Opinie o Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " w Gdynia Kcyńska 27A

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " w Gdynia Kcyńska 27A

Yankee Nowy wpis

Pracuję tam już kilka miesięcy. Praca jest stabilna. Atmosfera bardzo okej! Jest dużo miłych osób. Tych z muchami w nosie też nie brakuje :) Kierownik bardzo konkretny i mówi czego oczekuje. Nie stawiają jakichś niemożliwych do realizacji zadań. Jeżeli pracujesz sumiennie i oprócz swoich codziennych zadań wykonujesz dodatkowe zadania narzucone przez zastępców to wszyscy są zadowoleni. Praca jest bardzo łatwa jeżeli posiada się odpowiednie do niej podejście. Na dziale ma być czysto, towar w półkach, a obsłużony klient zadowolony i z bananem na ustach wracają do nas po kilku dniach na kolejne zakupy. Poleciłbym każdemu posiadającemu minimalną wiedzę na temat technicznych zagadnień związanych z domem czy mieszkaniem. Będzie zwyczajnie prostszy start. Szkoda, że pieniędzy nie ma z tego zbyt dużo, ale dla studenta to bardzo okej praca bo dają wolne wtedy kiedy potrzebujesz.

Lewan Nowy wpis
@Yankee

Ostatnimi czasy miejsce zmienilo sie w (usunięte przez administratora). Jakos od 2 lat zaczela sie redukcja zatrudnienia na kazdym dziale, a co za tym idzie przejmowanie ich obowiazkow przez cala reszte. Brak czasu aby spokojnie pojsc do toalety a nie mowiac juz o dokladaniu na regaly. Pracownik ma znac sie na wszystkim i nie oczekiwac pochwal czy podwyzek.

Słowa kojarzące się z Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI ": Najbardziej nie podobało mi się w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI ":

Zostaw merytoryczną opinię o Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " - Gdynia

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "?

Zobacz opinie na temat firmy Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "?

Kandydaci do pracy w Super Hobbi Dom i Ogród "OBI " napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Super Hobbi Dom i Ogród "OBI "