Opinie o Obi w Bytom Chorzowska 86

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Obi, jak również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Obi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obi w Bytom Chorzowska 86

Beata Nowy wpis

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Erniemu za profesjonalną i miłą obsługę przy wyborze towarów. Dzięki niemu kupiłam basen oraz kosiarkę spalinową z której jestem mega zadowolona. Oby było więcej takich pracowników jak Pan Erni. Posiada bardzo dużą wiedzę na temat sprzedawanych w sklepie produktów. Zakupy dla mnie na dziale Ogród to naprawdę przyjemność, a nie udręka jak w niektórych sklepach. Dziękuję !

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Obi odbywa się w siedzibie firmy?

Bartosz Nowy wpis

Dzięki panu Erniemu za polecenie nożyc do żywopłotu akumulatorowe firmy Lux , spełniają moje oczekiwania

Monika Nowy wpis

Witam, ostatnio kupowałam kabinę prysznicową. Polecam Pana Marka. Posiada ogromną wiedzę. Jest rzetelny i kompetentny ( cierpliwy też ). Dziękuję za pomoc.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Obi? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

JACEK BYTOM KUCHNIA

Witam serdecznie zapraszam do sklepu i tylko do Pani Moniki umie doradzić i poświęcić czas dla klienta pozdrawiam serdecznie ps jak będę cojs kupował to tylko u tej Pani Moniki!!!!!!

Anna

Witam, czy w Obi jest szansa na elastyczny grafik? Tym pytaniem chciałabym mniej więcej się dowiedzieć tego czy student ma jakąś szansę na pracę w sklepie. A dokładniej czy jest w stanie dopasować grafik pracy do swoich zajęć na uczelni. Ktoś wie?

Anim

Wszystko pięknie do czasu gdy nagle nie zmieniła się ekipa na stolarni. Cóż czas był różny oczekiwania na wykonanie ale zawsze do przyjęcia, ten najstarszy stolarz zawsze jakoś pomógł a teraz ci nowi do podstawówki ich cofnąć, liczyć nie potrafią według mnie długość i szerokość nie to samo chyba. Z doradzeniem też ciężko, chyba ponowny powrót do Castorama mnie czeka! ????

Jak szefostwo w Obi? Spoko traktują ludzi?

Obiworker
@Pytanie

Zależy od sklepu na jaki trafisz

cill

Jak ktoś chce pracować , i sobie prace szanuje to w obi będzie mu dobrze . Stałe wynagrodzenie zawsze na czas , dodatki opieka medyczna bony na święta. Czy to tez dostaniecie pracując na pół legalu w osiedlowym sklepie u Pana Kazia ? A praca jak wszędzie , trzeba pracować , darmozjadów nikt nie potrzebuje.

uve
Klient

MORDOWANIE PRACOWNIKÓW PRZEZ CAŁY DZIEŃ BEZ posiłku jak w Oświęcimiu

Jakie narzędzia pracy zapewnia Obi? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Xyz
@Pytanie

Zapewnione masz ubrania i rękawiczki

Pan Jerzy
@Pytanie

Oczywiście że mozna liczyć na służbowy środek transportu :) taczka jak sobie ją zakupisz i skręcisz, dodatkowo musisz mieć ze sobą pasażera który Cię zawiezie dokąd tylko zechcesz. Pozdrawiam

Xyz

Obojetnie czy bytom czy warszawa czy poznan nie Jestes doradca klienta,tylko logistykiem,doklafasz towar,dbasz o wyglad,robisz cenowki,caly czas masz na dziale,a nie na aktywna sprzedaz,najwazniejsza jest biala sterfa na dp ,ma byc pusta...nie licz na rowiniecie sie,umiesz sprzedawac,w tej firmie to najmniej wazne...

Abc
@Xyz

To prawda. Książeczka z instalacją obsługi klienta, którą dostaje się na starcie można wyrzucić do kosza. Najważniejsze jest wykładanie towaru najlepiej całodobowo. Nie mile widziane są także jakiekolwiek kontakty między pracownikami. Jak wykładasz to masz to robić sam a twój kolega / koleżanka ma wykładać towar w innym miejscu żebyście nawet na siebie nie patrzyli. To pierwszy raz kiedy widzę że pracodawcy zależy na złej atmosferze w pracy, konfliktach i odizolowaniu.

Anonimus

Praca fajna,zarobki jak dla mnie były ok.Kierownicy i współpracownicy naprawdę super.Po 6 miesiącach pracy rozwiązanie umowy na czas określony(zawarta była na rok)bez podania przyczyny.Bez żadnej formalnej skargi od klientów tudzież współpracowników.Po czym po stwierdzeniu faktu zwolnienia Dyrektor nie ma odwagi podać Ci ręki tudzież spojrzeć Ci w oczy ,nie mówiąc o podaniu jakiegokolwiek powodu choćby najgłupszego zwolnienia z pracy i zabraniu połowy zycia.Nie przypuszczałbym nigdy,że człowiek mający opinie rodzinnego i traktującego podwładnych po ludzku,potrafi okazać się bezdusznym robotem.

Mikołaj
@Anonimus

Wiesz czy inni pracownicy spotkali się z podobną sytuacją?

Anonimus
@Mikołaj

Nie wiem czy jeszcze ktoś się spotkał z takim traktowaniem.

Takisobie
@Anonimus

Jezeli ktoś więcej gada niż robi to nie dziwne że zwalniają bez podania przyczyny. Ludzie pracują tam latami. A jeżeli przychodzi osoba która w kulki leci to co mają powiedzieć? Zwolnienie za całokształt. Przecież nie powie Ci człowiek że jesteś do niczego w tej firmie, nie użyteczna. Zamiast zajmować się klientami tracisz się nie wiadomo gdzie. Wymagania sajak w każdej firmie. Ale praca zła nie jest o ile chce się pracować a nie udawać że się pracuje i hajs zbierać za większy wkład pracy współpracowników.

OBSERWATOR
@Anonimus

Jeśli ktoś pracuje pół roku, a w tym czasie jest kilka razy na L4 i na tym L4 wyjeżdża na zloty motocyklowe, bądź robi sobie remont llub ma inne atrakcje nie związane z żadną chorobą to raczej się nie nadaje do tej pracy. Po za tym jak ktoś pracuje tylko jak ktoś inny widzi i myśli, że nie tego nie widać to jest ktoś w błędzie.

OBSERWATOR
@Takisobie

właśnie tak

Alek

Jak pracuje się tutaj jako doradca klienta? Chodzi konkretnie o oddział w Bytomiu. I czy zespół fajny, zgrany?

Mateusz

Czy jest to praca dla studentów?

Adam

Pewnie dobrze się wam pracuje i zupełnie nie potrzebujecie pisać na forum, szkoda bo ludzie szukają informacji

Olek

Zastanawiam się czy warto aplikować do firmy. Miałem nadzieję na więcej informacji ale przed świętami to tylko cisza na forum.

Jojo887

Witam. Jak teraz wygląda sytuacja w obi ? Czy kierownicy z działu Ogród serio są tacy źli? Jak na innych działach praca wygląda?

Jak dziś przedstawia się sytuacja obi na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Bytom i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Obi - Bytom

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.