Opinie o OBI w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie OBI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OBI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI w Warszawa

Ola

5 gwiazdek dla 2 panów z działu budowlanego, a w zasadzie dla całej ekipy, która mnie obsługiwała! Musiałam wymienić towar zakupiony właściwie rok temu, dodam, że łączyło się to z odszukaniem mojego paragonu bo go nie miałam.. Wszyscy okazali się mega pomocni i w pełni poświęcili mi swój czas! Udało się, a pracownicy OBI przy Al. Krakowskiej są na właściwym miejscu :) dziękuję.

kandydat00

Witam, jakie obowiązki ma pracownik na stanowisku doradcy Klienta w Obi? Czy jest to bardzo ciężka praca fizyczna tzn trzeba dużo dźwigać bo z tego co dowiedziałem sie na spotkaniu rekrutacyjnym jest to też praca fizyczna a nie tylko obsługa klienta. Czy osoba bez żadnego doświadczenie w markecie budowlanym poradzi obie w takiej pracy? Nigdy wcześniej nie pracowałem fizycznie a z powodu redukcji etatów w mojej byłej firmie znalazłem ogłoszenie aplikowałem i udało mi się przejść rozmowę do Obi. Czy doświadczone osoby pomagają nowym , czy są jakieś wdrożenia czy trzeba samemu się uczyć ? Czy np jesli klient poprosi o pomoc w przeniesieniu ciężkich zakupów czy mam obowiązek je dźwigać? Zastanawiam się czy jest sens tam próbować tym bardziej że przerwa z tego co wiem to tylko 15 mn na 8 godzin . Będę wdzięczny za jakiekolwiek odpowiedzi dodam że chodzi o market w warszawie na Puławskiej

Papszun

Kiedyś pracowałem w jednym z marketów obi dyrektorem był niejakiRobert Brych czy ten nieudacznik ze Śląska jest jeszcze waszym pracownikiem bo jak tak to tylko pogratulować

Moderator, Iod?
@Papszun

Dostrzegam tu wiele naruszeń. Jakie fakty przemawiają za twoim wpisem Papszun? Niejaki, nieudacznik, podajesz imię, nazwisko, wiadomo że osoba ma związek z Obi. Twój ID jest znany ponieważ potwierdzileś regulamin strony dodając opinię. Reasumując, można się domyśleć dlaczego pracowałeś, a nie pracujesz.. dla wszystkich którzy szukają prawdziwych informacji na temat pracy, polecam drogę rekrutacji, udzielą wszelkich odpowiedzi. Jeśli stwierdzisz, że są nieadekwatne do oczekiwań lub po podjęciu pracy, że mijają się z nimi.. to są inne drogi, wyjścia niż żalenie się często bez faktów, rzetelności..

Margerita

Ja chciałam się spytać o wypłatę na koniec miesiąca to znaczy konkretnie i czy jest szansa przed świętami po za tym czy na święta jakieś bony są czy coś i jakie kwoty np

Doradca Klienta

spoko, profesjonalnie, miłe panie z hr, bez zadnej ściemy, umowa od ręki

o przebieg dotychczasowej pracy, oczekiwania itd test kompetencji i tyle

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Etatowiec

Tak. Oczywiście. Wypłaty niekiedy nie dochodza na czas. Trzeba się stresować i chodzić do biur. Tam na Ciebie jak na idiote. A jeśli chodzi także o szacunek dla pracownika badź pomoc.. to jest chaniebna.. Moje sugestie dla OBI: Zmieńcie podejście do pracownikow i zacznijcie ich szanować Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dać podwyżki oraz zaczac.sluchac

Operator
@Etatowiec

Pracuje w Obi ponad 10 lat i jeszcze sie nie zdazylo ,zebym nie dostal wynagrodzenia na czas. Nigdy Wiec nie pisz bzdur

@Operator

Ile oferują na dzień dobry siana?

Glut
@Adam

Zależy od stanowiska. Ja np. mam uprawnienia na wózek widłowy więc zawsze trochę więcej wychodzi. Podliczając podstawa + premia za brak nieobecności + dodatek stażowy po 3-ech miesiącach pracy + premia za trzeźwość, to u mnie wszystkiego razem wychodzi 2950 zł brutto. Więc nie mogę narzekać.

Jasiek
@Glut

Jesteś pewien, że masz na myśli brutto? Brutto oznacza ze skladkami i podatkiem... Minimalne wynagrodzenie w 2021 wynosi 2800 brutto, więc trudno uwierzyć, że jestes zadowolony z 2950 brutto po doliczeniu premii....

