obi

Bytom

Opinie o obi

baba

@jojo może po prostu zrezygnowałeś za szybko, przecież tutaj można awansowac i zarobić więcej później

Jojoj231

Obi w bytomiu Zalety : Pracownicy są w porządku zawsze pomocni tak zwani doradcy klienta jesli masz problem zawsze pomoga doradza. Wady: Kierownictwo straszne karegodne zachowanie Pani kierownik z ogrodu Pani Haliny. zamiast pomagać pracownikowi nagaduja do derekcji, pracowalem tam tydzien bylem na obu dzialach ( Budowlany Ogrodniczy) Mimo ze na budowlanym jest wiecej roboty bardziej oplaca sie tam pracowac jezeli daja wam wybor Ja wybralem ogrodniczy i zaluje z poczatku pierwsze 3 dni pracy byly ok Pan Janusz kierownik dzialu Ogrodniczego perfekcjonista wszystko wytlumaczyl lecz gdy byla zmiana kierwnika na Panią Haline ktora do wszystkiego miala problem i nie interesowala ja co robisz nie masz na nic uprawnien pracujesz od 3 dni ja to nie obchodzi masz juz wszystko wiedziec, jezeli nie zgloszenie do dyrekcji. Odszedlem sam ponieważ zarobki byly slabe a ze ja nie mam juz rodzicow majac 20 lat nie dal bym sobie rady majac 1290 zl netto na miesiac z czego 500 idzie na mieszkanie porazka Jezeli juz idziecie do pracy w obi to byle na dzial budowlany.

mopsik

pracuje tam już od miesiąca, muszę przyznać ze nie narzekam, pracowałam w innym markecie gdzie miałam znacznie gorzej, gdzie dzień w dzień aby wytrwać musiałam pic melisę i leki na uspokojenie, bo ludzie jak i cala kadra była okropna, no ale do rzeczy... jak na chwile obecna podoba mi się, przesympatyczna atmosfera (czego bym ie nie spodziewała), duzo klientów życzliwych i wyrozumialych gdy widza plakietke "ucze sie", zarobki co prawda male jak na zleceniu i przez agencje jak na razie, ale pewnie z czasem się to zmieni, jest możliwość awansu jak i tez szybkiego przejścia na umowę o prace, widziałam sama na własne oczy i potwierdzam, na dzień dzisiejszy jedynym minusem jest ochrona która bardziej kontroluje kasjerów niż klientów, a kasjer zestresowany przegląda 13355678 żarówkę z rzędu by upewnić się ze klient nie podmienił.

Szukasz pracy?

Daruj sobie OBi. Tam nawet po zwolnieniu gdy znajdziesz nową pracę - dyrekcja dzwoni do Twojego nowego pracodawcy i psuje Ci opinię. Mówią różne bzdury o tym jak to byłaś złym pracownikiem. Przegrywają sprawy sądowe - gdy pracownicy im je wytaczają . Odradzam

łaciata

Atomsfera ok, co do pracodawcy to zgadzam sie z opiniami powyzej ze nagina prawo, no i co niektorzy kierownicy na dzialach to dopiero masakra, nie znaja sie na prawie pracy, problemy okropne z dostaniem urlopu ... Pracowalam tam 4 lata ...potam juz nie dalam rady nerwowo. Nie polecam

Słowa kojarzące się z obi (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry Atmosfera i ludzie tam pracujący są sympatyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję?raczej miałem narzucone Najbardziej podobało mi się w obi: atmosfera, kontakt z ludźmi Najbardziej nie podobało mi się w obi:monotomia

Zostaw opinię o obi - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie obi