Obi-oba
counter
2 5 51 5 1
Klient

Czy Obi to najgorszy pracodawca w Krakowie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Czy w Obi-oba są szkolenia zewnętrzne?

Klient

Czy Obi to najgorszy pracodawca w Krakowie?

Emilia Nowy wpis
@Pytanie

Dlaczego zadajesz takie pytanie? Czy jesteś pracownikiem firmy lub coś na ten temat słyszałeś? Nie jestem w stanie zrozumieć co dokładnie może oznaczać Twoje pytanie i dlaczego jest właśnie w taki sposób sformułowane.

@Emilia

Bardzo Dobre Pytanie

Nowy

Wysłałem CV(wtorek). Odzew po 2 dniach(czwartek). Na trzeci rozmowa z kierownikiem działu i dyrektorem(piątek). Pozytywna decyzja i nastawienie. Jeszcze zrobić badania i welcome to work. 3200 brutto na start doradca junior

Teflon
@Nowy

Doradca.Słabe zarobki 3200

Nick
@Nowy

Pewnie dyrektorek to napisał albo jakiś kierowniczek:).Albo Nowy Pan Wazelina:)

Kandydat

Na Wielicką przyjmują chyba po znajomości w tych czasach.Ogłoszenie musi być w internecie i tak przyjmą swojego np.kolege-kolegi,wujka,ciocie itp.Tak tam nie kupuje:)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Obi-oba?

Gitesmalines
@Pytanie

Wg mnie jest wporzadku. Pracownicy są bardzo zyczliwi. Kierownicy z reguły tez. Zdarzają się wyjatki ale raczej to tylko pierwsze wrażenie. Ogolnie spoko.

onn

Jakie zarobki w 2020 roku w Krakowie na stanowisku doradca klienta? Jaka atmosfera panuje na sklepie?

Ewa
@onn

Zadałeś dwa pytania, na które ja sama chciałabym znać odpowiedzieć. Nie pozostaje nam wobec tego nic innego, jak tylko czekać, aż jakiś pracownik Obi-oba odpowie. No a już dostałeś od nich propozycję pracy, czy dopiero zastanawiasz się nad wysłaniem CV?

Gitesmalines
@onn

3500 brutto

Czesław

Witam. Na jakie zarobki brutto można liczyć na początku ?

smutny
@Czesław

z reguły nowy pracownik dostaje 200 zl mniej od starszych pracowników którzy pracują w firmie kilka lat i posiadają odpowiednią wiedze na temat sklepu , asortymentu który sprzedają . Jednym zdaniem opłaca sie zwolnic i zatrudnic od nowa

Czy w firmie Obi-oba są regularne szkolenia pracownicze?

smutny
@Pytanie

zalezy od działu i kierownika , obiecują dużo ,a robią mało rzadko kiedy są szkolenia

Ile jest zmian w Obi-oba?

Falafel
@Pytanie

Ogólnie jest zmiana 1 ;czyli od otwarcia dolicza się 8h i 15min. Zmiana 2 czyli do zamkniecia odlicz sobie 8h i 15 min. Są też "środki" a tu już fantazja kierownika. Możesz przyjść 30 minut po otwarciu albo wyjść 15 min przed zamknięciem

Użytkownicy czekają na odpowiedź 334 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Obi-oba? Oddzwaniają zawsze?

Krakow

Kupiłam kosiarek traktorek na ul stawowej po złożeniu w domu nie odpalił kupiłam w sobotę wieczór A poniedziałek rano został odwieziony wielka łaskę mi zrobili że przyjęli reklamację oddali do serwisu stwierdzili że silnik był zawarty po dwóch tygodniach dzwonią że naprawia że względu na klienta przecież ja kupiłam nowy sprzęt A nie naprawiamy w sklepie nie mają serwisu żeby sprzęt sprawdzić kupuje się kota w worku nie wiem czy sprzęt naprawiamy przyjąć przecież ja go nie uzywalam

Dagmara

Czy to raczej firma która na stałe zatrudnia ?