Irena

Cześć, mam pytanie odnośnie możliwości, jakie oferuje OBI. Czy w firmie istnieje możliwość odbycia stażu zawodowego? Jeśli tak, to proszę o szczegółowe informacje: w jakim dziale, czy są płatne itp. Mam nadzieję, że ktoś się tutaj orientuje w kwestiach tego, co oferuje firma.

Zofia

Hej :) Może ktoś napisałby mi jak wygląda praca w OBI dla studenta? Jak w ogóle firma podchodzi do studentów? Czy chętnie są zatrudniani? Na jakie stanowisko i jakie prace mogą wykonywać? Czy w związku z zajęciami na uczelni, bez problemu można dogadać się w sprawie grafiku pracy?

Zwykły pionek.

Nie wiem jak w innych marketach ale w Obi na Krakowskiej nie jest źle. Pracowałem w innych sieciach i tutaj jest zdecydowanie najlepsza atmosfera. Nigdy też nie było opóźnienia w wypłacie pensji wręcz zdarza się, że jest wcześniej. Z podwyżką też nie ma problemu ( ja dosyć ładną dostałem po niecałym roku) ale trzeba na to pracować a nie się obijać. No i jest jedna zasada gdziekolwiek by się nie pracowało: idziesz na rękę innym to i tobie inni pójdą jak będziesz potrzebować. Minus jest taki, że firma cyfrowo jest opóźniona.

Roman
@Zwykły pionek.

Skoro piszesz o podwyżce to dodaj o ile procent podniosła ci pensje? Czy Obi prócz podwyżek wspiera też awanse wewnętrzne? Pracodawca wspiera takie dążenia pracowników?

Anula
@Roman

Podwyżki są od 5% do 10℅ prawie co rok. Awanse z reguły wewnętrzne.

Radzymińska 166

A ja miło wspominam pracę w OBI. Fajna atmosfera, mili ludzie, elastyczny grafik. Jedyny problem byl z klientami którzy czasem byli natrętni ale to już nie wina pracodawcy.

Lolloll

Hej mam zaczac prace w obi czy to prawds, ze lierwsza pensja(za luty) wplynie dopiero 20 marca?

Z ca dyr na radzy166

Cwaniaczek z bomblem w nosie ciagle jara fajki obgaduje z pracownikami swojego szefa , kiedyś był pracownikiem w Jabłonnie ale za strzelanie z ucha awansował na zastępce dyrektora , sprzeda wszystkich i każdego , wszyscy wiedzą wygląda jak cygan a zachowuje się jak (usunięte przez administratora) lata tylko fajki pali i (usunięte przez administratora) kierowników nie jest lojalny wobec szefa

Czy OBI oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TESTO

Już na początku masz umowę o pracę

Zainteresuje

Mam pytanko ile placa na start w obi na krakowskiej w warszawie. Z góry dzieki za odpowiedz

@Zainteresuje

Dobre pytanie. Mnie udało się dowiedzieć, że OBI oferuje premię miesięczną i kwartalną. No a oprócz tego: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, dofinansowanie do zajęć sportowo-rekreacyjnych, prywatną opiekę medyczną oraz szkolenia i certyfikaty. Takie warunki Ci już pasuje czy niekoniecznie? Daj mi koniecznie znać!

k
@Irena

irena to Ty jesteś tą Ireną od szkoleń z obsługi przy regale? ;)

Zatrudniony
@Zainteresuje

Zalezy na jakie stanowisko startujesz. Jako sprzedawca junior to 3500-3600 plus premie, jesli caly market zrobi target, 200 zl dla kazdego do pensji za dany miesiac

@Zatrudniony

Bardzo dziękuję za konkretną informację o wynagrodzeniu w OBI, napisałeś, że początkujący sprzedawca ma szansę na zarobki w granicach 3500-3600. A czy z czasem można liczyć na podwyżkę i awans dla najlepszych pracowników?

Smile
@Zainteresuje

Grosze a zero szans na podwyżkę

Ciekawska
@Zatrudniony

Pytam z czystej ciekawości. Podajecie kwoty netto czy brutto. Próbuję się zorientować trochę w bieżącym rynku.

Odradzam prace w Obi Wroc Długa tych dwóch dyrektorów co tam zostali to ostatnie chamy co poniżają pracowników jak i swoich tak i z obcych firm . Mysle ze Dyrektor Naczelny powinien bardziej szanowac pracowników bo ma ich dobrych .

