko w porzadku.Po dojechaniu na miejsce od pana M......(polak) kierownika budowy dowiedzielismy sie ze niema zadnej stawki godzinowej a umowe i aneks mozna sobie wsadzic zaproponowal wyplate w granicach 1200-1400 eur niezaleznie od ilosci godzin a stawka uzalezniona jest od przerobu, wyplata nie do 10 kazdego miesiaca a do moze 25 wzaleznosci jak firma dostanie przelew od niemcow.Po tym powiedzial ze jak sie komus niepodoba to moze wracac ,wiec bylo nas 9 ludzi wszyscy stwierdzilismy ze rezygnujemy ,kormal obiecal zwrot kosztow przejazdu ale pan kierownik stwierdzil ze to ni urzad charytatywny i nieda na przejazd , my stwierdzilismy ze niejest nasza wina ze nie podejmujemy pracy tylko firmy ktora oszukala nas piszac na umowach inne stawki a inne sa w rzeczywistosci (stawka ok 5 euro na godzine jak jak ktos niewiezy nich sobie przeliczy 9,5 godz poniedzialek - piatek a sobota 5 godz).Wiec jesli ktos chce jechac do pracy z KORMALA niech sie dobrze zastanowi. Warunki mieszkaniowe to skandal pokoje 6 osobowe 20m kw toalety na korytazu kuchnia na korytazu wszystko wspolne na ok 40 osob wiekszosc zamieszkalych to rumuni turcy albanczycy oraz azylanci. Niebede wiecej pisal jak to malo to pojedz sam ale ja gwarantuje ze wrucisz za dwa dni chyba ze bedziesz niewolnikiem za 1200 eur przy ok 220 godzinach.

Zostaw merytoryczną opinię o Kormal Sp.z.o.o - Warszawa

Kormal Sp.z.o.o