Franek

@janusz To jest forum dla pracowników a nie klientów firmy!

janusz

Witam ! W dniu dzisiejszym chciałem zakupić w OBI na Bora Komorowskiego, brakujące mi do wykończenia łazienki 2 sztuki płytek ściennych, po prośbie obsługi z działu o sprzedaż , uzyskałem informacje iż od 1 pażdziernika jest niemożliwy zakup płytek na sztuki lecz wyłącznie na paczki. Na nic moje tłumaczenie ze z reszty zupy nie ugotuję. Pan na to pokazał mi ulotkę stojącą na dziale że to cytuję "w trosce o najwyższy standard świadczonych usług i w trosce o klienta płytki będą sprzedawane w ilościach wyżej opisanych.Wiedziałem że płytki są sprzedawane na m2,nigdy na paczki, nie wiem zresztą czy jest to legalne , natomiast doskonałością hipermarketów była możliwość zwrotu czy zakupu, brakującej ilości w sztukachlub zwrot pozostałej ilości, jakież więc było moje zdziwienie ,że to "w trosce o mnie" musze kupić ilość zbiorczą , a pozostała ilość muszę wyrzucić , najbardziej zatroskani są w tym wypadku o san mojego konta (chyba). I jakże na czasie aktualne jest w wykonani OBI powiedzenie , że " do wszystkiego da się dorobić teorię". pozdrawiam były klient

Użytkownicy czekają na odpowiedź 580 dni.

Czy Obi-oba zatrudnia studentów?

Piter

Praca dla tych którzy chcą pracować ale myślę, że nie każdy stąd to marudzenie na forum!

Były obi wielicka

Jeśli chodzi o dyrekcję to uważać i unikać JS kawał uja tak to jest jak wieśniak zostaje dyrektorem :)

@Były obi wielicka

Po prostu byłeś leserem. Pracuję drugi rok i nigdy się do mnie nie czepiał bo robię swoje. To nie jest ciężka praca. Nikt nie karze Ci przerzucać ton... Potwierdzam wypowiedź że nie trzeba pracować dłużej żeby zarabiać więcej :) Trzeba się po prostu przykładać.

Misia
@Pracownik

Witam, chciałam zapytać jak wygląda atmosfera w pracy ? Jak wyglądają zarobki ? Po jakim czasie można spodziewać się podwyżki ? Jak wygląda praca na punkcie obslugi klienta ? Co chwilę widzę osłodzenie na stanowisko do punktu obsługi klienta na Wielicka dlatego pytam ;) czy jest to zwiazane z leserstwem nowych osób czy coś jest na rzeczy ?

aniowyswiat
@Były obi wielicka

czy mowa o sliwie

Asia
@aniowyswiat

Śliwa to M1 .kawał (usunięte przez administratora) omijać go z daleka.zatrudnia na rok a jak się kończy umowa to dziękuję za współpracę.ciesze się że odeszłam.najlepsza moja decyzja w życiu.

Kasjerka
@Asia

A Ci, którym chce się pracować dostają umowę na czas nieokreślony, zmiane stanowiska i podwyżkę....

Me

W Obi szukają pracowników głównie na rozpoczęcie sezonu, w obi maja swoich stałych pracowników którzy pracują ponad dwa lata i nie zamierzają ich zwalniać nie ważne jakby się opierdali a ty będziesz się starał i nie wiadomo co zwolnią cię w ciągu 4msc ????????‍♀️ Ew. Jeśli załapiesz się na informacje główna to cię nie zwolnią tam jest zawsze nie porządek w papierach i co chwile coś nowego, potrafią do ciebie dzwonić w dzień wolny i pytać czy pamiętasz klienta który coś tam bo się nie zgadza coś a klientów dziennie jest mnóstwo... a stawka ta sama jaka wszyscy maja w obi na samym początku po roku jest podwyżka a jak na razie jest to 3000zl brutto. Czyli 2175zl na reke godziny pracy są różne czasem ci pójdą na Reke czasem nie... kierownicy są rozni... z nadzoru kas przed wszystkim. Niektóre stałe pracownice skarżą na siebie na wzajem w szczególności na nowe osoby nawet jak będziesz 1/2min dłużej na przerwie. Wyzej sraja niż (usunięte przez administratora) maja.

Hub

Ile zarabia kierowca w Obi

Me
@Hub

Obi współpracuje z firma zewnętrza transportowa, zarobki są dobre jakoś ok 3-4tys

piotr

Buduje dom.Niestety w sklepie maja totalny nieporządek chaos w punkcie obsługi klienta albo panie sie nudza jedza i pija kawke albo maja wielka kolejke i obsługują klienta przez 20 minut. Zero przeszkolenia .Jestem zszokowany że tak czesto robie zakupy (no musze )i widze nowe przyjete kasjerki co miesiac to nowe. Miałem okazje być swiadkiem jak kasjerka ogladała albo cos pisała na telefonie a klienta miala w du...pie.Masakra....Nie polecam Czekam jak tylko zbuduja Jule...ciekawe co zrobia...pracownicy uciekna bo widac że w firmie dzieje sie coś nie miłego.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi-oba - Kraków