Opinie o Obi w Warszawa Radzymińska 166

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Obi. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Obi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Warszawa Radzymińska 166

klientka Nowy wpis

Z pełnym niezadowoleniem muszę napisać że pracownik działu umywalek ,kabin prysznicowych itp nie potrafił poradzić sobie z obsługa komputera ,nie potrafił doradzić mi w kupnie kabiny i sprzedał mi zły syfon do brodzika co sprawiło że był wielki kłopot z zainstalowaniem i naraziło mnie na dodatkowe koszty. Po dostarczeniu szafki razem z umywalka okazało się że w szafce są dwa boki prawe a brak lewego. Jestem niezadowolona z zakupów w tym sklepie jedynie infolinia starała się jak mogła rozwiązać mój problem zawsze kulturalnie . Nie polecę innym klientom tego sklepu zbyt wiele było kłopotów ze wszystkim

Majka Nowy wpis

W dniu dzisiejszym 17.09. p. Armand z działu Ogród wykonał mi niestandardową usługę, za którą jestem bardzo wdzięczna. Nie wiem czy w innym sklepie zostałaby ona wykonana. Wspierała mnie też Pani z tego działu (nie znam jej imienia). Bardzo mi pomogła w realizacji mego pomysłu/potrzeby. Bardzo polecam ten sklep.

Obi Warszawa ul Radzyminska Nowy wpis

Dziękuję pani Agnieszce za pracę z życzliwością i zaangażowaniem :)

Ilona Nowy wpis
@Obi Warszawa ul Radzyminska

To jakaś pracownica? A na jakim dziale jest? :)

Iza z Józefowa

W ciągu ostatnich dwóch dni byłam bardzo aktywnym klientem OBI przy ul. Radzymińskiej 166 w Warszawie. Kupowałam m.in. deski kompozytowe na taras. Poznani przeze mnie pracownicy działu OGRÓD i Informacji (przy głównym wejściu) byli kompetentni i niezwykle sympatyczni i uprzejmi. Tą samą ocenę mogłam tym osobom wystawić gdy okazało się , że towar muszę z mojego niedopatrzenia zwrócić. Dziękuję. Sklep i jego pracowników polecam z czystym sumieniem.

Bartosz
@Iza z Józefowa

To co, źle dobrałaś towar? Pracownicy tak się starali a tu klops, trzeba zwracać ;/ Jak jest z transportem większych rzeczy przy zwrotach? Przyjadą po to?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Obi odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
remprz

15go kwietnia br robiłem zakupy w OBI i nie były to małe wydatki. Rzadko jednak można sie spotkać z tak życzliwym i fachowym podejściem do klienta jak stało się to w OBI Radzyminska 166 w dziale ogród. Pan Adam - sprzedawca tego działu bardzo życzliwie podchodził do klienta, doradzając bardzo celnie i fachowo nie zwracał uwagi na moje marudzenie i niezdecydowanie. Przez godzinę zawracania mu głowy ani razu nie odczułem jak w przypadku większości ( moje doświadczenia przy tego typu transakcjach) przypadków irytacji i zniechęcenia. A jeśli tak było, bo czasami na to zasługuję to w sposób mistrzowski to ukrywał będąc miłym i wspaniałym przedstawicielem marketu. Pomijam temat że dzięki niemu wydałem 2 razy więcej niż planowałem rezygnując z dokonanych już zakupów w innym budowlanym markecie. Pozdrawiam

Sylwia
@remprz

Czyli teoretycznie osiągnął cel, skoro zostawiłeś nieco więcej u nich niż planowałeś? Tak właściwie to szedłeś z tym to zwykłej kasy czy on Cię jakoś kasował? Bo zastanawiam się czy pracowników za taką super obsługę klienta jakoś ekstra wynagradzają

Zainteresowana

Jak wygląda praca na stanowisku informacja, reklamacja?

Model
@Zainteresowana

Okropnie. Stary market i wieczne problemy. Pracowałem tam 3lata w tym okropnym miejscu. Za czasu z.cy dyrektora Reutka parówki. Głąb..kiepski obiekt

Liroy
@Model

Nie pisz głupot.Market po przebudowie,widać że od dawna nie pracujesz.Dyrekcja też się zmieniła

Dorota
@Liroy

i co, jest inaczej jak się dyrekcja zmieniła?

Elzbieta

Pochwała dla Pana Adama, który z zaangażowaniem wyszukał lustro w magazynie.

Szczepan58

Wielokrotnie probowałem zrobić zakupy w tym Markiecie np w dniu 18 0 6 2021 w godzinach popołudniowych potrzebowałem czterech płyt podłogowych brak pracownika doradcy udałem się do informacji powiedziano mi że muszę wrócić na ten dział i poszukać pracownika on mi wypisze jakis świstek i do kasy słuchajcie masakra brak kontroli nad tymi ludzmi w końcu udało mi się fartem pytam pana że chciałem zakupić cztery płyty mina pana w moim odczuciu panie czego pan chcesz i po co się pan tu plączesz przecież ja nie mam czasu no ale jakoś dostałem ten kwit potem do informacji po zamówienie transportu i tu problem brak transportu więc zrezygnowałem za każdym razem w OBI chcesz informacji to masz problem i to jest w każdym OBI w Polsce pracownicy poszczególnych działów chowają się po kątach nie polecam robić tam zakupów podejście do kljenta jeżeli mam oceniać w skali 1 do 5 to daję 1 najlepiej chcesz coś kupić to zabież ze sobą osobę która się zna nie szukaj doradców bież duży wózek załaduj tam swój towar zapłać i szybko (usunięte przez administratora) i broń Boże nie szukaj osoby w Obi żeby ci coś pomogła bo cię wzrokiem zjedzą

Małgosia

Przyjechały trzy kobiety po kibelek. Pan Irek doradca z powołania, przesympatyczny mężczyzna dziękuję bardzo za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Warszawa

• Jak się pracuje w Obi?

Zobacz opinie na temat firmy Obi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Obi?

Obi