Obi-oba

Opinie o Obi-oba

Hub

Ile zarabia kierowca w Obi

Marek

Pracuje tam kilka dni i powiem ze atmosfera spoko ludzie mili kierownictwo i dyrekcja rowniez nie poganiaja i chca uczyc jak najlepiej nie jak najszybciej nie wiem jak inne dzialy ale budowac dzial mega!! Do tego dobre socjale opieka lekarska itp podkreslam obi jest wiele wiec oceniam na Dlugiej na 6 gwiazdek :)

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Obi-oba. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Alo

kierownicy ssaja kciuka na zebraniach, a po dyrowi, kasa srednia robota ciezka, zalezy od czlowieka, chyba, w Leroy mam teraz wiecej i nie tesknie

Były obi wielicka

Jeśli chodzi o dyrekcję to uważać i unikać JS kawał uja tak to jest jak wieśniak zostaje dyrektorem :)

ciekawy

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w OBI Bronowice? Czy panuje tam dobra atmosfera itp.?

Zostaw opinię o Obi-oba - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obi-oba