OBI
counter
2 86 216 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w OBI?

Krakow Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Kupiłam traktorek kosiarek w Krakowie na ul stawowej po przywiezieniu do domu nie odpalił .była kupiona w sobotę A w poniedziałek zawiezlismy do sklepu z reklamacja ,zwielka laska przyjęli i oddali do serwisu po dwóch tygodniach dzwonią że naprawia że względu na klienta silnik zawarty, przecież ja kupiłam u nich nowy sprzęt A nie naprawiamy nie wiem gdzie to powinnam zgłosić z góry dziękuję pozdrawiam na sklepie nie mają serwisu kupuje się kota w worku

klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Witam, od sierpnia ma wejść nowy bank do OBI - Citi, czy coś już wiadomo jaką ma ofertę?

wojtek_00 Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.
Nazwa działu: Obsługa Klienta

Pracownik Serwisu Towarowego, OBI Warszawa al. Krakowska jakie jest wynagrodzenie trochę lepiej niż najniższa krajowa? Warto tam próbować? Pozdrawiam Wojtek

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Etatowiec

Tak. Oczywiście. Wypłaty niekiedy nie dochodza na czas. Trzeba się stresować i chodzić do biur. Tam na Ciebie jak na idiote. A jeśli chodzi także o szacunek dla pracownika badź pomoc.. to jest chaniebna.. Moje sugestie dla OBI: Zmieńcie podejście do pracownikow i zacznijcie ich szanować Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać podwyżki oraz zaczac.sluchac

Tak2Nie2

Operator
@Etatowiec

Pracuje w Obi ponad 10 lat i jeszcze sie nie zdazylo ,zebym nie dostal wynagrodzenia na czas. Nigdy Wiec nie pisz bzdur

Zainteresuje

Mam pytanko ile placa na start w obi na krakowskiej w warszawie. Z góry dzieki za odpowiedz

Irena
@Zainteresuje

Dobre pytanie. Mnie udało się dowiedzieć, że OBI oferuje premię miesięczną i kwartalną. No a oprócz tego: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych, prywatną opiekę medyczną oraz szkolenia i certyfikaty. Takie warunki Ci już pasuje czy niekoniecznie? Daj mi koniecznie znać!

Tak2Nie4
k
@Irena

irena to Ty jesteś tą Ireną od szkoleń z obsługi przy regale? ;)

Tak2Nie1
Justyna W

Pracowała w Obi Centrala Systemowa Sp. z o.o. w Dziale Zakupów równo rok od stycznia 2019 do lutego 2020. Praca w dziale zakupów to praca na stanowisku typowo asystenckim, tak więc nazwa jest moim zdaniem myląca. Nie jest to do końca samodzielna praca. Dostaje się zadania od swojego Kupca. Pracuje się w zespołach Kupiec + 2 specjalistów lub Kupiec + 1 specjalista. W praktyce robi się głównie tabelki w excelu dla Kupca , rejestruje nowe artykuły, poprawia błędy w gazetkach promocyjnych. Nie jest to praca rozwojowa w moich odczuciu. Bardzo ciężko jest o awans na wyższe stanowisko, czy przeniesienie do innego działu. W firmie panuje chaos i bałagan. Jest to dobra praca dla kogoś z bardzo małym doświadczeniem zawodowym. Ja miałam kilkuletnie doświadczenie zawodowe, więc dla mnie to nie była rozwojowa praca. Jest ciężko o podwyżki. Jak nie wywalczy się dobrej pensji na początku, to później nie ma co liczyć na podwyżkę. Najgorsza jest atmosfera. Dyrektor, który ciągle przylatuje codziennie do działu i pyta pracowników - "jest super, prawda?" Jakby sam siebie chciał oszukać. Między pracownikami na stanowisku specjalisty panuje kiepska atmosfera. Są grupki i ciągłe obgadywanie. Dla mnie jest atmosfera i poziom osób pracujących jak w gimnazjum. Osoby nowe mogą czuć się wykluczone. Najlepiej nie mówić co Ci nie odpowiada głośno, tylko się podlizuj - to naczelne hasło tego działu. Zgłaszane konflikty do przełożonych nie są rozwiązywane. Panuje atmosfera zamiatania pod dywan wszystkiego. Jeśli chodzi o dział zakupów, to polecam jedynie dział Budować. U nich jest fajna atmosfera. Jeśli chodzi o Dział Ogród i Mieszkać, to odradzam. Sama firma nie wydaje się zła. Są dofinansowania do obiadów. Można chodzić na dodatkowy angielski. Ale jak mówię atmosfera pozostawia wiele do życzenia.

Tak7Nie2
Obserwator

ODRADZAM !!! W jednym z kluczowych dzialow w centrali dzieja sie bardzo zle rzeczy, okropne traktowanie managerow, manipulowanie ludzmi, ponizanie. Dyrektor tego dzialu podlega bezposrednio Prezesowi wiec czuje sie bezkarnie. Nikt nie ma odwagi by to przerwac, przykre...

Tak7Nie
Lux
@Obserwator

Jak na sklepach tak i w centrali, jedna szkoła.