Pracowk ,Solidarnoość

Przez tyle miesięcy charowalismy do 22 jak od miesiąca pracujemy z powrotem do 21 gdzie wszyscy dopiero odetchnęli to coś słychać ze nasza pazerna centrala szykuje od Marca znowu prace do 22 . jeżeli to wróci, to nasza grupa działa i do wszystkich obiektów roześle informacje o STRAJKU .

Cześć, ma ktoś z was jakieś informacje o dziale budowlanym na Allegro. Krakowskiej w Warszawie?

Myszka.Kam

Moj znajomy tam pracuje (Poznań) i podobno wyplaty nie przychodzą na czas...czy ma ktos podobne spostrzeżenia????

Etatowiec
@Myszka.Kam

Jeśli Twój znajomy tam pracuje to niech zmienia prace i to szybko. Ja tam pracowałem i mam bardzo złe wspomnienia jeśli chodzi o ta firmę. Pracy robisz za trzech a wynagrodzenia dostajesz ochłapy.. Prace zmieniłem na inna i nie narzekam.

@Myszka.Kam

Wypłaty są zawsze na czas ktoś glupoty pisze

Wypłaty zawsze na czas.

Pikaczu

Kasa zawsze była na czas Często wcześniej Warszawa

Zatrudniony

Nie jest to prawda.

Twój znajomy
@Myszka.Kam

Jaki znajomy myszke wystawiłaś to nie znaczy ze znajomy odrazu

Magdalenka166

Wał na wale wała pogania co chwile jakieś promocyjne ceny dla pani pracownicy z narzędzi z ul.Radzymińska166 , zastępca jak i kierownik jej te kwity wystawiają albo etykiety drukują żeby dyrekcja nie widziała w systemie w zamian za to ona zdaje relacje z całego działu i innych działów a sama połowe czasu w pracy ciągle przerwa i podjadanie albo wisi na tel. połowa dzielnicy w promocji.coś już ma od niej na dzielni

Obserwator

ODRADZAM !!! W jednym z kluczowych dzialow w centrali dzieja sie bardzo zle rzeczy, okropne traktowanie managerow, manipulowanie ludzmi, ponizanie. Dyrektor tego dzialu podlega bezposrednio Prezesowi wiec czuje sie bezkarnie. Nikt nie ma odwagi by to przerwac, przykre...

Lux
@Obserwator

Jak na sklepach tak i w centrali, jedna szkoła.

Kate

Marketing? :)

@Kate

Tak bym celował, w całej firmie głośno o złym traktowaniu pracowników tego działu :(

@Obserwator

Tak, zdecydowanie się zgadzam z Twoją opinią. Myślę, ze piszesz o moim dziale.

Maxior
@pracownik

@obserwatot, pracujesz w marketingu w obi? Możesz opowiedzieć o atmosferze i zarobkach?

na szczęście były

W tej firmie pracownik jest złem koniecznym, na którego trzeba wydać pieniądze. Jest tylko słupkiem w statystykach zdaniem centrali przynoszącym straty. Firma daje od siebie jak najmniej tyle tylko co karze kodeks pracy i przepisy BHP. Nic więcej, w porównaniu do konkurencji (Casto, Liroy) jest bieda pod względem premii czy tez jakiś dodatków (wczasy pod gruszą). Jako sprzedawca musisz robić wszystko niby masz zarabiać kasę sprzedając i doradzając, a jesteś zmuszany do robienia wszystkiego innego tylko nie obsługi. To co w innej firmie robią trzy osoby tu robi jedna. Do tego w momencie wybuchu epidemii jak konkurencja płaciła swoim pracownikom dodatki za to że nie szli na l4 to w Obi pracownik zobaczył wielkie G. Do tego jeszcze chcieli się załapać na pieniądze z tarczy to uwalili wszystkim 5% z wypłat. Choć obrót był duży bo wszyscy się rzucili jak wściekli do robienia remontów. Jeszcze dużo można by pisać ale nie ma to sensu. Półki centrala z samym prezesem nie zrozumieją że zadowolony pracownik to zadowolony klient to w obi nigdy nic się nie zmieni. Jeżeli masz choć trochę rozumu i się szanujesz to szukaj innej pracy. Chyba że lubisz tyrać za trzech i guzik z tego mieć.

Zostaw merytoryczną opinię o OBI - Warszawa

• Jak się pracuje w OBI?

Zobacz opinie na temat firmy OBI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI?

Kandydaci do pracy w OBI napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI
2.2/5 Na podstawie 93 ocen.

OBI