Kate
@Obserwator

Marketing? :)

Paweł
@Kate

Tak bym celował, w całej firmie głośno o złym traktowaniu pracowników tego działu :(

Maryla
Nazwa działu: Marketing

Czy ktoś pracował w dziale marketingu? Jak wrażenia, również niepochlebne?

@Maryla

Nie polecam, rotacja ogromna, nie bez powodu.

Kaśka
@Były pracownik

Potwierdzam. W ostatnim roku wymienił się prawie cały zespół. Niekompetentni managerowie sprawiają, że pracownicy uciekają z tego zespołu.

Tak3Nie

Wiecie czy w OBI szukają chętnych na staż?

Op
@Pytanie

Tak, ale zwykle w okresie wakacyjnym

Pracownik Serwisu Towarowego

Pracownik Serwisu Towarowego. Na czym polega te stanowisko? Co dokładnie należy do obowiązków osoby zatrudnionej na takim stanowisku?

Tak1Nie1
Okej
@Pracownik Serwisu Towarowego

Dokładanie towaru, Dbanie o ich ładny wygląd. Ogólnie chodzisz tylko z paletami tam i spowrotem :) Ale fajna praca. Ja nie narzekam :)

TakNie2
Ablable
Nazwa działu: Obsługa Klienta

Najlepsze jest to ze Ci co pracują po x lat nie mają odwagi i robią im co chcą. Zarabiają tyle co w lidlu na start. Liżą tyłki i jednocześnie marudzą. Godzą się na mobing. Młodzi mają więcej rozumu i odchodzą

Tak6Nie
Ndibdkshsmjsvmshbdmdhdb
Nazwa działu: Handlowy

Obi na radz.166 go dramat dla pracownika. Opeery i mobbing. Ciągle źle i ciagle wiecej. Nie ma premii! Nie zatrudniajcie sie serio. Strata czasu

Tak8Nie
Makaron
@Ndibdkshsmjsvmshbdmdhdb

Premia jest ale dla centrali. (usunięte przez administratora)

Asia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 184 dni.
Nazwa działu: Handlowy

Czy kasjerki ponoszą odpowiedzialnośc za braki w kasie? Pytam, bo chcę tam pracować a w innych firmach nie miałam takiej odpowiedzialności, przy dużym ruchu niestety można się pomylić

Agg
Nazwa działu: Handlowy

Słyszałam że ostatnio w obi na Radzyminskiej była inspekcja pracy, ciekawe o co chodziło.

Myszka.Kam

Moj znajomy tam pracuje (Poznań) i podobno wyplaty nie przychodzą na czas...czy ma ktos podobne spostrzeżenia????

TakNie1
Etatowiec
@Myszka.Kam

Jeśli Twój znajomy tam pracuje to niech zmienia prace i to szybko. Ja tam pracowałem i mam bardzo złe wspomnienia jeśli chodzi o ta firmę. Pracy robisz za trzech a wynagrodzenia dostajesz ochłapy.. Prace zmieniłem na inna i nie narzekam.

Paweł
@Myszka.Kam

Wypłaty są zawsze na czas ktoś glupoty pisze

Tak7Nie1

Wypłaty zawsze na czas.

Tak3Nie1
Pikaczu

Kasa zawsze była na czas Często wcześniej Warszawa

Tak3Nie1
Ciekawa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 243 dni.
Nazwa działu: Obsługa Klienta

Witam!Ile mozna zarobic w obi brutto?pozdrawiam

Obiektywny
Nazwa działu: Obsługa Klienta

Wszystkie komentarze odnośnie złego traktowania pracowników niestety maja potwierdzenie w rzeczywistości. Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją gdzie jeden z kierowników działu był na tkz dywaniku a przekleństwa które wykrzykiwal jeden z dyrektorów słyszeli klienci którzy byli przy głównym punkcie informacyjnym - to jest poprostu żenujące. Nie wspomnę już o problemie z wypłatą nadgodzin za które wiele osób nie dostaje pieniędzy, niestety nawet jeśli chcą odebrać te godziny to nie mogą bo nie ma kto wtedy pracować. Market ogólnie zaniedbany a przez podejście głównego kierownictwa niestety odradzam aplikowania do tego sklepu-ludzie przychodzą tu i albo idą na zwolnienie albo sami się zwalniają po tygodniu.

Tak3Nie

Czy pracodawca OBI motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Ja
@Pytanie

Oczywiście dając co raz więcej obowiązków i mrzonki odnośnie podwyżek ????????

Tak1Nie1
Bela
Nazwa działu: Handlowy

Nie polecam pracy w obi wyzysk praca ponad swoje obowiązki. Po kilku miesiącach się zwolnilem.

Tak2Nie2
Karol
@Bela

Co dokładnie należało do Twoich obowiązków, gdy pracowałeś w firmie OBI? Czyżby pracodawca powierzał Ci większą ilość obowiązków niż tą, którą miałeś w umowie? Uzupełnij, proszę swój komentarz.

Tak1Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Warszawa

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

OBI
2/5 Na podstawie 86 ocen.